Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

mia pou piasame to thema me to destinator ...

Ebala to 6.1.1 gia na paizei o kainourios xarths ekana kai tis rythmiseis pou leei sto ngi gia to artemis alla kathe fora pou jekinaw to destinator prepei na paw stis rythmiseis tou gps kai na janabalw tis rythmiseis gia na doulepsei..

 

jerei kaneis thn lush??

 

thanks!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

mia pou piasame to thema me to destinator ...

Ebala to 6.1.1 gia na paizei o kainourios xarths ekana kai tis rythmiseis pou leei sto ngi gia to artemis alla kathe fora pou jekinaw to destinator prepei na paw stis rythmiseis tou gps kai na janabalw tis rythmiseis gia na doulepsei..

 

jerei kaneis thn lush??

 

thanks!!

 

Welcome to Club :p

Einai to gnwsto alyto prob gia to 3300 des edw tis 2 liseis kai prosexe ta energa links sto GPSGATE :cool:

Link to comment
Share on other sites

exw kanei thn prwth lush alla kathe fora thelei na to janasetareis..

thn deyterh lush lew na mhn thn dokimasw...polla programmata...

 

 

na se rwthsw kati.. otan anoigeis to windows media player gia na paijeis ena wmv arxeio thn mnhmh poso sthn katebazei?? emena katebainei apo ta 27MB sta 7MB kai merikes fores mou klinei kai to programma....

 

epishs jereis ta arxeia me katalujei xui pou mpainoun?? ta exw synantisei se themes ...

 

Pws tha bgalw koumpia gia epanekhnhsh kai termatismo sthn today screen???

 

sorry gia to prijimo... :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

exw kanei thn prwth lush alla kathe fora thelei na to janasetareis..

thn deyterh lush lew na mhn thn dokimasw...polla programmata...

 

 

na se rwthsw kati.. otan anoigeis to windows media player gia na paijeis ena wmv arxeio thn mnhmh poso sthn katebazei?? emena katebainei apo ta 27MB sta 7MB kai merikes fores mou klinei kai to programma....

 

epishs jereis ta arxeia me katalujei xui pou mpainoun?? ta exw synantisei se themes ...

 

Pws tha bgalw koumpia gia epanekhnhsh kai termatismo sthn today screen???

 

sorry gia to prijimo... :D :D :D :D

 

1. H lisi tou GPSgate einai kaliteri giati den xreiazete na rythmizeis ta settings kathe fora kai den exei polla progz 1 exei..

 

2. Einai logiko kai katevainei h mnhmh mhn xechnas OMAP exeis kai den einai oti kalitero gia video streaming

 

3.ta *.xui ta xerw san xml files (ths carusell) twra an einai gia theme pou les den xerw poio prog ta xrhsimopoiei .

 

4. Yparxoun polla progz pou to kanoun afto me kalitero to Handymenu ths Dinarsoft (psaxto sto ipmart) to opoio sou bgazei katw dexia ena koumpaki se styl startup menou kai ta exei ola ekei..:cool:

Link to comment
Share on other sites

Πιο ομορφο και πολυ πιο γρηγορο :)

Το πιο όμορφο, είναι υποκειμενικό. Πιο γρήγορο όμως; Εσωτερικά δεν είναι τα ίδια; Χρειάζομαι ένα και για το θείο μου και αναπόφευκτα κάνω ξανά συγκρίσεις...

Και κάτι άσχετο: Που να απευθυνθώ για κάποια προβλήματα που έχω με τη σελίδα του myphone;

Link to comment
Share on other sites

:D 1 programma einai alla hdh exw para polla panw.. alla malon ekei tha katalujw kai gw!! :)

 

na dwsw mia idea??? mporei na nai kai xazh.. mhpws omws h lush gia ta problhmata tou gps sto artemis brisketai sthn registry?? koitaje kaneis apo kei na brei kamia lush??

 

 

Jereis kaneis pws tha balw koumpia epanekhnhshs kai termatismou??? ama ginetai me tzampe tropo :) :P

 

Epishs jerei kaneis an mporoume na allajoume eikonidia sthn today screen kai pws?? if you know plz tell me.. thanks!!

