Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ, ΠΗΓΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ (W580ι) ΣΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΣΤΙΣ 17 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΚΑΙ ΕΝΩ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ, ΠΗΓΑ ΕΧΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΑΛΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ, ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΣΠΑΣΕ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ 2 ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΟΡΑΣ ΤΟΥ! ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΟΥΝ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ?.

ΟΤΑΝ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ (ΑΛΛΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ), ΤΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑΝΕ (ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ)!! ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΝ?:mad:

Link to comment
Share on other sites

Και μένα δεν μου το αναγνωρίζει.

 

φιλε μου,

εκανα και εγω εγκατασταση αλλα και παλι δεν μου το αναγνωριζει.

το c το κραταω συνεχεια πατημενο ή αφου το βαλω στο usb το ξεπαταω?

Mic is always on line!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το κρατάω από πρίν και μετά βάζω το usb αλλά δεν νομίζω να είναι τόσο ευαίσθητο. Πάντως μετά από την εγκατάσταση του προγράμματος που ανέφερα δουλεύει ρολόι.
Link to comment
Share on other sites

μπα....

δεν το πιανει με τιποτα....

εκανα και disable το firewall κτλ μα τιποτα.

οταν κανω εγκατασταση στο usb_flash_driver μου βγαζει ενα σφαλματακι που το παραβλεπω. λες να φταιει αυτο? επισης εκει που του εκανα εγκατασταση εχει ενα DPInst. το οποιο οταν το ανοιγψ ω μου λεει οτι "sony ericsson mobile ....usb" με κοκκινο X και διπλα Install failed (unsigned)

Mic is always on line!
Link to comment
Share on other sites

το fitness χάνεται από το μενού (αν το έχεις συντόμευση μπορείς να πάς) εμένα προωσοπικά... δεν με πειράζει καθόλου...

 

α δηλαδη χανετε εντελως το fitnes?δεν θα μπορω να το χρησιμοποιησω πια?ολα τα θεματα ειναι για 850?

Link to comment
Share on other sites

Ας ανεβάσει κανείς, αν είναι εύκολο, καμία φωτογραφία από τα flash menu που πέρασε στο w580. Nα δούμε αν αξίζει.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

α δηλαδη χανετε εντελως το fitnes?δεν θα μπορω να το χρησιμοποιησω πια?ολα τα θεματα ειναι για 850?

 

προφανως, ακομα τουλαχιστον ναι... Βασικα, επειδη δουλευω σε μια καφετερια, κ τους πουλαω μουρη με το fitness, το "χρειαζομαι" λιγο ακομα :D... Αν ειναι αυτη ωστοσο η μονη "απωλεια", μαλλον θα του τα περασω τα themes συντομα.

Btw, υποθετω οτι θα βγουν κ ετοιμα flash themes για το w580 στο μελλον, απλως αυτη την στιγμη τα περισσοτερα που μας κανουν ειναι απο το 850, λογω αναλυσης. Τι να πεις, υπομονη...

Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia

molis to apektisa kai ego alla pos to rithmizo otan einai se anamoni kai mavrizei i othoni na emfanizetai i ora kai ama exo anapantiti i sms? efxaristo

 

δεν γινεται αυτο, ας ελπισουμε σε καποιο update στο μελλον... Προς το παρον πρεπει να το κανεις "χειροκινητα", πχ. πατα ενα πλαινο κουμπι οταν θες να δεις την οθονη... Στην τελικη, δεν ειναι κ τοσο ενοχλητικο, εγω τουλαχιστον το εχω συνηθισει πλεον

Link to comment
Share on other sites

Στη συνέχεια,πατάμε το tab "FLASH"και συνδέουμε το κινητό μας με το "c" πατημένο.

 

 

Μπορεις να μου πεις σαν να ειμαι ηλιθιος, επειδη δεν μπορω να το καταφερω και θα το σπασω. Το κινητο πρεπει να ειναι κλειστο? Πρωτα πατας το C, μετα το καλωδιο, μετα το κουμπι flash? Με ποια σειρα ακριβως?

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μου δουλεψε, ΟΚ! Επρεπε να ηταν ανοιχτο το κινητο, το slide up δηλαδη! Μαλλον...

