Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Loipon molis teleiwsa ola ta setarismata mou ..

 

H mnhmh einai sta 26,23 mb me ola ta kaloudia perasmena epanw (efarmoges mechre, cube iphone skin resco's, Destinators klp klp)

To memory leak message zei kai vasilevei (epidiorthonete me ton gnmwsto tropo)

To random access feature den paizei KATholou ara pou test gia ta ellinika contacts

 

ta test synexizonte

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Loipon molis teleiwsa ola ta setarismata mou ..

 

H mnhmh einai sta 26,23 mb me ola ta kaloudia perasmena epanw (efarmoges mechre, cube iphone skin resco's, Destinators klp klp)

To memory leak message zei kai vasilevei (epidiorthonete me ton gnmwsto tropo)

To random access feature den paizei KATholou ara pou test gia ta ellinika contacts

 

ta test synexizonte

kana neo ap ta test?

Link to comment
Share on other sites

Molis energopoihsa to batterystatus sta 247 exasa konta sto 1mb eleftheri mnhmh :confused:

mia kai den exw alla3ei rom gia merikes meres lew kai gw na thn dokimasw ayth...an exeis kana neo MR. Minotavrs enhmerwste mas...

Link to comment
Share on other sites

Εχω το P3300 με tom tom

σε προηγουμενη ερώτησή μου μου επιβεβαιωσαν οτι το destinator μπορεί να εγκατασταθεί μαζί με το tom tom

Αποφάσισα να κάνω την εγκατάσταση αλλα πρίν απο ολα κάνω αυτό το ποστ για να μάθω αν πρέπει να προσέξω κάτι μιας και πρωτάρης

εχω destinator7

Link to comment
Share on other sites

Εχω το P3300 με tom tom

σε προηγουμενη ερώτησή μου μου επιβεβαιωσαν οτι το destinator μπορεί να εγκατασταθεί μαζί με το tom tom

Αποφάσισα να κάνω την εγκατάσταση αλλα πρίν απο ολα κάνω αυτό το ποστ για να μάθω αν πρέπει να προσέξω κάτι μιας και πρωτάρης

εχω destinator7

 

Προχώρα άφοβα...

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Παιδια παρατηρησα μετα την αναβαθμιση του P3300 σε win mobile 06 αλλάζει το device Id της συσκευης με συνέπεια εαν εχετε βάλει προγραμματα σαν το destinator 6 να σου ζηταει αλλο κλειδί ενεργοποιησης
Link to comment
Share on other sites

Milame me afth thn ROM exw neo rekor anoigmatos windows folder (me oles tis foromenes efarmoges sto start menu )4 sec molis !!! Se sxesh me afth tou fracoon pou hthela 45 sec milame gia terastiaaaaaaaaaaa diafora !!
Link to comment
Share on other sites

Milame me afth thn ROM exw neo rekor anoigmatos windows folder (me oles tis foromenes efarmoges sto start menu )4 sec molis !!! Se sxesh me afth tou fracoon pou hthela 45 sec milame gia terastiaaaaaaaaaaa diafora !!

Μηπως να καναμε ενα μικρο διαγωνισμο;

Ποιος φλασαρει περισοτερες rom ανα εβδομαδα; Η μαλον ανα ημερα...:D:D:D

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Μηπως να καναμε ενα μικρο διαγωνισμο;

Ποιος φλασαρει περισοτερες rom ανα εβδομαδα; Η μαλον ανα ημερα...:D:D:D

O panos kai meta egw:lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον ειμαι εκτος μεταλλιων...:rolleyes:

Μονο 4 την προηγουμενη βδομαδα.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον ειμαι εκτος μεταλλιων...:rolleyes:

Μονο 4 την προηγουμενη βδομαδα.

 

Edw kapoioi allazoun 4 thn hmera :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Telika Mino, tha mas peis entypwseis apo thn kainourgia rom?

