Jump to content

Samsung SGH-E900


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οκ ευχαριστω.....

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/6396my_car.jpg

 

https://www.facebook.com/JpaulsCarWash?ref=hl

^^Autoglym Detail Center^^

βιολογικοί καθαρισμοί, γυάλισμα-κέρωμα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 566
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

re paidia otan grafw ena kainourgio minima kai meta pataw apostoli mou exei panta enan arithmo grameno akiro...kai prepei na ton sbinw gia na bazw auto pou thelw!!den ginetai na einai keno ??

 

και αλλη μια απορία

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.555051

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.554476

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569403

 

αυτες οι 3 καρτες δεν κανουν για το κινητό μας? γιατι τοσο μεγαλη απόκλιση στην τιμή?

Link to comment
Share on other sites

και αλλη μια απορία

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.555051

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.554476

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569403

 

αυτες οι 3 καρτες δεν κανουν για το κινητό μας? γιατι τοσο μεγαλη απόκλιση στην τιμή?

 

Oles microSD einai. Den blepo kamia diafora. Tora pou to ebgales pao na tsimpiso mia :P

 

jimmyyy oso gia ta apestalmena minimata, kathe fora pou telneis minima se rotaei: mono apostoli i apostoli kai apothikeusi.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια σκεφτομαι να το αγορασω.Μια ερωτηση.Με τον ηχο συμβαινει οτι και με τα αλλα samsung δαλαδη στην αρχη η ενταση ειναι χαμηλη και μετα ανεβαινει?

:worry: :worry: :worry:

A 160
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας...να ρωτήσω και εγώ κάτι...έχει προκύψει κανένα πρόβλημα σε κάποιον από εσάς με τα πλήκτρα αφής πχ να τα πατάς και να μην αναγνωρίζει το κινητό την εντολή που δίνεις δλδ να μη λειτουργούν σωστά?Θέλω να πάρω το κινητό αλλά φοβάμαι την τεχνολογία αυτών των πλήκτρων και κατα πόσον θα λειτουργούν σε βάθος χρόνου!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια σκεφτομαι να το αγορασω.Μια ερωτηση.Με τον ηχο συμβαινει οτι και με τα αλλα samsung δαλαδη στην αρχη η ενταση ειναι χαμηλη και μετα ανεβαινει?

:worry: :worry: :worry:

 

Oταν έχεις Mp3 για ήχο κλήσης ακούγεται χαμηλά για μισό δευτερόλεπτο και μετά στην κανονική ένταση. Για πολυφωνικό ή κανονικό ήχο δεν έχω δοκιμάσει.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας...να ρωτήσω και εγώ κάτι...έχει προκύψει κανένα πρόβλημα σε κάποιον από εσάς με τα πλήκτρα αφής πχ να τα πατάς και να μην αναγνωρίζει το κινητό την εντολή που δίνεις δλδ να μη λειτουργούν σωστά?Θέλω να πάρω το κινητό αλλά φοβάμαι την τεχνολογία αυτών των πλήκτρων και κατα πόσον θα λειτουργούν σε βάθος χρόνου!

 

Το έχω 8-9 μήνες και δεν έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα. Ούτε έχω ακούσει ποτέ βλάβη για τα πλήκτρα άφης. Γενικά η ποιότητα κατασκευής samsung είναι υποδειγματική οπότε δεν νομίζω οτι πρέπει να ανησυχείς. Στο κάτω -κάτω έχεις και 2 χρόνια εγγύηση, αχρείαστη να'ναι!:)

Link to comment
Share on other sites

και εμένα με ανησυχούσε αυτο στην αρχη αλλα τελικα η ποιότητα του εινα πολυ καλη!! προχθες ειχα και την πρωτη πτωση!!βγηκε αλώβητο!!

 

εχω ενα αλλο προβλημα ομως εγω ρε παιδια!!προσπαθω να αλλαξω τον αριθμο του τηλεφωνητή απο 555 που το εχει και οταν το αλλαζω και παταω ΟΚ το κινητό κολαει και κανει ρεσταρτ μονο του..τι γινεται?

εχει κανει κανεις απο σας αυτην την αλλαγη?

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, στέλνω φωτογραφίες από K800i στο E900 και δεν τις εμφανίζει. Δεν δείχνει εικόνες 3MP; Μέχρι και τα απλά Nokia τις εμφανίζουν.
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, στέλνω φωτογραφίες από K800i στο E900 και δεν τις εμφανίζει. Δεν δείχνει εικόνες 3MP; Μέχρι και τα απλά Nokia τις εμφανίζουν.

 

Oxi file mou.. Dustuxws..Edw apo K750i pou h8ela na steilw wprepe na ths allaksw mege8ow mesw tou editting tou 750...

Blakeia.. Ki exei ki auto 2mp. Periergo..

