Jump to content

Windows Live Messenger


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Important Note:

- You must create a folder named "WLM Lite" or "Thinstall" for the sandbox,

otherwise the sandbox is stored in the user profile

δεν καταλαβα τι ακριβως πρεπει να κανω?

εκανα ενα φακελο με το ιδιο ονομα με το αρχειο αλλα τπτ..sandbox τι ειναι?

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβα τι ακριβως πρεπει να κανω?

εκανα ενα φακελο με το ιδιο ονομα με το αρχειο αλλα τπτ..sandbox τι ειναι?

 

Γιατί δεν κατεβάζεις τον original; http://get.live.com/messenger/config

Link to comment
Share on other sites

hi paidia...exw problima egw me to msn m 8.1...exw ensomatwsei bebaia msn plus (kakoia scripts xrisimopoiw) , kai to staffplug3.

exw aposundeseis oxi suxnes , alla spastikes , kai arketa suxna m bgazei error sta windows, enw trexw msn kai alli efarmogi...

 

to kalutera pou paratirisa kai aksioperiergo!

otan exw anoixto to L2 (Lineage2 einai ena MMO-RPG game) kai ginei kapoia aposundesi tou msn , amesws trww disconnect apo to server p vriskomai sto L2...

meta to error anagastika pataw na min apostalei. kai ama sunexisw an exw anoixto kapoio client tou L2 to msn den ksananoigei! sunexizei na bgazei error kai ws sunepia na aposundeei to L2 apo to server...

ama omws klisw ola ta client tou L2 kai ksanadokimasw na treksw msn! ola kala! oute error oute tpt!

 

den einai omws katastasi logo tou msn na me ebodizei kai na me aposundeei se alles efarmoges m...(eidika ama paizeis l2 tsitwneis :D )

exei kaneis idea ti sumvenei edw?

PIG THE KING :cool:

 

CS for ever

M.O.H.A για την παρέα :lol:

L2 για κάψιμο

Link to comment
Share on other sites

Έχεις σκεφτεί το ενδεχόμενο ότι τα συχνά disconnect μπορεί να προέρχονται από την γραμμή του Internet σου. Είτε λόγου του Modem-Router σου ή ακόμα και από τον provider σου. ;)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχεις σκεφτεί το ενδεχόμενο ότι τα συχνά disconnect μπορεί να προέρχονται από την γραμμή του Internet σου. Είτε λόγου του Modem-Router σου ή ακόμα και από τον provider σου. ;)

 

Μα το μόνο ενδεχόμενο είναι αυτό:p Αργά ή γρήγορα πιστεύω θα το καταλάβαιναν.

Link to comment
Share on other sites

hi paidia...exw problima egw me to msn m 8.1...exw ensomatwsei bebaia msn plus (kakoia scripts xrisimopoiw) , kai to staffplug3.

exw aposundeseis oxi suxnes , alla spastikes , kai arketa suxna m bgazei error sta windows, enw trexw msn kai alli efarmogi...

 

to kalutera pou paratirisa kai aksioperiergo!

otan exw anoixto to L2 (Lineage2 einai ena MMO-RPG game) kai ginei kapoia aposundesi tou msn , amesws trww disconnect apo to server p vriskomai sto L2...

meta to error anagastika pataw na min apostalei. kai ama sunexisw an exw anoixto kapoio client tou L2 to msn den ksananoigei! sunexizei na bgazei error kai ws sunepia na aposundeei to L2 apo to server...

ama omws klisw ola ta client tou L2 kai ksanadokimasw na treksw msn! ola kala! oute error oute tpt!

 

den einai omws katastasi logo tou msn na me ebodizei kai na me aposundeei se alles efarmoges m...(eidika ama paizeis l2 tsitwneis :D )

exei kaneis idea ti sumvenei edw?

 

Ποιο modem έχεις?

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς όσους χρησιμοποιούν τον 9 beta: Σας έχει παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα;
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Πότε κυκλοφόρησε πάλι αυτός?

 

Σου έχει παρουσιάσει εσένα ή απλά ρωτάς για να δεις αν θα αναβαθμίσεις τον παλιό?

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς όσους χρησιμοποιούν τον 9 beta: Σας έχει παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα;

Απολύτως κανένα πρόβλημα. Λειτουργεί απροβλημάτιστα μέρες τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Πότε κυκλοφόρησε πάλι αυτός?

 

Σου έχει παρουσιάσει εσένα ή απλά ρωτάς για να δεις αν θα αναβαθμίσεις τον παλιό?

 

Ρωτάω για να δω αν θα τον αναβαθμίσω...

 

Απολύτως κανένα πρόβλημα. Λειτουργεί απροβλημάτιστα μέρες τώρα.

 

Bayern στον 9 μπορώ να βάλω το Live! για το 8.5; Έχει βγει Live! για το 9;

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Έχω το Windows Live Messenger 8.5 κι ενώ μιλάω με κάποιον, μπορεί αυτός να μου έχει στείλει μηνύματα ενώ εγώ δεν τα λαμβάνω... Έχει συμβεί πολλές φορές, όπως και οι παρεξηγήσεις που προκλήθηκαν!

