Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Το μονο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι πως μπορειτε και το χρησιμοποιατε σαν βασικο τηλεφωνο...εγω ειλικρινα προτιμω πλεον ενα απλο τηλεφωνο και αμαν χρειαστω καποια λειτουργια του να παιρνω το ppc.

 

Παρόλο που ελάχιστοι έχουν αυτή την άποψη... γούστα είναι αυτά!!! Περί ορέξεως... :X

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

...Ειναι πραγματικα οτι καλυτερο εχω παρει ποτε μου (μαζι με το SeXy-1)

+1000 Μια από τα ίδια. Το "λατρεμένο μου" SX1 πέθανε στα χέρια μου. Αν δεν πέθαινε ακόμα θα το είχα.

 

Εχει και WM6 που βαριεμαι να τα βαλω :p .Eιναι και 3G, το μονο πραγμα που δεν εχει το 3300, αν και πιθανον δεν θα το χρησιμοποιησω ποτε.Εχει και το πιο ομορφο μενου του touch.

 

Βάλε μια custom rom WM6 με cube και touch flo (estimated time = 30min) και είσαι κορυφή.

Για το 3G μόνο δεν μπορώ να σε καλύψω. :D

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Παίδες κακά τα ψέματα το Αρτεμάκη ήταν και είναι "τιτανοτεραστιο" αν δεν έβρισκα τέτοια τιμή ευκαριας ίσως το κρατούσα.. Αρπάζοντας όμως αυτή την ευκαιρία θα ήθελα να σας ρωτήσω σοβαρά τώρα... ποιος τρελός θα σκάσει 800€ για 1 PPC από την στιγμή που με τα ίδια λεφτά παίρνει laptop αιχμής με core2 επεξεργαστή?

 

Είναι τρελό αυτό που γίνετε στην Ελλάδα δεν μπορεί με το έτσι θέλω να σε σπρώχνουν στην αγορά του πληρώνοντας νταβατζιλίκι το iGo. Το θεωρώ απαράδεκτο σαν πολιτική και δεν μιλάω μονο για την ACE η οποια καλός κάνει γιατί εταιρία είναι και θέλει να λανσάρει τα προϊόντα της (HTC + iGο) αλλα με τους τοπικούς resellers (Vodafone Wind Cosmote Gερμανό Πλαίσιο κλπ) που αποδέχονται χωρίς δεύτερη σκέψη τέτοιες τιμές χωρίς πρώτα να κάνουνε μια στοιχειώδης ερευνα αγοράς στο NET..

 

Δεν μπορεί το "expansys" να το έχει 500 τόσα εβροπουλιδια και με extra μπαταρία και εσύ να μου το εχεις εδώ 300€ επάνω!! Είναι τρελό να συμβαίνει κάτι τέτοιο. Ποιος σώφρον άνθρωπος θα το αγοράσει αν δεν έχει επιδότηση .. αλλα και να έχει γιατί να φεσωθεί το "Νavimate" το iGo και το κάθε navigation program ετσιθελικά ... Τo Navimate πέστε μου το είδατε να προχωράει ? ΌΧΙ ατύχησε στην αγορά αλλα εγώ προσωπικά το "φεσωθικα" οταν αγορασα πριν 1 χρονο το Αrtemis, άσχετα αν δεν το χρησιμοποίησα ποτε ..

 

Θεωρώ λοιπόν ότι ο μονος τρόπος αντίδρασης όλον εμάς που θέλουμε να έχουμε το polaris και το καθε polaris σε λογική τιμή είναι να αντισταθούμε στην Ελληνική αγορά αγοράζοντας αυτό που σύμφερει καλύτερα την τσέπη μας ... μέχρι οι τοπικοί παίκτες να βάλουν μυαλό και να εναρμονιστούν με την λογική των τιμών του εξωτερικού..

 

Για αυτό προτιμώ να δώσω 150 euro ακόμα και να το παρω απο έξω παρα να δώσω 300 + την επιδότηση από cosmote που ήδη εχω

 

Αυτα τα ολίγα...

