Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενώ η αντίστοιχη επιλογή του Expansys 694 (+έξοδα αποστολής) +150 είναι σαφώς φθηνότερη...; Γιατί να θυμήσω ότι η έκδοση της ACE είναι η Premium και όχι η Taster. Εγώ ας πούμε την έκανα την πατάτα και το έχω ήδη αγοράσει το Destinator δεν με συμφέρει η σκέτη συσκευή;

 

Η taster του expansys κάνει 560, οπότε είναι σαφώς φθηνότερη από αυτή που μου έδειξες των 620...

Επίσης όπως αναφέρθηκε ξανά η έκδοση της ACE ΔΕΝ είναι η premium.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οι απειλες παντως ειναι ενδειξη πανικου:X

η εγγυηση ειναι της htc οχι της ACE

στο τελευταιο συμφωνουμε απολυτα

 

Δεν απειλώ, άλλωστε δεν έχω λόγο να το κάνω δική μου είναι η εταιρεία; Το αναφέρω διότι ο Zeppelin πρέπει να το γνωρίζει γιατί είναι από τα άτομα που εκτιμώ εκεί μέσα. Η εγγύηση είναι της HTC αλλά εμπλέκονται πολλά με την Dynax... τέλος πάντων άλλη συζήτηση αυτή.

 

Η έκδοση της Ace είναι μια μίξη Taster και Ace®(:p ). Η premium έχει βάση αυτοκινήτου, φορτιστή αυτοκινήτου και Tomtom Ευρώπης επιπλέον.

 

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=140822 πες μου που αναφέρει εδώ την βάση και τον φορτιστή του αυτοκινήτου διότι μου διαφεύγει. Για την έκδοση της ACE θα το τσεκάρω γιατί μπορεί να κάνω και εγώ κάποιο λάθος. Μη λέμε και ανακρίβειες... θα το δω. :O

 

Edit: Μάλλον έχεις δίκιο Johner για την έκδοση, είναι με έναν χάρτη. Δικό μου λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν απειλώ, άλλωστε δεν έχω λόγο να το κάνω δική μου είναι η εταιρεία; Το αναφέρω διότι ο Zeppelin πρέπει να το γνωρίζει γιατί είναι από τα άτομα που εκτιμώ εκεί μέσα. Η εγγύηση είναι της HTC αλλά εμπλέκονται πολλά με την Dynax... τέλος πάντων άλλη συζήτηση αυτή.

 

 

 

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=140822 πες μου που αναφέρει εδώ την βάση και τον φορτιστή του αυτοκινήτου διότι μου διαφεύγει. Για την έκδοση της ACE θα το τσεκάρω γιατί μπορεί να κάνω και εγώ κάποιο λάθος. Μη λέμε και ανακρίβειες... θα το δω. :O

 

Edit: Μάλλον έχεις δίκιο Johner για την έκδοση, είναι με έναν χάρτη. Δικό μου λάθος.

 

Σωστό. Απλώς πιο πάνω έγραφε Option το οποίο δε το πήρα είδηση έτσι όπως το έχει το expansys.

Πάντως η Dynax στο φυλάδιό της λέει για φορτιστή και βάση. Τέλος πάντων. Μάλλον τα παρελκόμενα είναι στην επιλογή της προσφοράς του κάθε διανομέα.

 

Edit: Βρήκα που το είχα δει. Στο φυλάδιο της HTC (http://www.htc.com) στην Premium έκδοση αναφέρει φορτιστή και βάση αυτοκινήτου. Άρα καμμιά ανακρίβεια από μέρους μου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν απειλώ, άλλωστε δεν έχω λόγο να το κάνω δική μου είναι η εταιρεία; Το αναφέρω διότι ο Zeppelin πρέπει να το γνωρίζει γιατί είναι από τα άτομα που εκτιμώ εκεί μέσα. Η εγγύηση είναι της HTC αλλά εμπλέκονται πολλά με την Dynax... τέλος πάντων άλλη συζήτηση αυτή.

 

 

 

 

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=140822 πες μου που αναφέρει εδώ την βάση και τον φορτιστή του αυτοκινήτου διότι μου διαφεύγει. Για την έκδοση της ACE θα το τσεκάρω γιατί μπορεί να κάνω και εγώ κάποιο λάθος. Μη λέμε και ανακρίβειες... θα το δω. :O

 

Edit: Μάλλον έχεις δίκιο Johner για την έκδοση, είναι με έναν χάρτη. Δικό μου λάθος.