 

k egw to idio pa9ainw ..kai mou exei spasei ta nevra ! ti sto kalo simvainei?? :mad:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.κατεβασα ενα πακετο με emoticons and winks σε 3 rar files,πως τα προσθετω στο msn?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω ένα πρόβλημα. Στον ένα υπολογιστή οι επαφές μου προβάλλουν δίπλα από το όνομα του χρήστη και τη φωτογραφία όπως φαίνεται στη συνειμμένη εικόνα. Πώς μπορώ να το κάνω αυτό και στο MSN που έχω στο άλλο PC?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω ένα πρόβλημα. Στον ένα υπολογιστή οι επαφές μου προβάλλουν δίπλα από το όνομα του χρήστη και τη φωτογραφία όπως φαίνεται στη συνειμμένη εικόνα. Πώς μπορώ να το κάνω αυτό και στο MSN που έχω στο άλλο PC?

 

Πανω απο εκει που αρχιζουν να φαινονται οι επαφες σου στον messenger σου λεει ευρεση επαφης ακριβως διπλα δεξια εχει δυο εικονιαδια εσυ θα πατησεις αυτο που δειχνει δυο βελακια αμφιδρομα ειναι η επιλογη "ταξινομηση των επαφων σας" στο παραθυρακι που θα σου ανοιξει θα τσεκαρεις την επιλογη "εμφανιση λεπτομεριων επαφων"!!

 

Εισαι ετοιμος θα φαινονται οι εικονες

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Πανω απο εκει που αρχιζουν να φαινονται οι επαφες σου στον messenger σου λεει ευρεση επαφης ακριβως διπλα δεξια εχει δυο εικονιαδια εσυ θα πατησεις αυτο που δειχνει δυο βελακια αμφιδρομα ειναι η επιλογη "ταξινομηση των επαφων σας" στο παραθυρακι που θα σου ανοιξει θα τσεκαρεις την επιλογη "εμφανιση λεπτομεριων επαφων"!!

 

Εισαι ετοιμος θα φαινονται οι εικονες

 

Ευχαριστώ manolog!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.κατεβασα ενα πακετο με emoticons and winks σε 3 rar files,πως τα προσθετω στο msn?

 

Μέσα στα .rar τι αρχεία έχει;

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Ρωτάω για να δω αν θα τον αναβαθμίσω...

 

 

 

Bayern στον 9 μπορώ να βάλω το Live! για το 8.5; Έχει βγει Live! για το 9;

 

Τώρα το είδα. Ναι. Ο τελευταίος live κάνει και για τον 9.

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στα .rar τι αρχεία έχει;

 

εχει png.σαν εικονες δλδ.τα ανοιγει κανονικα το pc.

καμμια ιδεα?:)

 

 

p.s Thanx κ για τους υποτιτλους.:)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που γίνεται όταν βάζεις μια εικόνα ως "display picture" kαι κόβει από τα άκρα και δε φαίνεται ολόκληρη πως μπορεί να διορθωθει? υπάρχει κάποια ανάλυση που πρέπει να μετατρέπουμε τις photo για να φαίνονται ολόκληρες? Σε μερικές photo τις δείχνει κανονικά σε άλλες όχι
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχει png.σαν εικονες δλδ.τα ανοιγει κανονικα το pc.

καμμια ιδεα?:)

 

Λοιπόν ενώ είσαι μέσα σε παράθυρο συζήτησης πάτα στο εικονίδιο των emoticon, μετά "Εμφάνιση όλων" και μετά "Δημιουργία...". Εκεί πατάς "Εύρεση εικόνας...", βρίσκεις το .png, μετά συμπληρώνεις και συντόμευση πληκτρολογίου και είσαι έτοιμη! ;)

 

Για τα winks δεν ξέρω... :(

 

 

p.s Thanx κ για τους υποτιτλους.:)

 

Τίποτα.. :)

 

 

τι καινουργια features εχει το νεο msngr plus live?

 

Αυτά που παρατήρησα προς το παρόν είναι:

1) ότι στην taskbar, στο παράθυρο συζητήσεων, εκτός από το όνομα της καρτέλας στην οποία είσαι εμφανίζει και τον αριθμό των καρτελών που έχεις ανοίξει. Π.χ αν μιλάς με εμένα αλλά έχεις και δύο φίλους σου σε άλλες καρτέλες, κάτω θα γράφει (3) Ilias.

 

2) Δεν βγάζει ειδοποίηση μόνο όταν μπαίνει κάποιος αλλά και όταν βγαίνει.

 

Καλή χρονιά και χρόνια πολλά! :)

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Ε...όχι...αυτά τα κάνει και στην 8.5

 

Επίσης,καθώς έχει να κάνει με καρτέλες προφανώς είναι της τελευταίας έκδοσης του Plus ( κυκλοφορεί εδώ και καιρό ) και όχι της τελευταίας έκδοσης του MSN

 

:D

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Ε...όχι...αυτά τα κάνει και στην 8.5

 

Επίσης,καθώς έχει να κάνει με καρτέλες προφανώς είναι της τελευταίας έκδοσης του Plus ( κυκλοφορεί εδώ και καιρό ) και όχι της τελευταίας έκδοσης του MSN

 

:D

 

Μα για τον plus ρώτησε:

 

τι καινουργια features εχει το νεο msngr plus live?
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Α!

Ε καλα του Plus αν πας στην επισημη σελίδα να τα δεις είναι ένα κατεβατο πραγματικά τεράστιο... Τώρα μπορεί να παίρνει και skins ( δεν ξερω για παλιά αλλά εγώ τώρα το είδα )...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...