Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


Phaeton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Wirelessly posted (Nokia 7650: Nokia7650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/0.9 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από jimavagianos

Thaner αν έχεις 3650 μπορείς να δώσεις Ιντερνετ και στο τηλέφωνο μέσω του υπολογιστή με blue tooth. Συνδέεσαι στο ίντερνετ από τον υπολογιστή σου, ανοίγεις το pc suite, κάνεις link με το κινητό και φτιάχνεις ένα Α.Ρ. στο τηλέφωνο με όνομα αυτό του υπολογιστή σου. Έτσι εφαρμογές του τηλεφώνου που χρειάζονται Ιντερνετ, browsers, instant messengers κτλ. συνδέονται μέσω της σύνδεσης του υπολογιστή σου και έχεις έτσι και δίκτυο στο τηλέφωνο εντός της εμβέλειας του blue tooth. Φιλικά,

Δημήτρης Αβαγιανός

 

Me yperythres ginete? Exw mia epilogh sto kinhto pou leei modem syndesh mesw yperhthrwn...

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

1. Υπάρχει δωρεάν εξυπ. πελατών μέσω τηλεφώνου απο κινητο κοσμοτέ?

 

2. Υπάρχει κάποιο νούμερο για να καλω, και να μην έχει χρέωση (απο κιν. κοσμοτε)?

Link to comment
Share on other sites

1.Moνο για τα καρτοκινητα (1313).

2.Δηλαδη?

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Στα πακετα προπληρωμενου χρονου υπαρχει καποια εταιρεια να εχει μεσω internet ενημερωση για τον υπολοιπομενο χρονο δωρεαν ομιλιας???Ευχαριστω. :D :D :D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος swiffer (28 Μάρ. 2004 , 05:04)

 

1.Moνο για τα καρτοκινητα (1313).

2.Δηλαδη?

 

 

Θέλω να πάρω τηλέφωνο στην υπηρεσία εξυπ. πελατών.

Ξέρω οτι η βονταφον έχει δωρεάν εξυπ. πελατών της μέσω τηλεφώνου.

 

Κοσμοτέ υπάρχει τηλέφωνο εξυπηρέτησης πελατών χωρίς χρέωση?

Link to comment
Share on other sites

Ηι παιδιά!Να ρωτήσω έχω ένα Sharp GX10i και το χρησιμοποιώ με sim cosmote.Eνώ δουλεύει μια χαρά το Μy Cosmos -to απλό, όχι το view-ενώ μπορώ και πλοηγούμαι οκ μόλις επιλέξω ένα θέμα για ενημέρωση μου Βγάζει ¨"Αποστολή μηνύματος" και δεν μου εμφανίζει την ενημέρωση στο θέμα που διάλεξα.Αυτό σε ότι θέμα κι αν διαλέξω.Εννοείται ότι έχω κάνει σωστά τις ρυθμίσεις wap στο κινητό.Κανείς που να γνωρίζει κάτι??
Link to comment
Share on other sites

Η ΕΕΤΤ υποχρεώνει πάντως τις εταιρίες να προσφέρουν 4ψήφιο με χρέωση και 4ψήφιο χωρίς χρέωση

Τώρα αν θέλετε να κάνουμε μια ομαδική μήνυση στην Cosmote πολύ ευχαρίστως !

http://assets.in.gr/dGenesis/assets/Content5/Photo/702461_s.jpg
Link to comment
Share on other sites

το 1313 είναι στις κάρτες....

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η ΕΕΤΤ υποχρεώνει πάντως τις εταιρίες να προσφέρουν 4ψήφιο με χρέωση και 4ψήφιο χωρίς χρέωση

Τώρα αν θέλετε να κάνουμε μια ομαδική μήνυση στην Cosmote πολύ ευχαρίστως !

 

Συμφωνώ για την μήνυση. Όμως την θεωρώ 'τελευταίο βήμα'. Πριν απο αυτό, θα ήθελα να στείλει αν υπάρχει κάποιος οργανωμένος σύλλογος email στην Cosmote, για το συγκεκριμένο θέμα.

