Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


Phaeton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είδα πριν λίγο μια διαφήμιση που πρόσφερε κινητά με έκπτωση από 7-37%, λογικά με κάποιο συμβόλαιο... Είχε σχέση και με το Γερμανό.΄Έψαξα να βρω πληροφορίες αλλά δεν κατάφερα κάτι. Ξέρει κανείς παραπάνω?
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα ένα νέο συμβόλαιο στο Γερμανό αλλά δεν μου είπαν κάτι σχετικό.

 

ΥΓ: Είδες όμως ε; Ο Johnapos έκανε εγγραφή, μόνο και μόνο για να σου απαντήσει! Τι Forumara είμαστε.. :D

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

uparxei ekptwsi 7-37% mexri kai tin deutera sto germano gia sigkekrimenes syskeyes me syndesi....tha ginoun kai alles ekptwseis apo deutera.pantws auto pou pragmatika aksizei einai to k750 kai to w810 pou exoun kai tin megaluteri ekptwsi
Link to comment
Share on other sites

Εχω σύνδεση cosmote κ τον προηγούμενο μήνα ήρθε λογαριασμος με πολλά διπλά κ τριπλά μηνύματα... στον ίδιο αριθμό μέσα σε ελάχιστα δευτ/πτα. Δηλ. 12.00 12.03 12.05. Απο κάποιο γνωστό άκουσα οτι έγινε κ σε αλλους. Ξέρετε κάτι γιαυτό; Mήπως πρόβλημα δικτύου ή κινητού;
Link to comment
Share on other sites

Εχω σύνδεση cosmote κ τον προηγούμενο μήνα ήρθε λογαριασμος με πολλά διπλά κ τριπλά μηνύματα... στον ίδιο αριθμό μέσα σε ελάχιστα δευτ/πτα. Δηλ. 12.00 12.03 12.05. Απο κάποιο γνωστό άκουσα οτι έγινε κ σε αλλους. Ξέρετε κάτι γιαυτό; Mήπως πρόβλημα δικτύου ή κινητού;

 

Μήπως έχει να κάνει με τη συσκευή σου? Πάντως, σε κάθε περίπτωση, αυτό που κατά τη γνώμη μου πρέπει να κάνεις είναι να επικοινωνήσεις με την εξυπηρέτηση πελατών της εταιρείας και να τους το αναφέρεις.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο έχει συμβεί και σε μένα.:mad:

Ξημερώματα πρωτοχρονιάς δείχνει να έχω στείλει μέσα σε 45 λεπτά 800+ μηνύματα. Χρέωση για αυτά 80+ ευρώ.

Έχω επικοινωνήσει με το customer care και θα στείλω fax με τα στοιχεία του λογαριασμού για να το ελένξουν.

Σημείωση: Το συγκεκριμένο διάστημα είναι ζήτημα να έχω στείλει από το κινητό 20 μηνύματα. Προφανώς κάποιο πρόβλημα του δικτύου τους και το κινητό έστελνε συνεχώς το ίδιο μήνυμα. Στην ανάλυση υπάρχει μήνυμα προς ένα παραλήπτη το οποίο έχει σταλεί 74 φορές, μία κάθε δευτερόλεπτο:confused:

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ: Είδες όμως ε; Ο Johnapos έκανε εγγραφή, μόνο και μόνο για να σου απαντήσει! Τι Forumara είμαστε.. :D

 

Περίμενε αυτή τη στιγμή τέσσερα χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Πάρε τηλέφωνο στην Εξυπηρέτηση Πελατών.

Για καρτοκινητό είναι 1313.

Για σύνδεση δεν το ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

αχ παιδιά!

εχω το νοκια 6280+6270.

στέλνω σμσ με ελληνικούς χαρακτήρες.πως γίνεται να βαλω λατινικους για να εχω χώρο;

Link to comment
Share on other sites

Θα μπεις στο μενού των μηνυμάτων, θα βρεις sms και στη δημιουργία μηνυμάτων θα βρεις επιλογές. Εκεί λοιπόν θα βρεις όλες τις γλώσσες συνεπώς θα βρεις και αυτό που ζητάς!!
Link to comment
Share on other sites

αχ παιδιά!

εχω το νοκια 6280+6270.

στέλνω σμσ με ελληνικούς χαρακτήρες.πως γίνεται να βαλω λατινικους για να εχω χώρο;

Θα επιλέξεις από τις ρυθμίσεις μηνυμάτων, την κωδικοποίηση χαρακτήρων στην επιλογή περιορισμένη υποστήριξη :)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου το έχει κάνει 2 φορές απο κινητά vodafone(δεν ξέρω αν είναι τυχαίο) και μάλιστα στην κάθε λήψη του γραπτού μηνύματος όταν πηγαίνω "στοιχεία" έχει διαφορετική ώρα αποστολής(την ώρα της λήψης), ενώ ο αποστολέας και στις 2 περιπτώσεις το έστειλε μια φορά και στην αρχική ώρα :shock: :chair:
:)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξημερώματα πρωτοχρονιάς λάμβανα 5 φορές το ιδιο μήνυμα απο τον ιδιο αποστολέα με Vodafone.:dizzy:

Δεν ξέρω τώρα αν ο αποστολέας χρεώθηκε 5 φορές για το ιδιο μνμ.:shock:

kouloukith.blogspot.com = pc help και όχι μόνο
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω voda.

 

Στελνω στις 18/2/07 ενα μην με κανονικο κειμενο, σε φιλο που εχει κοσμοτε. Μετα απο λιγο του ερχεται ενα μην με ημνια 26/12/06:blink: , το οποιο του το ειχα στειλει το Δεκεμβριο και το ειχε τοτε διαβασει.

 

Το μην με ημνια 18/2/07 του ηρθε κενο, μετα απο λιγο:confused:

 

Συνεχιζοντας, το "παλιο" μην ουτε ο φιλος μου ουτε εγω το ειχαμε αποθηκευμενο πουθενα. Πολυ περισσοτερο εγω που εστειλα και το sms.

 

Μπορει να εξηγησει κανεις αυτο το παραδοξο?

 

μφχ

Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were f#*ked
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Είμαι σχετικά "νέος" στο χώρο και μετά από πολλά αποφάσισα να πάρω ένα νέο κινητό γιατί το παλιό μου με κάρτα τα είχε "φτύσει" Θέλω να πάω στην cosmote αλλά δεν ξέρω τι είναι αυτά τα καρτοσυμβόλαια.:wacko: Μπορείτε σας παρακαλώ να μου πείτε δύο λόγια απλά ή να με καθοδηγήσετε σε κάποιο site. Δεν έχω σκοπό να κάνω πολλά τηλεφωνήματα ή sms και για αυτό θα διάλεγα το πρόγραμμα 120. Τώρα αυτό το Καρτοσυμβόλαιο.....μήπως με συμφέρει;;;;:up:

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγνώμη αν σας κούρασα!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Cosmote γενικά
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...