Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


dreamacid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mipos xerei kaneis ti orio stin forologiki xreiazetai gia na bgaleis kapoios tin Gold visa tis cote?

 

συνήθως πάνω από 20000. με ενδιαφέρει και μένα αν βρεις επίσημη απάντηση στείλε μου Pm

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

με sony ericsson οχι γιατι βλεπει η συσκευη οτι δεν απαντουν και κλεινει μονη της με αλλες συσκευες ναι.

se εχεις?

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

kane kati akomi pio aplo.pigene se ena katastima germano kai zita na sou poun epidotisi.an exei liksei exoun tropo na stin ksana anoiksoun ilektronika.min pedeuese apo til
Link to comment
Share on other sites

Είστε ευχαριστημένοι από την ιστοσελίδα της cosmote? Προσπάθησα να ενημερωθώ για τρέχουσες προσφορές και δεν κατάφερα τίποτα! Προσπάθησα να βρω αποστολή ρυθμίσεων πάλι τίποτα! Έψαξα για κάποιο ecare και πάλι τίποτα! Ε όταν είδα όμως ενημερώσεις του στιλ http://www.cosmote.gr/cosmote/cosmote.portal?locale=el_GR&_nfpb=true&_pageLabel=L126_customer_services_fullstory_a&path=%2FSCSDevRepository%2Fcontent%2Fel%2Fsections%2Fforyou%2Fservice%2Fservice_epitixia_anna.xml&sectionToShow=information&breadcrumbTitle=%CE%A5%CF%80%CE%B7%CF%81%CE%B5%CF%83%CE%AF%CE%B1+%C2%AB%CE%9A%CE%B1%CE%BB%CE%AE+%CE%95%CF%80%CE%B9%CF%84%CF%85%CF%87%CE%AF%CE%B1%2C+%CE%86%CE%BD%CE%BD%CE%B1%C2%BB

δεν άντεξα ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ! :lol:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως η Cosmote έχει το χειρότερο site με τεράστια διαφορά... Δεν βρίσκεις απολύτως τίποτα...
Link to comment
Share on other sites

Στείλτε και κανα mail στην COSMOTE... Εδώ τι το λέτε; Εγώ έστειλα και φυσικά απάντηση δεν έλαβα... Τουλάχιστον αξίζει (?) η προσπάθεια...
Link to comment
Share on other sites

Στείλτε και κανα mail στην COSMOTE... Εδώ τι το λέτε; Εγώ έστειλα και φυσικά απάντηση δεν έλαβα... Τουλάχιστον αξίζει (?) η προσπάθεια...

Εννοείται πως είχα στείλει στο παρελθόν, και τώρα ξαναέστειλα αφού είδα στο site την προσφορά για δωρεάν βιντεοκλήσεις μέχρι φεβρουάριο 2005 και την υπηρεσία καλή τύχη άννα!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μπορούσα να βρω καν τον αριθμό που παίρνεις για

ανανέωση χρόνου ομιλίας καρτοκινητής

 

Γιατί πήρες κάρτα και δεν ήξερες πως να βάλεις τον χρόνο ομιλίας;

Το αναγράφει πάνω η κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Το site νομίζω οτι πρέπει να ξαναφτιαχτεί από την αρχή...

 

Πάντως οταν τους στέλνω e-mail έχει ένα πεδίο που λέει για παρατηρήσεις εαν θυμάμαι καλά ή σχόλια, τους το λέω συνέχεια αλλά κανείς δεν απαντάει.. :P

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

και εγω ειχα στειλει εδω και 2-3 χρονια... με παραπονα για την cosmocarta.Εβλεπα Τιμ Voda να κανουν παπαδες στα καρτοκινητα και ειχα παρει αναποδες.Καμμια απαντηση...
Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα έχουμε νέο site όταν δώσει και η cosmote σταθερή τηλεφωνία.

Ναι όπως λογικά το ίδιο θα έκανε και η Vodafone. Και btw σταθερή ακούω; Για ποιό λόγο; Έτσι για να γεμίζει πακέτα η αγορά;

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα mail για κάτι σχετικό με το imode και με πήραν την επόμενη τηλ και με ενημέρωσαν. Λανθασμένα μεν, κάλεσαν σχετικά άμεσα δε. Στο mail με τις υποδείξεις για το website ΚΑΙ σε μένα καμία απάντηση.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

Ποιός θα δώσει έστω και με αυτή τη χρέωση 1 ευρώ για 5 λεπτά όταν μπορεί να μιλήσει αρκετά φτηνότερα με απλή κλήση;

 

πως το βγάζεις το αρκετά φτηνότερα με απλή κλήση?