 

Edit: (Μεγαλη η χαρη σας μεχρι και τα greeklish άλλαξα) ::p:p :)

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση.έχω περάσει την B&B 4.3 ELL Beta2 και κάθε φορά που στέλνω μήνυμα ο παραλήπτης λαμβάνει κάτι σαν ερωτηματικά

ξέρει κανείς κάτι?ευχαριστώ:):):):):)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίδες κακά τα ψέματα το Αρτεμάκη ήταν και είναι "τιτανοτεραστιο" αν δεν έβρισκα τέτοια τιμή ευκαριας ίσως το κρατούσα.. Αρπάζοντας όμως αυτή την ευκαιρία θα ήθελα να σας ρωτήσω σοβαρά τώρα... ποιος τρελός θα σκάσει 800€ για 1 PPC από την στιγμή που με τα ίδια λεφτά παίρνει laptop αιχμής με core2 επεξεργαστή?

 

Είναι τρελό αυτό που γίνετε στην Ελλάδα δεν μπορεί με το έτσι θέλω να σε σπρώχνουν στην αγορά του πληρώνοντας νταβατζιλίκι το iGo. Το θεωρώ απαράδεκτο σαν πολιτική και δεν μιλάω μονο για την ACE η οποια καλός κάνει γιατί εταιρία είναι και θέλει να λανσάρει τα προϊόντα της (HTC + iGο) αλλα με τους τοπικούς resellers (Vodafone Wind Cosmote Gερμανό Πλαίσιο κλπ) που αποδέχονται χωρίς δεύτερη σκέψη τέτοιες τιμές χωρίς πρώτα να κάνουνε μια στοιχειώδης ερευνα αγοράς στο NET..

 

Δεν μπορεί το "expansys" να το έχει 500 τόσα εβροπουλιδια και με extra μπαταρία και εσύ να μου το εχεις εδώ 300€ επάνω!! Είναι τρελό να συμβαίνει κάτι τέτοιο. Ποιος σώφρον άνθρωπος θα το αγοράσει αν δεν έχει επιδότηση .. αλλα και να έχει γιατί να φεσωθεί το "Νavimate" το iGo και το κάθε navigation program ετσιθελικά ... Τo Navimate πέστε μου το είδατε να προχωράει ? ΌΧΙ ατύχησε στην αγορά αλλα εγώ προσωπικά το "φεσωθικα" οταν αγορασα πριν 1 χρονο το Αrtemis, άσχετα αν δεν το χρησιμοποίησα ποτε ..

 

Θεωρώ λοιπόν ότι ο μονος τρόπος αντίδρασης όλον εμάς που θέλουμε να έχουμε το polaris και το καθε polaris σε λογική τιμή είναι να αντισταθούμε στην Ελληνική αγορά αγοράζοντας αυτό που σύμφερει καλύτερα την τσέπη μας ... μέχρι οι τοπικοί παίκτες να βάλουν μυαλό και να εναρμονιστούν με την λογική των τιμών του εξωτερικού..

 

Για αυτό προτιμώ να δώσω 150 euro ακόμα και να το παρω απο έξω παρα να δώσω 300 + την επιδότηση από cosmote που ήδη εχω

 

Αυτα τα ολίγα...

 

Edit: (Μεγαλη η χαρη σας μεχρι και τα greeklish άλλαξα) ::p:p :)

 

Πες τα μεγάλεεε!!! Λοιπόν και εμένα θα με δούν στην απέναντι όχθη οι εδώ διανομείς των προϊόντων HTC γιατί πραγματικά την έχουν δει κάπως. Το μόνο που με προβληματίζει λίγο είναι το θέμα εγγύηση, αν και έχω την εντύπωση ότι και από expansys να το πάρεις, έχει πανευρωπαϊκή κάλυψη.:confused: Άλλωστε για ποιους λόγους πλέον να τους πληρώσεις: για τη ROΜ ή για το navigation software? Και γιατί επίσης, να μην πάρεις με την επιδότηση ένα καλό τηλεφωνάκι είτε για δική σου παράλληλη χρήση ή να το πασσάρεις όπως είναι καινούριο στο κουτί και να βγάλεις μέρος του HTC που θα πάρεις? Τέλος, εσείς που φεύγετε, μη μας ξεχάσετε και να παρακολουθείτε το thread καμιά φορά, βοηθώντας κανένα από μας τους ταλαίπωρους. Καλές γιορτές να έχουμε παιδιά και ότι επιθυμεί ο καθένας να του 'ρθεί.:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση.έχω περάσει την B&B 4.3 ELL Beta2 και κάθε φορά που στέλνω μήνυμα ο παραλήπτης λαμβάνει κάτι σαν ερωτηματικά

