Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν μπορει καποιος απο τους κατοχους ας κανει ενα αναλυτικο review γιατι ειναι να χρησιμοποιησω την αναβαθμιση και σκεφτομαι να το παρω....εχω ΣΕ εδω και πολλα χρονια και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος.το S500 το ειδα απο κοντα και μου αρεσε πολυ σαν εμφανιση αλλα δεν μου αρεσαν οι ελλειψεις που εχει(κυριως το ραδιοφωνο)απτην αλλη περιμενω και το 6500 ΝΟΚΙΑ γιατι στα χαρτια τουλαχιστον εχει καλυτερα specs.παντως το W580 ειναι πανεμορφο

 

Και εγω φιλε θα περιμενω για το 6500 γιατι πρεπει να ειναι φοβερο.Απο την αλλη ομως θα ειναι κατα πολυ ακριβοτερο απο το w580:mad:

 

Θα δουμε οταν βγει:O

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και εγω φιλε θα περιμενω για το 6500 γιατι πρεπει να ειναι φοβερο.Απο την αλλη ομως θα ειναι κατα πολυ ακριβοτερο απο το w580:mad:

 

Θα δουμε οταν βγει:O

 

υποθετω οτι το 6500 θα ερθει καπου στα 400ε.οποτε θα πρεπει να εχει αρκετα + σε σχεση με το 580 για να το προτιμησω...πρεπει ομως να τα δω και τα 2 απο κοντα....

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Γιαννη αν δεν μας πεις εσυ για την μπαταρια ποιος θα μας πει???;););)

 

φιλε μου εμενα μου κραταει 1,5 μερα το πολυ,στελνω πολλα μηνυματα.

μετρια η αποδοση της ομως.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αν μπορει καποιος απο τους κατοχους ας κανει ενα αναλυτικο review γιατι ειναι να χρησιμοποιησω την αναβαθμιση και σκεφτομαι να το παρω....εχω ΣΕ εδω και πολλα χρονια και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος.το S500 το ειδα απο κοντα και μου αρεσε πολυ σαν εμφανιση αλλα δεν μου αρεσαν οι ελλειψεις που εχει(κυριως το ραδιοφωνο)απτην αλλη περιμενω και το 6500 ΝΟΚΙΑ γιατι στα χαρτια τουλαχιστον εχει καλυτερα specs.παντως το W580 ειναι πανεμορφο

 

anybody????

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για Flash themes κατι υπαρχει εδω οποιος το δοκιμασει ας μας πει τι εγινε......

http://anonym.to/?http://www.topsony.com/forum/showthread.php?t=43

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ οτι δεν το εχω δοκιμασει και δεν ξερω αν δημιουργει προβλημα....Απο οτι λενε παντως δεν εχει προβλημα και δεν πληρωνεις και τιποτα......ΑΥΤΑ....

Link to comment
Share on other sites

H Wind πότε θα το φέρει, οεο????????

 

Που πήγα και ρώτησα στη wind στουρνάρη δεν είχαν ακόμα ημερομηνία παραλαβής. από πλαίσιο και vodafone μου είπαν τέλη του μήνα περίπου

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο μενα.Προκειτε να παρω το W850i αλλα πρωτα θα ηθελα να κανω 1-2 ερωτησουλες.Σορρυ αν εχουν ξαναγινει αλλα αυτη την στιγμη δεν εχω το χρονικο περιθορειο να ψαξω σ παλαιοτερες σελιδες του forum λογο φορτου εργασειας.

Ερωτηση 1η.Εχει ορειο στην αποθηκευση μηνυματων?

Ερωτηση 2η.Εαν βαλω 4γιγα μνημη θα μπορει να την υποστηρηξει επαρκως το τηλεφωνο η θα κολαει?

Ερωτηση 3η.Γενικα παρουσιαζει προβληματα απο αποψη λειτουργικου η hardware?

 

Ευχαριστω προκαταβολικα :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο μενα.Προκειτε να παρω το W850i αλλα πρωτα θα ηθελα να κανω 1-2 ερωτησουλες.Σορρυ αν εχουν ξαναγινει αλλα αυτη την στιγμη δεν εχω το χρονικο περιθορειο να ψαξω σ παλαιοτερες σελιδες του forum λογο φορτου εργασειας.

Ερωτηση 1η.Εχει ορειο στην αποθηκευση μηνυματων?

Ερωτηση 2η.Εαν βαλω 4γιγα μνημη θα μπορει να την υποστηρηξει επαρκως το τηλεφωνο η θα κολαει?

Ερωτηση 3η.Γενικα παρουσιαζει προβληματα απο αποψη λειτουργικου η hardware?