α)δεν ειμαι εκπροσωπος καποιας εταιριας αλλα διαβαζω το forum και μαθαινω απο αυτο.αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι ο zeppelin εκφραζει τις αποψεις του ενιοτε ως απλος χρηστης οπως ολοι μας ενιοτε ως εκπροσωπος της ngi

σε καθε περιπτωση θεωρω τις αποψεις του επικοδομητικες για την ενημερωση μας και δεν πιστευω οτι θα πρεπει να παψει να το κανει.

αυτο το νοημα εχει αυτο εδω το βημα αλοιμονο αν αρχισουμε να σκεφτομαστε μηπως παρεξηγηθει καθε δημοσιευση αν περιεχει ονομα ανταγωνιστη...

θα ειναι ΜΕΓΑΛΟ λαθος νομιζω να ποινικοποιησουμε την εκφραση αποψης ΕΔΩ,γιατι αλλου τεινει να γινει κανονας Η ΠΟΙΝΙΚΟΠΟΙΗΣΗ

β)η ΒΑΣΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ της εκδοσης tester απο την premium ειναι οι χαρτες δυτικης ευρωπης

Link to comment
Share on other sites

Η taster του expansys κάνει 560, οπότε είναι σαφώς φθηνότερη από αυτή που μου έδειξες των 620...

Επίσης όπως αναφέρθηκε ξανά η έκδοση της ACE ΔΕΝ είναι η premium.

η εκδοση taster στο expansys εχει 565+20 μεταφορικα= 585

η διαφορα με εδω ειναι 35 ευρω να πουμε ακοαμ οτι απο expansys δεν εχεις το ελληνικο μενου και πρεπει να βαλεις μαλλον το resco keybord (δεν γνωριζω ποσο εχει) για να εχεις ελληνικα στα μηνυματα

επισης αν οταν λαβεις την συσκευη κατι δεν ειναι ενταξει θα πρπει να την στειλιες παλι στη Γαλλια.......και αμφιβαλω αν μελλοντικα σου παθει κατι κατα ποσο θα την αναλαβει να την φτιαξει η ace και αν το αναλαβει ποσο καιρο θα <ψαχνει. το ανταλλακτικο.

μαλλον λοιπον δεν νομιζω οτι υπαρχει καποιος που να ζει στην Ελλαδα και να τον στμφερει κερδιζοντας μονο 35ευρω:!:

οσο για την συσκευη που πουλαει η ace me navimate δεν μπορει να γινει συγκριση με την premium γιατι η μια εχει χαρτες Ελλαδος και η αλλη οχι

εγω προσωπικα ειχα παραγγειλει απο expansys και ακυρωσα για 2 λογους

πρωτον θα ερχοταν 9/11 και δευτερον φοβηθηκα στο που θα μπλεξω αν τυχη και εχει κατι το ppc

*τελος να πω πως καλο ειναι αν καποιος θελει να κανει συγκριση dest-navi να το κανει χωρις να ειναι υπαλληλος της μιας εταιριας νομιζω κυριε zepelin εκανες λαθος εδω.:O

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να πω πως δεν ειναι κακη η προσφορα της ace sta 699 αν σκεφτει κανεις οτι εχει μεσα το (ασχετο με το ποσο καλο ειναι)navimate kai 512mb καρτα οταν χωρις αυτα εχει 620

δηλαδη αν αυτα τα 2 εχουν περιπου 130 ευρω τοτε μιλαμε για 570ευρω το 3300

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

προσωπικα θα το παρω οταν και αν ειναι διαθεσιμο στο expansys

και αν χρειαστω service και δεν μου το παρεχει (οπως οφειλει) η ACE

ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

προτιμω να κλαψω τα 470+15 μεταφορικα που θα μου στοιχισει παρα να υποκυψω σε εκβιαστικα (ετσι μου ακουγονται) διλληματα του στυλ *η το παιρνεις απο μας η θα το βαλεις στον κ... σου αν χρειαστεις service*

το ξερω οτι δημιουργω αντιπαθειες εδω μεσα και οτι δεν με συμφερει να το κανω αλλα εχω μαθει να υποστηριζω την αποψη μου με οποιοδηποτε κοστος

(το κοστος του destinator δεν το βαζω μεσα γιατι αυτο θα μου μεινει ακομα και με το p3300 στον κ... μου)

Link to comment
Share on other sites

Η taster του expansys κάνει 560, οπότε είναι σαφώς φθηνότερη από αυτή που μου έδειξες των 620...

