Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια το w850i καταργηθηκε?Γιατι σε ενα καταστημα που πηγα σημερα μου ειπαν εχουμε ελειψη σε αυτην την συσκευη,και μαλλον επροκειτο να την καταργησουν.Ισχυει ή να ψαξω και αλλου?

 

nai katargithike, giati den eperne alli meiosi timis.

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Moνο μεταχειρισμενο μπορω να το βρω δηλαδη πλεον ε?κριμα

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

nai katargithike, giati den eperne alli meiosi timis.

δεν νομιζω να ητανε αυτος ο λογος! αλλωστε η SE θελει να προωθησει τα νεα της κινητα οπως w580i,w910i :music:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου έχει συμβεί ποτέ να μην αναγνωρίζεται ένα bt ακουστικό από τηλ και έχω δοκιμάσει πολλά ακουστικά.

 

Αν τα κάνεις όλα σωστά και δεν αναγνωρίζεται τότε το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να αναβαθμίσεις το firmware του κινητού. Αν και πάλι δεν, τότε πας για άλλο bt.

 

Έχεις δοκιμάσει κάποιο άλλο ακουστικό στο τηλ να δεις αν δουλεύει?

Link to comment
Share on other sites

Όχι,δε δοκίμασα άλλο bt, θα κοιτάξω να δοκιμάσω και θα δω. Πάντως το κινητό ρε συ είναι ολοκαίνουργιο,τι update να κάνω το firmware?Ίσως είναι πολύ παλιό το bt αν και το βρίσκω λίγο βλακεία να ισχύει..thanks πάντως!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειμαι και εγω υποψηφιος αγωραστης θελω να ρωτησω τι γινεται τελικα με τα πληκτρα διωρθωθηκε?γενικα αξιζει να δωσω 280 ευρω για να το παρω η μηπως ειναι πολλα εχετε ακουση εαν αναμενετε να πεσει καθολου ητιμη του
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ειμαι και εγω υποψηφιος αγωραστης θελω να ρωτησω τι γινεται τελικα με τα πληκτρα διωρθωθηκε?γενικα αξιζει να δωσω 280 ευρω για να το παρω η μηπως ειναι πολλα εχετε ακουση εαν αναμενετε να πεσει καθολου ητιμη του

 

Η τιμή του ήδη έπεσε. Στο πλαίσιο μπορείς να το βρεις με 250 ευρώ. Όσο για τα πλήκτρα, ότι και να σου πω ψέμα θα ναι. Γενικά είναι θέμα σε τι κομμάτι θα πέσεις. Το δικό μου κινητό είναι της πρώτης παρτίδας χωρίς να εμφανίσει μέχρι στιγμής κανένα πρόβλημα. :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου κινητό είναι της πρώτης παρτίδας χωρίς να εμφανίσει μέχρι στιγμής κανένα πρόβλημα. :rolleyes:

 

Το ίδιο ισχύει και για μένα.

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να ητανε αυτος ο λογος! αλλωστε η SE θελει να προωθησει τα νεα της κινητα οπως w580i,w910i :music:

 

πράγματι το κινητάκι θα μπορούσε πιστεύω να πέσει μέχρι 280 όμως το σταμάτησαν στα 225-230 ανάλογα με το μαγαζί!!!;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Τώρα παρατήρησα κ το εξής!

Πηγαίνω ........

-Μηνύματα

-Δημιουργία νέου

και οι επιλογές που βγάζει είναι..

-Μήνυμα

-μην. τηλεφωνητή

-Εmail

Επιλογή μηνύματος multimedia δεν υπάρχει πουθενά!

Έχω την εντύπωση πως υπήρχε!

Θυμάμαι όταν έγραφα πολύ μεγάλο μνμ αντί να το στείλω σε 4-5 διαφορετικά το έστελνα με Mms..

Δεν βρίσκω επιλογή μηνύματος multimedia, γιατί??????

Μπορεί παρακαλώ πολύ κάποιος που έιναι κάτοχος του κινητου να μου πεί αν στα μυνήματα υπάρχει επιλογή μηνύματος multimedia?

Το τηλ μου είναi Vodafone ...

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί παρακαλώ πολύ κάποιος που έιναι κάτοχος του κινητου να μου πεί αν στα μυνήματα υπάρχει επιλογή μηνύματος multimedia?

Το τηλ μου είναi Vodafone ...

Oxi δεν εχει!αν στειλεις πολυ μεγαλο sms θα το στειλει αυτοματα ως mms.