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wirelessly posted (Vodafone/1.0/903SH/SHG001 Browser/UP.Browser/7.0.2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1 Ext-J-Profile/JSCL-1.2.2 Ext-V-Profile/VSCL-2.0.0)

 

Eimai kiegw apo shmera katoxos tou e900... Mporw na pw oti to kinhto me exeplhxe thetika! Duo sin pou nomizw den exoun anaferthei edw einai 1on oti mporeis na kleidwseis ta minimata sou k ta arxeia sou k deuteron exei black list sta minimata wste ean theleis na mh lamvaneis minimata apo kapoion. Exw omws dio apories 1on enw leei stis rithmiseis oti uparxei periorismos eiserxomenwn klhsewn k enw mporeis na dhmiourghseis lista,den mporeis na kataxwriseis oute noumera oute onomata tipota. To epsaxa toses fores,koitaxa to manual k pali tipota.xerei kaneis pws ftiaxnoume lista apporifthentwn eiserxom klhsewn k pws kataxoroume thlefwna? Episis uparxei tropos na apenergopoiithei to imerologia apthn othonh giati vgazei 1 leuko orizontio plaisio pou mekneurizei ligo giati kaluptei ligo to panw meros ths foto pouxw? Telos to portokali xrwma twn epilogwn sto menu mporei na allaxei? Sas euxaristw poli..

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Vodafone/1.0/903SH/SHG001 Browser/UP.Browser/7.0.2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1 Ext-J-Profile/JSCL-1.2.2 Ext-V-Profile/VSCL-2.0.0)

 

Eimai kiegw apo shmera katoxos tou e900... Mporw na pw oti to kinhto me exeplhxe thetika! Duo sin pou nomizw den exoun anaferthei edw einai 1on oti mporeis na kleidwseis ta minimata sou k ta arxeia sou k deuteron exei black list sta minimata wste ean theleis na mh lamvaneis minimata apo kapoion. Exw omws dio apories 1on enw leei stis rithmiseis oti uparxei periorismos eiserxomenwn klhsewn k enw mporeis na dhmiourghseis lista,den mporeis na kataxwriseis oute noumera oute onomata tipota. To epsaxa toses fores,koitaxa to manual k pali tipota.xerei kaneis pws ftiaxnoume lista apporifthentwn eiserxom klhsewn k pws kataxoroume thlefwna? Episis uparxei tropos na apenergopoiithei to imerologia apthn othonh giati vgazei 1 leuko orizontio plaisio pou mekneurizei ligo giati kaluptei ligo to panw meros ths foto pouxw? Telos to portokali xrwma twn epilogwn sto menu mporei na allaxei? Sas euxaristw poli..

E-900 πήρες ακομα απο το sharp βλέπω Postareis:p ,δεν κάνει αλλο restart τώρα?εστρωσε?ή το εκανες τελικά αναβάθμιση?

 

Σχετικα με το κινητο,το πήρε η ξαδέρφη μου και το επεξεργάστηκα αρκετά.

Η ποιότητα κατασκευης ειναι αψογη και ο μηχανισμος του επισης εξαιρετικος,δεν θυμίζει νοκια.

Η οθόνη του ειναι παρα πολύ καλή και φωτεινή,ίσως ειναι και πιο φωτεινη απο του d900.

Η κάμερα ειναι αρκετα καλή για τέτοιο τηλ,τουλάχιστον στην οθονη του κινητου την ημέρα φαίνονται καταπληκτικές.

Το flash σχετικα δυνατό,καλο βιντεο.

Αρκετα βελτιωμένο μενου,με κλειδώματα σε στοιχεια του μενου οπως τα μοτορολα.

File manager οπως πάντα χάλια.

Το πρόγραμμα της μουσικης καλο με ωραία γραφικά,αλλα το ηχείο ειναι χάλια,δεν εχει καθολου μα καθολου μπασο,ακουγεται καπως παράξενα και οχι δυνατά..

Τα ακουστικα του είναι πολύ καλά,και ο ήχος που βγαίνει ειναι παραπάνω απο ικανοποιητικος.

Τα πληκτρα αφής ειναι λίγο δύσκολα,θα παρει καιρό να τα συνηθίσεις,συνέχεια τηλ επαιρνα καταλαθος,παλι καλα που κλειδωνει απο ενα κουμπι στο πλαι.

