Jump to content

Windows Live Messenger


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά έχω μια απορία. Γίνετε να συνδεθείς στο msn με διαφορετικά account από τον ίδιο υπολογιστή; (ελπίζω όχι) Πως γίνετε -αν γίνετε- να δώ την IP ενός ατόμου στο msn;

 

Ευχαριστώ

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

...ή το a-patch. Polygamy λέγεται αυτό που θες.
Link to comment
Share on other sites

γεια και χαρα σε ολους.ειμαι σχετικα Noob στο μεσσενγερ και θελω να μου πειτε πως προσθετω τα πολλα winks που εχω κατεβασει?δεν εχει επιλογη add η create

οπως εχει για τα emoticons :( :(

 

γεια και χαρα σε ολους.ειμαι σχετικα Noob στο μεσσενγερ και θελω να μου πειτε πως προσθετω τα πολλα winks που εχω κατεβασει?δεν εχει επιλογη add η create

οπως εχει για τα emoticons :( :(

 

επισης για να βαλω την καινουργια εκδοση μπαινει απλα απο πανω η θελει clean install?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω μια απορία. Γίνετε να συνδεθείς στο msn με διαφορετικά account από τον ίδιο υπολογιστή; (ελπίζω όχι) Πως γίνετε -αν γίνετε- να δώ την IP ενός ατόμου στο msn;

 

Ευχαριστώ

 

Την IP μπορείς να τη δεις έμμεσα, αν σου στείλει ένα αρχεία ή του στείλεις εσύ και κάνεις netstat κατά τη διάρκεια της μεταφοράς του.

Link to comment
Share on other sites

Την IP μπορείς να τη δεις έμμεσα, αν σου στείλει ένα αρχεία ή του στείλεις εσύ και κάνεις netstat κατά τη διάρκεια της μεταφοράς του.

yparxei k to IPGET sto PLUS! alla kanei akrivws to idio....

Isws ligo kalytera rixe mia matia...

Link to comment
Share on other sites

Εδω κι μια βδομαδα ενω δεν εγκατεστησα τπτ καινουριο δεν μπορω να δω τπτ απο emoticons ουτε δικα μου ουτε αλλου κατεβασα λοιπον το 8,1 messenger παρολα αυτα τπτ ξερει κανεις τι μπορει να φταιει?
Link to comment
Share on other sites

Σε μια ανοιχτή συνομιλία δες εαν στο tools είναι επιλιγμένο το show emoticons.
Εγκαταλείψτε την ελπίδα για ένα καλύτερο παρελθόν!
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνετε όλη τη μέρα σήμερα βρε παιδιά; Με τίποτα δε γίνετε να μπω

Κωδικός σφάλματος 81000314

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Τώρα είδα και σε άλλα site ότι υπήρχε πρόβλημα αυτές τις μέρες και μου φάνηκε παράξενο γιατί έμπαινα κανονικά κάθε μέρα χωρίς πρόβλημα.

Πάντως δεν ήταν πρόβλημα ΟΤΕ γιατί το είχαν και άλλοι με full vivodi κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Και με κατι φιλους που μιλησα οκ ειναι.Το παραδοξο ειναι πως ο messenger μεσω Lineage 2 δουλευει μια χαρα....:confused:
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν,σήμερα έκανα format και μετά ήθλεα να βάλω πάλι το msn.Το εγκατέστησα,το έτρεξα και έκανα install το plus.Μετά έκανα μία επανεκκίνηση και πήγα να βάλω το a-patch.Από τότε και μετά,ενώ το πρόγραμμα ανοίγει κανονικά,το κεντρικό παράθυρο του messenger δεν εμφανίζεται.Όταν βγάζω τις αλλαγές του a-patch μου δουλεύει πάλι κανονικά.Ξέρετε τί μπορεί να φταίει?
no sig...
Link to comment
Share on other sites

έχω παραμείνει στην έκδοση 7.5 γιατί με την 8 κάθε τρεις και λίγο με πετάει εξω!
Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

για backup των emotions υπαρχει κανα προγραμμα?γιατι θα κανω φορματ κ δν θελω να τα χασω..:(

nai to msnbackup :p

(omologw pws skistikes sto psaximo :lol:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...