Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


dreamacid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια αυτο ισχυει και για τις βιντεοκλησεις?Γιατι πλεον ο χρονος που εχεις στη cosmote ειναι ειτε για κλησεις ομιλιας η βιντεοκλησεις θα ισχυει αυτο για το traveller?Επισης με τον ενδοοικογενειακο χρονο τι γινεται?Μετραται και αυτος η οχι?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για τη videoκλήση, αλλά ο οικογενειακός χρόνος δεν ισχύει στο εξωτερικό. Μόνο αυτός που παρέχεται απο το οικονομικό πρόγραμμα που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε ρωτησες αν ισχυει για βιντεοκλησεις?Η ταξιδεψες εσυ να το διαπιστωσεις ο ιδιος?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έμένα να δεις σε κάποια άλλη εταιρεία όμως κινητής τηλεφωνίας που μου

χρέωναν internet στο κινητό χωρίς να το έχω ζητήσει και μου ερχόταν κάτι

λογαριασμοί λουκούμια :mad:

Link to comment
Share on other sites

Είναι δύσκολο να αλλάζεις κάθε τόσο εταιρία (βλέπε δεσμεύσεις συμβολαίου), κάθα φορά που βγαίνει 1 προσφορά. (πχ τώρα επειδή θα τύχει να πάς εξωτερικό 1 φορά το χρόνο!). Επειδή υπάρχει ανταγωνισμός τα προγράμματα θα έρχονται και θα παρέρχονται... Ο καθένας κάνει και κάποια δικιά του προσφορά.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κανείς να μου πεί τί βάζει στο out smtp server? για να στείλεις mail απο cosmote?.. Βάζω στοιχεία provider...καί τίποτα.! Μήπως είναι "μπλοκαρισμένη η θύρα smtp για κάποιο λόγο?!? Οποιος παίζει με mail + cosmote ας μου πεί please!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, το mail.mycosmos.gr είναι μόνο για τη θυρίδα της cosmote, για να διαχειρίζεστε απο το outlook ή το κινητό σας τον λογαριασμό του Mycosmos. Δεν το χρησιμοποιείτε για να βλέπετε άλλους λογαριασμούς.
Link to comment
Share on other sites

Πάντωςδεν είναι υποχρεωτικό να πάρεις το συγκεκριμένο netbook. Μπορείς να πάρεις όποιο άλλο laptop έχει ο Γερμανός και να σου κάνουν επιδότηση της τιμής 300 €
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν η cosmote δε δίνει το δικαίωμα αποστολής mail απο άλλο e-mail εκτός του mycosmos! Επίσης δε γίνεται να βάλεις εξερχόμενο smtp mycosmos και εισερχόμενο το δικό σου... Ετσι μου είπανε απο cosmote.
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά? Ειναι σιγουρο? Αυτο ειναι καλό... Ψηνομαι να πάρω το Sony Vaio VGN-NS31M/S. Το έχει 779. Αρα θα πάει 479.
SETI@HELLAS
Link to comment
Share on other sites

Έτσι μου είπαν στον Γερμανό στα Κάτω Πατήσια. Πλαίσιο κλπ συνεργάζονται με Cosmote; Γιατί θα με ενδιέφεραν και άλλα laptop
Link to comment
Share on other sites

Έτσι μου είπαν στον Γερμανό στα Κάτω Πατήσια. Πλαίσιο κλπ συνεργάζονται με Cosmote; Γιατί θα με ενδιέφεραν και άλλα laptop

 

To Πλαισιο παλια εκανε συνδεσεις Cosmote...

Εχω πολύ καιρο να πάω!

SETI@HELLAS
Link to comment
Share on other sites

Ξερει μηπως κανενας αν αυτη η υπηρεσια διατιθεται; Να μπορουμε να μιλαμε πανω απο 2 ατομα μαζι. Οπως εδειχνε στο παρα 5 που μιλουσαν και οι 5 μαζι.

Και αν ναι, απαιτειται καμια διαδικασια; Και τι κοστος εχει;

Ευχαριστω εκ των προτερων!

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Και έμενα με ενδιαφέρει αυτό...
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Στα Συμβόλαια γίνετε αυτό. Αλά η WIND επιτρέπει και στα καρτοκινιτα της

Για τα καρτοκινητα της cosmote ουτε λογος, ε;

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ ΧΡΗΣΤΗΣ WHATS UP, ΜΕ ΕΝΔΙΕΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΟΙ ΚΛΗΣΕΙΣ ΣΥΝΔΙΑΣΚΕΨΕΙΣ, ΠΡΙΝ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΤΕ Η ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΤΗ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗ COSMOTE...
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Για την wind θα δείτε εδώ πως γίνετε: http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=792
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Με λίγα λόγια εμείς που έχουμε καρτοκινητά είμαστε μ@λ*κ€ς:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιο επιπλέον κόστος;

 

Δεν γνωρίζω...

 

 

Υ.Γ Το δοκίμασα σε wind F2G και δουλεύει άψογα.

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Cosmote γενικά
  • The title was changed to Πως θα ξεφορτωθώ το παρακάτω spam μήνυμα της Cosmote?
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...