Jump to content

Need for Speed: Carbon


Crypton-R-
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 327
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συμπαθητικό το παιχνίδι, λίγο που ασχολήθηκα μου φάνηκε καλύτερο από το most wanted (το οποίο ποτέ δεν συμπάθησα). Δεν είδα μεγάλες διαφορές στα physics, συνηθισμένο NFS.
Link to comment
Share on other sites

Δεν προσφέρει τίποτα να γράφει ο καθένας πόσο έχει ακόμα για να τελειώσει το κατέβασμα του παιχνιδιού. Ούτε να γράφετε από που το κατεβάσατε. Υπάρχει σε πολλά sites με torrents, για το πως θα κατεβάσετε από αυτά μπορείτε να μάθετε διαβάζοντας το αντίστοιχο post στο Computing FAQ και το σχετικό επισημασμένο.

 

Το παρόν topic υπάρχει για να γράφετε τις εντυπωσεις σας από το παιχνίδι. Όταν με το καλό το αποκτήσετε μπορείτε να γράψετε την άποψη σας.

 

Τα off-topic posts μεταφέρθηκαν εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=155119

Link to comment
Share on other sites

poia offtopic re mcdee plaka mas kaneis?? dwsame kanena paranomo link gia to paixnidi?? (kai an egine sthn telikh, eprepe na splittaristei mono ekeino to post...)

 

otan me to kalo apekthsa to paixnidi egrapsa thn apopsh mou, alla sbhsthke apo to 8ema kai ayth... sygxarhthria, blepw threis ayta pou les!

alla egw ftaiw pou ka8hsa kai egkatesthsa kai tis 2 ekdoseis (epeidh to eixa pei) gia na dw an douleuoun kai na mhn katebazoun tzampa oi alloi filoi...

 

eisai teleiws akyros kata th gnwmh mou...

HTC One X+ || Android Revolution HD 8.0 || Sense 5.0 || TWRP Recovery
Link to comment
Share on other sites

Άποψη για το παιχνίδι δεν είναι αν δουλεύει η Α ή η Β έκδοση που κατέβασες από το δίκτυο. Ούτε πως θα την βρεις και πως θα παρακάμψεις τα τυχόν προβλήματα που έχει. Άποψη για το παιχνίδι είναι να δεις αν σου αρέσει το gameplay, τα graphics κλπ. Και στο post σου που αναφέρεις μόνο για το gameplay δεν γράφεις.

 

Από εκεί και πέρα όποιος διαβάσει το συγκεκριμένο topic, πιστεύω ότι βγάζει εύκολα συμπέρασμα για το ποιά έκδοση δουλεύει χωρίς προβλήματα. Γι'αυτό και δεν διαγράφηκαν κιόλας. Έτσι κι αλλιώς όμως, αν δεις τα posts μεταφέρθηκαν μόνο όταν είχε κυκλοφορήσει μια αξιόπιστη έκδοση και την είχαν κατεβάσει μερικοί και είδαν ότι δουλεύει σωστά.

 

Το παιχνίδι υπάρχει σε torrents τουλάχιστον σε μία αξιόπιστη εκδόση μαζί με σαφείς οδηγίες. Με λίγο ψάξιμο σε sites με torrents μπορεί να βρεθεί το παιχνίδι και να δουλέψει με τον απλούστερο δυνατό τρόπο.

Link to comment
Share on other sites

paidia to paixnidi pgike?????kai an nai apo pou mporo na to agorasw i apo poio site mporo na to katevasw...???ante na arxisei ligo to kapsimo giati poli diabasma epese me tis kalatipsis:p
KeepWalking
Link to comment
Share on other sites

Να σου πούμε από που να το κατεβάσεις δεν γίνεται, ωστόσο δες αυτό το topic και αυτό το post.
Link to comment
Share on other sites

telika to exei paiksei kaneis to game..?na mas pei kai tis entiposeis tou..!

Ναι. Είναι το ίδιο με το Underground 2, με πίστες από το Most Wanted αλλά βράδυ, έχει προστεθεί και ένας οδηγός σαν βοηθός (σε μερικούς αγώνες), καταργήθηκαν -ευτυχώς- οι αγώνες Drag και προστέθηκαν αγώνες Canyon - κατάβαση σε επαρχιακό δρόμο με μπαριέρες που δεν σε κρατάνε. Επίσης, το customization στα αυτοκίνητα είναι πιο ελεύθερο αλλά υπάρχουν λιγότερα σημεία να επέμβεις, δεν χρειάζεται να βολοδέρνεις στους δρόμους για να πας από αγώνα σε αγώνα ή στα μαγαζιά και είναι λίγο αυξημένες οι απαιτήσεις από hardware (στο pc τουλάχιστον).

