Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερωτηση και από μενα παιδια!

 

Το μεγαλυτερο προβλημα μου ειναι να μπορω να βρισκω επαφες χωρις την χρηση γραφιδας.

Με το πληκτρολογιο που εμφανιζεται μπαινοντας στις επαφες ειναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ.

Δεν μπορω να εχω το πληκτρολογιο των κλησεων με τους μεγαλους αριθμους αλλα π.χ πατωντας 2 φορες το "2" να επιλεγω το γραμμα Β κτλ (οπως στα συμβατικα κινητα δηλαδη)?

Αλλοι τροποι ευκολων κλησεων (αν εξαιρεσουμε φωνητικες κλησεις και ταχειες κλησεις) υπάρχουν?

 

Ευχαριστω για την βοηθεια εκ των προτερων!!

 

Αγγελος

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω αυτο χαχνω τωρα ειχα μια rom cooked και ειχε το pcm contact manager με ελληνικο ψαξιμο ψαχνω να δω πως θα το βαλω στην επισημη rom αλλα δεν το βρισκω με τπτ.

Το προγραμμα το εχω το πως το κανεις στα ελληνικα δεν ξερω.

Επισης βγηκε και το contact resco manager πολυ καλο αλλα δεν μπορεις να ψαξεις στα ελληνικα για μενα το resco ειναι καλυτερο.

Μπορει καποιος ρε παιδια να βοηθησει?

Η το resco contact στα ελληνικα η το pcm

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εγω αυτο χαχνω τωρα ειχα μια rom cooked και ειχε το pcm contact manager με ελληνικο ψαξιμο ψαχνω να δω πως θα το βαλω στην επισημη rom αλλα δεν το βρισκω με τπτ.

 

Μπες εδώ και προς το τέλος θα βρεις τα ελληνικά που επισυνάπτω.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

Σήμερα μόλις πήρα το Mercedes clc 200 το οποίο διαθέτει bluetooth ώστε να μπορείς να μιλάς μέσω των ηχείων του αυτοκινήτου. Το πρόβλημα έιναι ότι αναγνώριζει ολα τα ericsson,nokia ktl αλλά όχι κ το 3300. Είχε κανείς άλλο παρόμοιο πρόβλημα? Υπάρχει κάποιος τρόπος να λυθει. Κάποια ανάθμιση στο bluetooth του 3300?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
To bluetooth είναι universal πρωτόκολλο και είναι ανεξάρτητο της εκάστοτε εταιρίας. Εκτός από ανοιχτό, το έχεις και ανιχνεύσιμο;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

To bluetooth είναι universal πρωτόκολλο και είναι ανεξάρτητο της εκάστοτε εταιρίας. Εκτός από ανοιχτό, το έχεις και ανιχνεύσιμο;

 

Ναι Κανονικά ανιχνεύσιμο και όλα τα σχετικά

Link to comment
Share on other sites

Δίνω ένα artemis με αλλαγη πλακετας και ανανεωμένη εγγυηση , windows6,destinator7,καρτα μνήμης 1gb,ζελατινες προστασίας, φορτιστής αυτοκινήτου,καλώδιο συνδεσης με pc,βαση αυτοκινήτου για gps(200euro)

 

pm οποιος ενδιαφέρεται

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση και από μενα παιδια!

 

Το μεγαλυτερο προβλημα μου ειναι να μπορω να βρισκω επαφες χωρις την χρηση γραφιδας.

Με το πληκτρολογιο που εμφανιζεται μπαινοντας στις επαφες ειναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ.

Δεν μπορω να εχω το πληκτρολογιο των κλησεων με τους μεγαλους αριθμους αλλα π.χ πατωντας 2 φορες το "2" να επιλεγω το γραμμα Β κτλ (οπως στα συμβατικα κινητα δηλαδη)?

Αλλοι τροποι ευκολων κλησεων (αν εξαιρεσουμε φωνητικες κλησεις και ταχειες κλησεις) υπάρχουν?

 

Ευχαριστω για την βοηθεια εκ των προτερων!!

 

Αγγελος

 

Βαλε την τελευταια εκδοση του PocketCM.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δίνω ένα artemis με αλλαγη πλακετας και ανανεωμένη εγγυηση , windows6,destinator7,καρτα μνήμης 1gb,ζελατινες προστασίας, φορτιστής αυτοκινήτου,καλώδιο συνδεσης με pc,βαση αυτοκινήτου για gps(200euro)

 

Το Destinator το έχεις γνήσιο;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση πολυ επειγουσα ρε παιδια...

