Jump to content

Windows Live Messenger


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από το site της Microsoft:

 

pragmatika mou elises ta xeria,me eswses

se euxaristw para polu,ola teleia twra einai mesa pia me to new msn

 

1000euxaristw :):):)

Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγω παλι εκανα update στο Plus! και τωρα καθε φορα που συνδεομαι μου πεταει ενα παραθυρακι με διαφημισεις!! :/

 

Αν σου πεταει διαφημισεις τοτε πρεπει οταν εκανες το update να τσεκαρες να σου εγκαταστησει και τους sponsors. Αν ομως το παραθυρακι που σου ανοιγει ειναι το Windows Live Today τοτε αυτο το κανει σε ολους ακομα και στο Windows Live Messenger 9 "σκετο" χωρις αλλα extra προγραμματα πανω!!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Αν σου πεταει διαφημισεις τοτε πρεπει οταν εκανες το update να τσεκαρες να σου εγκαταστησει και τους sponsors. Αν ομως το παραθυρακι που σου ανοιγει ειναι το Windows Live Today τοτε αυτο το κανει σε ολους ακομα και στο Windows Live Messenger 9 "σκετο" χωρις αλλα extra προγραμματα πανω!!

 

Ναι "Today" γραφει πανω αριστερα... wtf???? :wacko: μαλλον δεν θα το θυμομουν οτι το πεταγε..:lol:

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

pragmatika mou elises ta xeria,me eswses

se euxaristw para polu,ola teleia twra einai mesa pia me to new msn

 

1000euxaristw :):):)

Παρακαλώ.:)

 

Ναι "Today" γραφει πανω αριστερα... wtf???? :wacko: μαλλον δεν θα το θυμομουν οτι το πεταγε..:lol:

Εγώ παρατήρησα ότι από χθες βγάζει αυτό το "Today".Αλήθεια,υπάρχει τρόπος να το απενεργοποιήσουμε;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που το ενεργοποίησα καταλάθος τι να πω??! :p

Θα ψάξω να δω που είναι για να το απενεργοποιήσω

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ούτε σπόνσορες του πλας είναι.. ούτε ενεργοποιήθηκε καταλάθος. Κάτι καινούριο έχει προστεθεί στο μσν όλων!

Και σε μένα το κάνει από χθες κάθε φορά που συνδέομαι χωρίς να έχω πειράξει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

ρε τι κάνουν για να ανεβάζουν το traffic τους.... :mad:

 

και επειδή είμαι καλό παιδί θα σας πω τον δύσκολο τρόπο για να το βγάλετε :D:lol:

 

εργαλεία => επιλογές => γενικά => 4η επιλογή, ξε-tickάρετε το και έτοιμοι :happy:

:cool:
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχ!!! Μαλιστα! Τοσο... δυσκολο!! Thx!! Βασικα εμενα ηταν στο 4ο κουτακι αλλα απο την 3η επιλογη ;)
Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχ!!! Μαλιστα! Τοσο... δυσκολο!! Thx!! Βασικα εμενα ηταν στο 4ο κουτακι αλλα απο την 3η επιλογη ;)

 

προφανώς έχεις το messenger το 9

 

εγώ έχω το 8.5 :p

 

το σιχαίνομαι το καινούργιο :happy:

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε συ? μια χαρα ειναι! Συνηθεια ειναι ολα! Μην αρνειστε την προοδο!! ;) :)

 

το είχα βάλει για μια περίοδο

2 βδομάδες περίπου

έλεγα θα το συνηθίσω, όλα στο μυαλό είναι κλπ

 

δεν το μπορώ όμως. ειδικά στην αποστολή φωτογραφιών... μια την βγάζει full, μια την βγάζει thumbnail, μία τις αποθηκεύει και λεει στον άλλο ότι ακυρώθηκε

 

κάτι τέτοια :wacko:

:cool:
Link to comment
Share on other sites

καλο ειναι το sharing βλεπεις κ τι σου στελνει ο αλλος χωρις να το απθηκευσεις πρωτα. Και μπορεις να στειλεις και αλλες φωτο πατωντας απλα add πανω δεξια της φωτογραφιας. Αν ο αλλος χρηστης δεν εχει το 9 τοτε με drag n drop θα εμφανιστει κλασικα σαν thumbnail η ακομα αν πας file->send single file.. Οσο για τις ακυρωσεις.. τιποτα δεν ειναι τελειο!! Αν κ δεν το εχω παθει.. ;)
Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

έχει τύχει και σε άλλον να χαθούν ξαφνικά όλα τα custom emoticons..?? :worry:

 

έκανες format;

 

πως μπορώ να στείλω ένα μύνημα σε όλες τις επαφές του msn??