ξέρει κανείς κάτι?ευχαριστώ:):):):):)

 

Βρε παιδια καμιά βοήθεια για το φίλο μας αλλά και για μένα επίσης. Είναι γνωστό ότι δεν είμαι φίλος των SMS, αλλά πριν από μια εβδομάδα πέρασα μια κάρτα δωρεάν SMS από τη WIND, οπότε είπα να στείλω κανένα. Ειλικρινά δεν ξέρω τι συνέβη αλλά έχω το ίδιο πρόβλημα. με το φίλο μας εδώ, παρόλο που έχω WM6+ACE. Καμιά βοήθεια?:):):)

Link to comment
Share on other sites

Ma fisika den tha xathoume....

 

τι έγινε ακόμα δεν έφυγες εσυ:p

 

κάντε μου μια χάρη ρε παιδιά,αφήστε τον να φύγει ολο φεύγει και ολο εδώ ειναι μη του μιλάτε άλλο:lol:

 

 

για τον φιλο με την ελληνική ρομ απο το xda http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=1720237&postcount=73

μέσα εκεί θα εχει πιο πολλές απαντήσεις.

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

@MASTELOS

...................................................................................

...................................................................................

 

:P:P:P :):):):)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κ παλι...

 

Αλλη μια ερωτησουλα μιας ολες μου τις εχετε απαντησει κ ευχαριστω γιαυτο...

Τι προγραμματα να ψαχνω???Πρεπει να εχουν καταλυξη .cab??η κανουν κ τα .exe κ αν ναι ποια???Γενικα οταν ψαχνω στο ιντερνετ πρεπει να κοιταω προγραμματα για pda η smartphone???

 

ευχαριστω κ παλι..:)

Link to comment
Share on other sites

@MASTELOS

...................................................................................

...................................................................................

 

:P:P:P :):):):)

 

Τι του έχεις κάνει και δεν μπορεί να σε ξεχάσει???!!!:lol::lol:;);)

 

Χωρίς παρεξήγηση εεε?:lol:

Link to comment
Share on other sites

Στο expansys ξεκιναει η διαθεση του cruise σε 6 μερες.

Εχει ενδιαφερον παντως και το i-mate, μονο που το βλεπω να αργει.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κ παλι...

 

Αλλη μια ερωτησουλα μιας ολες μου τις εχετε απαντησει κ ευχαριστω γιαυτο...

Τι προγραμματα να ψαχνω???Πρεπει να εχουν καταλυξη .cab??η κανουν κ τα .exe κ αν ναι ποια???Γενικα οταν ψαχνω στο ιντερνετ πρεπει να κοιταω προγραμματα για pda η smartphone???

 

ευχαριστω κ παλι..:)

Προγραμματα για pda.

Αυτα που ειναι .exe κανουν εγκατασταση απο το pc, ενω τα .cab τα μεταφερεις στο ppc και κανεις απο εκει εγκατασταση.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Τι προγραμματα να ψαχνω???Πρεπει να εχουν καταλυξη .cab??η κανουν κ τα .exe κ αν ναι ποια???Γενικα οταν ψαχνω στο ιντερνετ πρεπει να κοιταω προγραμματα για pda η smartphone???

 

ευχαριστω κ παλι..:)

 

Και οι δύο καταλήξεις κάνουν απλώς τα αρχεία με την πρώτη πρέπει να τα βάζεισ στην μνήμη της συκευής και να τα τρέχεις από εκεί και τα δεύτερα τα τρέχεις από το πισι ενώ έχεις συνδέσει την συσκευή...

