Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


dreamacid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάρε τηλέφωνο στην Εξυπηρέτηση Πελατών.

Για καρτοκινητό είναι 1313.

Για σύνδεση δεν το ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα σημερα μου ξανα στειλαν μνμ!
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

όχι, η προσφορά είναι για ΌΛΟΥΣ τους συνδρομητές cosmote, είτε έχουν κάρτα, είτε σύνδεση, είτε καρτοσυμβόλαιο!

Επίσεις, ισχύει αυτόματα από της 23/2, έρθει δεν έρθει μήνυμα!

Link to comment
Share on other sites

όχι, η προσφορά είναι για ΌΛΟΥΣ τους συνδρομητές cosmote, είτε έχουν κάρτα, είτε σύνδεση, είτε καρτοσυμβόλαιο!

Επίσεις, ισχύει αυτόματα από της 23/2, έρθει δεν έρθει μήνυμα!

 

23/12 το ορθόν.

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω ότι δεν ισχύει η απευθείας παρακολούθηση του λογαριασμού, αλλά εμφανίζεται μόνο αφού έχει αυτός εκδοθεί... κάνω λάθος?

 

μακαρι να γινοταν αυτο:)

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να γινοταν αυτο:)

 

Τρελοί είναι να το κάνουν; :mad:

Κανένας δεν θα ξεπερνούσε τον προπληρωμένο του χρόνο και μάλιστα θα τον κατανάλωνε στο 100% ακριβώς.

Link to comment
Share on other sites

Eτσι κ αλλιοως απο το κινητο μπορεις περιπου να ξερεις ποσο εχεις μιλησει κ ποσα μηνηματα εχεις στειλει

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

Στο περίπου ναι. Αλλά με την ελάχιστη χρέωση των 30'' ένα 10-20% το χάνεις. Ενώ αν το e-bill ήταν (σχεδόν) real time, μόλις έβλεπε κάποιος ότι κάποια κλήση χρεωνότανε,το γεγονός αυτό αυτόματα θα σήμαινε και το πέρας του προπληρωμένου χρόνου.

Άντε εγώ με τα 120 λεπτά, το πολύ πολύ να μιλήσω 115 και να χρεωθώ 135 (με 30-40 κλήσεις κάτω των 30''). Κάποιος που είναι στο 240 / 480 / κτλ μπορεί να χάσει το μπούσουλα αν έχει πολλές και μικρές κλήσεις <30''.

Link to comment
Share on other sites

μου εστειλαν μαιλ με κωδικους κλπ

τα μηνηματα δεν τα δειχνει αναλυτικα;μονο τις κλησεις;

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα δείχνει κανονικά. Τί εννοείς μόνο τις κλήσεις τις δείχνει κανονικά/αναλυτικά!;
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ολα τα δείχνει κανονικά. Τί εννοείς μόνο τις κλήσεις τις δείχνει κανονικά/αναλυτικά!;

 

οπως δειχνει τις κλησεις με διαγραμμα ωρες αριθμους κλπ

αν δειχνει κ τα μηνυματα ετσι

δεν εχω δει κατι μεχρι στιγμης

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

 

"...Ποτέ μην εξηγείς...Οι φίλοι σου δεν το χρειάζονται και οι εχθροί σου δεν θα σε πιστέψουν έτσι και αλλιώς..."

Link to comment
Share on other sites

οπως δειχνει τις κλησεις με διαγραμμα ωρες αριθμους κλπ

αν δειχνει κ τα μηνυματα ετσι

δεν εχω δει κατι μεχρι στιγμης

 

Οχι δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα για τα μηνύματα. Το μόνο που δείχνει σε στύλ διαγράμματος είναι πόσα μηνύματα έστειλες τον μήνα. Με αυτό τον τρόπο αν έχεις πάνω απο 2 λογαριασμούς βλέπεις αν έστειλες στον προηγούμενο λογαριασμό περισσότερα μηνύματα ή λιγότερα. Αλλά σαν τις κλήσεις δεν έχει διάγραμμα. :O

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έστειλαν πάλι,ενώ μου είχαν ξαναστείλει(και μάλιστα σε ώρα σχολείου,ευτυχώς ήταν στο αθόρυβο~!)

Link to comment
Share on other sites

An ειχε το παγιο κατω απο 30 ευρω στο cosmote 120 adsl θα ηταν καλη προσφορα,τωρα οπως εχουνε γινει τα πραγματα το 1mbps ειναι της πλακας
Link to comment
Share on other sites

αχ παιδιά!

εχω το νοκια 6280+6270.

στέλνω σμσ με ελληνικούς χαρακτήρες.πως γίνεται να βαλω λατινικους για να εχω χώρο;

Link to comment
Share on other sites

Θα μπεις στο μενού των μηνυμάτων, θα βρεις sms και στη δημιουργία μηνυμάτων θα βρεις επιλογές. Εκεί λοιπόν θα βρεις όλες τις γλώσσες συνεπώς θα βρεις και αυτό που ζητάς!!
Link to comment
Share on other sites

αχ παιδιά!

εχω το νοκια 6280+6270.

στέλνω σμσ με ελληνικούς χαρακτήρες.πως γίνεται να βαλω λατινικους για να εχω χώρο;

Θα επιλέξεις από τις ρυθμίσεις μηνυμάτων, την κωδικοποίηση χαρακτήρων στην επιλογή περιορισμένη υποστήριξη :)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου το έχει κάνει 2 φορές απο κινητά vodafone(δεν ξέρω αν είναι τυχαίο) και μάλιστα στην κάθε λήψη του γραπτού μηνύματος όταν πηγαίνω "στοιχεία" έχει διαφορετική ώρα αποστολής(την ώρα της λήψης), ενώ ο αποστολέας και στις 2 περιπτώσεις το έστειλε μια φορά και στην αρχική ώρα :shock: :chair:
:)
Link to comment
Share on other sites

δηλ. στις συνδεσεις,

δεν ειναι δωρεαν η προωθηση;..

Creek A50i R | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer BDP-320 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Παλι καλα αλλα ακριβοτερα απο την ΤΙΜ..παντως σχετικα με την Κοτε και το ιδκτυο 3ης γενιας βλεπω οτι επεκτεινεται κανω δοκιμες σε διαφορες περιοχες με το κινητο μου και συντομα θα εχουμε νεωτερα...
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ακριβότερα από την ΤΙΜ, γιατί η ΤΙΜ χρεώνει 1.19/είσοδο ενώ η COSMOTE χρεώνει 1.60/ημέρα για απεριόριστη παρακολούθηση όλων των καναλιών.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Cosmote γενικά
  • The title was changed to Πως θα ξεφορτωθώ το παρακάτω spam μήνυμα της Cosmote?
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...