Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας παιδιά :)

Να ρωτήσω και το εξής (αφού το hold στο τηλ.κέντρο της Ace διαρκεί...ώρες): μέχρι ποιας χωρητικότητας micro SD μπορούμε να βάλουμε στο Ρ3300 και να μην έχει προβλήματα με το λειτουργικό?

Ευχαριστώ!

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μέχρι ποιας χωρητικότητας micro SD μπορούμε να βάλουμε στο Ρ3300 και να μην έχει προβλήματα με το λειτουργικό?
Αν και δεν το έχω καρατσεκαρισμένο, με βάση την απλή λογική, κάθε συσκευή που υποστηρίζει κάποια εξωτερικά περιφερειακά, θα πρέπει χοντρικά να υποστηρίζει μέχρι και της γενιάς στην οποία ανήκει και η ίδια.

Άρα αν το προσωποποιήσουμε με το θέμα μας, το P3300 πρέπει να υποστηρίζει μέχρι και της τελευταίας χωρητικότητας microSD καρτούλες μιας και ή ίδια η συσκευή είναι αντίστοιχα τελευταίας τεχνολογίας. Θέλω να πω, απ’ όσο ξέρω δεν έχει βγει μεγαλύτερη microSD από την χρονική φάση που βγήκε το ίδιο το P3300 άρα δεν υπάρχει κανένας λόγος να μην υποστηρίζει τις κάρτες που ήδη κυκλοφορούσαν όσο αυτό ήταν στην τελική φάση υλοποίησης.

 

Επίσημο όχι, λογικό ναι!;)

..."So, so you think you can tell, Heaven from Hell"...:whistle:

Link to comment
Share on other sites

παραγγειλα μια καρτουλα απο κατερελο στα 2giga,πιστευω οτι χρειαζεται.φορτωσα και το destnator και παιζει μια χαρα.πολυ ευχαριστημενος μεχρι τωρα,

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Από το qtek forum της ace:

 

Είναι και στα σκαριά μια νέα έκδοση του Navimate που θα ενσωματώνει TMC (traffic information) που θα το κατεβάζει μέσω GPRS και θα σου κάνει re-routing ανάλογα με τη κίνηση.

Επίσης θα υπάρχουν μέσω GPRS λήψη διανυκτερευόντων νοσοκομείων, φαρμακείων και βενζινάδικων οπότε και με ένα tap θα σου λέει άμεσα που να πας.

Όλα αυτά βέβαια θα απαιτούν original navimate γιατί θα δωθούν username/pass για να μπορείς να κατεβάζεις μέσω GPRS data.

 

Πολύ καλό αυτό! Καλύτερα που πήρα το πακέτο της ACE για να έχω το navimate και να χρησιμοποιήσω αργότερα το TMC!!

Καλύτερα Navimate που θα απαιτεί username/pass μετά και δε θα παίζει σπασμένο, παρά Destinator που μπορείς να το βρείς σπασμένο...

Και το navimate μια χαρά είναι και τη δουλειά του την κάνει..

Link to comment
Share on other sites

Από το qtek forum της ace:

 

 

 

Πολύ καλό αυτό! Καλύτερα που πήρα το πακέτο της ACE για να έχω το navimate και να χρησιμοποιήσω αργότερα το TMC!!

Καλύτερα Navimate που θα απαιτεί username/pass μετά και δε θα παίζει σπασμένο, παρά Destinator που μπορείς να το βρείς σπασμένο...

Και το navimate μια χαρά είναι και τη δουλειά του την κάνει..

 

Aυτό να πιστεύεις και να παρηγοριέσαι!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Aυτό να πιστεύεις και να παρηγοριέσαι!:lol:

 

Γιατί να παρηγορηθώ; Που πήρα το P3300 της ACE με €150 με την επιδότηση την εταιρική που είχα;

 

Γιατί να μην πάρω συσκευή της ACE αφού έχω επιδότηση; Και πολύ καλό forum υποστήριξης έχουν και άμεση εξυπηρέτηση είχα που πήγα από τα γραφεία τους.

Nα μην το πάρω από ACE επειδή εσύ δεν τους πας; Πάντως εαν θέλεις στείλε μου ένα PM με το κόλλημα που έχεις φάει για να καταλάβω και εγώ.

Link to comment
Share on other sites

προφανώς το destinator είναι σαφώς ανώτερο του navimate. Αυτό εννοεί.

 

Όλα είναι ανάγκες elteo. Routing κάνει, κάλυψη για όλη την Ελλάδα έχει, POI έχει δε θέλω κάτι άλλο. ΟΚ το Interface είναι μαύρο χάλι σε σχέση με το Destinator αλλά το να το βάλω μια διεύθυνση είναι 15 δευτερόλεπτα και μετά ακούω οδηγίες.

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνώ μαζί σου και δεν μπορώ να το κάνω μιας και δεν έχω δοκιμάσει το Navimate. Αλλά για έναν που έχει ήδη στα χέρια του αγορασμένο το destinator είναι μονόδρομος. Eάν δεν το έχει και υπάρχει το Navimate...ε τότε είναι άλλη φάση.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

@ralfs

 

Δηλαδή περίμενες να σε ευχαριστήσω για τις έγκυρες πληροφορίες σου;

Το να λες δημόσια "καλύτερα που πήρα το p3300 με Navimate" είναι σαν να κοροιδεύεις τον εαυτό σου (δε με ενδιαφέρει) ΚΑΙ όλους εμάς.