Α πρέπει να kοιτάς για προγράμματα pda:)

 

Ουπσ!!!Με προλάβανε!!!!

Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Στο expansys ξεκιναει η διαθεση του cruise σε 6 μερες.

Εχει ενδιαφερον παντως και το i-mate, μονο που το βλεπω να αργει.

 

Μουφα ειναι απο 18 Ιανουριου και βλεπουμε.. σημερα μου ήρθε η ειδοποιηση :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

τι έγινε ακόμα δεν έφυγες εσυ:p

 

κάντε μου μια χάρη ρε παιδιά,αφήστε τον να φύγει ολο φεύγει και ολο εδώ ειναι μη του μιλάτε άλλο:lol:

 

 

για τον φιλο με την ελληνική ρομ απο το xda http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=1720237&postcount=73

μέσα εκεί θα εχει πιο πολλές απαντήσεις.

ευχαριστώ φίλε μου:happy::happy::happy::happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τι έγινε ακόμα δεν έφυγες εσυ:p

 

κάντε μου μια χάρη ρε παιδιά,αφήστε τον να φύγει ολο φεύγει και ολο εδώ ειναι μη του μιλάτε άλλο:lol:

 

 

για τον φιλο με την ελληνική ρομ απο το xda http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=1720237&postcount=73

μέσα εκεί θα εχει πιο πολλές απαντήσεις.

 

Και εγώ ευχαριστώ φίλε mastelo. Λύθηκε το πρόβλημά μου.:D;)

Link to comment
Share on other sites

echo to exis problima. Agorasa ena htc3300 apo England. Ebala ta gnisia windows mobile 6 me to programataki gia ellhniko menou apo tin ase hellas. Tora den boro na to anikso. Anigi fortoni klini. Auto ginete oses fores prospatho na to anikso. Kai episis den mou dinei tin dinatotita na fortoso alli ekdosi ton windows mobile. Parakalo opoios xeri as boithisi. Euxaristo poli prokatabolika.
Link to comment
Share on other sites

τωρα που το πήρα ...τωρα το εγκαταλείπετε :(

 

ερωτηση: το πήρα με αλλαγμένη ROM WM6 για να περασω άλλη rom πρέπει να ξαναγίνει το USPL (υποθέτω οτι έχει γίνει για να έχει wm6 cooked rom) ???

 

ποια english rom προτείνετε ??????

 

thanks και καλως σας βρήκα !

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να του κάνεις ένα hard reset?

Αν όχι, η διαδικασία είναι αυτή:

 

HTC P3300 - P3600

Press and hold left and right button - SOFTKEY and using the stylus

press the RESET command of the device.

Release the stylus, but hold the above buttons and release them when

the screen shows the following message:“Press SEND to restore manufacturer default, or press ..................”

Now you can press the required button (green call icon

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια,πηρα κι εγω το 3300 για να μπω στον χωρο τον pda!θα ηθελα την βοηθεια σας (μεχρι να διαβασω ολες τις σελιδες) στο να μου πειτε απο που μπορω να κατεβασω το destinator μαζι με χαρτες κλπ.σας ευχαριστω για την οποια βοηθεια!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια,πηρα κι εγω το 3300 για να μπω στον χωρο τον pda!θα ηθελα την βοηθεια σας (μεχρι να διαβασω ολες τις σελιδες) στο να μου πειτε απο που μπορω να κατεβασω το destinator μαζι με χαρτες κλπ.σας ευχαριστω για την οποια βοηθεια!

 

Καλώς ήρθες και εσύ φίλε μου. Από το γνωστό μαγαζάκι εδώ. Θέλει εγγραφή εάν δεν είσαι ήδη. :cool::)

Link to comment
Share on other sites

kalispera se oloys.exo to eksis provlima.pira to htc 3300 kai xono stin karta mnimis mp3 tragoudia.to provlima einai oti otan pao na ta akouso den ta exei katholou stin thesi san na min ta diavazei.episeis pos mporo na valo enan tetoio mp gia uxo klisis.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω εσάς που το έχετε αξίζει να το πάρω ή να περιμένω λίγο ακόμη το cruise?

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...