Douleyoun ola teleia? Exei to cube h touch flo h den kserw pws to lene?:wacko:

Gia na psaxnei Ellhnikes epafes prepei na baloume to dll?

To phonePad exei Ellhnika mesa?

Eyxaristw!

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

Telika Mino, tha mas peis entypwseis apo thn kainourgia rom?

Douleyoun ola teleia? Exei to cube h touch flo h den kserw pws to lene?:wacko:

Gia na psaxnei Ellhnikes epafes prepei na baloume to dll?

To phonePad exei Ellhnika mesa?

Eyxaristw!

 

 

Ma ta pio polla ta exw grapsei apo to apogevma... NAI exei cube einai poli poli grhgori den paizei to neo feature gia ta contacts ara mallon den ypostirizei kai ellinika kai exw valei epanw to smartdial me to default skin tou crossbow gia dialpad.

 

Genika xanalew einai mia spartiatikh rom me ta apolitos aparaithta

den exei ta oxios appls, batterystatus kai ta gnwsta plugs ..

 

To mono - mexri twra einai to message tis lowstorage to opoio antimetopisa me ton gnwsto tropo pou exw anaferei polles fores edw mesa .. :cool:

 

 

Kata thn gnwmh mou opoios exei orexi na sthnei efarmoges thn vazei diaforetika perimenei thn 4.2 tou TOm pou apo oti katalavainw tha enai h idia ROM me ta gnwsta appls tou tom... Afta...:cool:

Link to comment
Share on other sites

Na kai ta snapsots

 

http://i23.tinypic.com/2mrv3ol.png

 

http://i20.tinypic.com/a9uukm.pnghttp://i21.tinypic.com/dyark3.png

 

http://i24.tinypic.com/104kvg4.pnghttp://i23.tinypic.com/6hky86.png

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 7417 posts εφτασα στο τελος. :blink:

 

Βεβαια ακομα εχω πολλα να μαθω αλλα τουλαχιστον καταφερα να πιασω το νοημα σε ενα θεμα (PPC) που δεν ειχα ασχοληθει ποτε μεχρι σημερα.

 

Ηταν σα να διαβαζω ενα βιβλιο και το κυριως θεμα που με εκαιγε να μαθω στο τελος ηταν ποτε θα βγαλει η HTC τα original WM6.

 

Βεβαια τελευταια το story αλλαξε τραγικα αφου αρχισατε ολοι να παιζετε με COOKING ROMS.

 

Αυτο θα προτιμουσα να γινει σε καμποσο καιρο, αφου τεσταριζα καπως την original WM5 και αποκτουσα καποια σχετικη ανεση με τη συσκευη.

 

Ξερω οτι θα παρασυρθω στο ψαξιμο πολυ συντομα.

 

Η ολη κατασταση μου θυμιζει την αρρωστια που εβγαλα προσφατα με το nLite και την προσπαθεια μου να φτιαξω τα τελεια Windows :D

Κοψε ραψε, καταφερα να τα φτασω γυρω στα 200mb απο τα 600mb που ειναι το αρχικο cd.

Βεβαια για να φτασω στο σημειο να βρω τι ακριβως χρειαζομαι και τι οχι εφτασα στο σημειο να κανω 3 format τη μερα. :p

 

Ο Minotavrs ειπε στον mastelos "Εχεις γινει ROM junkie σε τετοιο σημειο που επειδη δεν εχει βγει αλλη ROM το εριξες στα πισωγυρισματα" και γελασα πολυ.

Και εγω με ενα φιλο Σουηδο που καναμε ολη μερα αυτη τη δουλεια χαρακτηριζομασταν μεταξυ μας ως nLite Junkies.