Link to comment
Share on other sites

Μονο με το office...ασε το outlook express ο συχρονισμος γινετε το office 2002 'h νεοτερο.

 

Έβαλα το Outlook του Microsoft Office 2007, σύνδεση με Active Sync 4.5 με σύστημα Windows XP αλλά δε κάνει συνχρονισμό. Διάλεξα από τις επιλογές να κάνει συνχρονισμό μόνο τις επαφές και τίποτα άλλο, αλλά κατά τον συνχρονισμό μου βγάζει ένα κόκκινο θαυμαστικό κάτω δεξιά στο σήμα του Active Sync (o πράσινος κύκλος με τα δυο άσπρα βέλη).

Επίσης στο παράθυρο του Active Sync μου λέει..

 

Συνδεδεμένη

Windows PC: Απαιτείται προσοχή

 

Το "Απαιτείται προσοχή" είναι link και αν το πατήσω μου βγαίνει ένα παράθυρο που λέει

 

Δεν είναι δυνατός ο συγχρονισμός εξαιτίας του προφίλ Outlook που χρησιμοποιείτε διότι ένα διαφορετικό προφίλ ορίστηκε προηγουμένος ή το προφίλ είναι προστατευμένο με κωδικό.

Ανοίξτε το Outlook με τη χρήση του κατάλληλου προφίλ.

Κωδικός υποστήριξης: 8503001f

 

Αυτό μου το βγάζει αν έχω το Outlook ανοιχτό, αν είναι κλειστό η συμπεριφορά είναι η ίδια αλλά το μήνυμα είναι διαφορετικό. Είναι δλδ...

 

To Active Sync αντιμετώπισε πρόβλημα στο επιφάνεια εργασίας.

Κωδικός υποστήριξης:85010014

 

Καμιά ιδέα για επίλυση του προβλήματος?

Link to comment
Share on other sites

:D 1 programma einai alla hdh exw para polla panw.. alla malon ekei tha katalujw kai gw!! :)

 

na dwsw mia idea??? mporei na nai kai xazh.. mhpws omws h lush gia ta problhmata tou gps sto artemis brisketai sthn registry?? koitaje kaneis apo kei na brei kamia lush??

 

 

Jereis kaneis pws tha balw koumpia epanekhnhshs kai termatismou??? ama ginetai me tzampe tropo :) :P

 

Epishs jerei kaneis an mporoume na allajoume eikonidia sthn today screen kai pws?? if you know plz tell me.. thanks!!

Με το spb pocket plus νομιζω οτι μπορεις να κανεις αυτο που ζειτας.

 

Μα καλα οι νεοι χαρτες του destinator ειναι μικροτεροι σε μεγεθος απο τους προηγουμενους;!!! Πως γινεται;

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Μα καλα οι νεοι χαρτες του destinator ειναι μικροτεροι σε μεγεθος απο τους προηγουμενους;!!! Πως γινεται;

 

Ναι, γιατί χρησιμοποιήθηκε νέο format συμπίεσης. ;)

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Με ποια έκδοση του Destinator έχετε τους νέους χάρτες 2007.κτλ ??

 

Έχω την Destinator 6.1.1.4 και νομίζω οτι κολλάει. Το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος????

 

Επίσης με το PhotoContacts Pro έχει βρει κάποιος τρόπο να παίζουν οι ήχοι από τις ομάδες των επαφών?? Αυτό που έχω καταφέρει είναι να παιζουν μόνο αν βάλω ήχο σε κάθε επαφή. ξέρετε κάτι άλλο??

 

Ευχαριστώ.:)

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ενδιαφερομαι να αποκτησω το 3300 ξερετε αν μπορει να δειχτει 2πλη καρτα sim??

 

Sim δλδ στην οποια εχεις 2 τηλεφωνικα νουμερα και μπορεις να κανεις switch απο τον ενα αριθμο στον αλλο.

 

Παρεχει η Artemis τετοια δυνατοτητα??

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ενδιαφερομαι να αποκτησω το 3300 ξερετε αν μπορει να δειχτει 2πλη καρτα sim??

 

Sim δλδ στην οποια εχεις 2 τηλεφωνικα νουμερα και μπορεις να κανεις switch απο τον ενα αριθμο στον αλλο.