 

edit: και επειδή κάποια εξυπνοπούλια δεν κατάλαβαν τι εννοώ (...), με ποιον υπολογισμό έβγαλες πως η απλή κλήση είναι φτηνότερη, γιατί εγώ βλέπω πως ακόμα και στα συμβόλαια η βιντεοκλήση είναι πλέον φτηνότερη!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

emperor69 και liogr αν θέλετε μπορείτε με ΡΜ να ανταλλάξετε τους προσωπικούς χαρακτηρισμούς από τον έναν προς τον άλλον. Τα μηνύματα έφυγαν, αν θέλετε μπορείτε να τα ξαναγράψετε χωρίς ειρωνίες.
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη ρε παιδες αλλα το cu εδω και καιρο δεν προσφερει τις βιντεοκλησεις με 1λεπτό/λεπτό? (250λεπτά/2,5ευρώ)

θα μου πείτε βέβαια μόνο προς cu, αλλά θα σας πώ ότι δεν έχει και ημερονηνία λήξης προς το παρόν...

 

υπαρχει κατι αντιστοιχο στην cosmote ?

:)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, το πρόβλημά μου έχει ως εξής. Αγοράζω την κάρτα που αναφέρω, την βάζω στο laptop μου (lenovo thinkpad x60s) και μέσα σε 3 λεπτά κλείνει εντελώς. Δεν άνοιγε καθόλου (έβαζα το καλώδιο τροφοδοσίας και δεν έδειχνε καν ότι παίρνει ρεύμα). Μετά από δύο ώρες εκ θαύματος άνοιξε ξανά. Συνδέθηκα και έμεινα περίπου 1 ώρα online μέχρι που έκλεισε... βγάζω την κάρτα και ήταν πολύ ζεστή (κατέβαζα αρκετά αρχεία). Τελικά καθώς έχουν περάσει 2 μέρες αν θυμάμαι καλά παρατηρώ ότι όταν δεν κατεβάζω αρχεία (εννοώ να ζορίζω την κάρτα) όλα οκ, ενώ αν την ζορίσω σε λίγη ώρα θα σβήσει το laptop. Προφανώς κάτι μου λέει ότι γίνεται υπερθέρμανση και κλείνει. Έχει κανείς καμιά ιδέα? Βασικά ήθελα να πάρω το usb modem αλλά δεν το βρήκα πουθενά. Τι μπορώ να πω στην cosmote? Δικαιούμαι να ζητήσω αντικατάσταση με usb? Ευχαριστώ πολύ!!
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κατι αντιστοιχο στην cosmote ?

 

όχι, μόνο η τρέχουσα προσφορά μέχρι 31/08 0,20/λεπτό για συμβόλαια και whats up και 0,30/λεπτό για cosmokarta

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo.gif

 

 

Α proud member of the Alliance, opposed to members of the Horde!

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με τεχνικό τμήμα και μου είπαν ότι δεν τους έχει τύχει ξανά. Τελικά διαπίστωσα ότι είναι υπερθέρμανση γιατί όταν αφήνω την κάρτα μέσα χωρίς να κατεβάζω δεν κλείνει ο υπολογιστής (έμεινε online 6.5 ώρες), αν αρχίσω το κατέβασμα πολλών δεδομένων, κάποια στιγμή θα κλείσει. Μου έδωσαν το τηλέφωνο καταστημάτων cosmote για να δω τι μπορεί να γίνει. Δεν είμαι και πολύ αισιόδοξος βέβαια. Ξέρει κάποιος αν υπάρχει τρόποσ να πιέσω για αλλαγή? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με τεχνικό τμήμα και μου είπαν ότι δεν τους έχει τύχει ξανά. Τελικά διαπίστωσα ότι είναι υπερθέρμανση γιατί όταν αφήνω την κάρτα μέσα χωρίς να κατεβάζω δεν κλείνει ο υπολογιστής (έμεινε online 6.5 ώρες), αν αρχίσω το κατέβασμα πολλών δεδομένων, κάποια στιγμή θα κλείσει. Μου έδωσαν το τηλέφωνο καταστημάτων cosmote για να δω τι μπορεί να γίνει. Δεν είμαι και πολύ αισιόδοξος βέβαια. Ξέρει κάποιος αν υπάρχει τρόποσ να πιέσω για αλλαγή? Ευχαριστώ.

 

Υπάρχει η δυνατότητα αλλαγής σίγουρα αλλά και το δικαίωμά σου να ζητήσεις επιστροφή χρημάτων και διακοπής συμβολαίου μιας και δεν έχουν περάσει οι 10 ημέρες και το modem αυτό προκαλεί σοβαρό πρόβλημα στο laptop σου. Η άποψή μου είναι να ζητήσεις αλλαγή σε usb modem για να μην έχεις άλλη ταλαιπωρία.

 

Προσωπικά εγώ έχω πάρει τα χρήματά μου πίσω μετά από αγορά Η/Υ στα καταστήματα plaisio και την μη σωστή λειτουργεία του υπολογιστή μέσα στις 10 πρώτες ημέρρες. Είναι δικαιωμά σου και το ξέρουν πολύ καλά όλοι τους.

 

Δεν πιστεύω να σου φέρουν αντίρρηση και σίγουρα θα σε εξυπηρετήσουν.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Cosmote γενικά
  • The title was changed to Πως θα ξεφορτωθώ το παρακάτω spam μήνυμα της Cosmote?
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...