Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


dreamacid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με τα torrents έχει αναφερθεί κάποιο πρόβλημα γιατί βλέπω ότι πάνε σε εμένα τουλάχιστον πολύ χαμηλά...

 

H προσφορά έχει τελευταία ημέρα ενεργοποίησης 31 Αυγούστου . Αφού έχεις υπόλοιπο μην την αγοράσεις από τώρα.

Όταν λες να την αγοράσω τι εννοείς?δωρέαν δεν είναι η προσφορά?

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες να την αγοράσω τι εννοείς?δωρέαν δεν είναι η προσφορά?

Εννοώ να την αγοράσεις την προσφορά και όχι να την πληρώσεις .

Υπάρχουν πράγματα που αγοράζονται και πωλούνται δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα δεν έπαιζε ούτε μέσω 3g. Anyway επανήλθε από ότι φαίνεται.
People choose the paths that grant them the greatest rewards for the least amount of effort.
Link to comment
Share on other sites

...Anyway επανήλθε από ότι φαίνεται.

Πράγματι!!!

Ξαφνικά δουλεύει και πάλι... Κάποια βλακεία πρέπει να είχαν κάνει...

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Και εγω σημερα σε 2 περιπτερα ζητησα 5αρα και εφαγα πορτα..εβαλα 10αρα αναγκαστικα γιατι ειναι δευτερα απογευμα και ολα ειναι κλειστα...να λοιπον που στηριζονται....
Link to comment
Share on other sites

Αν παω στη βοντα , θα μου ανανεωσουν μια πενταευρη;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι, είναι γνωστό ότι σε κατάστημα κοσμοτέ μπορείς να βάλεις ό,τι ποσό θέλεις....εδώ και πολλά χρόνια μάλιστα! Αν φτάσαμε στο 2014 για να το μάθουμε, μάλλον καλά μας έκαναν!

 

Οταν βαλεις σε καταστημα cosmote 5 ευρω μπαινουν 5ευρω η 4.5ευρω οπως στο περιπτερο??

Link to comment
Share on other sites

Οσα χρήματα και να βάλεις απο όπου κα να τα βάλεις θα σου αφαιρεί το Φ.Π.Α.

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Έχω cosmote 2in1 με ένα καρτοσυμβόλαιο και ένα what's up για να με καλούν τα παιδιά μου που είναι φοιτητές και έχουν what's up. Λήγει σε 10 μέρες το συμβόλαιο μου.

Σκέφτομαι να πάψω εντελώς το what's up (αφού πλέον οι φοιτητές έχουν 1000' προς όλους και άρα μπορούν να με καλούν σε οποιοδήποτε νούμερο) και τον αριθμό του καρτοσυμβολαίου να τον μετατρέψω σε vodafone cu.

Υπάρχει πρόβλημα με την κάρτα 2in1 ή απλά θα ζητήσω φορητότητα για τον αριθμό του καρτοσυμβολαίου και θα αφήσω το what's up χωρίς ανανέωση ώστε να καταργηθεί;

Link to comment
Share on other sites

Με 5Ε μπαίνουν 4,46, με 6Ε 5,36 ενώ με 10Ε 8,93.

 

Ετσι και αλλιως ενα πακετο ομιλιας και ενα ιντερνετ της προκοπης να εχεις το ετος 2014 δεν σου φτανουν ουτε τα 10.

Link to comment
Share on other sites

πάλι κάνει κάτι περιέργα. Επίσης εδώ και πολύ καιρό επειδή δεν είμαι σίγουρος για το username που είχα βάλει, όταν προσπαθώ να ακολουθήσω την διαδικασία που έχει στο forgot your password, λέει ότι η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη προσπάθηστε αργότερα και κάτι τέτοια. αυτό συμβαίνει για πάνω από ένα μήνα. Ξέρει κανείς κάποιον άλλο τρόπο να βρω τα στοιχεία μου;
Link to comment
Share on other sites

πάλι κάνει κάτι περιέργα. Επίσης εδώ και πολύ καιρό επειδή δεν είμαι σίγουρος για το username που είχα βάλει, όταν προσπαθώ να ακολουθήσω την διαδικασία που έχει στο forgot your password, λέει ότι η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη προσπάθηστε αργότερα και κάτι τέτοια. αυτό συμβαίνει για πάνω από ένα μήνα. Ξέρει κανείς κάποιον άλλο τρόπο να βρω τα στοιχεία μου;

 

τηλέφωνο στο 13838

Θα σβήσουν τον λογαριασμό σου και θα ξαναγραφτείς.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: έστω ότι έχεις καρτοσυμβόλαιο με πχ 200mb δωρεάν το μήνα και βάζεις την καλοκαιρινή προσφορά της cosmote. Εξαντλούνται τα 200 δωρεάν και μετά σου έρχεται μήνυμα ότι τελείωσαν και από εδώ και πέρα ισχύει το day pass με 1€/ημέρα. Αν ξαναμπεις στα δεδομένα παίρνει από τα δωρεάν 1,5 ή σε βάζει στο daypass; το λέω γιατί το αντίστοιχο έχει γίνει στη κοπέλα μου και δεν ξέρει τί να κάνει. Να μπαίνει κανονικά ή θα χρεώνεται με 1 τη μέρα;
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: έστω ότι έχεις καρτοσυμβόλαιο με πχ 200mb δωρεάν το μήνα και βάζεις την καλοκαιρινή προσφορά της cosmote. Εξαντλούνται τα 200 δωρεάν και μετά σου έρχεται μήνυμα ότι τελείωσαν και από εδώ και πέρα ισχύει το day pass με 1€/ημέρα. Αν ξαναμπεις στα δεδομένα παίρνει από τα δωρεάν 1,5 ή σε βάζει στο daypass; το λέω γιατί το αντίστοιχο έχει γίνει στη κοπέλα μου και δεν ξέρει τί να κάνει. Να μπαίνει κανονικά ή θα χρεώνεται με 1 τη μέρα;

Δε γίνεται αυτό που λες.