 

Παρεχει η Artemis τετοια δυνατοτητα??

 

Ευχαριστω.

 

Όχι, αλλά μπορείς να έχεις διπλή γραμμή με συγκεκριμένη τηλεφωνική εταιρία (σε βασικό πρόγραμμα και όχι σε extra).

Link to comment
Share on other sites

Το πιο όμορφο, είναι υποκειμενικό. Πιο γρήγορο όμως; Εσωτερικά δεν είναι τα ίδια; Χρειάζομαι ένα και για το θείο μου και αναπόφευκτα κάνω ξανά συγκρίσεις...

Και κάτι άσχετο: Που να απευθυνθώ για κάποια προβλήματα που έχω με τη σελίδα του myphone;

 

Τι είδους προβλήματα; Στείλε pm σε κάποιον mod.

Σου εξήγησα ότι βασίζονται στην ίδια πλατφόρμα. Αν είσαι ικανοποιημένος πάρε ένα για τον θείο σου. Αν δεν είσαι ικανοποιημένος η αγορά ενός Artemis δε πιστεύω πως σου ταιριάζει. ;)

Link to comment
Share on other sites

Με ποια έκδοση του Destinator έχετε τους νέους χάρτες 2007.κτλ ??

 

Έχω την Destinator 6.1.1.4 και νομίζω οτι κολλάει. Το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος????

 

Επίσης με το PhotoContacts Pro έχει βρει κάποιος τρόπο να παίζουν οι ήχοι από τις ομάδες των επαφών?? Αυτό που έχω καταφέρει είναι να παιζουν μόνο αν βάλω ήχο σε κάθε επαφή. ξέρετε κάτι άλλο??

Τ

Ευχαριστώ.:)

 

Tι ενοεις κολλαει? Στην πορεια, στην εκκινηση της εφαρμογης? Που?Εχω παρατηρησει στην παραλιακη οταν περνας τα 80-100 khm δεν σε ακολουθει το στιγμα.Οταν σε πιασει φαναρι επανερχετε.

Το ειχα φορεσει στην αρχη μια επαιζαν δεκα οχι γιαυτο κατεληξα στο SPB shell

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Tι ενοεις κολλαει? Στην πορεια, στην εκκινηση της εφαρμογης? Που?Εχω παρατηρησει στην παραλιακη οταν περνας τα 80-100 khm δεν σε ακολουθει το στιγμα.Οταν σε πιασει φαναρι επανερχετε.

Το ειχα φορεσει στην αρχη μια επαιζαν δεκα οχι γιαυτο κατεληξα στο SPB shell

 

Υπάρχει λύση στο forum της ngi, για το κόλλημα που τρώει όταν περνάει τα 120km/h. Αν θυμάμαι καλά περνάς κάποια αρχεία από προηγούμενη έκδοση του Destinator 6.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, αλλά μπορείς να έχεις διπλή γραμμή με συγκεκριμένη τηλεφωνική εταιρία (σε βασικό πρόγραμμα και όχι σε extra).

 

Ναι αυτο ακριβως ρωταω.Εχω μια sim απο την ΤIM η οποία μου δινει προσβαση σε 2 τηλεφωνικα νουμερα.Το ενα ειναι αριθμος συμβολαιου και το αλλο καρτοκινητο.

Στο τωρινο μου τηλεφωνο εχω την sim και ανα πασα στιγμη μπορω να γυρισω απο το συμβολαιο στην καρτα και το αναποδο.

 

Το P3300 εχει αυτη τη δυνατοτητα (της 1 sim με 2 τηλεφωνικα νουμερα)???

 

Αν ναι μπορεις να εχεις 1 αριθμο καθε φορα ενεργο ή μπορεις να δεχεσαι κλησεις και μηνυματα και απο τους 2 ταυτοχρονα ???

 

(πχ εχω το pda ανοικτο ερχεται μηνυμα απο την γραμμη του συμβολαιου.1 λεπτο μετα ερχεται μηνυμα ή κληση απο το καρτοκινητο.Εγω θα τα λαβω και τα 2 ή εχει μονο μια γραμμη ενεργη καθε φορα??)

