Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


Phaeton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον t300

 

Πήρα ένα what's up από την Αθλόπολις στην Πάτρα. Όταν μου το έδωσαν με έβαλαν και συμπλήρωσα ένα κουπόνι με τα στοιχεία μου (σαν αριθμό τηλεφώνου είχαν προγράψει το νούμερο του what's up). Το κουπόνι αυτό το έριξαν σε μια κάλπη (μάλλον για διαγωνισμό). Μπορούν να χρησιμοποιήσουν τα στοιχεία που έδωσα ώστε να τα αντιστοιχίσουν στη βάση δεδομένων τους (και στους καταλόγους) με το νέο νούμερο;

[Σας μπέρδεψα;]

 

 

Syni8ws otan metexeis se diagwnismous, ta stoixeia sou ta kratane gia diafimistikous logous... giafto allwste ginontai.. An den exeis skopo na xrhsimopoieis to noumero afto san vasiko, don't worry...

Infinite loneliness
Link to comment
Share on other sites

Θα σας φανεί λίγο έως χαζή η ερωτισή μου, αλλά υπαστιρίζει καμία εταιρεία GPRS στα καρτοκινητά της??? (η Cosmokarta ???)
Link to comment
Share on other sites

Υποστηρίζει η Cosmote και η Vodafone, αλλά μόνο για πλοήγηση σε WAP sites μέσω GPRS.

Οι Telestet και Q δεν υποστηρίζουν και ούτε το βλέπω ορατό για το μέλλον...

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Γεια σε όλους! Είμαι νέος στο forum και επειδή βλέπω ότι ξέρετε τα πάντα, έχω μία ερώτηση που (με) καίει.

Μήπως ξέρει κανένας, αν μπορώ online να έχω πρόσβαση σε ονομαστικό κατάλογο συνδρομητών Cosmote και Vodafone; Αν δεν γίνεται online, ξέρει κανείς αν οι εταιρίες αυτές προσφέρουν, έστω και τηλεφωνικά μία τέτοια υπηρεσία;

Αν ξέρει κανείς τίποτις, θα ήμουν ευγνώμων για κάθε υπόδειξη.

 

Φιλικά,

 

Νίκος

 

P.S: To forum είναι καταπληκτικό, keep up the g00d work!

Link to comment
Share on other sites

Online, κατηγορηματικα ΟΧΙ. Τηλεφωνικα ναι. Τηλεφωνεις, λες το ονοματεπωνυμο και την περιοχη του συνδρομητη και εαν και εφοσον ειναι συνδρομητης συμβολαιου και ΔΕΝ εχει αποκλεισει τον αριθμο του απο τους καταλογους, θα σου το πουν! Το αντιστροφο δε γινεται. (απο αριθμο να μαθεις το ονοματεπωνυμο του)

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καπου διαβασα οτι Cote μας δεν υποστηριζει EFR.Ειναι αληθεια? Αν ναι, ειμαστε για κλαματα....
Watch When You Stray My Friend...
Link to comment
Share on other sites

Tha ithela na mathw ean uparxei i dinatotita na labei kapios xristis cosmokartas analitiko logarismo ton tilefonon pou ekane h/kai ton ton tilefonon pros ta opoia estile minimata se kapia sigkekrimeni xroniki periodo. Episis ean uparxei tetia dinatotita pia einai i diadikasia pou prepei na akolouthisei.

 

Eyxaristo.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3650: NokiaN-Gage/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Nai uparxei:) Me tin analogh xrewsh vevaia!Pare to 1313 kai pes tous gia ton logariasmo.Nomizw omws oti prepei na exeis dwsei kai ta stoixeia sou gia prosvash se auth tin upiresia;)

Link to comment
Share on other sites

Ειναι για τους 3 τελευταιους μηνες. Κωδικος χρηστη απαραιτητος.

