Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει πρόβλημα για το P3300 αν χρησιμοποιήσω άλλον φορτιστη αυτοκινήτου αντι για τον γνήσιο της HTP? πχ λενε μερικοί οτι φορτιστές (αυτοκινήτου) της motorola δεν εχουν προβλημα και ταιριάζουν και με το βίσμα και επίσης ειναι σημαντικά φτηνότεροι...???

7,5 ευρω απο καταστημα κοσμοτε του V3. μια χαρα φορτιζει.

δεν ξεχνώ...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γιατί είναι καλύτερο το Orbit από την Άρτεμη; Σε τί;

 

Πιο ομορφο και πολυ πιο γρηγορο :)

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα ολα θα πρεπει να υπολογιστουν καθως δεν αξιζει η διαφορά τιμής για πιθανες δυσλειτουργίες:O

 

Δεν έχει κανένα πρόβλημα ο φορτιστής της Motorola (V3) στο 3300.

mini USB βύσμα σημαίνει ίδιες προδιαγραφές σε volt και ampere.Όλα τα τηλέφωνα που χρησιμοποιούν mini usb το έχουν υιοθετήσει το standard για να φορτίζουν απο υπολογιστή.Ή μήπως είναι δυνατό να θεωρηθεί "μαϊμού" ο φορτιστής της motorola και πιο αξιόπιστος της...HTC;

Κι εγώ τον ίδιο της Motorola έχω και δουλεύει άψογα.

Link to comment
Share on other sites

mini USB βύσμα σημαίνει ίδιες προδιαγραφές σε volt και ampere.Όλα τα τηλέφωνα που χρησιμοποιούν mini usb το έχουν υιοθετήσει το standard για να φορτίζουν απο υπολογιστή.

 

Ομολογώ αυτο δεν το ηξερα. Ευχαριστώ όλους για τις διευκρινήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν μπορεί να γίνει συγχρονισμός δύο wm συσκευών μεταξύ τους, χωρίς την μεσολάβηση υπολογιστή;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το navimate πως θα το σουταρω τελειως?

εριξα το destinator επανω το οποιο ειναι αρκετα καλυτερο.

 

Κανεις κανονικη απεγκατασταση απο το μενου...add remove programms

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ειναι bugs του Ελληνικου software το Ο2 δεν θελει κατι για να τρεξει κανενα προγραμμα.

 

Είναι πρόβλημα με τον port reader της συσκευής ή κάτι τέτοιο που δεν επικοινωνεί σωστά με το software και δε σχετίζεται με τη rom που φοράει το μηχάνημα...

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

Aderfia, xtes ekana hard reset to htc p3300 kai ola ta eikonidia emfanistikan kanonika stin othoni, ektos apo ta eikonidia tis mpatarias kai ths mhnmhs. Piga stis rythmiseis-Simera kai den uparxoun ekei. Pws mporw na ta ksana-anaktisw???????
Link to comment
Share on other sites

Στο καινούριο μου P3300 έχω την εξής έκδοση:

Έκδοση ROM: 1.12.405.1 WWE

Ημ/νία ROM: 9/12/06

Έκδοση Radio: 02.67.90

Έκδοση Προτοκόλλου: 4.1.13.28

Έκδοση ExtROM: 1.12.405.101

 

Δηλαδή δεν έχει rom από ACE; Απ' ότι έψαξα στο forum της ACE γράφει Εll αντί για WWE. Το WWE τι εκπροσωπεί; Τη συσκευή την πήρα με ελληνικά wm5.

P.S. Καμμιά πρόταση για ένα καλό task manager;

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου καλύτερα να μην κάνεις τέτοια post εδώ μέσα.... Οι κανόνες του φόρουμ απαγορεύουν παράνομο λογισμικό...
Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχει βγει ο καινουργιος χαρτης 2007 Q2 απο την NGI

Οσοι έχετε κλειδιά μπορείτε να τον κατεβάσετε απο την σελίδα τους

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχει βγει ο καινουργιος χαρτης 2007 Q2 απο την NGI

Οσοι έχετε κλειδιά μπορείτε να τον κατεβάσετε απο την σελίδα τους

 

Στο PN λειτουργει αυτη η εκδοση ??? Στο αρχειο txt. που εχει μεσα στο ζιπ του νεου χαρτη (2007 Q2) αναφερει οτι η εκδοση αυτη ειναι συμβατη με D6 .1 και πανω ..... Ισχυει αυτο η παιζει δοκιμασμενα και στο PN ???