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Είναι το ίδιο με το Underground 2, με πίστες από το Most Wanted αλλά βράδυ, έχει προστεθεί και ένας οδηγός σαν βοηθός (σε μερικούς αγώνες), καταργήθηκαν -ευτυχώς- οι αγώνες Drag και προστέθηκαν αγώνες Canyon - κατάβαση σε επαρχιακό δρόμο με μπαριέρες που δεν σε κρατάνε. Επίσης, το customization στα αυτοκίνητα είναι πιο ελεύθερο αλλά υπάρχουν λιγότερα σημεία να επέμβεις, δεν χρειάζεται να βολοδέρνεις στους δρόμους για να πας από αγώνα σε αγώνα ή στα μαγαζιά και είναι λίγο αυξημένες οι απαιτήσεις από hardware (στο pc τουλάχιστον).

 

Τι εννοείς με αυτό? Ότι μπαίνεις μέσα από το μενού?

Πάντως δε μου αρέσουν αυτά που λες... Τα Drag και τα Drift ήταν τα αγαπημένα μου εν αντιθέσει με αυτά τα Canyon που προβλέπω να τα μισώ:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς με αυτό? Ότι μπαίνεις μέσα από το μενού?

Πάντως δε μου αρέσουν αυτά που λες... Τα Drag και τα Drift ήταν τα αγαπημένα μου εν αντιθέσει με αυτά τα Canyon που προβλέπω να τα μισώ:rolleyes:

και εμενα μου αρεσαν τα Drag και τα Drift και απο οτι καταλαβαινω ο thePrince εννοει οτι δεν θα εχει καποιο μερος να τριγυρναμε με το αμαξι οπως στο Most Wanted για να πηγαινουμε στα μαγαζια.:(

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

den exei free roaming se poli(poleis)??? min mou peite oti den exei!!! tha trelathw!!! pali omws to drag itan to kalitero(asxeta pou sto most wanted den itan kalo...)
Link to comment
Share on other sites

Το Drag έφυγε, το Drift βελτιώθηκε και το Free Roam υπάρχει για να βρίσκεις διάφορους αγώνες (άνευ σημασίας και με ελάχιστο κέρδος) που δεν υπάρχουν στον χάρτη αλλά και για να κυνηγιέσαι με τους μπάτσους. Επίσης, δεν υπάρχουν μαγαζιά πλέον, υπάρχει μόνο το Home όπου γίνεται όλη η δουλειά και το Car lot απ'όπου αγοράζεις αυτοκίνητα.
Link to comment
Share on other sites

ωραίο είναι το παιχνιδάκι.κατα την γνώμη μου καλύτερο απο τα προηγούμενα.

δεν έχει τρελές αλλαγές όμως.χρησιμοποιείς βοηθούς σε αγώνες απλά ,που μπορείς να παρακολήσεις την ροή του αγώνα για τους άλλους,κάποιος άλλος δίνει bonus΄,extra φράγκα μετά το τέλος κάθε αγώνακτλ,,οι πίστες ελάχιστα παραλαγμένες,αυξημένες μοντίφες,και ωραίο το drift.

αλλά απο οτι βλέπω είναι πολύ μικρό.2-3 ώρες έπαιξα χτες και έφτασε στο 20%.και είναι και πολύ εύκολο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου στειλει πμ απο που το κατεβαζω???
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

τα bodykits είναι για τον ***...:!::mad:

τι κακογουστιά είναι αυτή ρε ****** μου...:wacko:

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Πηρα και γω το παιχνιδακι και επαιξα λιγο.Εφτασα στο 5% και ειδα αρκετες διαφορες.Αυτο που μου κανε ομως μεγαλη εντυπωση ειναι ο χειρισμος.Καμια σχεση με αυτον στα προηγουμενα NFS.Πολυ καλυτερος γενικα αλλα και στο drift.Εκει ομως ειναι τελειως διαφορετικος.Ακομα δεν το χω συνηθησει.Γενικα μου αφησε πολυ καλες εντυπωσεις μεχρι τωρα:)
iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως μου φανηκε πολυ αποτομο το drift...:rolleyes: Παντως πολυ ενδιαφερον εχουν και τα challenges!:happy:
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη εσυ θα εκανες κοντρες το πρωι?:p
To most wanted ήταν μέρα. Αρα... Ναι θα έκανα κόντρες την ημέρα.
Link to comment
Share on other sites

eseis to exete parei kai to exete paiksei kiolas(min pw oti konteuete na to termatisete...) kai emeis edw stin 8essaloniki akoma to perimenoume..........................:(
KeepWalking
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...