Τέλος,η μπαταρία χάλια,με ελάχιστη χρήση 2 μέρες δεν βγάζει,κρίμα.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Vodafone/1.0/903SH/SHG001 Browser/UP.Browser/7.0.2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1 Ext-J-Profile/JSCL-1.2.2 Ext-V-Profile/VSCL-2.0.0)

 

To sharp exakolouthei pou pou k na mou kanei restart an k epanefera tis erg rithmiseis.pws to katalaves oti xrisimopoiw to sharp? Entaxei to e900 einai pio stylish k exei polla kala alla k to 903 einai statherh axia.. -sorry gia to off topic

Link to comment
Share on other sites

Επειδη κάνεις Post απο το κινητο πάνω πάνω γράφει απο ποιο κινητο κανεις Post <<Vodafone/1.0/903SH/SHG001 Browser>>

Ετσι σταθερή αξία!:) :respect:

Μήπως δεν κάνει καλή επαφή η μπαταρία?παντως οσο εχεις ακόμα εγγυηση να το πας να στο κοιτάξουν.

Μεγεια κιολας το e-900:)

Link to comment
Share on other sites

Τέλος,η μπαταρία χάλια,με ελάχιστη χρήση 2 μέρες δεν βγάζει,κρίμα.

 

Α εδώ τα χαλάμε. :rolleyes:

Το έχω τρείς μήνες τώρα και η μπαταρία κρατάει πάντα 4 μέρες και σε δοκιμή μέχρι τέλους κράτησε και 5 .

Φυσικά με χρήση ως απλο κινητό. Να δέχομαι και να κάνω κλήσεις και όχι να παίζω όλη μέρα με τα κουμπιά όπως τις πρώτες μέρες ή όπως κάποιος που θα το πάρει στα χέρια του να το επεξεργαστή.

http://img19.imageshack.us/img19/126/nokialumia710.jpg
Link to comment
Share on other sites

παιδια το πηρα και εγω σημερα το κινητο το μονο προβλημα μ ειναι οτι δν μπορω με τον ηχο κλησης να βαλω ταυτοχρονα και δονηση,θα εχει η μονο μελωδια η μονο δονηση.Ξερει κανεις να μ πει??????
Link to comment
Share on other sites

Επειδη κάνεις Post απο το κινητο πάνω πάνω γράφει απο ποιο κινητο κανεις Post <<Vodafone/1.0/903SH/SHG001 Browser>>

Ετσι σταθερή αξία!:) :respect:

Μήπως δεν κάνει καλή επαφή η μπαταρία?παντως οσο εχεις ακόμα εγγυηση να το πας να στο κοιτάξουν.

Μεγεια κιολας το e-900:)

 

 

 

eyxaristw.. me geia kai esena to n73 soy :p

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

 

Έκανα κάτι εντελώς χαζό. Flashαρα το κινητό μου με την έκδοση E900XXFL2 χωρίς να έχω κρατήσει backup αυτής που είχα.

 

Έχει κανείς κάνει upload την E900BDFG2 ή κάποια ανάλογη (E900BD***).

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ πήγα και πήρα μία κάρτα μνήμης από το κατάστημα της βονταφον μεγέθους 512ΜΒ. την βάζω στο κινητό και έχω το εξής πρόβλημα. τις εικόνες που πέρασα στην κάρτα δεν μπορω να τις βλέπω συνεχόμενα και πρέπει καθε φορά που θέλω να δω άλλη εικόνα να βγω απο την προηγούμενη και να πάω στην επόμενη. κάτι που είναι πολυ βαρετό και χρονοβόρο αφού η συσκευή ούτως ή άλλως αργεί στις εικόνες. επίσης τους ήχους που έχω στην κάρτα ΔΕΝ μπορώ να τους βάλω για ήχους κλήσεις και πρέπει απαραίτητα να τους έχω αποθηκευμένους στην συσκευή. με λίγα λόγια η κάρτα δουλευει σαν backup και αυτά που έχω εκεί δεν μπορω να τα χρησιμοποιώ. Καμμια ιδέα???

Ζαχλωρίτικα

Olympic Games 2016

Link to comment
Share on other sites

Ρε παλικαρια μου εχει περασει σκονη μεσα απο το τζαμακι λετε να μου το αλαξουν στην εγγυηση?? θα εχω κανενα προβλημα μετα με τα αφης:worry:
Link to comment
Share on other sites

Oso afora to thema tou vibration k ixou klisis pls deite to parakatw thread k sigekrimena to post mou k peite mou an eimai lathos:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=168612

 

to katevasa to programma alla mallon dn ine simvato me ta vista pou exo sto pc m kai m vgazei error tha to dokimaso mia apo tis epomenes meres se allo pc.esi to exeis kanei kai douleuei????

Link to comment
Share on other sites

to katevasa to programma alla mallon dn ine simvato me ta vista pou exo sto pc m kai m vgazei error tha to dokimaso mia apo tis epomenes meres se allo pc.esi to exeis kanei kai douleuei????

not yet, alla me ena antistoixo programma sto Samsung E900 eixa balei ena arxeio wav kai tou prosthesa vibr. kai twra exw ixo klisis k vibration mazi

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-E900

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...