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ενδιαφερομαι να αποκτησω το 3300 ξερετε αν μπορει να δειχτει 2πλη καρτα sim??

 

Sim δλδ στην οποια εχεις 2 τηλεφωνικα νουμερα και μπορεις να κανεις switch απο τον ενα αριθμο στον αλλο.

 

Παρεχει η Artemis τετοια δυνατοτητα??

 

Ευχαριστω.

 

Εδώ όταν γράφεις 2πλη κάρτα sim, κανονικά εννοείς αν δέχεται δύο κάρτες sim.

 

Ναι αυτο ακριβως ρωταω.Εχω μια sim απο την ΤIM η οποία μου δινει προσβαση σε 2 τηλεφωνικα νουμερα.Το ενα ειναι αριθμος συμβολαιου και το αλλο καρτοκινητο.

Στο τωρινο μου τηλεφωνο εχω την sim και ανα πασα στιγμη μπορω να γυρισω απο το συμβολαιο στην καρτα και το αναποδο.

 

Το P3300 εχει αυτη τη δυνατοτητα (της 1 sim με 2 τηλεφωνικα νουμερα)???

 

Αν ναι μπορεις να εχεις 1 αριθμο καθε φορα ενεργο ή μπορεις να δεχεσαι κλησεις και μηνυματα και απο τους 2 ταυτοχρονα ???

 

(πχ εχω το pda ανοικτο ερχεται μηνυμα απο την γραμμη του συμβολαιου.1 λεπτο μετα ερχεται μηνυμα ή κληση απο το καρτοκινητο.Εγω θα τα λαβω και τα 2 ή εχει μονο μια γραμμη ενεργη καθε φορα??)

 

 

Γι' αυτό που λες δε γνωρίζω, επειδή δεν έχω αυτή την δυνατότητα στο πρόγραμμά μου. Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι η αναμονή και η απάντηση σε δεύτερο καλούντα στον ίδιο αριθμό.

Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτό που λες δε γνωρίζω, επειδή δεν έχω αυτή την δυνατότητα στο πρόγραμμά μου. Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι η αναμονή και η απάντηση σε δεύτερο καλούντα στον ίδιο αριθμό.

 

Υπαρχει καποιο support forum της HTC στο οποιο να μπορω να ρωτησω για το συγκεκριμενο ή αλλα θεματα τα οποια ενδεχομενα να μην εχετε συναντησει-εσεις γιατι ειναι πιο "περιεργα" (πχ 1 sim που να υποστηριζει 2 γραμμες)???

Link to comment
Share on other sites

Έχω την Destinator 6.1.1.4 και νομίζω οτι κολλάει. Το έχει παρατηρήσει κανένας άλλος????

 

Δεν είναι τίποτα, είναι ο επεξεργαστής που είναι Γ.Τ.Π....

Βγάλε τα POI να μην εμφανίζονται, κάνε overclocking στα 247 τουλάχιστον και φρόντισε να μην τρέχει τίποτα άλλο παράλληλα για να είναι ελεύθερη η μνήμη. Εγώ ξαναγύρισα στο παλιό πιστό μου S100 που αν μη τι άλλο τρέχει αξιοπρεπώς το Destinator και βρήκα την υγεία μου... :D

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιο support forum της HTC στο οποιο να μπορω να ρωτησω για το συγκεκριμενο ή αλλα θεματα τα οποια ενδεχομενα να μην εχετε συναντησει-εσεις γιατι ειναι πιο "περιεργα" (πχ 1 sim που να υποστηριζει 2 γραμμες)???

 

http://www.qtek.gr/forum/

Link to comment
Share on other sites

Για το δικό μου πρόβλημα με το Outlook κανείς καμιά βοήθεια?

 

Επίσης, μέχρι πριν το καινούργιο φορματ που του έκανα δούλευα κανονικά το Destinator 6 με overclocking στα 260. Τώρα, φρεσκοστημένο, το Destinator σέρνετε. Η μόνη διαφορά από πριν ήταν ότι είχα το Spb Weather ενώ τώρα έχω το Weather Panel. Έριξα το overclocking στα 247 και πάλι το ίδιο....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...