 

Εκανα συγχρονισμο με το PC αλλα επειδη ηταν ενεργοποιημενη η επιλογη να αντικαταστησει τις αλλαγες στην συσκευη και οχι στον Η/Υ πηγε και μου εσβησε ΟΛΕΣ τις επαφες!

Backup δεν υπαρχει.

Μπορω να ξαναβρω με καποιον τροπο τις επαφες μου?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Να ανακτήσεις τις επαφές στη συσκευή δεν υπάρχει τρόπος εάν δεν έχεις πάρει backup. Να ανακτήσεις τις επαφές στο Outlook του υπολογιστή σου υπάρχει εάν πας στα διαγραμμένα του φακέλου αλληλογραφίας. Φοβάμαι όμως ότι η δική σου περίπτωση είναι η πρώτη και δεν είχες προλάβει να περάσεις καν επαφές από τη συσκευή στον υπολογιστή!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Βαλε την τελευταια εκδοση του PocketCM.

 

To κατεβασα αλλα δεν μπορω να το εγκαταστησω... ουτε στην συσκευη ουτε στην καρτα.

Μου λεει στην αρχη να απεγκαταστησω το keyboard που εχω. Πως γινεται αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Mηπως υπαρχει καποιο προγραμμα που να κανει την καμερα του 3300 να ζουμαρει και οταν ειναι 2MP????
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχει βάλει κανείς τα wm6.5?

Εγώ τα έβαλα εχτές!Τρέχουν πολυ καλύτερα απο οτι περίμενα!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Mηπως υπαρχει καποιο προγραμμα που να κανει την καμερα του 3300 να ζουμαρει και οταν ειναι 2MP????

 

Κανένα third party πρόγραμμα δεν δουλεύει από αυτό που έχει ήδη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εχει βάλει κανείς τα wm6.5?

Εγώ τα έβαλα εχτές!Τρέχουν πολυ καλύτερα απο οτι περίμενα!

 

Ποιά έβαλες ακριβώς? Είχα βάλει και εγώ μια έκδοση αλλά δεν μου άρεσαν ιδιαίτερα.

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Ποιά έβαλες ακριβώς? Είχα βάλει και εγώ μια έκδοση αλλά δεν μου άρεσαν ιδιαίτερα.

 

BETA WM6.5 V39 from PDAViet "Mr. Pham Quang"

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Ρε παλικάρια έχω ένα πρόβλημα με το Destinator.

Oποτε πατάω να μου δείξει τα Favorites κολάει και θέλει reset.

Mπορεί κάποιος να μου πει άμα στον φάκελο των favorites τα poi πρέπει να τα έχει σε έναν φάκελο ή χύμα μέσα;

Nexus 4 > Stock for a little moment
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπερα παιδια,μηπως μπορει να μου πει καποιος που θα βρω το setup για την εγκατασταση του software?Εχω χασει το cd

 

To μόνο που χρειάζεσαι από αυτό είναι το ActiveSync v4.5 (εάν έχεις στον υπολογιστή σου Windows Vista) ή το Windows Mobile Device Center v6.1 εάν έχεις Vista.

 

Τα βρίσκεις με μια απλή αναζήτηση στο google.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Mπορεί κάποιος να μου πει άμα στον φάκελο των favorites τα poi πρέπει να τα έχει σε έναν φάκελο ή χύμα μέσα;

 

Χύμα στον φάκελο /Favorites.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

To μόνο που χρειάζεσαι από αυτό είναι το ActiveSync v4.5 (εάν έχεις στον υπολογιστή σου Windows Vista) ή το Windows Mobile Device Center v6.1 εάν έχεις Vista.

 

Τα βρίσκεις με μια απλή αναζήτηση στο google.

 

εχω τα XP.εχω χασει το cd,εκανα format και τωρα δεν μπορω να συνεσω το ppc με το pc

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
εχω τα XP.εχω χασει το cd,εκανα format και τωρα δεν μπορω να συνεσω το ppc με το pc

 

Έχεις δίκιο, σε μπέρδεψα λόγω βιασύνης αλλά μας ξέμπλεξε ο zyp3r! :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...