Επίσης όπως αναφέρθηκε ξανά η έκδοση της ACE ΔΕΝ είναι η premium.

 

Johner βάλε και τα ταχυδρομικά και έρχεσαι στα 584 οπότε 35 ευρώ διαφορά.

 

Τι έγινε, δεν μπορείς να την πείς πλέον για τα 100 ευρώ διαφορά; :lol:

Link to comment
Share on other sites

H Dynax επίσης να ενημερώσω ότι δεν έχει συνεργασία με την HTC και σας βλέπω να τις τρώτε τις συσκευές που θα πάρετε από εκεί αν χρειαστείτε service.

 

Αυτή η "εμπορική" νοοτροπία θα μας φάει όσο είμαστε πράβατα-καταναλωτές και δεν τιμωρούμε τους δήθεν επαγγελματίες... ειδικά εφόσον το καλύτερο σενάριο που έχουμε να περιμένουμε προέρχεται από την ACE-Hellas και μοίαζει με ότι έμαθα μια φορά που την χρειάστηκα.... βράσε ρύζι!...

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα θα το παρω οταν και αν ειναι διαθεσιμο στο expansys

και αν χρειαστω service και δεν μου το παρεχει (οπως οφειλει) η ACE

ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

προτιμω να κλαψω τα 470+15 μεταφορικα που θα μου στοιχισει παρα να υποκυψω σε εκβιαστικα (ετσι μου ακουγονται) διλληματα του στυλ *η το παιρνεις απο μας η θα το βαλεις στον κ... σου αν χρειαστεις service*

το ξερω οτι δημιουργω αντιπαθειες εδω μεσα και οτι δεν με συμφερει να το κανω αλλα εχω μαθει να υποστηριζω την αποψη μου με οποιοδηποτε κοστος

και καλα θα κανεις μακαρι και εγω να ειχα την υπομονη να περιμενα να το παρω φθηνοτερα αλλα δεν.

το 9000 που ειχα μαζι με αξεσουαρ μου ειχε φτασει 1400 και το πουλησα 700 και μαλλον ειμαι τυχερος οσο το ν80 που εχω το πηρα 625 πριν 4 μηνες το δινω 320 και παει λεγοντας το 3300 που πηρα 700 σε 4-5 μηνες θα το δινω για 350 γιατι θα εχει βγει κατι που θα μου αρεσει περισσοτερο....δεν εχει τελος

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

η εκδοση taster στο expansys εχει 565+20 μεταφορικα= 585

η διαφορα με εδω ειναι 35 ευρω να πουμε ακοαμ οτι απο expansys δεν εχεις το ελληνικο μενου και πρεπει να βαλεις μαλλον το resco keybord (δεν γνωριζω ποσο εχει) για να εχεις ελληνικα στα μηνυματα

επισης αν οταν λαβεις την συσκευη κατι δεν ειναι ενταξει θα πρπει να την στειλιες παλι στη Γαλλια.......και αμφιβαλω αν μελλοντικα σου παθει κατι κατα ποσο θα την αναλαβει να την φτιαξει η ace και αν το αναλαβει ποσο καιρο θα <ψαχνει. το ανταλλακτικο.

μαλλονβ λοιπον δεν νομιζω οτι υπαρχει καποιος που να ζει στην Ελλαδα και να τον στμφερει κερδιζοντας μονο 35ευρω:!:

οσο για την συσκευη που πουλαει η ace me navimate δεν μπορει να γινει συγριση με την premium γιατι η μια εχει χαρτες Ελλαδος και η αλλη οχι

εγω προσωπικα ειχα παραγγηλει απο expansys και ακυρωσα για 2 λογους

πρωτον θα ερχοταν 9/11 και δευτερον φοβηθηκα στο που θα μπλεξω αν τυχη και εχει κατι το ppc

 

συμφωνώ με τα περισσότερα που αναφέρει ο φίλος.. θεωρώ και γώ πως 35€ είναι σχετικά μικρή διαφορά για τόσα λεφτά που θα δώσεις συνολικά.. που περιμένω να μειωθεί και άλλο μόλις η συσκευή κυκλοφορήσει λίγο καιρό στην ελληνική αγορά:O .