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα εχθες απο Expansys τον ανταπτορα που σας παραθετω με link παρακατω http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=145066 για να μπορω στην εξοδο ακουστικων (3,5mm) να συνδεσω ενα οποιοδηποτε σετ στερεοφωνικου ακουστικου.

Το προβλημα ειναι οτι δεν περιοριζεται ο ηχος στα ακουστικα , αλλα ακουγεται παραλληλα και απο το εξωτερικο ηχειο ! Καμια ιδεα γιατι να συμβαινει αυτο και αν υπαρχει λυση ???

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε μεσα απο την επιλογη του ραδιοφωνου μηπως λυθει το προβλημα.

εχει επιλογη να ακουγεται απο τα ακουστικα η απο το ηχειο του τηλεφωνου.

Link to comment
Share on other sites

Στο PN λειτουργει αυτη η εκδοση ??? Στο αρχειο txt. που εχει μεσα στο ζιπ του νεου χαρτη (2007 Q2) αναφερει οτι η εκδοση αυτη ειναι συμβατη με D6 .1 και πανω ..... Ισχυει αυτο η παιζει δοκιμασμενα και στο PN ???

πάντως σε εμένα με destinator 6.0.0 ΔΕΝ παίζει

 

αν και έχω φορτώσει τον χάρτη όταν τον επιλέγω και πατάω πίσω για να μεταβώ στο σημείο που βρίσκομαι από μόνο του μου επιλέγει τον πιό χάρτη Q του 2006

 

πρέπει μόνο από 6.1:mad:

ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΝΩΡΙΣ
Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος μου έκανε χθες hard reset και χάθηκαν τα ελληνικά. Του έβγαλε μόνο αγγλικά wm και αγγλικό πληκτρολόγιο και τα μόνα ελληνικά που μπορεί να βάλει είναι από τις Ρυθμίσεις Περιοχής. Καμμιά ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος μου έκανε χθες hard reset και χάθηκαν τα ελληνικά. Του έβγαλε μόνο αγγλικά wm και αγγλικό πληκτρολόγιο και τα μόνα ελληνικά που μπορεί να βάλει είναι από τις Ρυθμίσεις Περιοχής. Καμμιά ιδέα;

 

Κάνε register στο http://www.qtek.gr με το IMEI της συσκευής (τo γράφει μέσα κάτω από τη μπαταρία) και κατέβασε τα ελληνικά από το forum...

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

Κάνε register στο www.qtek.gr με το IMEI της συσκευής (τo γράφει μέσα κάτω από τη μπαταρία) και κατέβασε τα ελληνικά από το forum...

 

Ok του το μετέφερα. Ευχαριστώ.

Πάντως εγώ που έκανα εγγραφή στο qtek πριν λίγες μέρες, δε πρέπει να μου βγάζει όλα τα θέματα. Ακόμα δεν έχω καταλάβει αν έχω συσκευή με rom από ACE.

Link to comment
Share on other sites

Συνχρονισμός στις επαφές γίνετε μόνο με το Outlook του Office? Το Outlook Express που έχουν τα Windows από μόνα τους δεν είναι συμβατό?

 

Αν ναι, σε μένα γιατί δε το βλέπει και μου λέει να εγκαταστήσω το Outlook?

Link to comment
Share on other sites

Συνχρονισμός στις επαφές γίνετε μόνο με το Outlook του Office? Το Outlook Express που έχουν τα Windows από μόνα τους δεν είναι συμβατό?

 

Αν ναι, σε μένα γιατί δε το βλέπει και μου λέει να εγκαταστήσω το Outlook?

 

Μονο με το office...ασε το outlook express ο συχρονισμος γινετε το office 2002 'h νεοτερο.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...