Jump to content

iGO 2006


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΜΠΟΡEI ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥΠΕΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΤΗΣ ΑΥΣΤΡΙΑΣ ΓΙΑ I-GO.

EYXARISTO

 

Μπορείς να δοκιμάσεις, αυτούς τους χάρτες...

Βασίλης
Link to comment
Share on other sites

ΜΠΟΡEI ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥΠΕΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟΝ ΧΑΡΤΗ ΤΗΣ ΑΥΣΤΡΙΑΣ ΓΙΑ I-GO.

EYXARISTO

 

des edo gia xarth austria

http://rapidshare.com/users/W9LJKC

Πολυ αργότερα βλέπεις οσα είδες
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, σιγά σιγά τα links γιατί θα φάμε πόρτα. Υπάρχουν και τα PM.
Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δοκιμάσεις, αυτούς τους χάρτες...

 

Παρακαλώ διόρθωσέ με αν κάνω λάθος.

Αυτές είναι οι τελευταίες ενημερωμένες εκδόσεις για i-go2006 και χρειάζονται license ή όχι;:)

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ZRX1200S
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ διόρθωσέ με αν κάνω λάθος.

Αυτές είναι οι τελευταίες ενημερωμένες εκδόσεις για i-go2006 και χρειάζονται license ή όχι;:)

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

μιχαλη δοκιμασε να κατεβασεις εναν μικρο σε μεγεθος και βαλτον στο τηλ να το τσεκαρεις;)

 

εγω κατεβαζω τωρα της ιταλιας για να το δοκιμασω,μιας και της ελλαδας τον εχω ηδη;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Τι να πώ βρε παιδιά, το φόρτωσα το πρωί γιά να βγάλω κάτι φωτογραφίες και με την ευκαιρία το χρησιμοποίησα να με πάει από Μοσχάτο Καλλιθέα στο σπίτι μου. Από κάτι απίθανα στενά ήθελε να με πάει. Μετά από Καλλιθέα στην Πειραιώς στο Factory Outlet τα ίδια. Οι άνθρωποι η δεν έχουν χάρτες γιά Ελλάδα η το πρόγραμα δεν μπορεί να εκμεταλευτεί τις πληροφορίες. Δυστυχώς δεν φτάνει να υπάρχει χαραγμένος ο δρόμος, χρειάζονται κι άλλες πληροφορίες γιά να σου κάνει σωστό υπολογισμό διαδρομής. :lol:
Link to comment
Share on other sites

Τι να πώ βρε παιδιά, το φόρτωσα το πρωί γιά να βγάλω κάτι φωτογραφίες και με την ευκαιρία το χρησιμοποίησα να με πάει από Μοσχάτο Καλλιθέα στο σπίτι μου. Από κάτι απίθανα στενά ήθελε να με πάει. Μετά από Καλλιθέα στην Πειραιώς στο Factory Outlet τα ίδια. Οι άνθρωποι η δεν έχουν χάρτες γιά Ελλάδα η το πρόγραμα δεν μπορεί να εκμεταλευτεί τις πληροφορίες. Δυστυχώς δεν φτάνει να υπάρχει χαραγμένος ο δρόμος, χρειάζονται κι άλλες πληροφορίες γιά να σου κάνει σωστό υπολογισμό διαδρομής. :lol:

 

ελα αμεσως εσυ να το κατηγορησεις:lol:

 

ειπαμε απο χαρτες ειναι χαλια ...αλλα απο interface και διαθεσιμες ρυθμισεις - παραμετροποιησεις του προγραμματος ....ειναι απλα αντε γεια!!:)

 

να μπορουσαμε να βαλουμε τους χαρτες της ngi στο igo θα ειμαστε οι καλυτεροι :D:D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Τι να πώ βρε παιδιά, το φόρτωσα το πρωί γιά να βγάλω κάτι φωτογραφίες και με την ευκαιρία το χρησιμοποίησα να με πάει από Μοσχάτο Καλλιθέα στο σπίτι μου. Από κάτι απίθανα στενά ήθελε να με πάει. Μετά από Καλλιθέα στην Πειραιώς στο Factory Outlet τα ίδια. Οι άνθρωποι η δεν έχουν χάρτες γιά Ελλάδα η το πρόγραμα δεν μπορεί να εκμεταλευτεί τις πληροφορίες. Δυστυχώς δεν φτάνει να υπάρχει χαραγμένος ο δρόμος, χρειάζονται κι άλλες πληροφορίες γιά να σου κάνει σωστό υπολογισμό διαδρομής. :lol:

Έχει πολλές ρυθμίσεις για αυτό, ψάξτο λίγο και θα δείς το πραγματικό φώς!:D

Link to comment
Share on other sites

μιχαλη δοκιμασε να κατεβασεις εναν μικρο σε μεγεθος και βαλτον στο τηλ να το τσεκαρεις;)

 

εγω κατεβαζω τωρα της ιταλιας για να το δοκιμασω,μιας και της ελλαδας τον εχω ηδη;)

 

 

 

Μέχρι στιγμής είμαι άτυχος..:X :lol:

