Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εξαιρετικό δηλαδή για SE.

Το W610i και το W810i έχουν υψηλότερο ή χαμηλότερο;

 

Το Sar του W610i και του W810i είναι υψηλότερο.

W610 1,00 Sar W/Kg

W810 0,99 Sar W/Kg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το Sar του W610i και του W810i είναι υψηλότερο.

W610 1,00 Sar W/Kg

W810 0,99 Sar W/Kg

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. :)

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ειναι η R8BA024...θα τη βρεις scottas.4shared.com κωδικός:scottas
Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εγώ το σκέφτομαι, μπορεί κάποις να μου πει αν υποστηρίζει πλήρη συνεργασία με outlook (tasks, notes, address book, calendar)? Γιατί στα χαρτιά πολλά τηλέφωνα το υποστηρίζουν αλλά έχουν κι περίεργα λογισμικά και δεν τα καταφέρνουν τελικά..

 

 

Ας μου πει κάποιος που να το εχει κανει please. Είμαι έτοιμος να το πάρω :-)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εγώ το σκέφτομαι, μπορεί κάποις να μου πει αν υποστηρίζει πλήρη συνεργασία με outlook (tasks, notes, address book, calendar)? Γιατί στα χαρτιά πολλά τηλέφωνα το υποστηρίζουν αλλά έχουν κι περίεργα λογισμικά και δεν τα καταφέρνουν τελικά..

 

 

Ας μου πει κάποιος που να το εχει κανει please. Είμαι έτοιμος να το πάρω :-)

 

Με το πρόγραμμα my phone συνεργάζεται άψογα.

Κάνει πλήρη και αξιόπιστο συνγχρονισμό.

Το μόνο αρνητικό είναι ότι αν έχεις εργασίες που ξεκινούν στο παρελθόν

και συνεχίζονται περιοδικά, δεν διαγράφει τις περασμένες.

 

Για παράδειγμα έχεις στο outlook συνάντηση που ξεκινάει τον Δεκέμβριο του 2007

η οποία επαναλαμβάνεται κάθε μήνα και διαγράφεις την συνάντηση του Δεκέμβρη και του γενάρη από το outlook,

ο συγχρονισμός δεν θα τις διαγράψει αλλά θα συνεχίσει να τις εμφανίζει στις ενεργές.

 

Αν όμως δεν υπάρχει περιοδικότητα ο συγχρονισμός θα γίνει τέλεια.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαρστώ για την υπερπλήρη απάντηση.

 

Μικρό Sar, καλή μπαταρία, συγχρονισμός με outlook, βολικό μέγεθος συσκευής, δε του λείπει και τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

exo to w850i ... mou epese tin ora pou epaiza paixnidi kai tora pia den leitourgoun oi java efarmoges... basika exoun sbisei teleios apo tin mnimi tou kinitou kai otan pao na mpo ston fakelo ton paixnidion i ton efarmogon mou grafei "i energeia apetixe" ... opoios mporei na me boi8isei HELP ME... as ton fotisei o theos... thans man...6948847875 ena minimataki
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν μπορω να καταλαβω (ελεος) πως βγαινει η καρτα μνημης πως βγαινει γιατι θα σκασω!??

 

mhpws prepei na ti pieseis ligo pros ta mesa?:p

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

exo to w850i ... mou epese tin ora pou epaiza paixnidi kai tora pia den leitourgoun oi java efarmoges... basika exoun sbisei teleios apo tin mnimi tou kinitou kai otan pao na mpo ston fakelo ton paixnidion i ton efarmogon mou grafei "i energeia apetixe" ... opoios mporei na me boi8isei HELP ME... as ton fotisei o theos... thans man...6948847875 ena minimataki

 

δοκίμασες να κάνεις update?

δοκίμασε πρώτα (απο το site της sony) και μετά ενημέρωσέ μας!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το πήρα! Τα σπάει, πανέμορφο, συγχρονίστηκε, ΤΕΛΕΙΑ, με το πισι, του περασα και μουσικη και παω γυμναστηριο! ftw! :)
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, δέχεται το τηλέφωνο κάποια απο αυτές τις κάρτες μνήμης;;;

 

http://www.technixx.gr/deeplink.jsp?PROD=996313&ext=skroutz

http://www.technixx.gr/deeplink.jsp?PROD=996312&ext=skroutz

Link to comment
Share on other sites

Οκ, αλλα σε τι χωρητικοτητα; Θελω οσο το δυνατον μεγαλυτερη καρτα μνημης.. Παιρνει 8αρες; Εχετε βρει καμια φθηνη;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν μπορω να καταλαβω (ελεος) πως βγαινει η καρτα μνημης πως βγαινει γιατι θα σκασω!??

