Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά θέλω μια βοήθεια.

 

Θέλω να παίρνω τα email μου στο κινητό μου.

Δοκίμασα από το site της se, από αυτό το link --> http://www.sonyericsson.com/cws/support/products/e-mail/w850i?cc=gr&lc=el

 

Έχω Q αν βοηθάει.

 

Το έκανα, δημιουργήθηκε ο λογαριασμός, αλλά δεν μπόρεσα να στείλω, ούτε να πάρω.

 

Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος?

 

τις ρυθμισεις στις εστειλε η q΄ αν ναι πρεπει να τις επιλεξεις ως ενεργες.

μενου-ρυθμισεις-συνδεσιμοτητα-ρυθμισεις e=mail

:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αυτό που σε καθοδήγει στο δρόμο πώς το λένε gps

έχει τέτοιο και αν όχι πώς μπορώ να το βάλω??

:O

 

δεν μπορεις σε αυτο

:)
Link to comment
Share on other sites

A. Για να λειτουργήσει το shake control πρέπει να κρατάς πατημένο το κουμπί walkman.

Β. Αυτό με τα led και εμένα πορτοκαλοπράσινο είναι, παρότι έχω αλλάξει στο μαύρο theme.

Γ. Ιδια ποιότητα κατα την προεπισκόπηση και μετά την εγγραφή σε υψηλή ποιότητα video.

 

 

 

Το ξαναπήρα απο το πλαίσιο παρά την πρώτη ατυχία, ελπίζω να μην συναντήσω αλλα προβλήματα ρε γμτ, τι στο καλο παθαν στην ericsson?

 

Ρε παιδιά σήμερα πήρα τους δρόμους και επισκεύτικα και άλλα 2 καταστήματα Γερμανός όπου είχαν το w580i για επίδειξη. Διαπίστωσα πως στην υψηλή ποιότητα video η ποιότητα κατά την προεπισκόπηση και κατά την εγγραφή ΔΕΝ είναι ίδια. Με το πάτημα της εγγραφής η ποιότητα βελτιώνεται τόσο που φτάνει αυτήν κατά την λήψη μιας φωτογραφιας.

Ειλικρινά δεν ξέρω πως να χειριστώ το θέμα, δεδομένου πως στο service εδειχναν να μην καταλαβαίνουν τι τους έλεγα..."Έτσι είναι το video σε αυτο το κινητό..." μου είπαν... ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ :mad:

 

Καμιά πρόταση??

Link to comment
Share on other sites

Αν θες ενα κινητο με χαμηλο sar και σχετικά μικρό μέγεθος με λειτουργίες walkman και είσαι διατεθειμένη να παραβλέψεις κάποια προβληματάκια που ενδεχομένως να σου εμφανιστούν, go for it.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει καλή ποιότητα κατασκευής (εμένα π.χ. τρίζουν τα πλαστικά και στις δύο συσκευές που έπιασα στα χέρια μου + οτι στην μια δεν εβλεπε καρτα μνημης καθολου). Απο αυτο και μονο μπορει να προκυψουν πολλα. Μπορεί και τίποτα!

 

Δεν γνωριζω αν τα εχουν διορθώσει στις νεες παρτιδες και προφανως δεν ξερεις αν θα παρεις νεα παρτιδα..

 

Το χειρότερο είναι πως για ότι συμβεί απο το ψάξιμο στο φορουμ είδα πως η ericsson κάνει και ενα μηνα για επισκευη - αντικατάσταση..

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι αυτό το firmware , είναι απαραίτητο να το βάζουμε στο κινητό ;

Εμένα το κινητό μου βρίσκεται για σέρβις αυτή τη στιγμή:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι αυτό το firmware , είναι απαραίτητο να το βάζουμε στο κινητό ;

Εμένα το κινητό μου βρίσκεται για σέρβις αυτή τη στιγμή:shifty:

Η απάντηση που ζητάς φίλε μου βρίσκεται στο 1359198 :google:

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα. ξερει κανεις αν μπορει να δουλεψει

στο w580 το θεμα του s500 που αλλαζει μονο του? γιατι το περασα

και δεν λειτουργει,

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει καλή ποιότητα κατασκευής (εμένα π.χ. τρίζουν τα πλαστικά και στις δύο συσκευές που έπιασα στα χέρια μου + οτι στην μια δεν εβλεπε καρτα μνημης καθολου). Απο αυτο και μονο μπορει να προκυψουν πολλα. Μπορεί και τίποτα!

 

Δεν γνωριζω αν τα εχουν διορθώσει στις νεες παρτιδες και προφανως δεν ξερεις αν θα παρεις νεα παρτιδα..

 

Το χειρότερο είναι πως για ότι συμβεί απο το ψάξιμο στο φορουμ είδα πως η ericsson κάνει και ενα μηνα για επισκευη - αντικατάσταση..

 

πανω απο το ταμπελακι του ιμει γραφει ενα **W**.αν ειναι μετα το 47W07 ειναι απο τις καινουριες παρτιδες. αν οχι θα εχεις μικρο προβληματακια...