ZRX1200S
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ρίξτε μια ματιά στις ρυθμίσεις. Αν επιλέξεις τον πιό σύντομο δρόμο, λογικό είναι να σε πάει από τα πιό απίθανα στενάκια. Διάλεξε τον πιό γρήγορο. Έτσι σε πάει από πιό κεντρικούς δρόμους, θεωρώντας ότι πχ Λεωφόρος = 60 χλμ αντί 30 στα στενάκια. Βέβαια εκεί την πατάς, γιατί όλοι από λεωφόρους πάνε και καταλήγεις να πήζεις και να πηγαίνεις με 10 στην Αλεξάνδρας, με όριο τα 60 χλμ, ενώ τα γύρω στενά είναι άδεια με όριο τα 30χλμ. Μόνο με το TMC θα μπορέσουν να δώσουν όλα τα προγράμματα του είδους, το 100% των δυνατοτήτων τους. Άντε να δούμε πότε???
Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ρίξτε μια ματιά στις ρυθμίσεις. Αν επιλέξεις τον πιό σύντομο δρόμο, λογικό είναι να σε πάει από τα πιό απίθανα στενάκια. Διάλεξε τον πιό γρήγορο. Έτσι σε πάει από πιό κεντρικούς δρόμους, θεωρώντας ότι πχ Λεωφόρος = 60 χλμ αντί 30 στα στενάκια. Βέβαια εκεί την πατάς, γιατί όλοι από λεωφόρους πάνε και καταλήγεις να πήζεις και να πηγαίνεις με 10 στην Αλεξάνδρας, με όριο τα 60 χλμ, ενώ τα γύρω στενά είναι άδεια με όριο τα 30χλμ. Μόνο με το TMC θα μπορέσουν να δώσουν όλα τα προγράμματα του είδους, το 100% των δυνατοτήτων τους. Άντε να δούμε πότε???

Όνειρα θερινής νυκτός. :(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα.. παρακολουθω τα γεγραμμενα στο φορουμ κ ομολογω αν και κατοχος του Dest 6 θαυμαστης του i-GO. Ωστοσο δεν εχω την δυνατοτητα να συλλεξω τα όσα link έχουν ειπωθεί για το "κατέβασμα" του προγραμματος, τον ελληνικο τελευταιο χαρτη αλλα κ το απαραίτητο licence για να ειναι ολα αυτα αρμονικα σε ενα PPC. Ειμαι κατοχος ενος Mio A701 και θα παρακαλουσα καποιον απο εσας, αν του ειναι ευκολο, να μου στειλει σε pm πακετο ολοκληρωμενο το προγραμμα αν γινεται με όλα τα συναφη του. Δηλαδη voices, POIs, τον νεο χαρτη κ το συνοδευτικο licence για να "παιζει". Υποψην οτι δεν εχω "γυμνο" το προγραμμα i-Go και μου λειπουν τα υπολοιπα. Δεν εχω τιποτα απο ότι αφορα i-GO.

Σας ευχαριστω..

Galaxy 3 -> Sony Xperia Sola -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi Note 3 SE
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα.. παρακολουθω τα γεγραμμενα στο φορουμ κ ομολογω αν και κατοχος του Dest 6 θαυμαστης του i-GO. Ωστοσο δεν εχω την δυνατοτητα να συλλεξω τα όσα link έχουν ειπωθεί για το "κατέβασμα" του προγραμματος, τον ελληνικο τελευταιο χαρτη αλλα κ το απαραίτητο licence για να ειναι ολα αυτα αρμονικα σε ενα PPC. Ειμαι κατοχος ενος Mio A701 και θα παρακαλουσα καποιον απο εσας, αν του ειναι ευκολο, να μου στειλει σε pm πακετο ολοκληρωμενο το προγραμμα αν γινεται με όλα τα συναφη του. Δηλαδη voices, POIs, τον νεο χαρτη κ το συνοδευτικο licence για να "παιζει". Υποψην οτι δεν εχω "γυμνο" το προγραμμα i-Go και μου λειπουν τα υπολοιπα. Δεν εχω τιποτα απο ότι αφορα i-GO.

Σας ευχαριστω..

 

Ρίξε μια ματιά ΕΔΩ;)

Ο johner έχει κάνει σπουδαία δουλειά!:cool:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά ΕΔΩ;)

Ο johner έχει κάνει σπουδαία δουλειά!:cool:

:D :D :D

Σας ευχαριστω πολυ.. Εχετε κανει σπουδαια δουλεια.. :)

Galaxy 3 -> Sony Xperia Sola -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi Note 3 SE
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα(n560) το i-go μαζί με το χάρτη(πόλης εξωτερικού) σε ταξείδι στο εξωτερικό, όπου λειτουργούσε επι 2ωρο για δύο εβδομάδες κάθε μέρα, μιλάμε το πρόγραμμα ΠΕΤΑΓΕ...καμμία σχέση με το pn, δε μπορώ να πω τίποτε άλλο, απλά να γινόταν αυτό που θέλουν όλοι:dest map GR + i-go.........
Link to comment
Share on other sites

απλά να γινόταν αυτό που θέλουν όλοι:dest map GR + i-go.........

 

 

+1000:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

και εγω κατοχος destinator original αλλα το Interface του igo απλα δεν παιζεται!!!! ασε που ειναι γνωστο πως κολλαει το 9000 με το destinator ενω με το igo σφαιρα......αχ καλη μου ngi κανε κατι ....
Link to comment
Share on other sites

Ποιά είναι η τελευταία έκδοση του χάρτη της Ελλάδος που βγήκε γιατο i-go?

και που θα τον βρούμε?

ας στειλει pm καποιος

thanks

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω το I-go 2007 και ενώ μου βγαζει της πολοις με ελληνικους χαραχτηρες στο πληκτολογιο μου βγαζει αγγλικους !!! καποια βοηθεια για ελληνικα ?
Link to comment
Share on other sites

TI PREPEI NA KANO GIA DOWNLOAD APO TO SITE??????????

"http://www.ipmart-forum.com"

MANY THANKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Πρέπει να κάνεις register, δηλ να πάρεις user name και password και μετά θα μπορείς να συμετέχεις στο forum και να βλέπεις τα download links.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...