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

kwdikos einai aparaititos, twra gia ta stoixeia sou den kserw, alla i ekdosi tou kostizei 2.20EURO!!!!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν το υποστηρίζει, και δεν καταλαβαίνω γιατί θα πρέπει να κλαίς... :worry:
http://www.danasoft.com/sig/sigmacom.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μα ειναι δυνατον η εταιρια της χρονιας 2003 να μην υποστηριζει την συγκεκριμενη κωδικοποιηση η οποια δινει καλυτερη ποιοτητα ηχου? Παντως δεν εχω παραπονο γενικα (εκτος απο το τελευταιο με τα SMS)...
Watch When You Stray My Friend...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος cmaniac ( 1 Φεβ. 2004 , 13:00)

Μα ειναι δυνατον η εταιρια της χρονιας 2003 να μην υποστηριζει την συγκεκριμενη κωδικοποιηση η οποια δινει καλυτερη ποιοτητα ηχου? Παντως δεν εχω παραπονο γενικα (εκτος απο το τελευταιο με τα SMS)...

 

Λύσε μου μια απορία, κατά τη διάρκεια μιας συνομιλίας διαπίστωσες ότι η ποιότητα του ήχου ήταν ανεπαρκής ή ένα πρωί έμαθες ότι η Cosmote δεν έχει EFR και χαλάστηκες;

Flying is easy, just throw yourself at the ground and miss...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος cmaniac ( 1 Φεβ. 2004 , 19:03)

Kala xalarwse...Mia erwthsh ekana...

 

Χαλαρός είμαι, απλά έτσι που έκανες την ερώτηση είναι λες και δεν σε καλύπτει η ποιότητα του ήχου. Καλές όλες οι τεχνολογίες, αλλά δεν υπάρχει λόγος για ψίλου πήδημα να αναβαθμίζουν τα δίκτυα την υποδομή τους.

Flying is easy, just throw yourself at the ground and miss...
Link to comment
Share on other sites

Nai,emena mou xei tyxei ap th xalia poiothta na mh katalavenw kala ti leei o allos.Eftyxws den ine kathimerino alla tyxainei spaniws.....
Link to comment
Share on other sites

Αν ενεργοποιουσε το EFR θα ηταν ακομα καλυτερη γιατι τωρα υστερει σε ποιοτητα φωνης σε σχεση με βοντα και στετ. Αυτο φαινεται με μια δοκιμη απο συσκευη που υποστηριζει το EFR.

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valerio ( 1 Φεβ. 2004 , 20:48)

 

Χαλαρός είμαι, απλά έτσι που έκανες την ερώτηση είναι λες και δεν σε καλύπτει η ποιότητα του ήχου. Καλές όλες οι τεχνολογίες, αλλά δεν υπάρχει λόγος για ψίλου πήδημα να αναβαθμίζουν τα δίκτυα την υποδομή τους.

 

Εγώ λέω κάτι άλλο...Οσα δεν πιάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρι :mad: α

Link to comment
Share on other sites

Πάντως νομίζω ότι υπερβάλλετε. Κι εμένα με στεναχωρεί που δεν μπορώ να ακούσω καλά τον συνομιλητή μου στο DolbySurround 5.1 κινητό μου, αλλά τι να κάνω... ;)
http://www.danasoft.com/sig/sigmacom.jpg
Link to comment
Share on other sites

Alli mia erotisi.... Otan lete kodikos xristi ti akribos enohte? Exo parei tin karta apo tin aderfi mou i opia mou ipe oti exei dosei kapia stixia alla den thimate gia kodiko xristi... Tha eperna tilefono na matho, apla briskome sto e3oteriko ayti ti stigmi.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος psa3ebres ( 2 Φεβ. 2004 , 14:32)

 

Alli mia erotisi.... Otan lete kodikos xristi ti akribos enohte? Exo parei tin karta apo tin aderfi mou i opia mou ipe oti exei dosei kapia stixia alla den thimate gia kodiko xristi... Tha eperna tilefono na matho, apla briskome sto e3oteriko ayti ti stigmi.

 

 

Ο κωδικός χρήστη είναι ένας (5ψήφιος νομίζω) αριθμός που αναγράφεται πάνω στη συσκευασία της Cosmokarta.

Live Another Day,

Climb A Little Higher,

Find Another Reason To Stay...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Cosmote γενικά
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...