Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με ενα γρηγορο ψαξιμο ειδα οτι παει απο 120-150 νεα οθονη..

 

εσεις τι θα κανατε?

θα το επισκευαζατε ή θα αγοραζατε καινουργιο?

δίλημμα..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ψαχνω για ενα βολικο προγραμμα που θα διαχειριζομαι της επαφες στο Artemis, μονο με τα δαχτυλα, χωρις το πενακι, θα σκρολ απ νταουν με το δαχτυλο στο στυλ του iphone, και θα εχει και μεγαλα γραμματα τιτλους και οχι τις ψειρες που εχει ο μαμα καταλογος ή αλλοι το εμποριου.

 

Εχετε κατι στα υποψη????

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
με ενα γρηγορο ψαξιμο ειδα οτι παει απο 120-150 νεα οθονη..

 

εσεις τι θα κανατε?

θα το επισκευαζατε ή θα αγοραζατε καινουργιο?

δίλημμα..

 

Δες και εδώ... http://shop.ebay.co.uk/items/_W0QQ_dmptZUKQ5fAudioTVElectronicsQ5fPDAsAccessoriesQ5fPDACases?_nkw=htc+p3300+screen&_sacat=0&_fromfsb=&_trksid=m270.l1313&_odkw=pdair+p360&_osacat=0

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δες ποιο σου κάνει...

 

iContact

 

FingerFriendlyFriends

 

PocketCM Contacts

 

Σε ευχαριστω

 

Το 2ο το εχω ηδη δοκιμασει αλλα εχει πολυ μικρους χαρακτηρες για τα χοντροδαχτυλα μου και εχει μονο αγγλικους χαρακτηρες στο ψαχτηρι και εγω εχω ολα τα ονοματα στα ελληνικα.

 

Το 3ο εγκατεστησα και την κανονικη και την beta απο το επισημο site αλλα δεν λειτουργει καμια. Πιο συγκεκριμενα ενω ριχνω τα cab στο Artemis και το τρεχω, γινεται κανονικα η εγκατασταση και ολοκληρωνεται, κανω soft reset αλλα ειναι αφαντο. Δεν υπαρχει ουτε ως συντομευση στα προγραμματα ουτε αντικαθιστα τον μαμα τηλεφωνικο καταλογο. Υπαρχει μονο ως αναφορα στην προσθαφαιρεση προγραμματων απο οπου και το απεγκαθιστω. Δεν ξερω γιατι δεν μου δουλευει.

 

Το 1ο θα το κοιταξω

 

Γενικα παντως ψαχνω κατι απλο οπως προειπα σαν τον καταλογο του iphone. Δηλαδη μεγαλα γραμματα στις επαφες, να μπορω να σκρολαρω πανω κατω με τον αντιχειρα τραβωντας οπουδηποτε στην οθονη και οχι υποχρεωτικα στην ψειρα πολυ λεπτη γραμμη (scroll bar) που βρισκεται δεξια στα περισσοτερα και θες πενακι για να την χειριστεις.

Link to comment
Share on other sites

Προχθές flashαρα το Αρτεμάκι με νέα radio και απο τότε δεν μπορεί να συγχρονιστεί με τίποτα με το pc. Διέγραψα τη συσκευή απο το ActiveSync ξαναπροσπάθησα αλλά τελικά τίποτα. :wacko:
Nexus 4 > Stock for a little moment
Link to comment
Share on other sites

Περιέργως συνήλθε με ένα restart στο pc και μια επανεγκατάσταση της συσκευής....

Τι να πω , μηχανάκια του διαόλου είναι :D

Nexus 4 > Stock for a little moment
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πηρα μια καρτα 4αρα...καρτα και δε μου τιν διαβαζει το ρημαδι...τι να κανω..ενυ χελπ?μηπωσ δεν υποστηριζει τοσο μεγαλι?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εάν κάνεις μια αναζήτηση σε αυτό το thread θα δεις ότι κυκλοφορεί ένα patchάκι που κάνει τη συσκευή να υποστηρίζει microSDHC και κατά συνέπεια κάρτες μεγαλύτερες των 2GB.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα.

Μετα τα προβληματα που ειχα με το ξυπνητηρι (που χτυπουσε μια ωρα νωριτερα), μολις προσεξα οτι μου ερχονται μηνυματα που επισης γραφουν λαθος ωρα.

