Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δονηση εχει?

κατι ακουσα και οτι δεν μπαινει σε αθορυβο....

α δηλ υπαρχουν καταλληλα προγραμματα με τα οποια γινονται αυτες οι λειτουργιες..

Link to comment
Share on other sites

απο εκει το πηρα εγω σκετο με 585Ε

 

εχει και πολυ φθηνες καρτουλες micro sd.

πηρα μια της kingston 1GB με 27Ε.[/QUO

 

 

giati egw den vriskw tis memory??? tis phran oles:blink:

 

 

 

παρτους τηλεφωνο και παραγγειλε την !

δεν την εχουν στο site γιατι μαλλον δεν εχει πολυ ζήτηση.

και το artemis με παραγγελεια το πηρα.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

παρτους τηλεφωνο και παραγγειλε την !

δεν την εχουν στο site γιατι μαλλον δεν εχει πολυ ζήτηση.

και το artemis με παραγγελεια το πηρα.

 

pes to etsi!! ok!!!:)

Link to comment
Share on other sites

δονηση εχει?

κατι ακουσα και οτι δεν μπαινει σε αθορυβο....

α δηλ υπαρχουν καταλληλα προγραμματα με τα οποια γινονται αυτες οι λειτουργιες..

 

ola ginonte kanonikotata!! mhn anysyxeis ! exei k donish! an einai dynaton na mhn exei!!!

alles leitoyrgies ginonte me programmata k alles kanonika !ola ginonte!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε ALOY8020,

θα μπορουσες να μην χρησιμοποιεις κεφαλαια γιατι ειναι σαν να φωναζεις? (επισης απαγορευεται απο τους Ο.Π.Χ. του myphone, δες ΕΔΩ - σημειο 6: "Μορφοποίηση Περιεχομένου").

Επισης αν θες να προσθεσεις κατι σε καποιο μηνυμα μπορεις να πατησεις την "Τροποποιηση" και να μην κανεις 3 διαφορετικα posts...;)

 

Παντα φιλικα...:)

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

@minotavrs και οσους ενδιαφερονται

 

το Σαββατο 3/2 θελετε να κανουμε το τεστ που λεγαμε (gps-software)με τα αρτεμις?

 

θα ακολουθησει μπιρομπριζολοκατασταση:lol:

 

δεκτοι και οσοι εχουν 3600 με gps ενεργο

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Φιλε ALOY8020,

θα μπορουσες να μην χρησιμοποιεις κεφαλαια γιατι ειναι σαν να φωναζεις? (επισης απαγορευεται απο τους Ο.Π.Χ. του myphone, δες ΕΔΩ - σημειο 6: "Μορφοποίηση Περιεχομένου").

Επισης αν θες να προσθεσεις κατι σε καποιο μηνυμα μπορεις να πατησεις την "Τροποποιηση" και να μην κανεις 3 διαφορετικα posts...;)

 

Παντα φιλικα...:)

 

sygnwmh hmoun sth doyleia k to pc einai teleytaias texnologias me kolimena ta caps...:) les na mhn to 3erw ???? oso gia ta 3 diaforetika post... sygnwmh an se koyrasa!! :oops:

k kati akoma exw terastia bug me to site (to 3erw oti den prepei na to anferw edw!)gia ayto k merikes lalakies sta post moy ! ! sorry

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην καλησπεριζω το φορουμ κ τα παιδια εδω μεσα ειδικα, που με εχουν βοηθησει πολυ με τις γνωσεις τους για ppc οντας πρωην νοκιακιας :O

1η ερωτηση πριν αρχισω το pc μου στις κλωτσιες:

Γιατι οταν το συνδεω με το activesync μου αλλαζει συνεχεια την ωρα του

αρτεμις? Φανταζομαι κατι με τις ρυθμισεις του pc παιζει αλλα τι αλλαζω?

Και επίσης μια ερωτηση σε Johner και λοιπους ακαδημαικους του φορουμ:

Το destinator ειναι τόσο αργο στο αρτεμις ή ειμαι μονο εγω? (Για να σας προλαβω και σήμα δείνει με τα γνωστα κολπάκια και κλοκαρισμενη στα 247

υπάρχει.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

παμε αλλη μια: ;)

1. ξερει κανεις αν γινεται να μπουν παραπανω απο 1 τηλεφωνα (π.χ. 2 κινητα) στις επαφες (χωρις τη χρηση αλλου προγραμματος) ;

2. καποιος να προτεινει καποιο καλο προγραμμα για τηρηση passwords και αλλων ευαισθητων πληροφοριων (pin, κ.λ.π)

3. που ειναι καλυτερα να αποθηκευουμε data (ringtones, themes, cab's, κλπ) στην καρτα μνημης ή κατευθειαν στη συσκευη ; παιζουν ολα ανεξαρτητα που θα τα βαλεις ; ή υπαρχουν περιορισμοι του τυπου τα ringtones δεν τα βλεπει απο την καρτα ;

 

αυτα για τωρα:p

Link to comment
Share on other sites

Και επίσης μια ερωτηση σε Johner και λοιπους ακαδημαικους του φορουμ:

Το destinator ειναι τόσο αργο στο αρτεμις ή ειμαι μονο εγω? (Για να σας προλαβω και σήμα δείνει με τα γνωστα κολπάκια και κλοκαρισμενη στα 247

υπάρχει.

Ευχαριστώ.