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μου δουλεψε, ΟΚ! Επρεπε να ηταν ανοιχτο το κινητο, το slide up δηλαδη! Μαλλον...

 

εμενα δεν δουλευει ακομα....

με ποια σειρα τα εβαλες τελικα?

 

 

μηπως εχει κανεις σας το προγραμμα αυτο (Setool) να το βαλει σε κανα rapidshare ή με pm γιατι δεν το εχουν και παντου στο ιντερνετ. ευχαριστω!

Mic is always on line!
Link to comment
Share on other sites

Κλειστο το κινητο. Παταω το κουμπι Flash, Κρατωντας το κουμπι "C" του κινητου και μετα ταυτοχρονα συνδεω και το καλωδιο. Το slide up να ειναι ανοιχτο! Ετσι μου βγηκε παντως εμενα.

 

Κατεβασε τα απο εδω:

http://forum.djawir.com/showthread.php?t=7551

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το απέκτησα από το Πλαίσιο. Χτύπησα και μια κάρτα των 2 gb και το εξερευνώ. Η πρώτη εντύπωση είναι πολύ καλή.
Link to comment
Share on other sites

Κλειστο το κινητο. Παταω το κουμπι Flash, Κρατωντας το κουμπι "C" του κινητου και μετα ταυτοχρονα συνδεω και το καλωδιο. Το slide up να ειναι ανοιχτο! Ετσι μου βγηκε παντως εμενα.

 

Κατεβασε τα απο εδω:

http://forum.djawir.com/showthread.php?t=7551

 

 

 

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

δεν ξερω τι εκανα, αλλα τελικα δουλεψε!

μαλλον επειδη δεν το απενεργοποιουσα το κινητο!

thanx ολους!

κανα καλο thm που να ταιριαζει με swf υπαρχει?

Mic is always on line!
Link to comment
Share on other sites

Διαβαζεις την 22η σελιδα και τα μαθαινεις και τα βρισκεις ολα!

Είμαι Ninja ... ΤΕΛΟΣ!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

paidia einai argo to menou tou i mono se mena simvenei afto? episis otan sproxneis pros ta pano gia na patiseis ta pliktra argei na deixei tin othoni kai se sas afto? episis epeidi mavrizei meta apo merika defterolepta i othoni kai ama exeis kamia anapantiti i sms prepi na patiseis to koumpi aristera alios den vlepeis tipota mipos iparxei kanena programma pou na se eidopoiei kathe 5 lepta oti kapoios se pire i exeis sms? efxaristo poli
Link to comment
Share on other sites

ontos me to pliktrologio ti ginetai vre paidia ? emena einai w37 alla nomizo oti den exoun diorthosei katholou ta pliktra

 

Το δικό μου είναι w32 και μέχρι στιγμής όλα καλά. Στέλνω πάρα πολλά μηνύματα κάθε μήνα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia einai argo to menou tou i mono se mena simvenei afto? episis otan sproxneis pros ta pano gia na patiseis ta pliktra argei na deixei tin othoni kai se sas afto? episis epeidi mavrizei meta apo merika defterolepta i othoni kai ama exeis kamia anapantiti i sms prepi na patiseis to koumpi aristera alios den vlepeis tipota mipos iparxei kanena programma pou na se eidopoiei kathe 5 lepta oti kapoios se pire i exeis sms? efxaristo poli

 

Περίεργο! Το menu του τηλεφώνου μου φαίνεται ιδιαίτερα γρήγορο. Μάλλον κάτι συμβαίνει με την συσκευή σου. Τσέκαρε το! Αυτό με την αναπάντητη συμβαίνει και σε μένα. Τώρα για πρόγραμμα δεν γνωρίζω κάτι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,έχω πάθει ΣΟΚ!!!!!!!!!!!Το πλήκτρο 4 έχει σπάσει στα 2!Δεν έχει φύγει βέβαια ακόμα από τη θέση του,αλλά μου τη σπάει!!!!Την απόδειξη την έχω χάσει!Τί να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Λογικά δεν θα σου ζητήσουν απόδειξη στο service point. Ότι είναι εντός εγγύησης φαίνεται.

Εκτός αν πέσεις σε μυστήριους.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...