Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ε δε λεει ετσι. Αυτο λεει μονο αν εχεις καμια κρυφή γκόμενα κ δεν της δόσεις το νούμερο σου.. :D Θα την παίρνεις με απόκρυψη εσυ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ε δε λεει ετσι. Αυτο λεει μονο αν εχεις καμια κρυφή γκόμενα κ δεν της δόσεις το νούμερο σου.. :D Θα την παίρνεις με απόκρυψη εσυ

 

Theos!!!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια ισχυει το παραπανω?

 

Βεβαια μεχρι στιγμης εχω φτασει στην 216 σελιδα και μπορει να το εχετε απαντησει μεχρι σημερα αλλα ειπα να ξεκινησω το νημα απο την αρχη για να κανω οσο το δυνατον λιγοτερες ερωτησεις. :O

 

Εγω σκεφτομουνα για 2gb εφοσον οι τιμες εχουν πεσει πλεον αρκετα.

 

Απλα πειτε μου.....

1) Για το bug που λεει ο φιλος

2) Για το αν μια 2gb κανει το P3300 αρκετα αργο (γιατι καπου πηρε και αυτη την εκδοχη το ματι μου)

3) Αν υπαρχει καμια συγκεκριμενη μαρκα και μοντελο που ξεχωριζει απο τις υπολοιπες.

 

Ευχαριστω πολυ.

 

Ευχαριστω φιλε.

 

Οσον αφορα το 3 ρωταω για καρτα μνημης.

 

Γιατι σου φανηκε περιεργο να υπαρχει μια μαρκα-μοντελο που να ξεχωριζει?

 

 

Xilia sygnwmi file mou alla katalaba lathos tin erwtisi sou.

 

Oson afora tin microCD karta... oles kales einai kai xwris megales diafores mias kai oi epiloges den einai kai idiaitera polles.

 

Oson afora twra tis syskeves twra... ola einai thema marketing, oles oi syskeves exoun kati to idiaitero na parousiasoun me koino paranomasti to kapou na yperteroun kai kapou na ysteroun se sxesi me alles.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πήρα μία Microsd 2 gb της sandisk από mediamarkt στα 32 ευρό και ούτε κολλάει ούτε τίποτα.

 

Καλοριζικη φιλε.

 

Καμια αλλη προταση για να μην κανω καμια πατατα σε αυτη την αγορα? :cry:

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικη φιλε.

 

Καμια αλλη προταση για να μην κανω καμια πατατα σε αυτη την αγορα? :cry:

 

Kingston 2giga, μου την έκανε δώρο το Πλαίσιο, κανένα πρόβλημα.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικη φιλε.

 

Καμια αλλη προταση για να μην κανω καμια πατατα σε αυτη την αγορα? :cry:

 

http://www.photoagora.gr/sandisk-mobile-premier-microsd-2gb-p32743.html

 

Premier 2GB sta 29 euro. Theiki. Pare mono tel dioti teleionan proxtes pou pira ti diki mou.

Sta 31 euro tin exei kai o Katerellos. Den ksero diathesimotita.

 

http://www.katerelos.gr/product_info.php?cPath=42_210&products_id=4386

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

ξερει κανενας καποιο site που να βλεπουμε καλα δηλαδη να περναει ταινια το χρηματηστηριο se real time η εστω και με δεκαλεπτη καθυστερηση

και κανενα sait για να βλεπουμε το στοιχημα

ενοειτε απο το htc

eyxaristo

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

ξερει κανενας καποιο site που να βλεπουμε καλα δηλαδη να περναει ταινια το χρηματηστηριο se real time η εστω και με δεκαλεπτη καθυστερηση

και κανενα sait για να βλεπουμε το στοιχημα

ενοειτε απο το htc

eyxaristo

 

ΕΔΩ εχω την εντυπωση οτι περναει ταινια με τις τιμες.

 

Τσεκαρισε το το πρωι που εχει συνεδριαση το ΧΑΑ και πες μας αν δουλευει.

Link to comment
Share on other sites

Τα νεότερα έχουν ως εξής:

Η twin sim της cosmote (15euro) δουλευει στο Ρ3300 μόνο για εισερχόμενες

ΔΗΛΑΔΗ

Μπορεις να λαμβάνεις- δεχεσαι κλησεις και από την κύρια και απο την βοηθητική γραμμή (αριθμό) αλλά μπορείς να κάνεις εξερχόμενες κλήσεις μόνο απο την κύρια γραμμή (αριθμό), δεν υπαρχει δυνατότητα επιλογής γραμμής (πράξη που γινόταν απο την συσκευή)

 

Γεια σας φίλοι,

Εγώ πάντως που έχω μία κάρτα της WIND με δύο αριθμούς μπορώ να δέχομαι ταυτόχρονα κλήσεις και στους δύο αριθμούς, να καλώ βέβαια από τον ένα, αλλά έχω τη δυνατότητα μέσα από το μενού "ΤΙΜ Υπηρεσίες" να κάνω, ανά πάσα στιγμή εναλλαγή μεταξύ των δ΄θο αριθμών και τούμπαλι. Βασικά εγώ την έβαλα όταν άλλαξα αριθμό, αλλά για να μη παίρνω όλο τον κάσμο και να τους λέω ότι άλλαξα, τώρα μπορούν να με παίρνουν όλοι είτε στον καινούριο, είτε στον παλιό. Ελπίζω να βοήθησα.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο τώρα. Από χτές που θέλησα να συσχετίσω κάτι videakia τύπου wmv, αποκλειστικά με τον Core Player, έχω το εξής πρόβλημα. Από τη μία, αν πλέον κάνω κλικ πάνω στο videaki και μου ανοίξει τον Core, μου βγάζει "Error: File not found!\Storage". Από την άλλη αν ανοίξω πρώτα τον Core και μέσα απ'αυτόν τα videakia, κάποια από αυτά ενώ παίζουν, τις περισσότερες φορές κολλάει το video ενώ ακούς τον ήχο να παίζει και το progress bar από κάτω τρέχει κανονικά. Τέλος, επιχειρώντας να τα συσχετίσω και να τα ανοίξω από τον WMP, μου βγάζει πάλι άλλο μήνυμα, "Windows Media: The system cannot find the file specified". Γνωρίζει κανείς τι μπορεί να συμβαίνει βρε παιδιά???:(:mad:
Link to comment
Share on other sites