σε τι ειναι αργο δηλαδη ?στο να μπει στο προγραμμα? στον υπολογισμο διαδρομης? πανω στη διαδρομη? αν θες πες μας

σε εμενα δεν αργει καθολου

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Καταρχην καλησπεριζω το φορουμ κ τα παιδια εδω μεσα ειδικα, που με εχουν βοηθησει πολυ με τις γνωσεις τους για ppc οντας πρωην νοκιακιας :O

1η ερωτηση πριν αρχισω το pc μου στις κλωτσιες:

Γιατι οταν το συνδεω με το activesync μου αλλαζει συνεχεια την ωρα του

αρτεμις? Φανταζομαι κατι με τις ρυθμισεις του pc παιζει αλλα τι αλλαζω?

Και επίσης μια ερωτηση σε Johner και λοιπους ακαδημαικους του φορουμ:

Το destinator ειναι τόσο αργο στο αρτεμις ή ειμαι μονο εγω? (Για να σας προλαβω και σήμα δείνει με τα γνωστα κολπάκια και κλοκαρισμενη στα 247

υπάρχει.

Ευχαριστώ.

Mia apo tis douleies tou activesync einai na sygxronizei swsta thn wra an exeis problhma tote h vale thn swsth sto pc h phgene mesa sta settings h sthn registry na to rythmiseis na mhn allazei thn wra. :cool:

 

Otan les argo ti enoeis ?

 

Episis ti foras?( pia ekdosh Destinator kai poio build) ?

 

Genika pantws to artemis pasxei apo epexergastiki isxei ara h opoia kathisterisi

tha einai fisiologikh se sxesh me alla pio grhgora mhxanakia

Link to comment
Share on other sites

@minotavrs και οσους ενδιαφερονται

 

το Σαββατο 3/2 θελετε να κανουμε το τεστ που λεγαμε (gps-software)με τα αρτεμις?

 

θα ακολουθησει μπιρομπριζολοκατασταση:lol:

 

δεκτοι και οσοι εχουν 3600 με gps ενεργο

Με 3600 χωρίς GPS η απλά με X500 δεν γίνομαι δεκτός ? :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά το τέστ θα το πιούμε το καφεδάκι που λέγαμε παλιότερα? Τώρα που όλοι έχουμε το Artemis, γιατί σε λίγο προβλέπω απώλειες... ονόματα δεν λέμε ούτε οικογένειες θίγουμε.
Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

σε τι ειναι αργο δηλαδη ?στο να μπει στο προγραμμα? στον υπολογισμο διαδρομης? πανω στη διαδρομη? αν θες πες μας

σε εμενα δεν αργει καθολου

 

Μπαινει και βγαινει μια χαρα,μεσα στο interface γενικα τρωει κολληματα οπως και στο calculating...

 

Mia apo tis douleies tou activesync einai na sygxronizei swsta thn wra an exeis problhma tote h vale thn swsth sto pc h phgene mesa sta settings h sthn registry na to rythmiseis na mhn allazei thn wra. :cool:

 

Otan les argo ti enoeis ?

 

Episis ti foras?( pia ekdosh Destinator kai poio build) ?

 

Genika pantws to artemis pasxei apo epexergastiki isxei ara h opoia kathisterisi

tha einai fisiologikh se sxesh me alla pio grhgora mhxanakia

 

-Mα η ωρα στο pc ειναι σωστη,λες να εχει default καμια οκλαχομα στέιτ και να φταιει αυτο?(ειναι αγγλικα xp)Θα το κοιταξω το βραδυ σπιτι,thanks!

 

-Οταν λεω αργο εννοω σέρνεται...ισως δοκιμασω και το pn παρολο που το igo το θεωρω ανωτερο αν δεν εχεις κατεβει απο βουνο

 

-Oσο για την εκδοση και built θα σε γελασω και δε το θελω :) στην αρχη μου βγαζει κατι 1.12.00 κτλ,αν θες πες μου που τα βλεπω για να σου πω.

Link to comment
Share on other sites

Το χρησιμοποιείς απροβλημάτιστα; Αν ναι, με ποια έκδοση;

 

Διότι προ καιρού είχα δοκιμάσει να το εγκαταστήσω και κολλάγανε τα πάντα. Μάλλον έφταιγε το today plug-in.

Φυσικά απροβλημάτιστα.

Version 1.9.3

Build date: dec 11 2006

Link to comment
Share on other sites

Με 3600 χωρίς GPS η απλά με X500 δεν γίνομαι δεκτός ? :p

 

Παίδες μαλλον το επομενο ΠΣΚ κατεβαινω εγω,,:worry:

Link to comment
Share on other sites

Μπαινει και βγαινει μια χαρα,μεσα στο interface γενικα τρωει κολληματα οπως και στο calculating...

 

 

 

-Mα η ωρα στο pc ειναι σωστη,λες να εχει default καμια οκλαχομα στέιτ και να φταιει αυτο?(ειναι αγγλικα xp)Θα το κοιταξω το βραδυ σπιτι,thanks!

 

-Οταν λεω αργο εννοω σέρνεται...ισως δοκιμασω και το pn παρολο που το igo το θεωρω ανωτερο αν δεν εχεις κατεβει απο βουνο

 

-Oσο για την εκδοση και built θα σε γελασω και δε το θελω :) στην αρχη μου βγαζει κατι 1.12.00 κτλ,αν θες πες μου που τα βλεπω για να σου πω.

 

μμ δεν το ειπα καλα :(

 

Για την εκδοση του Destinator μιλαω.,.:D

Link to comment
Share on other sites

παμε αλλη μια: ;)

2. καποιος να προτεινει καποιο καλο προγραμμα για τηρηση passwords και αλλων ευαισθητων πληροφοριων (pin, κ.λ.π)

 

αυτα για τωρα:p

 

splashid

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...