 

σε αυτό που διαφωνώ είναι οτι η ace Θα καθυστερήσει επίτηδες να σου φτιάξει την συσκευή(εχεί ακουστεί και άλλες φορές), δεν έχουν λόγο.. ίσα ίσα που θα προτιμήσουν να είναι εντάξει καθώς δεν θα θέλουν εσύ να αρχίσεις τα email με σχετικά παράπονα στην "μαμά" htc:X .

dum spiro spero
Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να πω πως δεν ειναι κακη η προσφορα της ace sta 699 αν σκεφτει κανεις οτι εχει μεσα το (ασχετο με το ποσο καλο ειναι)navimate kai 512mb καρτα οταν χωρις αυτα εχει 620

δηλαδη αν αυτα τα 2 εχουν περιπου 130 ευρω τοτε μιλαμε για 570ευρω το 3300

 

Δες τιμές για microsd 512mb. 20 ευρώ.

Αν κοστίζει το Navimate 110 euros τότε μπορώ να αλλάξω χώρα!:D

 

 

 

Johner βάλε και τα ταχυδρομικά και έρχεσαι στα 584 οπότε 35 ευρώ διαφορά.

 

Τι έγινε, δεν μπορείς να την πείς πλέον για τα 100 ευρώ διαφορά; :lol:

Τις τιμές του expansys τις παρακολουθούμε χρόοονια τώρα.

Είναι από τα πιο ακριβά e-shops ειδικά στην αρχή κυκλοφορίας κάθε συσκευής.

Κάτσε να το φέρει και κανένα Normal e-shop όπως το handit και σύντομα θα σταματήσουν οι αρπαχτές.

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα θα το παρω οταν και αν ειναι διαθεσιμο στο expansys

και αν χρειαστω service και δεν μου το παρεχει (οπως οφειλει) η ACE

ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ

προτιμω να κλαψω τα 470+15 μεταφορικα που θα μου στοιχισει παρα να υποκυψω σε εκβιαστικα (ετσι μου ακουγονται) διλληματα του στυλ *η το παιρνεις απο μας η θα το βαλεις στον κ... σου αν χρειαστεις service*

το ξερω οτι δημιουργω αντιπαθειες εδω μεσα και οτι δεν με συμφερει να το κανω αλλα εχω μαθει να υποστηριζω την αποψη μου με οποιοδηποτε κοστος

(το κοστος του destinator δεν το βαζω μεσα γιατι αυτο θα μου μεινει ακομα και με το p3300 στον κ... μου)

 

α. Οι προτιμήσεις και οι επιλογές του καθενός είναι δεκτές και σεβαστές.

β. Η ACE σου παρέχει για τις HTC (όχι Qtek) συσκευές υποστήριξη hardware μέσα στον γνωστό χρόνο εγγύησης. Δεν σου πάρεχει όμως ελληνικό firmware και άλλη υποστήριξη. Συνεπώς δεν σε εκβίασε νομίζω κανείς. Απλούστατα πριν το κόστος της εγγύησης το επωμιζόταν η εταιρεία, οπότε το έδινε στις δικές της συσκευές μόνο, ενώ τώρα έχει συμμετοχή και η HTC και μπορεί να το κάνει και για τις άλλες. Μη δημιουργούμε εντυπώσεις άνευ λόγου.

Link to comment
Share on other sites

Και για να δείτε πόσο απαράδεκτοι είναι οι υπέυθυνοι της ACE HEllas και πόσο σέβονται τους πέλατες τους δείτε αυτό το post.
Link to comment
Share on other sites

α. Οι προτιμήσεις και οι επιλογές του καθενός είναι δεκτές και σεβαστές.

β. Η ACE σου παρέχει για τις HTC (όχι Qtek) συσκευές υποστήριξη hardware μέσα στον γνωστό χρόνο εγγύησης. Δεν σου πάρεχει όμως ελληνικό firmware και άλλη υποστήριξη. Συνεπώς δεν σε εκβίασε νομίζω κανείς. Απλούστατα πριν το κόστος της εγγύησης το επωμιζόταν η εταιρεία, οπότε το έδινε στις δικές της συσκευές μόνο, ενώ τώρα έχει συμμετοχή και η HTC και μπορεί να το κάνει και για τις άλλες. Μη δημιουργούμε εντυπώσεις άνευ λόγου.

