Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος Ι


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ολα τα φωτοκινητά ετσι είναι τουλάχιστον τα καλά.

Το ιδιο γίνεται και στα s.e οπως το κ750/w900/k800.

To ιδιο και με το ν73..

Μονο στα sharp v903 μπορούσες και με το κεντρικο πολυπληκτρο να βγάλεις Photo.

Δεν ειναι κατι για να μην προτιμήσεις κάποιο κινητό..

 

 

Λοιπόν έβαλα την νέα εκδοση λογισμικου για m.e

Διαφορές δεν έχω εντοπίσει μέχρι τώρα,αυτο που παρατήρησα είναι οτι πλεον δεν μπορεις απο τον ισοσταθμιστη να επιλεξεις εξοδο για να μην τρεχει το πρόγραμμα στην αναμονή,όπως επίσης οτι αν πας στις ρυθμισεις ήχου του Media player βγάζει στα αγγλικά,ενώ πριν ήταν ελληνικά.Και σε σας έτσι είναι?

κανεις λαθος φιλε...το κ800 τραβαει φωτο με το joystick..ας μην παραπληροφορουμε τον κοσμο,λοιπον !!:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με τη νεα αναβαθμιση(ΜΕ),ελαφρως πιο γρηγορο το start up και γενικα πιο γρηγορο,αρκετα λιγοτερο μπλε στις βραδυνες ληψεις και μεχρι τωρα με φουλ χρηση,κανενα restart και ¨μνημη πληρης¨:)

 

ολα αυτα στην τελευταια εκδοση του Music edition....???

σοβαρα εχει βελτιωση στις βραδινες photos.....????

πολυ σημαντικο αυτο.....!!!!!!!!!!

επιτελους.....

Link to comment
Share on other sites

κανεις λαθος φιλε...το κ800 τραβαει φωτο με το joystick..ας μην παραπληροφορουμε τον κοσμο,λοιπον !!:mad:

Εντάξει φίλε δεν έγινε και η καταστροφή..

Απλα στα κ750 και w900 δεν βγαζουν με το κεντρικο πολυπληκτρο αλλα με το πλαινο.

Υπέθεσα πως ειναι ετσι και στο κ800

Link to comment
Share on other sites

σε εμενα που εχω το ME με vodafone live δεν βγαζει καμια ενδειξη για αναβαθμιση...

 

Αλαξε το product code της σησκευης σου με το Nemesis Service Suite και βαλε του κανονικου Ν73ΜΕ και μετα δοκιμασε παλη! :rolleyes:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Αλαξε το product code της σησκευης σου με το Nemesis Service Suite και βαλε του κανονικου Ν73ΜΕ και μετα δοκιμασε παλη! :rolleyes:

 

τι ειναι τουτο και που το βρισκω?

Link to comment
Share on other sites

Εντόπισα ενα bug,οταν παω να κανω περιστροφη σε μια φωτογραφια με πετάει στο μενου..γιατι?το κανει σε σας?

edit:λυθηκε το πρόβλημα:)

Link to comment
Share on other sites

καποιος τη σελιδα αναβαθμισης!!!!!!!!!!!!!!δε βγαζω ακρη!!!!!!!!!!!

 

Εκανες τον κοπο να διαβασεις αυτα?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=149909

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=146413

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

 

σε ευχαριστω απλα λογω χρονου δε προλαβα αν και προσπαθησα!

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω απλα λογω χρονου δε προλαβα αν και προσπαθησα!

 

τα πραγματα ειναι σχετικα απλα ,οτι θελεις ειμαστε εδω για να βοηθησουμε.

Απλα ,διαβασε τα με ηρεμια και χρονο για να αποφυγεις τυχον λαθη .:)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στο forum,θα ηθελα την βοηθεια σας!ενας φιλος μου πηρε το N73ME(2μερες και δεν εχει περασει καμια εφαρμογη ),αλλα εχει ενα προβλημα..οταν τραβαει μια φωτο πηγαινει στην εκθεση εικονα-βιντεο,και την δειχνει σπασμενη,οταν ομως επιλεγει ολα τα αρχεια την εμφανιζει κανονικα..υπαρχει καποιο ιδιο προβλημα και λυση ? thanx!
Ν80power
Link to comment
Share on other sites

Και το βιντεο μου φαίνεται να διορθώθηκε αισθητά.

Τελικα αν πας στο media player,ρυθμισεις ηχου,τα εχει μετα στα αγγλικά?γιατι εμένα ναι,ενώ πριν ήταν ελληνικά.Οχι πως πειράζει,απλα μην εγινε σε μένα τπτ.

 

το ιδιο και δω.Δε μ ενοχλει ομως:)

Johny
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στο forum,θα ηθελα την βοηθεια σας!ενας φιλος μου πηρε το N73ME(2μερες και δεν εχει περασει καμια εφαρμογη ),αλλα εχει ενα προβλημα..οταν τραβαει μια φωτο πηγαινει στην εκθεση εικονα-βιντεο,και την δειχνει σπασμενη,οταν ομως επιλεγει ολα τα αρχεια την εμφανιζει κανονικα..υπαρχει καποιο ιδιο προβλημα και λυση ? thanx!
Τις φωτογραφίες τις αποθηκεύει στο τηλέφωνο ή στην κάρτα; Αν αλλάξει τη μνήμη αποθήκευσης το πρόβλημα παραμένει;
Link to comment
Share on other sites

στο Ν73ΜΕ που πηρα γραφει στην συσκευασια του κουτιου οτι περιεχει εκτος των αλλων λουρακι καρπου και πανακι καθαρισμου αλλα δεν...