Εφ' όσον είναι ενεργοποιημένη η καλοκαιρινή προσφορά καταναλώνεται αυτή με απόλυτη προτεραιότητα σε σχέση με κάθε άλλο πρόγραμμα/πακέτο. Οπότε τα 200MB σου θα καταναλωθούν τελευταία.

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι τελικά αυτό το fast dormacy;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, πριν λίγες ώρες τηλεφώνησα σε μια γνωστή μου που έχει whats up από το whats up καρτοκινιτό μου με απόκρυψη (δεν ξέρει καν τον αριθμό) για να της πω κάτι ανώνυμα, τελικά μόλις το σήκωσε αποφάσισα να μην μιλήσω για να μην αναγνωρίσει την φωνή μου και το έκλεισα, μετά από λίγα δευτερόλεπτα αυτή η γνωστή μου με πήρε τηλέφωνο πίσω και πριν προλάβω να μιλήσω μου είπε ότι μπορεί να δει τους απόρρητους αριθμούς διότι έχει άρση απορρήτου και το έκλεισε! Από ότι ξέρω λοιπών η άρση απορρήτου γίνετε μόνο με εισαγγελική παρέμβαση ή ενεργοποιόντας την υπηρεσία κακόβουλων κλήσεων που πρώτον δεν μπορείς να δεις απευθείας ποιος σε παίρνει από απόκρυψη αλλά μετά από καιρό σου στέλνει ένα χαρτί η whats up με τους απόρρητους αριθμούς και δεύτερον ακούγετε ένα αυτοματοποιημένο μήνυμα πριν την κλήση που σε προειδοποιεί ότι ο αριθμός σου θα φανερωθεί (κάτι που δεν άκουσα). Τέλος όταν ρώτησα ανώνυμα μέσω ενός site την γνωστή μου στο internet πως έχει ενεργοποιησει την υπηρεσία και ότι θα απευθυνθώ στην εταιρία αν δεν μου πει, μου απάντησε: "Δεν σε αφορα τι εχω και τι δεν εχω και σε οποιες εταιρειες και να μιλησεις,ακρη δεν θα βγαλεις,γιατι;Γιατι οι εταιρειες δεν ξερουν τι κανουν οι γνωστοι μου και οι φιλοι μου καθως ...

αντε τσαγια...".

Μπορείτε λοιπών να μου πείτε τι ακριβώς συμβαίνει εδώ; :X

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς ξέρει ότι την παίρνεις τηλέφωνο και σε δουλεύει ψιλό γαζι

 

με απόκρυψη (δεν ξέρει καν τον αριθμό)

 

Οκ, μάλλον πρέπει να το ξανά πω... Η κοπέλα δεν ήξερε καν τον αριθμό του κινητού μου (άλλαξα και πρόσφατα)... Παρ ολα αυτά αμέσως πήρε πίσω τον αριθμό μου που δεν τον ήξερε (και είχα βάλει και απόκρυψη) για να μου πει οτι έχει άρση... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Να μην ξανακανεις κακόβουλες κλήσεις.

Αναγνωρίζονται και θα μπλεξεις άσχημα.

 

Δεν ήθελα να κάνω φάρσα :p ήθελα να της πω κάτι προσκοπικό από απόκρυψη (οπότε δεν ήταν καν κακόβουλη). Και δεν το έκανα κι όλας γιατί το μετάνιωσα τελευταία στιγμή και της το έκλεισα στα μούτρα την ώρα που έλεγε εμπρός. Το θέμα είναι πως το κάνει! Λέτε να έχει κάνα βύσμα στην whats up ή κανέναν φιλο της που εχει βρει τρόπο να της εμφανίζει τοις αποκρύψεις;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ήθελα να κάνω φάρσα :p ήθελα να της πω κάτι προσκοπικό από απόκρυψη (οπότε δεν ήταν καν κακόβουλη). Και δεν το έκανα κι όλας γιατί το μετάνιωσα τελευταία στιγμή και της το έκλεισα στα μούτρα την ώρα που έλεγε εμπρός. Το θέμα είναι πως το κάνει! Λέτε να έχει κάνα βύσμα στην whats up ή κανέναν φιλο της που εχει βρει τρόπο να της εμφανίζει τοις αποκρύψεις;

 

Τι λέτε μεταξύ σας οι πρόσκοποι από απόκρυψη; :lol::lol::lol::D

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Cosmote γενικά
  • The title was changed to Πως θα ξεφορτωθώ το παρακάτω spam μήνυμα της Cosmote?
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...