Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


dreamacid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εννοώ ότι πλέον δεν υπάρχουν όπως παλιότερα κάποια συγκεκριμένα προθέματα που δίνονται σε κάρτες και άλλα που δίνονται σε συνδέσεις...υπάρχουν π.χ 6975 που έχει δοθεί σε Cosmokarta και σε σύνδεση!

 

Κατανοητό?

...Life Is Beautiful...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος LIB (15 Νοέ. 2004 , 20:26)

 

Εννοώ ότι πλέον δεν υπάρχουν όπως παλιότερα κάποια συγκεκριμένα προθέματα που δίνονται σε κάρτες και άλλα που δίνονται σε συνδέσεις...υπάρχουν π.χ 6975 που έχει δοθεί σε Cosmokarta και σε σύνδεση!

 

Κατανοητό?

 

 

DEN to eipa se esena. Se esena eipa OTI TO XEROUME AUTO . Ston Panagioth eipa ti ennoei. Prosexe ti grafeis allh fora. To mhnyma pou anaferetai se esena einai apo to pseudwnymo sou kai meta...

 

Katanohto auto? :!:

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι έγραψα κάτι κακοπροαίρετα, προφανώς βιάζεσαι να βγάζεις συμπεράσματα, απλά δικαιολόγησα τα γραφούμενα, άρα κι εσύ να προσέχεις άλλη φορά......είμαστε πάτσι.... :D
...Life Is Beautiful...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος LIB (16 Νοέ. 2004 , 16:33)

 

Δεν νομίζω ότι έγραψα κάτι κακοπροαίρετα, προφανώς βιάζεσαι να βγάζεις συμπεράσματα, απλά δικαιολόγησα τα γραφούμενα, άρα κι εσύ να προσέχεις άλλη φορά......είμαστε πάτσι.... :D

 

 

Den mou aresoun ekfraseis tou typou "katanohto" ktl otan o allos exei kai adiko. Gi auto sou apanthsa etsi alliws den exw fysika kanena provlima mazi sou kai elpizw oute kai esy mazi mou :) :o .

Link to comment
Share on other sites

To p800 den einai 3G! Απο τεχνολογικης αποψης δεν μπορει να παιζει με 3G δηλαδη...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (NEC N331i)

 

Panagiotis,αναφέρεις πως τα νέα πακέτα κοσμοκάρτα είναι 6977-7;Ισχύει;Το 6977 ήταν το πρώτο πρόθεμα,μου φαίνεται περίεργο να έβγαλαν κάρτες τώρα,εκτός αν είναι από ανακύκλωση.Αν κυκλοφορούν θα πάρω 1.Κάνω συλλογή από νούμερα 1ης γενιάς των δικτύων!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nosferatu (20 Νοέ. 2004 , 09:24)

 

Wirelessly posted (NEC N331i)

 

Panagiotis,αναφέρεις πως τα νέα πακέτα κοσμοκάρτα είναι 6977-7;Ισχύει;Το 6977 ήταν το πρώτο πρόθεμα,μου φαίνεται περίεργο να έβγαλαν κάρτες τώρα,εκτός αν είναι από ανακύκλωση.Αν κυκλοφορούν θα πάρω 1.Κάνω συλλογή από νούμερα 1ης γενιάς των δικτύων!

 

 

6977-8 karta.

6977-7 kserw sigoura oti exei toulaxiston symvolaia...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος halfprice2 (20 Νοέ. 2004 , 03:15)

 

to bobus iserxvmenon isxuei kai gia syndromites me symbolaio?

 

 

Όχι, ισχύει μόνο για καρτοκινητά Cosmote...

Link to comment
Share on other sites

ΌΠως τα εκαναν ειναι χαλια... Δεν πολυσυμφερει...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα απλά να προσθέσω ότι οι εταιρίες κινητής (μεταξύ των οποίων και η Cosmote) μπορούν να κάνουν προσφορά για εταιρικό πακέτο, άρα η ερώτηση δεν ξέρω αν έχει απλή απάντηση.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Εχω εταιρικο στην cosmote με πεντε συνδεσεις και πιστευω οτι αξιζει αν σε ενδιαφερει να μιλας πολυ χρονο με τα αλλα τηλεφωνα του ιδιου πακετου ενω για κλησεις εκτος πακετου μπορεις να παρεις 240 η 480 λεπτα ομιλιας το μηνα πληρωνοντας το ιδιο παγιο με τις ατομικες συνδεσεις Cosmote 240 η 480 αντιστοιχα .
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nfoun (23 Νοέ. 2004 , 13:11)

 

Εχω εταιρικο στην cosmote με πεντε συνδεσεις και πιστευω οτι αξιζει αν σε ενδιαφερει να μιλας πολυ χρονο με τα αλλα τηλεφωνα του ιδιου πακετου ενω για κλησεις εκτος πακετου μπορεις να παρεις 240 η 480 λεπτα ομιλιας το μηνα πληρωνοντας το ιδιο παγιο με τις ατομικες συνδεσεις Cosmote 240 η 480 αντιστοιχα .