 

εάν έχεις το Plus του messenger, τότε ανοίγεις τις επαφές σου που θέλεις να τους πεις το τάδε, γράφεις την εξής φράση "/all <μήνυμα>" (χωρίς τις αγκύλες) και εκεί που γράφω <μήνυμα> εσύ γράφεις αυτό που θες

 

πχ: "/all γειά σου..."

 

κατάλαβες;

 

διαφορετικά με συνομιλία:p

:cool:
Link to comment
Share on other sites

έκανες format;

 

 

 

εάν έχεις το Plus του messenger, τότε ανοίγεις τις επαφές σου που θέλεις να τους πεις το τάδε, γράφεις την εξής φράση "/all <μήνυμα>" (χωρίς τις αγκύλες) και εκεί που γράφω <μήνυμα> εσύ γράφεις αυτό που θες

 

πχ: "/all γειά σου..."

 

κατάλαβες;

 

διαφορετικά με συνομιλία:p

 

όταν λες ανοίγω δηλαδή??

Link to comment
Share on other sites

το MSN today γινεται να απενεργοποιηθει και να μην ανοιγει καθε φορα που συνδεομαι στο MSN?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το MSN today γινεται να απενεργοποιηθει και να μην ανοιγει καθε φορα που συνδεομαι στο MSN?

 

κοιτα 5-6 posts πιο πανω..

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Καθε φορα που κλεινω καποιο παραθυρο συνομιλιας στο messenger λαμβανω το εξης error:

 

An error has occurred saving the message history for (contact)

Access is denied.

Do you want to save again?

 

Ειτε πατησω yes ειτε no παλι δε σωζει τη συνομιλια.

any thoughts?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,μετά από φορμάτ που έκανα στον υπολογιστή μου έβαλα ξανά το Windows Live Messenger έκδοση 2009 αλλά την αγγλική.Μόλις είδα ότι είναι η αγγλική έκδοση "κατέβασα" την ελληνική.Από τότε ο Messenger μου είναι ελληνικός αλλά το πρόβλημα είναι ότι μετά την αναβάθμιση δεν παίζει πλέον το "Εμφάνισει του τραγουδιού που ακούω".Στον αγγλικό Messenger έπαιζε η επιλογή αυτή.Τι έγινε;:confused:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,μετά από φορμάτ που έκανα στον υπολογιστή μου έβαλα ξανά το Windows Live Messenger έκδοση 2009 αλλά την αγγλική.Μόλις είδα ότι είναι η αγγλική έκδοση "κατέβασα" την ελληνική.Από τότε ο Messenger μου είναι ελληνικός αλλά το πρόβλημα είναι ότι μετά την αναβάθμιση δεν παίζει πλέον το "Εμφάνισει του τραγουδιού που ακούω".Στον αγγλικό Messenger έπαιζε η επιλογή αυτή.Τι έγινε;:confused:

 

Δοκιμασες να τσεκαρεις την επιλογη απο τον Windows Media Player?? Αν οχι ανοιξε τον media player πηγαινε Εργαλεια --> Προσθηκες --> Προσθηκη Μουσικης Του WLM και "τικαρε" το. :)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

re paidia xalia einai to neo msn live messenger....sinexeia me petaei eksw,den mporw na kanw swsta mia video omilia,e eleos....to ebgala kai pisw sthn 8.5
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασες να τσεκαρεις την επιλογη απο τον Windows Media Player?? Αν οχι ανοιξε τον media player πηγαινε Εργαλεια --> Προσθηκες --> Προσθηκη Μουσικης Του WLM και "τικαρε" το. :)

Αυτό ήταν τελικά.Ευχαριστώ πολύ.:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...