 

Λογικα αυτα εχουν σχεση μεταξυ τους.

 

Εχει κανενας ιδεα τι μπορει να συμβαινει?

Link to comment
Share on other sites

Mηπως εχεις σαν επιλογη την 2η ζωνη ωρας????

 

Φιλε ειχα επιλεγμενη την 1η ζωνη ωρας κανονικα.

 

Αλλα μολις διαβασα το μηνυμα σου, προσεξα οτι η δευτερη ζωνη, πηγαινε 1 ωρα μπροστα, πραγμα που δικαιολογει το χτυπημα του ξυπνητηριου μια ωρα νωριτερα απο οτι ηθελα.

 

Τωρα εβαλα και τις 2 ζωνες να δειχνουν την ιδια ωρα και ελπιζω να δουλεψει.

 

Θετικο ειναι πως εκανα ενα πειραμα στελνοντας SMS στον εαυτο μου και εγραφε τη σωστη ωρα αποστολης.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση

Αν βαλω αγγλικη rom υπαρχει τροπος πχ με το pcm keyboard και contact να μπορω να γραφω ελληνικα sms με 160 χαρακτηρες και το κυριοτερο να μπορω να κανω αναζητηση τηλ καταλογου με Ελληνικα δλδ στα πλαγια να βγαζει Ελληνικο αλφαβητο ωστε να βρισκω της επαφες ευκολα.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αν βαλω αγγλικη rom υπαρχει τροπος πχ με το pcm keyboard και contact να μπορω να γραφω ελληνικα sms με 160 χαρακτηρες και το κυριοτερο να μπορω να κανω αναζητηση τηλ καταλογου με Ελληνικα δλδ στα πλαγια να βγαζει Ελληνικο αλφαβητο ωστε να βρισκω της επαφες ευκολα.

 

Pocket CM Keyboard. Θα έχεις κανονικά sms με 160 ελληνικούς χαρακτήρες.

 

Στο default πρόγραμμα επαφών των Windows με αγγλική ROM, απλά δεν γίνεται να έχεις ελληνική μπάρα αναζήτησης καταλόγου. Μόνο στο Pocket CM Contacts μπορείς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα..Μια ερωτηση: Τι γινεται με την μπαταρια του p3300?εβαλα λιγο wi-fi και μου την εσκισε:(σε 5 λεπτα ειχε παει στο 75%!! Ισχυει οντως αυτο και σε σας ή με τον καιρο μου χει ''πεσει'' η μπαταρια?

Υπαρχει περιπτωση (επειδη δεν εχω ψαξει και πολυ...) να υπαρχει μια καλυτερης αντοχης μπαταρια απ'την μαμα και αν ναι που μπορω να την βρω στην Αθηνα?

 

Thanks..

Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

Μονο στο wifi σου την τρωει τοσο πολυ η γενικα δεν κραταει η μπαταρια???

Μπαταρια παντως θα βρεις εδω

 

http://www.batteries.gr/index.php?cPath=36_136&osCsid=2e6f0ff5b704a18413b6b5669cb93035

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χμμ περισσοτερο το wifi μου την τρωει ,πολυ περισοτερο απ τα αλλα ..γενικα βεβαια εχει παλιωσει και θελει αλλαγη, αλλα στο site βλεπω μονο 1200 mAh ενώ έψαχνα κατι σε 1500 και ανω για να κρατα περισοτερο..

 

Ερωτηση: Μπορω να βαλω την "MultiEnergy μπαταρία PDA για HTC P3600 1500mah"? Ή θα εχω προβληματα?

Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ερωτηση: Μπορω να βαλω την "MultiEnergy μπαταρία PDA για HTC P3600 1500mah"? Ή θα εχω προβληματα?

 

Δεν μπαίνει καν στο Ρ3300.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπαίνει καν στο Ρ3300.

 

σωστος:rolleyes:

Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορώ να το κάνω αναβάθμιση γιατί κολλάει πολύ. Είμαι καινούργιος στον κόσμο των Mobile Pocket :)
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορώ να το κάνω αναβάθμιση γιατί κολλάει πολύ. Είμαι καινούργιος στον κόσμο των Mobile Pocket :)

 

Ποια ROM φοράς;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...