Eπισης οταν μπουχτιζα απο τις μετατροπες περνουσα τα original windows για να παρω μια ανασα. :rolleyes:

 

Αρκετα σας κουρασα με αυτα, ας μη σας κουρασω αλλο γιατι θα εχω πολλα ερωτηματα επι της ουσιας με το που θα παρω τη συσκευη στα χερια μου τις προσεχεις μερες. :X

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο τώρα. Από χτές που θέλησα να συσχετίσω κάτι videakia τύπου wmv, αποκλειστικά με τον Core Player, έχω το εξής πρόβλημα. Από τη μία, αν πλέον κάνω κλικ πάνω στο videaki και μου ανοίξει τον Core, μου βγάζει "Error: File not found!\Storage". Από την άλλη αν ανοίξω πρώτα τον Core και μέσα απ'αυτόν τα videakia, κάποια από αυτά ενώ παίζουν, τις περισσότερες φορές κολλάει το video ενώ ακούς τον ήχο να παίζει και το progress bar από κάτω τρέχει κανονικά. Τέλος, επιχειρώντας να τα συσχετίσω και να τα ανοίξω από τον WMP, μου βγάζει πάλι άλλο μήνυμα, "Windows Media: The system cannot find the file specified". Γνωρίζει κανείς τι μπορεί να συμβαίνει βρε παιδιά???:(:mad:

 

Μάλλον έπεσα θύμα των νέων ROM που κυκλοφορούν και μονοπωλούν το ενδιαφέρον εδώ μέσα και δεν πρόκειτε να πάρω απάντηση. Μήπως κανείς ρε παιδιά? Ευχαριστώ!:O

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έπεσα θύμα των νέων ROM που κυκλοφορούν και μονοπωλούν το ενδιαφέρον εδώ μέσα και δεν πρόκειτε να πάρω απάντηση. Μήπως κανείς ρε παιδιά? Ευχαριστώ!:O

 

Δοκίμασε με resko explorer open with.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

τον προλάβανε τον TOM .

 

ΝΕΑ ΡΟΜ

 

Εστησα και εγω αυτη τη rom, τρεχει αρκετα πιο γρηγορα, το dest7 το δοκιμασα εξω στο μπαλκανι 2 φορες και βρηκε το σημα και τις 2 φορες σε 5 δευτερ. Οπως ειπε και ο mino βγαζει το σφαλμα με την μνημη, δεν μπορω να κανω update Quickgps και δεν μπορω να εμφανισω το TouchFLO (αυτο πως μπορω να το απεγκαταστησω?)

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 7417 posts εφτασα στο τελος. :blink:

 

Βεβαια ακομα εχω πολλα να μαθω αλλα τουλαχιστον καταφερα να πιασω το νοημα σε ενα θεμα (PPC) που δεν ειχα ασχοληθει ποτε μεχρι σημερα.

 

Ηταν σα να διαβαζω ενα βιβλιο και το κυριως θεμα που με εκαιγε να μαθω στο τελος ηταν ποτε θα βγαλει η HTC τα original WM6.

 

Βεβαια τελευταια το story αλλαξε τραγικα αφου αρχισατε ολοι να παιζετε με COOKING ROMS.

 

Αυτο θα προτιμουσα να γινει σε καμποσο καιρο, αφου τεσταριζα καπως την original WM5 και αποκτουσα καποια σχετικη ανεση με τη συσκευη.

 

Ξερω οτι θα παρασυρθω στο ψαξιμο πολυ συντομα.

 

Η ολη κατασταση μου θυμιζει την αρρωστια που εβγαλα προσφατα με το nLite και την προσπαθεια μου να φτιαξω τα τελεια Windows :D

Κοψε ραψε, καταφερα να τα φτασω γυρω στα 200mb απο τα 600mb που ειναι το αρχικο cd.

Βεβαια για να φτασω στο σημειο να βρω τι ακριβως χρειαζομαι και τι οχι εφτασα στο σημειο να κανω 3 format τη μερα. :p

 

Ο Minotavrs ειπε στον mastelos "Εχεις γινει ROM junkie σε τετοιο σημειο που επειδη δεν εχει βγει αλλη ROM το εριξες στα πισωγυρισματα" και γελασα πολυ.