 

Νόμιζα οτι η Cosmote ηταν καλύτερη απο την Vodafone, αλλά όπως βλέπω σε 9 μήνες, πάλι στην Voda θα πάω... μιας και (ακόμη και μετά απο 2 μήνες χρήσης κοσμοτέ) θεωρώ την Vοdafone καλύτερη στην εξυπηρέτηση πελατών. Είτε face2face, είτε τηλεφωνική υποστήριξη.

 

... και χωρίς να αλλάξω νούμερο.

 

Τελικά πάντα χρειάζεται να χάνεις την 'πρωτιά'.

 

KennyDopeGR

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nikos P800 (29 Μάρ. 2004 , 00:33)

 

Η ΕΕΤΤ υποχρεώνει πάντως τις εταιρίες να προσφέρουν 4ψήφιο με χρέωση και 4ψήφιο χωρίς χρέωση

Τώρα αν θέλετε να κάνουμε μια ομαδική μήνυση στην Cosmote πολύ ευχαρίστως !

 

 

Μην μιλησουμε για το ποσα πραγματα υποχρεωνει η ΕΕΤΤ τις εταιριες να κανουν, και ποσα κανουν τελικα!

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος KennyDopeGr (29 Μάρ. 2004 , 15:20)

 

Συμφωνώ για την μήνυση. Όμως την θεωρώ 'τελευταίο βήμα'. Πριν απο αυτό, θα ήθελα να στείλει αν υπάρχει κάποιος οργανωμένος σύλλογος email στην Cosmote, για το συγκεκριμένο θέμα.

 

Νόμιζα οτι η Cosmote ηταν καλύτερη απο την Vodafone, αλλά όπως βλέπω σε 9 μήνες, πάλι στην Voda θα πάω... μιας και (ακόμη και μετά απο 2 μήνες χρήσης κοσμοτέ) θεωρώ την Vοdafone καλύτερη στην εξυπηρέτηση πελατών. Είτε face2face, είτε τηλεφωνική υποστήριξη.

 

... και χωρίς να αλλάξω νούμερο.

 

Τελικά πάντα χρειάζεται να χάνεις την 'πρωτιά'.

 

KennyDopeGR

 

Εγώ είμαι στην κοσμοτέ από τότε που ξεκίνησε αλλά παράλληλα έχω πάει και σε Βοδα και σε ΤΙΜ.....

Μπορώ να πώ πως κατε με είναι καλύτερη η κοτέ στα σημεία.....

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι από το MyCosmos της Sim.....δεν είναι το mycosmos wap.....

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος OverClocker (29 Μάρ. 2004 , 22:27)

 

Αυτό είναι από το MyCosmos της Sim.....δεν είναι το mycosmos wap.....

 

.Ok...EXeis dikaio.Alla giati den doulevei?? :(
Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν το ξέρω...πόση ώρα περιμένεις να έρθει το μήνυμα και δεν έρχεται?

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nismo (28 Μάρ. 2004 , 12:53)

 

OXI ΕΙΠΑΜΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΑ, μόνο για τα καρτοκινητά (1313)

 

 

Min viazeste paides :)))

 

1350 anti 1650

 

epilogi 9

--------------

 

Min nomizete oti tha arxisei na leei aglika vgainei tilefonitria to exw dokimasei :) Cosmote info express

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος OverClocker (29 Μάρ. 2004 , 22:23)

 

Εγώ είμαι στην κοσμοτέ από τότε που ξεκίνησε αλλά παράλληλα έχω πάει και σε Βοδα και σε ΤΙΜ.....

Μπορώ να πώ πως κατε με είναι καλύτερη η κοτέ στα σημεία.....

 

 

to βοδα μου αρεσε

 

:)))))))))))))))))) ontos:))))

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος THESSCITY ( 4 Απρ. 2004 , 01:07)

 

Min viazeste paides :)))

 

1350 anti 1650

 

epilogi 9

--------------

 

Min nomizete oti tha arxisei na leei aglika vgainei tilefonitria to exw dokimasei :) Cosmote info express

 

 

Εννοείς 1250 και επιλογή 9.

