Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εχεις κανει αναβαθμηση στο συγκεκριμενο κινητο και ξερεις ποιες ειναι οι διαφορες που εχει πριν και μετα?:confused:

 

αν ναι οκ.;)

 

αν οχι θελω γνωμες απο καποιον που εχει το κινητο και το εχει αναβαθμησει.:X

Εγω ειμαι της αποψης..εφοσον το ινητο δεν εχει βγαλει "bug" να μην κανεις και αναβαθμιση.

πεσμου..σε'αυτο που λεω αν εχω αδικο :confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι της αποψης..εφοσον το ινητο δεν εχει βγαλει "bug" να μην κανεις και αναβαθμιση.

πεσμου..σε'αυτο που λεω αν εχω αδικο :confused:

 

πράγματι και οι 2 κολλητοί μου έχουν το συγκεκριμένο κινητό ο ένας 10 μήνες και ο άλλος 8μήνες!!!το κινητό δεν έχει κάνει ούτε ένα κόλλημα οπότε και δε χρειάστηκε ούτε μία αναβάθμηση!!!;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να του κάνεις αναβαθμιση γιατι η πρώτη έκδοση έχει αλλεργια σε κάτι τύπους τύπους και μπορει να εκραγει αν σε πάρει χαμπάρι:lol::lol:
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

angelo συνχαρητηρια ανεβασες κατα ενα τα post σου.

 

raver δηλαδη οι αναβαθμησεις μονο αυτο κανουν φτιαχνουν τα Bug.

το ρωταω γιατι πηρα ενα καινουργιο hand free hpm-90 και νομιζω οτι δεν δουλευει σωστα.με αναβαθμηση θα φτιαξει?

Link to comment
Share on other sites

angelo συνχαρητηρια ανεβασες κατα ενα τα post σου.

 

raver δηλαδη οι αναβαθμησεις μονο αυτο κανουν φτιαχνουν τα Bug.

το ρωταω γιατι πηρα ενα καινουργιο hand free hpm-90 και νομιζω οτι δεν δουλευει σωστα.με αναβαθμηση θα φτιαξει?

Ναι μονοπ φτιαχνουν τα bug.παντως υπαρχαν παλιοτερα και καποια update..που αντι να το κανουν καλυτερο το κινητο,το κανανε χειροτερο.

τωρα το hands free δεν νομιζω να επηρεαζεται απο αυτο το πραγμα.:blink: :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν πιάνει κάλο σήμα εκεί που είσαι (στην συγκεκριμένη συχνότητα) και ψάχνει από μόνο του τον ίδιο σταθμό σε διαφορετική συχνότητα για βελτιστοποίηση του σήματος.
Link to comment
Share on other sites

Γύρω στο πενηντάρι αν δεν κάνω λάθος.

 

egw 70-80 to kovw!!!Pane se ena se point kai rwta kai esu kalitera!!!:p:happy::)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΟΘΟΝΗΣ ΣΤΟ 580? ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΑΠΟ ΠΤΩΣΗ

 

60 euro! :worry: και το σχετικο link :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για όσους διαμαρτύρονται με τον τζόγο που έχει το slide ή για το ότι κουνάει γενικά λίγο το πάνω, βρήκα την "λύση".

Χτες το βράδυ κοιμήθηκα και το κινητό βρέθηκε κάτω από το μαξιλάρι και μένα. Σήμερα το πρωί ούτε τζόγος ούτε τίποτα... :lol:

Και ανοίγει και πιο σφικτά από παλιά...

 

Δοκιμάστε το με δικό σας ρίσκο....! :p

Link to comment
Share on other sites

ρε 'σείς! κάποιοι στο gsmarena λένε πως υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αρχεία mp3 ως ήχους κλήσης??

"λασπη" ριχνουν! εγω τετοιο πραγμα δεν εχω :blink: πουθενα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε 'σείς! κάποιοι στο gsmarena λένε πως υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αρχεία mp3 ως ήχους κλήσης??