Και εγω με ενα φιλο Σουηδο που καναμε ολη μερα αυτη τη δουλεια χαρακτηριζομασταν μεταξυ μας ως nLite Junkies.

Eπισης οταν μπουχτιζα απο τις μετατροπες περνουσα τα original windows για να παρω μια ανασα. :rolleyes:

 

Αρκετα σας κουρασα με αυτα, ας μη σας κουρασω αλλο γιατι θα εχω πολλα ερωτηματα επι της ουσιας με το που θα παρω τη συσκευη στα χερια μου τις προσεχεις μερες. :X

 

Kaloshrthes :)sou dinw 1 evdomada na testareis ta wm5 giati apo oti blepw sto xda dothike se ftp ths htc europe H WM6:cool:

Link to comment
Share on other sites

Εστησα και εγω αυτη τη rom, τρεχει αρκετα πιο γρηγορα, το dest7 το δοκιμασα εξω στο μπαλκανι 2 φορες και βρηκε το σημα και τις 2 φορες σε 5 δευτερ. Οπως ειπε και ο mino βγαζει το σφαλμα με την μνημη, δεν μπορω να κανω update Quickgps και δεν μπορω να εμφανισω το TouchFLO (αυτο πως μπορω να το απεγκαταστησω?)

 

Gia na kaneis na sou doulepsei to quickGPS phgaine mesa sto settings connections USB to PC kai xetsekare thn tikarismeni epilogh

 

To cube den xestinete einai epanw sthn rom gia na to energopoihseis omws tha prepei na katevaseis apo tous xda to topotobottom.cab einai sto prwto post ths 4.1 rom tou TOM:cool:

 

Oso gia to dest ontws einai poli dynato to sima den xerw ti paizei kai pianei etsi exw entyposiastei kai egw...

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε με resko explorer open with.

 

Καλημέρα φίλε,

Δεν κατάλαβες καλά φαίνεται. Ακριβώς επειδή έκανα "open with" με τον resco και τσέκαρα μάλιστα και την επιλογή "always open with this", μου συμβαίνουν αυτά τα προβλήματα. Ευχαριστώ πάντως για την απάντηση.:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια η κατασταση εχει ξεφυγει σε δραματικο σημειο...προσωπικα δεν μπορω να ακολουθησω...κανετε φοβερη δουλεια , τα διαβαζω και ειλικρινα σας παραδεχομαι...φυσικα για μενα ουτε που το αγγιζω...την τελευταια φορα περασα 3 βραδυα να επαναφερω την artemi σε normal κατασταση. Απιστευτο ενδιαφερον εχω για τις rom και τα wm6 και δεν σας κρυβω οτι σας ΦΘΟΝΩ ....τουλαχιστον εχω και τα διαβαζω και θεωριτικα ειμαι μεσα....
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δε με έπησε.. θα περιμένω την 4.2 του Tom, ελπίζω μετά το live των Muse (καθέ τι έχει κ την προτεραιότητα του)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια η κατασταση εχει ξεφυγει σε δραματικο σημειο...προσωπικα δεν μπορω να ακολουθησω...κανετε φοβερη δουλεια , τα διαβαζω και ειλικρινα σας παραδεχομαι...φυσικα για μενα ουτε που το αγγιζω...την τελευταια φορα περασα 3 βραδυα να επαναφερω την artemi σε normal κατασταση. Απιστευτο ενδιαφερον εχω για τις rom και τα wm6 και δεν σας κρυβω οτι σας ΦΘΟΝΩ ....τουλαχιστον εχω και τα διαβαζω και θεωριτικα ειμαι μεσα....
molis xeperaseis to sock apo thn prohgoumenh peripeteia soy na mou to thimitheis oti tha to dokimaseis... Ase pou an evlepes ena opoiodipote artemaki cooking wm6 tha to evazes epitopou... :lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...