:)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα. ξερει κανεις αν μπορει να δουλεψει

στο w580 το θεμα του s500 που αλλαζει μονο του? γιατι το περασα

και δεν λειτουργει,

 

ψάξε να βρεις μόνο το wallpaper του θέματος.Τα εικονίδια του μενού δεν θα σου λειτουργήσουν γιατί δεν είναι ίδια.Αν δεν το βρεις (everchanging.swf) πόσταρε να ψάξω εγώ να το βρώ γιατί τώρα δεν θυμάμαι.

Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia!prin ligo kairo phre h aderfh m phre to w580i!ola kala mia xara alla h mpataria krataei poli ligo epeidh molis to anoikse dn to fortwse meta to fwrtone mexri 50% meta me allo fortisth me liga logia to xekane!prepei na parei kainourgia mpataria h an to afhsei 4-5 fores mexri 0% kai meta olo fortish mexri 100% tha ftiaxei?kai poso krataei h mpataria t peripou?

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με φορτίσεις και ξεφορτίσεις αρχικα κραταει με αρκετη χρηση τρεις ως τεσσερις μερες.
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia!prin ligo kairo phre h aderfh m phre to w580i!ola kala mia xara alla h mpataria krataei poli ligo epeidh molis to anoikse dn to fortwse meta to fwrtone mexri 50% meta me allo fortisth me liga logia to xekane!prepei na parei kainourgia mpataria h an to afhsei 4-5 fores mexri 0% kai meta olo fortish mexri 100% tha ftiaxei?kai poso krataei h mpataria t peripou?

Οπως εστρωσες..ετσι θα κοιμηθεις.

ισως η μπαταρια παρει τα πανω της..αν την ξεφορτισεις πληρως..και την φορτισεις για 5-6 φορες σωστα.η μπαταρια του με λογικη χρηση αγγιζει τις 3ημερες.τωρα αν παιζεις συνεχεια με το κινητο..η μπαταρια μολις αγγιζει την 1 ημερα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

η μπαταρια του με λογικη χρηση αγγιζει τις 3ημερες.τωρα αν παιζεις συνεχεια με το κινητο..η μπαταρια μολις αγγιζει την 1 ημερα.

 

 

 

Οχι ρε συ...

 

Μισο, τσεκάρω αν γράφω στο σωστό θέμα, μην την ξαναπατήσω :lol:

 

Του w580i εχει πολύ μεγάλους χρόνους αναμονής και λειτουργίας! :D

 

Ενδεικτικά 370 ώρες / 9 ώρες . Δεν τα πιάνει αλλά ούτε έχει τα μισά ;)

 

Εμένα με φορτίσεις και ξεφορτίσεις αρχικα, κραταει με αρκετη χρηση τρεις ως τεσσερις μερες.

 

 

Επίσης κοιτάτε εδώ για τις μπαταρίες λιθίου και πως να τις μεταχειρίζεστε :worry:

 

http://www.batteryuniversity.com/parttwo-34.htm

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να το πάρω σε ροζ για ένα κορίτσι 16 χρονών, η οποία όμως έχει ipod.

Λέτε να της αρέσει? :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να το πάρω σε ροζ για ένα κορίτσι 16 χρονών, η οποία όμως έχει ipod.

Λέτε να της αρέσει? :)

 

λογικά ναι.Ωραίος σχεδιασμός,ροζ εξάλλου πάντα είναι ωραίο δώρο ένα κινητό;):)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να το πάρω σε ροζ για ένα κορίτσι 16 χρονών, η οποία όμως έχει ipod.

Λέτε να της αρέσει? :)

 

a gia 16 prepei na nai teleio,einai kai roz!eida thn aderfh m pws ths arese!aplws ligo h poiothta kataskeuis ta xalaei:P!epeidh auto to kairo peiramatizomai ligo me to r380 kai exei pisw metallo kai einai 170 gramaria otan epiasa auto pige na spasei(dynamh:p)

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

guys μέχρι πόσα GB μνήμη παίρνει?

Μπορείτε να μου δείξετε τι τύπους μπορώ να παραγγείλω?

Θένξ!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

guys μέχρι πόσα GB μνήμη παίρνει?

Μπορείτε να μου δείξετε τι τύπους μπορώ να παραγγείλω?

Θένξ!

 

!!!Μemory stick duo!!!! παιρνουν τα sony, και αυτο αλλοι λενε οτι παιρνει εως 4 και αλλοι εως 2!!

(σε καποιους κολλαει στα 4gb σε καποιους αλλους οχι...!!Αυτο ευθυνεται απο την χωρα και την ημερομηνια που εχει φτιεχτει το κινητο)

 

edit: παιδια ειπα χαζομαρα... αφηστε το...!!!μολις το ειδα!!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

miniSD παιρνουν τα sony, και αυτο αλλοι λενε οτι παιρνει εως 4 και αλλοι εως 2!!

(σε καποιους κολλαει στα 4gb σε καποιους αλλους οχι...!!Αυτο ευθυνεται απο την χωρα και την ημερομηνια που εχει φτιεχτει το κινητο)

 

?????????????????????????????????????????????????????

Για το W850i μιλάμε ακόμα??

Memory stick pro duo παίρνει εως 4 gb

 

:D

ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΠΑΝΤΑ

ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ

:D

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...