Ένα ακόμα προβληματάκι παιδιά. Έχω το Ρ3300 από το Μάρτιο και σχεδόν από την αρχή είχα εγκαταστήσει το πολύ ωραίο προγραμματάκι ModacoNoData για απενεργοποίηση της σύνδεσης GPRS. Πριν τρεις μέρες πήρα το τηλέφωνό μου πίσω από το σέρβις (αλλαγή μητρικής) και ενώ το έστησα πάλι όπως το είχα (με το ModacoNoData), αυτό μου έβγαζε σφάλμα όταν το έτρεχα:mad:. Με πείραξε λιγάκι αλλά τι να έκανα το προσπέρασα (δεν έχω περάσει και τις ρυθμίσεις του GPRS οπότε δεν έχω σύνδεση). Πριν λίγο όμως εγκατέστησα το "SMS_Scheduler" της Modaco. Ε, λοιπόν το έτρεξα, έγραψα ένα μήνυμα (ρύθμισα και το πότε να αποσταλεί) και όταν πάτησα το save, μου πέταξε ένα παρόμοιο σφάλμα με το NoData:confused:. Μάλλον δεν είναι σύμπτωση λέω και γι'αυτό σας γράφω. Κάθε γνώμη καλοδεχούμενη.:worry:
Link to comment
Share on other sites

χάιρετε, εχω ψάξει αρκετά πίσω στα μηνύματα αλλά δεν μπόρεσα να βρώ κάτι σχετικό, εδω και κάποιες μέρες μου βγάινει συνεχώς το μυν. : η κεντρική μνήμη ειναι χαμηλή κάποια προγράμματα πιθανον να μην μπορούν να εκκινήσουν απεγκαταστήστε....

όταν κοιτάω στις ρυθμίσεις η ελεύθερη μνήμη ( αποθηκευσης) είναι μόλις 0,63mb ενώ δεν έχω κανένα πρόγραμμα εγκατεστημένο στην κεντρική μνήνη. Τι πρέπει να κάνω για να ελευθερώσω μνήνη;

για ρίξτε καμιά βοήθεια:O

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φίλοι,

Εγώ πάντως που έχω μία κάρτα της WIND με δύο αριθμούς μπορώ να δέχομαι ταυτόχρονα κλήσεις και στους δύο αριθμούς, να καλώ βέβαια από τον ένα, αλλά έχω τη δυνατότητα μέσα από το μενού "ΤΙΜ Υπηρεσίες" να κάνω, ανά πάσα στιγμή εναλλαγή μεταξύ των δ΄θο αριθμών και τούμπαλι. Βασικά εγώ την έβαλα όταν άλλαξα αριθμό, αλλά για να μη παίρνω όλο τον κάσμο και να τους λέω ότι άλλαξα, τώρα μπορούν να με παίρνουν όλοι είτε στον καινούριο, είτε στον παλιό. Ελπίζω να βοήθησα.:cool:

 

Συμφωνώ στο πρώτο μέρος (όπως αναφέρω και παραπάνω)

Η Cosmote δεν έχει ή δεν έχω βρει εγω τέτειο μενου, όλα γινόντουσαν απο το μενου του τηλεφώνου, για αυτό το λόγο υποστηρίζω ότι ίσως υπαρχει κάποιο software που να κάνει το ίδιο

Link to comment
Share on other sites

χααχαχχαχαχααχα... άψογος!

 

Loipon prwtes entypwseis prokeite gia mia spartiatiki rom h opoia foraei to teleftaio build twn wm6 san afth pou tha foraei kai tou TOM den einai tyxaio allwste oti proerxete apo to idio forum tou PDAVIIET h rom . Sta + to ROm settings pou se afhnei na peiraxeris ta HTC settings kai ta tabs gia ton communication manager.. Xekinaw na sthnw OLES tis efarmoges mou kai pistrefw na sas pw gia thn eleftheri rom

Link to comment
Share on other sites

Μη ξεχάσεις κ το ενοχλητικό memory leak.. υπάρχει? Έχει cube?

 

Ξαναρωτάω, μπόρεσε κανένας να συνχρονίσει τις επαφές με το Thunderbird ή μόνο με το Outlook γίνετε?

Link to comment
Share on other sites

Μη ξεχάσεις κ το ενοχλητικό memory leak.. υπάρχει? Έχει cube?

Sto 3o reset eimai kai den to exei bgalei akoma... cube deixnei na exei (exwei to touchflo sto menu) alla den to testara akoma

Link to comment
Share on other sites

Mino, me ta Ellhnika ti ginete? Psaxnei kai Ellhnika onomata ston dialer? h prepei na kanoume maimounies?

To PhonePad exei Ellhnika mesa stis glwsses?

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...