 

Αν ήθελες να βοηθήσεις πραγματικά θα έλεγες να μην πληρώσει κάποιος άδεια Navimate, επειδή το πρόγραμμα είναι μαύρο χάλι όπως λες, όπως επίσης και άδεια Tomtom για το οποίο δεν υπάρχουν καν χάρτες ανατολικής ευρώπης ακόμη, για Ελλάδα μόνο δεν το συζητάμε καν.

Link to comment
Share on other sites

@ralfs

 

Δηλαδή περίμενες να σε ευχαριστήσω για τις έγκυρες πληροφορίες σου;

Το να λες δημόσια "καλύτερα που πήρα το p3300 με Navimate" είναι σαν να κοροιδεύεις τον εαυτό σου (δε με ενδιαφέρει) ΚΑΙ όλους εμάς.

 

Αν ήθελες να βοηθήσεις πραγματικά θα έλεγες να μην πληρώσει κάποιος άδεια Navimate, επειδή το πρόγραμμα είναι μαύρο χάλι όπως λες, όπως επίσης και άδεια Tomtom για το οποίο δεν υπάρχουν καν χάρτες ανατολικής ευρώπης ακόμη, για Ελλάδα μόνο δεν το συζητάμε καν.

 

Συμφωνώ και επαυξάνω !

Link to comment
Share on other sites

προφανώς το destinator είναι σαφώς ανώτερο του navimate. Αυτό εννοεί.

 

σαφως και ειναι καλυτερο φιλε μου το destinator,κι εγω το εχω βαλει και το navimate το χω στην ακρη,το destinator ειναι πιο πληρης εννοειται.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

σαφως και ειναι καλυτερο φιλε μου το destinator,κι εγω το εχω βαλει και το navimate το χω στην ακρη,το destinator ειναι πιο πληρης εννοειται.

Αρχικά για να μην παρεξηγηθώ, δε με ενδιαφέρει που δίνει ο καθένας τα χρήματά του.

Ωστόσο τέτοιες κινήσεις όπως η παραπάνω "χαλάνε" την αγορά και πρέπει να κατακρίνονται.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά για να μην παρεξηγηθώ, δε με ενδιαφέρει που δίνει ο καθένας τα χρήματά του.

Ωστόσο τέτοιες κινήσεις όπως η παραπάνω "χαλάνε" την αγορά και πρέπει να κατακρίνονται.

 

δηλαδη φιλε μου?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

μάλλον εννοεί το να σου δίνουν στο πακετο με το ζόρι και το navimate χωρίς να σου δίνεται η επιλογή για κάτι άλλο ή για χωρίς αυτό.

 

πφφφ βαρέθηκα να ερμηνεύω τον τζόνερ...:lol:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

μάλλον εννοεί το να σου δίνουν στο πακετο με το ζόρι και το navimate χωρίς να σου δίνεται η επιλογή για κάτι άλλο ή για χωρίς αυτό.

 

πφφφ βαρέθηκα να ερμηνεύω τον τζόνερ...:lol:

 

μαλιστα,αν ειναι αυτο εγω συμφωνω κι εχει απολυτο δικιο ο φιλος johner.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως μπορειται να μου πειτε απο που το εχετε αγορασει? με ενδιαφερει αλλα δεν το βλεπω ουτε στο ΠΛΑΙΣΙΟ ουτε στον ΓΕΡΜΑΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως μπορειται να μου πειτε απο που το εχετε αγορασει? με ενδιαφερει αλλα δεν το βλεπω ουτε στο ΠΛΑΙΣΙΟ ουτε στον ΓΕΡΜΑΝΟ

 

Yparxei etoimoparadoto sto http://www.vnp.gr kai sto http://www.play247.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως μπορειται να μου πειτε απο που το εχετε αγορασει? με ενδιαφερει αλλα δεν το βλεπω ουτε στο ΠΛΑΙΣΙΟ ουτε στον ΓΕΡΜΑΝΟ

υπαρχει σιγουρα στο Πλαισιο.

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει σιγουρα στο Πλαισιο.

Παρασκευη που πηγα στο πλαισιο καλλιθεας δεν ειχαν ιδεα για αυτο δεν το ηξεραν καν

Link to comment
Share on other sites

Παρασκευη που πηγα στο πλαισιο καλλιθεας δεν ειχαν ιδεα για αυτο δεν το ηξεραν καν

παρε πρωτα ενα τηλεφωνο και ρωτα σε πιο καταστημα υπαρχει εμενα μου ειχαν κρατησει ενα απο πεμπτη...... υπαρχει σιγουρα παντως..

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορείτε όσοι το έχετε να μας πείτε από που το πήρατε, πόσο και ποια από τις 2 εκδόσεις ήταν;

 

Ρωτάω γιατί το expansys το έχει με 564.95 ευρώ και από ότι έχω δει τα ελληνικά καταστήματα το έχουν 600+... (την taster έκδοση).

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως εδω μας επιασαν:X αλλα τουλαχιστον αξιζει κι ετσι δεν το μετανιωνω,δυστυχως δεν ειχα υπομονη για να το φερω απο εξω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...