 

πραγματικα δεν θελω να δημιουργησω εντυπωσεις...

εξαλλου στις wm συσκευες ειμαι χτεσινος και κανεις δεν θελω να πειστει απο τα γραφομενα μου

απλα διαπιστωσα μια προσπαθεια απο καποιους φιλους στο forum να υπαρξει μια ασαφεια (συνχυση) σχετικα με το αν θα παρεχει υποστηριξη hardware σε οσουσ προμηθευτουν συσκευη απο αλλη πηγη

(για firmware και ελληνικα δεν με ενδιαφερει)

και παροτι ειδαμε και την απαντηση της htc σε mail συνφορουμιστα η προσπαθεια συνεχιστηκε με διαφορα μηνυματα

ετσι το βλεπω εγω,μπορει να ειμαι λαθος,μπορει να ειμαι προκατελημενος

(παροτι δεν εχω καμμια εμπειρια με την ace ,ουτε καλη ουτε κακη)

 

η τιμη του expansys συνηθως πεφτει με την κυκλοφορια ενος προιοντος

οποτε καλυτερα θα ηταν να συγκρινουμε τιμες μολις ειναι διαθεσιμο και απο αυτους...σε εννια μερουλες

οχι βεβαια οτι ειναι η καλυτερη επιλογη ντε και καλα (υπαρχουν και αλλα e-shop)

δινει ομως την δυνατοτητα σε καποιους να το παρουν χωρις φαπα και αυτο δεν μπορω να μην το υπολογισω

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα δεν θελω να δημιουργησω εντυπωσεις...

εξαλλου στις wm συσκευες ειμαι χτεσινος και κανεις δεν θελω να πειστει απο τα γραφομενα μου

απλα διαπιστωσα μια προσπαθεια απο καποιους φιλους στο forum να υπαρξει μια ασαφεια (συνχυση) σχετικα με το αν θα παρεχει υποστηριξη hardware σε οσουσ προμηθευτουν συσκευη απο αλλη πηγη

(για firmware και ελληνικα δεν με ενδιαφερει)

και παροτι ειδαμε και την απαντηση της htc σε mail συνφορουμιστα η προσπαθεια συνεχιστηκε με διαφορα μηνυματα

ετσι το βλεπω εγω,μπορει να ειμαι λαθος,μπορει να ειμαι προκατελειμενος

(παροτι δεν εχω καμμια εμπειρια με την ace ,ουτε καλη ουτε κακη)

 

Ισχύει αυτό που απάντησε η HTC, το οποίο το έχει γνωστοποιήσει και η εταιρεία στο forum της μήνες πριν.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το είδα για λίγο στο Πλαίσιο. Ως αντικαταστάτης του s200, είναι κορυφαίο. Όμορφο, αρκετά μικρό, καλή οθόνη, το gps είχε σήμα και μέσα στο κατάστημα, το mouse φοβερό, η ροδέλα είχε μόνο μια ψεύτικη αίσθηση. Αυτό που κυρίως έκανα ήταν να ανοίξω το Navi. Δεν ξέρω τι ακριβώς φταίει, υποψιάζομαι βέβαια, αλλά μιλάμε για μεγάλο σούρσιμο. Έκανα zoom με τη ροδέλα και περίμενα, περίμενα, περίμενα, τίποτα. Μετά από αρκετά δεύτερα έβλεπα προκοπή. Το ίδιο και στο pan. Ελπίζω στο destinator να είναι κάπως καλύτερα τα πράγματα. Μεγάλη αμαρτία να βάζεις σε ένα τέτοιο κουκλί τον ομάπα. Κρίμα.
Link to comment
Share on other sites

Αααα για αυτό ηρθατε;;;

Όχι για να διαφημίσετε τα προιόντα σας;

Κρίμα, μειώθηκαν πολύ οι πωλήσεις ε;

Μήπως η HTC σας απειλεί να σας καταργήσει από επίσημο εισαγωγέα και ψάχνετε πελάτες;

Λάθος τρόπο διαλέξατε. Τα χιλιάδες ευρώ που κλέβατε τόσο καιρό χρησιμοποιήστε τα για διαφημίσεις μήπως και έρθει κανένας ανίδεος.