"λασπη" ριχνουν! εγω τετοιο πραγμα δεν εχω :blink: πουθενα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια γιατι εχει χαθει το w580i απο τα sites του πλαισιου και του e-shop.....?????

και ενας γνωστος μου που πηγε την προηγουμενη πεμπτη στο γερμανο και ρωτησε, του ειπαν οτι ενω εχουν κανει παραγγελια, εχει δημιουργηθει καποιο προβλημα και η αντιπροσωπεια καθυστερει παρα πολυ.........................

μηπως τελικα η sony ericsson αποφασισε να διορθωσει το προβλημα με τα ελαττωματικα πληκτρολογια μια και καλη.....??????

η λετε να απεσυρε εντελως το μοντελο εξ'αιτιας αυτου του προβληματος.........???? :worry: :worry: :worry:

Link to comment
Share on other sites

Να το απέσυρε, λίγο δύσκολο γιατί η συσκευή πάει πολύ καλά όσον αφορά τις πωλήσεις. Μάλλον υπάρχει πρόβλημα στην διαθεσιμότητα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια γιατι εχει χαθει το w580i απο τα sites του πλαισιου και του e-shop.....?????

και ενας γνωστος μου που πηγε την προηγουμενη πεμπτη στο γερμανο και ρωτησε, του ειπαν οτι ενω εχουν κανει παραγγελια, εχει δημιουργηθει καποιο προβλημα και η αντιπροσωπεια καθυστερει παρα πολυ.........................

μηπως τελικα η sony ericsson αποφασισε να διορθωσει το προβλημα με τα ελαττωματικα πληκτρολογια μια και καλη.....??????

η λετε να απεσυρε εντελως το μοντελο εξ'αιτιας αυτου του προβληματος.........???? :worry: :worry: :worry:

 

ακόμα υπάρχει πρόβλημα με ελλατωματικά πληκτρολόγια :mad:?

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δε γνωριζω τα προγραμματα της SE,

 

Υπαρχει software για να αποθηκευονται τα μηνυματα στο pc απο το w580?

 

Ειδα λιγο το Sony Ericsson PC Suite,αλλα δεν εχει κατι σχετικο.

Pixel 4a (5g) < Nexus 4 < HTC HD2 AmeriCanAndroid AOSP HD2 GB234 CM71
Link to comment
Share on other sites

ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΟΥ ΚΟΣΤΙΣΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΟΘΟΝΗΣ ΣΤΟ 580? ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΑΠΟ ΠΤΩΣΗ

 

γύρω στα 50€ μαζί με την τοποθέτηση στα εξουσιοδοτημένα σέρβις SE :)

Link to comment
Share on other sites

γύρω στα 50€ μαζί με την τοποθέτηση στα εξουσιοδοτημένα σέρβις SE :)

5 post παραπανω εχω δωσει ακριβης απαντηση και με link :blink: :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να το απέσυρε, λίγο δύσκολο γιατί η συσκευή πάει πολύ καλά όσον αφορά τις πωλήσεις. Μάλλον υπάρχει πρόβλημα στην διαθεσιμότητα.

 

ΟΝΤΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑΣ,ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΣΕ ΓΚΡΙ ΧΡΩΜΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΑ 1,5 ΜΗΝΑ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΓΙ'ΑΥΤΟ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ,ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ,ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΕΥΛΟΓΗ ΛΥΣΗ!

Link to comment
Share on other sites

To Σαββατο σε καταστημα Γερμανος μου ειπαν οτι δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα σε κανενα υποκαταστημα και σε 1 μηνα περιπου απο τωρα θα ερθει η επομενη δοση!

 

Υπαρχει καποιος να βοηθησει να μου πει αν

τελικα μπορουν να αποθηκευτουν τα μηνυματα απο το κινητο στο pc?

 

:O :blink:

Pixel 4a (5g) < Nexus 4 < HTC HD2 AmeriCanAndroid AOSP HD2 GB234 CM71
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...