 

σιγα τα ωα δηλαδη αλλα αν ειναι να τα εχω πληρωσει γιατι να μην τα παρω εφοσον αναγραφονται ακομα και στο εξωτερικο της συσκευασιας...

 

το εχω αγορασει απο μαγαζι της voda...

 

εχει τυχει σε καποιον αλλον???

Link to comment
Share on other sites

Τις φωτογραφίες τις αποθηκεύει στο τηλέφωνο ή στην κάρτα; Αν αλλάξει τη μνήμη αποθήκευσης το πρόβλημα παραμένει;

στην καρτα τις αποθηκευει,δεν ακουγεται λογικο παντως ετσι ? θα του πω αυριο να αλλαξει σε μνημη c: και θα δουμε thank u!:)

Ν80power
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια πριν απο λιγο εκανα φορματ(λόγω των προβληματων που ειχα με το update) στο ν73......

μετα κλασσικά βαζω μια μια τις εφαρμογες απο την αρχη...(αφου το κινητό δεν κραταει μπακ απ...)...

ολα καλα απλα με μια εφαρμογη εχω προβλημα...

το spot on....οταν παω να το κανω εγκατάσταση μου βγαζει οτι το πιστοποιητικό εχει λήξει...και το κακο ειναι οτι καθε φορα που ανοιγω το κινητο αυτο παει να κανει απο μονο του εγκατάσταση το πρόγραμμα......

πως το βγαζεις μια και καλη για να ησυχάσω...????

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταια αναβαθμιση τι διαφορες εχει?Sorry αν εχει υποθει!!!!

:) :) :)

Ericsson 388 -> Nokia 6110 -> Nokia 6150 -> Ericsson T29 ->Nokia 8210 -> Nokia 6510 Nokia -> 8850 Nokia -> Nokia 3650 -> Nokia 6630 Ericsson K750i->Nokia N70 -> Nokia N73 ->Nokia N82 ->N79->N97 Mini
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια πριν απο λιγο εκανα φορματ(λόγω των προβληματων που ειχα με το update) στο ν73......

μετα κλασσικά βαζω μια μια τις εφαρμογες απο την αρχη...(αφου το κινητό δεν κραταει μπακ απ...)...

ολα καλα απλα με μια εφαρμογη εχω προβλημα...

το spot on....οταν παω να το κανω εγκατάσταση μου βγαζει οτι το πιστοποιητικό εχει λήξει...και το κακο ειναι οτι καθε φορα που ανοιγω το κινητο αυτο παει να κανει απο μονο του εγκατάσταση το πρόγραμμα......

πως το βγαζεις μια και καλη για να ησυχάσω...????

 

Κι εμένα μου το 'κανε αυτό με το SpotOn (εδώ) μετά την αναβάθμιση, φαίνεται θα υπάρχει κάποια ασυμβατότητα με τη νέα αναβάθμιση. Αλλά δε μου 'κανε τα υπόλοιπα κόλπα!! Δοκίμασες από τα Εργαλεία > Διαχείριση εφαρμογών μήπως υπάρχει εκεί για να το σβήσεις;

 

Η τελευταια αναβαθμιση τι διαφορες εχει?Sorry αν εχει υποθει!!!!

:) :) :)

 

Δεν παρατήρησα σπουδαίες διαφορές. Η πιο σημαντική είναι ότι είναι πολύ πιο σταθερό. Αν και το έχω φορτώσει ένα κάρο εφαρμογές δε μου κόλλησε ούτε επανεκκίνησε ούτε μια φορά. Σε αντίθεση με την προηγουμενη που το έκανε συχνά.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Μολις παρατηρησα μια οτι δεν ειναι εντονα τα γραμματα στην κατασταση αναμονης οπως ηταν στην προηγουμενη!!!!

Ναι οτι ειναι πιο γρηγορο και πιο σταθερο ειναι να την δοκιμασετε!!!

;) ;)

Ericsson 388 -> Nokia 6110 -> Nokia 6150 -> Ericsson T29 ->Nokia 8210 -> Nokia 6510 Nokia -> 8850 Nokia -> Nokia 3650 -> Nokia 6630 Ericsson K750i->Nokia N70 -> Nokia N73 ->Nokia N82 ->N79->N97 Mini
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: το ασπρο φως που βγαινει οταν τραβας φωτο,(οχι φλας, αλλα το αυτο που εβγαινε και στο 6680), μπορει να αφαιρεθει;

 

Επιασα στα χερια μου το N73 ενος φιλου και ενω ολα καλα, η ποιοτητα των υλικων σε σχεση με το 6680 δεν με αρεσε, οπως και αυτο το ασπρο φωτακι.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...