 

Ούτε κι εγώ!

Και είναι το μοναδικό μου παράπονο απο τη συσκευή στις 2 ημέρες που την έχω...

 

Μία ερώτηση για τους ειδικούς: σε κατάστημα της wind όπου απευθύνθηκε συγγενής μου για να αγοράσει το συγκεκριμένο μοντέλο (είδε το δικό μου και ζήλεψε!:p ), οι υπάλληλοι είπαν οτι είναι ελαττωματικό, έβγαζε πολλά προβλήματα και γι' αυτό η sony-ericsson το απέσυρε.

 

Ισχύει κάτι τέτοιο; Γιατί από όσα διάβασα εδώ στο forum αλλά και από τις δικές μου πρώτες (άριστες) εντυπώσεις, δεν προκύπτει...

ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΑ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ.........

:pig:

Link to comment
Share on other sites

Ούτε κι εγώ!

Και είναι το μοναδικό μου παράπονο απο τη συσκευή στις 2 ημέρες που την έχω...

 

Μία ερώτηση για τους ειδικούς: σε κατάστημα της wind όπου απευθύνθηκε συγγενής μου για να αγοράσει το συγκεκριμένο μοντέλο (είδε το δικό μου και ζήλεψε!:p ), οι υπάλληλοι είπαν οτι είναι ελαττωματικό, έβγαζε πολλά προβλήματα και γι' αυτό η sony-ericsson το απέσυρε.

 

Ισχύει κάτι τέτοιο; Γιατί από όσα διάβασα εδώ στο forum αλλά και από τις δικές μου πρώτες (άριστες) εντυπώσεις, δεν προκύπτει...

στο παρελθον ειχε αποσυρει ελλατωματικη παρτιδα.αλλα μονο μεχρι εκει! τωρα το κινητο κυκλοφορει κανονικα.απλα η κοπελα ηταν ασχετη..και η απαντηση της τα λεει ολα :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στο παρελθον ειχε αποσυρει ελλατωματικη παρτιδα.αλλα μονο μεχρι εκει! τωρα το κινητο κυκλοφορει κανονικα.απλα η κοπελα ηταν ασχετη..και η απαντηση της τα λεει ολα :)

 

Thank you!

(και προς στιγμήν αγχώθηκα!)

ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΑ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ.........

:pig:

Link to comment
Share on other sites

Οκ, αλλα σε τι χωρητικοτητα; Θελω οσο το δυνατον μεγαλυτερη καρτα μνημης.. Παιρνει 8αρες; Εχετε βρει καμια φθηνη;

8αρα δεν παιρνει.μεχρι 4gb και παλι με αργο φορτωμα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα.. Τεσπα, ευχαριστω που μου το ειπες, θα ψαξω να βρω καμια τεσσαρα.

 

se ti xrwmataki to phres an epitrepetai??:p

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

Γκρι! Μαυρο δε βρηκα πουθενα και ασπρο δε μου ελεγε τιποτα.. :)

 

 

Ρε παιδια, ενα προβληματακι... Ακουω μουσικη κανονικα, βγαινω στην αναμονη παιζω λιγο με τις εικονες κτλ και καποιες φορες σταματαει να βλεπει την καρτα μνημης ωσπου να την βγαλω και να την ξαναβαλω....... Τι στο καλο;

 

 

Μηπως να το γυρισω πισω στο πλαισιο τωρα που προλαβαινω;; Πειτε μου οτι το εκανε και σε εσας και εφτιαξε με κανενα update....

 

 

 

 

Edit: Και ρίξτε μια ματια εδω. Μου πασαραν το λινκ απο αλλο φορουμ, δειχνει πως το κινητο μας παιρνει και 8αρα καρτα.

http://www.mymemory.co.uk/compatible-memory/Mobile_Phones/Sony_Ericsson/Sony_Ericsson_W580i_Memory_Cards

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...