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται ρε παιδιά μπαίνω να μάθω νεώτερα εδώ και δε βλέπω τίποτα, έβλεπα mega πριν και βλέπω μια νέα διαφήμιση της cosmote μου μιλούσε για νέα ή μάλλον για ανανεωμένα προγραμματα cosmote με συμβόλαιο που πέραν από το δωρεάν χρόνο ομιλίας περιλαμβάνουν και χρόνο ομιλίας προς δύο νούμερα επιλογής μας με 50% έκπτωση από τι κατάλαβα(αν εννοεί μόνο cosmote όπως και φαντάζομαι δε ξέρω μιας και τα γράμματα περνούσαν γρήγορα), συγκεκριμένα τα προγράμματα τα έλεγε κάτι στα

cosmote 60+30

cosmote 120+60

cosmote 180+120 και κάπως έτσι δε θυμάμαι δε πρόλαβα να καταλάβω και πολλά, δε ξέρει κανείς τίποτα; Πάντως σε κάθε οικονομικό πρόγραμμα πέραν του δωρεάν χρόνου το δεύτερο νούμερο έδειχνε το χρόνο με το 50% έκπτωση και στην αρχή νόμιζα κι εγώ ότι θα ήταν extra sms όπως έκανε η stet αλλά μετά μου κόπηκε η χαρά, δεν έχω cosmote βέβαια αλλά η χαρά μου βρίσκεται στο ότι τελευταία μια με τη tim και τα επιπλέον sms, μια η cosmote τώρα, μια η voda με τα τζαμπέ mms, δείχνουν ότι κάτι έχει αρχίσει να κινείται και πάλι στη κινητή τηλεφωνία και αυτό δε θα μπορούσε να χαρακτηριστεί θετικό, λέτε να δούμε σιγά σιγά τη κλίκα να σπάει;;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ετοιμαζόμουν να κάνω θέμα ... Κ εγώ την ίδια χαρά πήρα στην αρχή ... Νόμιζα οτι ηταν σμσ :( που τέτοια τύχη ... πάντως στο site τουσ δν λεει τπτ !!

Ελπίζω η ΚΛικα να Σπάσει γιατι στο τελός θα πουλήσω το κινητό μου για να πληρώσω το λογαριασμό :cry:

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Πάμε μπροστά με ....έξυπνο τροπο να πάρουμε και άλλα από την τσέπη μας... :mad: :cry: Είναι τα προγράμματα EXTRA που δίνει ''δωρεάν'' επιπλέον χρόνο ομιλίας για 2 αριθμούς Cote ή 1 αριθμό Cote kai 1 OTE(στο cote120 60 λεπτά, cote 240 120 λεπτα,cote 480 240λεπτά ). ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΠΑΓΙΟ 4 ευρώ στο 120(δηλαδή 4,7 με ΦΠΑ) και 6 ευρώ στο 240 (δηλαδή 7 με φπα), 11 στο 480(δηλαδή 13 με ΦΠΑ).

Φυσικά ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΔΩΡΕΑΝ ΧΡΟΝΟ ΟΜΙΛΙΑΣ... Για... να μας ξεζουμίσουν κι άλλο. :eek: :!: Γιατί ποιος θα χρησιμοποιήσει το κινητό μόνο για αυτούς τους αριθμούς τα χ λεπτά παραπάνω και δεν θα κάνει κάποια ακόμα τηλεφωνάκια προς οπουδήποτε αλλού; :alien:

ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΙΩΣΕΙΣ. Είναι παγίδα..

Tουλάχιστον η TIM me 0,59 ευρώ τον μήνα για το αντίστοιχο FRIENDS AND FAMILY(εδώ και 6 χρονάκια παρακαλώ) ΔΕΝ ΣΟΥ ΒΑΖΕΙ ΟΡΙΟ... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Cosmote γενικά
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...