Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://img405.imageshack.us/img405/6584/2vb9.gif

 

Αυτή πρέπει να είναι. Πολύ καλή και universal. :rolleyes:

 

Πάνο μόλις μπάινεις στο αυτοκίνητο να βάζεις ζώνη. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το έχω χρησιμοποιήσει αρκετά το skype σε διαφορετικά ασύρματα δίκτυα και είμαι πολύ ευχαριστημένος!

Είναι καταπληκτική λύση για αυτές τις συσκευές.

 

την κανονικη η την lite εκδοση εχεις δοκιμασει?

Link to comment
Share on other sites

Μια λυση για το προβλημα του activesync ειναι να παμε

 

Εναρξη>Πινακας Ελεγχου>Εργαλεια Διαχειρισης>Υπηρεσιες και εκει να βρουμε την υπηρεσια "Προγραμμα-Πελατης DHCP".

 

Καμια φορα τα παιζει οταν ειναι να δωσει IP στο PDA μας οποτε κανουμε Δεξι κλικ και διακοπη> επανεκκινηση (αφου πρωτα αποσυνδεσουμε το Artemis απο το PC).

 

 

Αυτη τη λυση ειχα βρει στο site της Microsoft και μου φανηκε χρησιμη μερικες φορες.

Link to comment
Share on other sites

επειδη διαβαζω πολλα για την συνδεση gprs θελω να ρωτησω κατι.

Το συμβολο G που αναβει διπλα απο τις μπαρες για το σημα τι ακριβως συμβολιζει;

μη μου πειτε μονο οτι αναβει οταν συνδεομαστε με gprs γιατι εμενα αναβει απο την πρωτη μερα:cry:

Link to comment
Share on other sites

apo thn stigmh poy anavei h othonei mexri na einai etoimo gia xrhsh den einai to test???

 

ακριβως ετσι αλλα να διευκρινισω κατι. δεν εχω φορτωσει τιποτε παραπανω απο τα απαραιτητα. δεν ξερω ποια ακριβως rom φοραει, εχει αγγλικο μενου και το εχω παρει απο expansys

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα,

 

λεω να τσιμπησω το κουκλακι αυτο απο το expansys.

καπου διαβασα οτι παιζει να γλυτωσεις ΦΠΑ τελειως εαν εχεις εταιρια..

 

παιζει αυτο και πως ?

 

δεν το παω για βαρια χρηση inet απο wifi, καποιους χαρτες για να μην χανομαστε, mp3 και radio.

 

πιστευω πως ο omap αντεχει ανετα αυτα. ε?

 

ΥΓ. προσπαθησα να διαβασω ολα τα post αλλα καπου λαλησα :-)

 

παιζει να γλυτωσεις φπα οπως το γλυτωσα κι εγω. μου κοστισε 492,50€ η taster εκδοση μαζι με τα μεταφορικα. αρκει η καρτα που θα το περασεις να ειναι εταιρικη η να κανεις καταθεση σε λογαριασμο τις expansys.

εχει ενα τηλ. στο site παρε και θα σου εξηγησουν

 

Υ.Γ.

τσιμπα το το κουκλακι....λεει και αντεχει πολλα παραπανω απο αυτα που θες και χωρις πολλα σκαλισματα:)

Link to comment
Share on other sites

Η επιλογη στο ρυθμισεις/συνδεσεις/usb σε Pc/χρηση προχωρημενης λειτουργειας, ειναι τσεκαρισμενη? Αν ναι βγαλτην.

 

Αυτό ήταν τελικά,thanks a lot :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει κανα προγραμμα που οταν κλεινω τις εφαρμογες αντι να τις ελαχιστοποιει να τις κλεινει τελειως?

Εβαλα το psshutxp αλλα δε κανει τιποτα

Νομιζω καπου διαβασα οτι γινεται να κλεινουν με το resco explorer αλλα και αυτο το εχω και τιποτα ή μαλλον δεν εχει σχεση to resco me to κλεισιμο εφαρμογων.

Υπαρχει κατι αλλο ή ειναι καποια ρυθμιση και δε τη βρηκα?

Link to comment
Share on other sites

an eisai syndemenos sto net apo to pc eisai etoimos.!

 

Αντιμετωπίζω και εγώ το ίδιο πρόβλημα: είμαι συνδεδεμένος στο Internet αλλά το Artemis (που είναι συνδεδεμένο στο PC) δεν συνδέεται.Το μήνυμα που βγάζει είναι "Δεν είναι δυνατή η εμφάνιση ή το κατάβασμα της σελίδας επειδή διακόπηκε η σύνδεση. Ελέξτε τη σύνδεση και προσπαθήστε ξανά αργότερα." Το ίδιο συμβαίνει με το Quick GPS και το μήνυμα είναι "Η σύνδεση απέτυχε. Δοκιμάστε ξανά".

Καμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

:geek: 'αλλο το ptravelalarm αλλά κι αυτό δεν μου βγάζει πρόβλημα αντιθέτως το βρίσκω πολύ βολικό ξυπνητηράκι με mp3 κι εύκολο προγραμματισμό

 

a kala kolisa io sto kentriko pc sto kefali moy :p

to phone alarm ennow to allo oyte to exw dokimasei sorry..:ninja:

Link to comment
Share on other sites

επειδη διαβαζω πολλα για την συνδεση gprs θελω να ρωτησω κατι.