και εγω κατοχος vodafone w 850 αλλα εχω καρτα cosmote.Αν προσθεσεις στο μηνυμα εικονα ή ηχο θα το στειλει ως mms!;)

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα μεγάλο sms κ το έστειλε σε 5 διαφορετικά κ όχι mms!

Κ γιατί όταν στέλνω απλά μια καλημέρα πχ το στέλνει ώς mms?

Μήπως χρειάζεται καμια αναβάθμιση?

Link to comment
Share on other sites

τωρα με την επιδοτηση το καλοβλεπω για 2ο....στατιστικα αν το παρουμε ποσες πιθανοτητες υπαρχουν να βγει ελλατωματικο? πανω κατω,μια γενικη ιδεα
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον στάθηκες λίγο άτυχος, φίλε. Τουλάχιστον το πήγες για επισκευή?

 

Θα το ελεγα αναποδα φιλε. Εσυ σταθηκες τυχερος γιατι τα περισσοτερα εχουν το προβλήμα. Δεν το εχω παει ακομα για φτιαξιμο. Δεν ειναι που ειναι και τοσο σημαντικο. Μια χαρα δουλευει το κιν και ετσι και μνμ στελνεις. Αμα βρω χρονο θα το παω και εγω...

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Είστε ευχαριστημένοι με την αυτονομία του κινητού? Πώς πάει απο μπαταρία? Πήρα πριν 4 μέρες το 6300 κ δεν είμαι ευχαριστημένη επειδή μιλάω συνέχεια με ΒΤ κ σκέφτομαι να το δώσω κ να πάρω το W580 .. Mε άλλα SE που είχα ήμουν απόλυτα ευχαριστημένη στο θέμα της μπαταρίας ..
Link to comment
Share on other sites

Είστε ευχαριστημένοι με την αυτονομία του κινητού? Πώς πάει απο μπαταρία? Πήρα πριν 4 μέρες το 6300 κ δεν είμαι ευχαριστημένη επειδήμιλάω συνέχεια με ΒΤ κ σκέφτομαι να το δώσω κ να πάρω το W580 .. Mε άλλα SE που είχα ήμουν απόλυτα ευχαριστημένη στο θέμα της μπαταρίας ..

 

η μπαταρία του είναι πολύ χάλια. Εγώ ανά 2 μέρες το φορτίζω.

Link to comment
Share on other sites

Ανα 2 μέρες με τί χρήση? Εγώ 2 SE που είχα ξεχνούσα πότε τα είχα φορτίσει τελευταία φορά ... Το πρόβλημα είναι οτι μιλάω αρκετά κ με το 6300 δεν έμεινα ευχαριστημένη ..
Link to comment
Share on other sites

Ανα 2 μέρες με τί χρήση? Εγώ 2 SE που είχα ξεχνούσα πότε τα είχα φορτίσει τελευταία φορά ... Το πρόβλημα είναι οτι μιλάω αρκετά κ με το 6300 δεν έμεινα ευχαριστημένη ..

 

2 μέρες με κανονικότατη χρήση. Τίποτα extreme. Για την ακρίβεια κρατάει 2.5 μέρες αλλά το φορτίζω ανά 2 για να μην μένω μέσα στην μέρα.

Link to comment
Share on other sites

2 μέρες με κανονικότατη χρήση. Τίποτα extreme. Για την ακρίβεια κρατάει 2.5 μέρες αλλά το φορτίζω ανά 2 για να μην μένω μέσα στην μέρα.

 

Μια από τα ίδια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η εγγύηση καλύπτει τα σπασμένα κουμπιά?

Κανονικα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το w850i καταργηθηκε?Γιατι σε ενα καταστημα που πηγα σημερα μου ειπαν εχουμε ελειψη σε αυτην την συσκευη,και μαλλον επροκειτο να την καταργησουν.Ισχυει ή να ψαξω και αλλου?

 

δυστυχώς δεν το φέρνουν πια τα καταστήματα. Η SE το βγάζει κανονικά αλλά δεν γίνονται παραγγελίες. Αν το θες να τοπάρεις σκέτη συσκευή το έχει η SE αλλά γύρω στα 300Ε.....

Επίσης κάποια καταστήματα το έχουν ακόμα (http://www.you.gr, κάποια καταστήματα της Cosmote, προσοχή όχι OTEshops, καταστήματα της cosmote).

To έψαχνα απεγνωσμένα να το πάρω δώρο στην κοπέλα μου και το βρήκα στα καταστήματα που σου είπα (το έψαχνα με σύνδεση Cosmote).

Αν το θες πολύ μπορείς να το βρείς κάπου λογικά....;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...