 

 

Μόνο ετσι! Αλλιως δεν εχει καμια διαφορα απο ενα κλασσικο μεγαλο πακετο ατομικης συνδεσης!

 

Η ΤΙΜ πιο ελεινη ειναι στα εταιρικα.. Ασε που παραπλανει στις διαφημισεις.. Το βραδακι θα σας σκανναρω τον τιμοκαταλογο της ΤΙΜ και της Κοσμοτε (βοντα δεν εχω) να τα δουμε...

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (NEC N331i)

 

Τα νέα καρτοκινητά 6977-7 κυκλοφορούν γενικά,ή πρέπει να τα ψάξεις σε συγκεκριμένα καταστήματα-αλυσίδες;Σε μερικά Γερμανός που μπήκα είχαν μόνο τη νέα σειρά 6975..

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (NEC N331i)

 

Αναμένεται εδώ και καιρό μια αναβάθμιση του γερασμένου πια mycosmos mail.Δε βλέπω καμία αλλαγή στο site.Κανείς με εκ των έσω ενημέρωση;

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Σύμφωνα με τα λεγομενά τους λιαν συντόμως θα πραγματοποιηθεί, εγώ υποπτεύομαι ότι με το νέο έτος θα είναι έτοιμο... :(

...Life Is Beautiful...
Link to comment
Share on other sites

Καιρός τους είναι! Αν είχε και η vodafone αναλυτική ειδοποίηση για τα εισερχόμενα μηνύματα στο vodafone mail, θα είχαμε φτύσει προ πολλού το mycosmos!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Είμαι κάτοχος ενός cosmote whats up.

 

Κάθε φορά που βάζω κάρτα,θα πρέπει να περιμένω γύρω στο ένα τέταρτο,ώστε μετά από πολλές προσπάθειες το μύνημα να σταλθεί.

 

Αυτό συνέβαινε και στον παλιό μου αριθμό κοσμοτέ,σε άλλη συσκευή(3410)

 

Τώρα αυτό ξαναγίνεται στο 3650,σε καινούργιο αριθμό.

 

Μήπως ξέρετε τι πρέπει να κάνω ώστε να αντιμερωπίσω με επιτυχία αυτό το άκρως ενοχλητικό γεγονός?

 

Στο cc που είχα πάρει,μου είχαν πει πως υπάρχει καθυστέρηση στη γραμμή,και θα πρέπει να περιμένω...

Αλλά πάλι τίποτα.

 

Ευχαριστώ πολύ

:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, θα ήθελα να σε ενημερώσω ότι υφίσταται πρόβλημα με τις κάρτες, ενώ ανανεώνεται ο χρόνος ομιλίας, δεν έχεις άμεσα την δυνατότητα αποστολής sms, γι αυτό δεν μπορείς να κάνεις τίποτα εσύ, μάλλον αυτοί πρέπει να κάνουν... :o
...Life Is Beautiful...
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρετε τι πρέπει να κάνω ώστε να αντιμερωπίσω με επιτυχία αυτό το άκρως ενοχλητικό γεγονός?

 

Δύο πράγματα μπορείς να κάνεις:

1) Να μετατρέψεις τον αριθμό σου σε σύνδεση

2) Να αλλάξεις δίκτυο... ;)

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ng78 ( 1 Δεκ. 2004 , 09:45)

 

Δύο πράγματα μπορείς να κάνεις:

1) Να μετατρέψεις τον αριθμό σου σε σύνδεση

2) Να αλλάξεις δίκτυο... ;)

 

Σωστά!!! το πρόβλημα αυτό το έχει η cosmote!!! εγώ στη βόντα δεν περιμένω πάνω από ... 2 λεπτάκια...και πολύ λέω!!!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MAFIA ( 2 Νοέ. 2004 , 00:04)

 

Μου εγινε μια κληση στο κινητο με 6977 και μετα ειχε ενα νουμερο παραπανω απο τα κανονικα τηλεφωνα, δεν το σηκωσα.....

 

ξερει κανεις τι ηταν αυτο ;;;

 

 

Και γιατί δεν το σήκωσες;;; :blink:

HTC Desire Root User
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Cosmote γενικά
  • The title was changed to Πως θα ξεφορτωθώ το παρακάτω spam μήνυμα της Cosmote?
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...