Το συμβολο G που αναβει διπλα απο τις μπαρες για το σημα τι ακριβως συμβολιζει;

μη μου πειτε μονο οτι αναβει οταν συνδεομαστε με gprs γιατι εμενα αναβει απο την πρωτη μερα:cry:

 

oxi mhn anyshxeis.. ayto shmainei oti yparxei kalypsh gprs.. otan dipla akrivws anavo svinei ena mikrotero g tote syndeete:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει κανα προγραμμα που οταν κλεινω τις εφαρμογες αντι να τις ελαχιστοποιει να τις κλεινει τελειως?

Εβαλα το psshutxp αλλα δε κανει τιποτα

Νομιζω καπου διαβασα οτι γινεται να κλεινουν με το resco explorer αλλα και αυτο το εχω και τιποτα ή μαλλον δεν εχει σχεση to resco me to κλεισιμο εφαρμογων.

Υπαρχει κατι αλλο ή ειναι καποια ρυθμιση και δε τη βρηκα?

 

to magic button to dokimases? exei rythmish k an 8eleis patwntas to x kleinei tis efarmoges.!k s deixnei k ti trexei sto taskbar

Link to comment
Share on other sites

απο εκει το πηρα εγω σκετο με 585Ε

 

εχει και πολυ φθηνες καρτουλες micro sd.

πηρα μια της kingston 1GB με 27Ε.[/QUO

 

 

giati egw den vriskw tis memory??? tis phran oles:blink:

Link to comment
Share on other sites

kalispera se olous! Mporei kaneis na mou pei apo pou katevazoume to programmati "battery status"? Kai genika an iparxei kanena site pou an exei diafora programatakia gia to ergaleio mas? Efxaristw kai kalo vradi....
Link to comment
Share on other sites

kalispera se olous! Mporei kaneis na mou pei apo pou katevazoume to programmati "battery status"? Kai genika an iparxei kanena site pou an exei diafora programatakia gia to ergaleio mas? Efxaristw kai kalo vradi....

 

http://www.chi-tai.info/cs_BatteryStatus_XDA_Neo_WM5_iM_cs.htm

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!

 

Τελικά έχω βρεθεί να ποστάρω ανάμεσα σε αυτό το forum και στο P3600.

 

Θέλω τη βοήθεια σας. Αρχικά έλεγα να πάρω το 3300 αλλά διάβασα ότι έχει πολύ αργό επεξεργαστή σε σχέση με το 3600.

 

Εσείς που έχετε ήδη το 3300 τι λέτε? Είναι όντως αργό και δεν σηκώνει πολλά - πολλά ? Τι μειονεκτήματα έχει?

Γενικά η τιμή με το 3600 είναι περίπου ίδια, με τη διαφορά ότι αυτό έχει radio ένω το άλλο είναι πιο γρήγορο, αλλά θέλει mod για gps.

 

Τι λέτε? Έχω χαθεί.......:blink:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!

 

Τελικά έχω βρεθεί να ποστάρω ανάμεσα σε αυτό το forum και στο P3600.

 

Θέλω τη βοήθεια σας. Αρχικά έλεγα να πάρω το 3300 αλλά διάβασα ότι έχει πολύ αργό επεξεργαστή σε σχέση με το 3600.

 

Εσείς που έχετε ήδη το 3300 τι λέτε? Είναι όντως αργό και δεν σηκώνει πολλά - πολλά ? Τι μειονεκτήματα έχει?

Γενικά η τιμή με το 3600 είναι περίπου ίδια, με τη διαφορά ότι αυτό έχει radio ένω το άλλο είναι πιο γρήγορο, αλλά θέλει mod για gps.

 

Τι λέτε? Έχω χαθεί.......:blink:

 

 

Και αν τελικα η ace βγαλει firmware που να περιλαμβανει gps. Μην το δενεις τοσο δεδομενο το gps στο 3600. Ακομα και στο επισημο site αν μπεις η παρα πολυ σωστη απαντηση που δινουν ειναι οτι δεν πουλησαν μια συσκευη που δεν κανει κατι που περιγραφει, αρα το gps στο 3600 δεν ειναι δεδομενο επισημα.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι?

το p3300 εχει δονηση?

κατι ακουσα πως δεν εχει ξυπνητηρι και οτι δεν αλλαζουν οι ηχοι στα μηνυματα και στις κλησεις....

ισχυει αυτο?

για ανημερωστε γιατι θελω να το αγορασω

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι?

το p3300 εχει δονηση?

κατι ακουσα πως δεν εχει ξυπνητηρι και οτι δεν αλλαζουν οι ηχοι στα μηνυματα και στις κλησεις....

ισχυει αυτο?

για ανημερωστε γιατι θελω να το αγορασω

 

mono kafe den kanei s lew :D oxi einai la8os ayta poy les!

Link to comment
Share on other sites

to battery status εκτος απο το overclocking που αλλου χρησιμευει ??

Το phone alarm τι ακριβως προσφερει?

 

krataei toys xronoys poyexeis milisei wste na mporeis na mhdeniseis an exeis symbolaio gia ton xrono omilias soy.. k exei k wraia eikonidia sto today gia batery shma ktl..

to phone alarm polla kanei apo hxoys na epilegeis sta sms klhseis ktl mexri na ftiajeis profil dika soy k polla alla !!!omws den paizei se olous mas!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...