 

Λοιπόν το θέμα παρατράβηξε! johner έχεις την άποψή σου, όπως και εγώ τη δική μου, η συμπεριφορά αυτή όμως μπορεί κάλλιστα να σου φέρει μια μήνυση για συκοφαντική δυσφήμιση, αφού το μόνο που κάνεις είναι να μιλάς προκλητικά, για κλεψιές ευρώ, τη στιγμή που αναφέρεσαι σε ένα προιόν μιας ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ αγοράς. Τα προιόντα της ACE και της κάθε ACE κυκλοφορουν στην αγορά και κρίνονται από τους πελάτες. Δεν χρειάζονται εσένα και εμένα για να τα κυνηγάμε σε κάθε ποστ, αναφέροντας συνεχώς προσβλητικές και κουραστικές εκφράσεις όπως κλέφτες, κλεψιές, ψάχνετε πελάτες, κλπ...

 

Είναι η τελευταία φορά που αναφέρθηκες στο θέμα φίλε, την επόμενη θα αναγκαστώ να επεμβω. Έχεις αναφέρεις την άποψή σου ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΑΤΑ τους τελευταίους μήνες για την ACE, έχω κουραστεί και όλοι πιστεύω να σε ακούμε και να σε διαβάζουμε. Τέλος.

 

Απορίες με PM, το ξέρεις.

 

Προς όλους: Η συζήτηση αφορά το P3300 αποκλειστικά και μόνο. Κάθε off topic θα αφαιρείται άμεσα.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το είδα για λίγο στο Πλαίσιο. Ως αντικαταστάτης του s200, είναι κορυφαίο. Όμορφο, αρκετά μικρό, καλή οθόνη, το gps είχε σήμα και μέσα στο κατάστημα, το mouse φοβερό, η ροδέλα είχε μόνο μια ψεύτικη αίσθηση. Αυτό που κυρίως έκανα ήταν να ανοίξω το Navi. Δεν ξέρω τι ακριβώς φταίει, υποψιάζομαι βέβαια, αλλά μιλάμε για μεγάλο σούρσιμο. Έκανα zoom με τη ροδέλα και περίμενα, περίμενα, περίμενα, τίποτα. Μετά από αρκετά δεύτερα έβλεπα προκοπή. Το ίδιο και στο pan. Ελπίζω στο destinator να είναι κάπως καλύτερα τα πράγματα. Μεγάλη αμαρτία να βάζεις σε ένα τέτοιο κουκλί τον ομάπα. Κρίμα.

η ροδελα δεν ειναι τοσο κακη απλα θελει λiγο συνηθεια

αν ειχε 400ρι σημερα ολα τα ppc θα ηταν στο buy and sell

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

η ροδελα δεν ειναι τοσο κακη απλα θελει λiγο συνηθεια

αν ειχε 400ρι σημερα ολα τα ppc θα ηταν στο buy and sell

 

Στάνταρ θα τα πουλάγαμε όλοι. Σκέψου όμως ότι ήδη ανακοινώνονται ppc με τα ίδια χαρακτηριστικά (άντε χωρίς mouse) και με 400άρη επεξεργαστή (το λεπτό x500 για παράδειγμα). Το buy and sell δέχεται τους πάντες!!!... ;)

Link to comment
Share on other sites

μπορει να μην εχει 400αρι αλλα εχει κατι αλλο που για το δικο μου γουστο δεν εχει κανενα αλλο (εκτος ισως απο το p3600)

το *παρε με*

Link to comment
Share on other sites

μπορει να μην εχει 400αρι αλλα εχει κατι αλλο που για το δικο μου γουστο δεν εχει κανενα αλλο (εκτος ισως απο το p3600)

το *παρε με*

και εσυ τη απαντησες οταν στο ειπε?:)

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τελικά από αυτούς που το πήραν, δεν υπάρχει σε ηλεκτρονική μορφή το manual του p3300 στο cd που δίνεται στην συσκευασία (αν υπάρχει !!!)?

VF Giga Unlimited Ultra

Link to comment
Share on other sites

Διαβαζονατς τις τελευταεις σελιδες διαπιστωσα οτι το ενσωματωμενο gps software δεν αξιζει η κανω λαθος?
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...