 

Ευχαριστω προκαταβολικα :)

 

1 oxi alla exei 16mb mnimi, me to my phone explorer mporeis na ta apothikeueis kai ston ypologisti

2 exw 4giga kai paei xarma kai einai ftini 69 me 74 euro tin exo vrei

3 spania exei kapoia provlimatakia, 1 fora me kolise se paixnidi, 2-3 fores ithele epanekinisi alla kata ta alla poli kala, to exw 4 mines.

 

den tha to vreis eukola pleon

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.

Εχω την τελευταια εκδοση Firmware και εγκατεστησα διαφορα προγραμματα και παιχνιδια.

Μολις το εκλεισα και το ανοιξα ολα μου τα εβγαζε διπλα και δεν μπορουσε να τα ανοιξει.

Μου εβγαζε συνεχεια η ενεργεια απετυχε.

 

Τωρα δεν με αφηνει ουτε καν να τα διαγραψω.

Ειναι πολυ σπαστικο.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.

Εχω την τελευταια εκδοση Firmware και εγκατεστησα διαφορα προγραμματα και παιχνιδια.

Μολις το εκλεισα και το ανοιξα ολα μου τα εβγαζε διπλα και δεν μπορουσε να τα ανοιξει.

Μου εβγαζε συνεχεια η ενεργεια απετυχε.

 

Τωρα δεν με αφηνει ουτε καν να τα διαγραψω.

Ειναι πολυ σπαστικο.

 

το είχα πάθει και γώ. Κάνε το εξής, μετέφερε τα όλα τα παιχνιδια στο φάκελο εφαρμογές. και δοκίμασε να τα σβήσεις απο το organizer (80%)ή απτο file manager (20%), το πιο πιθανων άθε φορά που θα σβήνεται ένα θα κάνει ρεσετ το κινητό. ομως θα τα σβήσεις σιγά σιγά. κάνε το αντίθετο για τις εφαρμογές. και πες μου αν δούλεψε.

 

 

Υ.Γ για σένα ποτ θέλεις να αγοράσεις το συγκεκιρμένο κινητό, σου λέω να μη το πάρεις, εχει αρκετά προβλήματα

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

το είχα πάθει και γώ. Κάνε το εξής, μετέφερε τα όλα τα παιχνιδια στο φάκελο εφαρμογές. και δοκίμασε να τα σβήσεις απο το organizer (80%)ή απτο file manager (20%), το πιο πιθανων άθε φορά που θα σβήνεται ένα θα κάνει ρεσετ το κινητό. ομως θα τα σβήσεις σιγά σιγά. κάνε το αντίθετο για τις εφαρμογές. και πες μου αν δούλεψε.

 

 

Υ.Γ για σένα ποτ θέλεις να αγοράσεις το συγκεκιρμένο κινητό, σου λέω να μη το πάρεις, εχει αρκετά προβλήματα

 

Βρηκα το μπελα μου.

Σβηνω το ενα,πρεπει να κλεισω το κινητο να το ανοιξω και να ξανασβησω το αλλο.Και για καθε παιχνιδι και εφαρμογη να κανω το ιδιο.Και ολα αυτα ενα ενα.Κατανταει πολυ σπαστικο.

Και εχω 130 παιχνιδια.Μου ρχεται να το σπασω :mad:

 

Ελπιζω να μην μου το ξανακανει.Δεν ξερω αν φταιει το καινουριο Firmware.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Βρηκα το μπελα μου.

Σβηνω το ενα,πρεπει να κλεισω το κινητο να το ανοιξω και να ξανασβησω το αλλο.Και για καθε παιχνιδι και εφαρμογη να κανω το ιδιο.Και ολα αυτα ενα ενα.Κατανταει πολυ σπαστικο.

Και εχω 130 παιχνιδια.Μου ρχεται να το σπασω :mad:

 

Ελπιζω να μην μου το ξανακανει.Δεν ξερω αν φταιει το καινουριο Firmware.

 

ego otan allaksa firmware den ekane kanena provlima, ama omos se sena den ekatse kala mporouses na to ksanapesaseis.

 

kserei kaneis pos svineis ta paixnidia pou exei idi mesa?

exw VL w850

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα το μπελα μου.

Σβηνω το ενα,πρεπει να κλεισω το κινητο να το ανοιξω και να ξανασβησω το αλλο.Και για καθε παιχνιδι και εφαρμογη να κανω το ιδιο.Και ολα αυτα ενα ενα.Κατανταει πολυ σπαστικο.

Και εχω 130 παιχνιδια.Μου ρχεται να το σπασω :mad:

 

Ελπιζω να μην μου το ξανακανει.Δεν ξερω αν φταιει το καινουριο Firmware.

 

Δούλεψε τουλάχιστον ο τρόπος μου έτσι?:)

 

Feanor, για να τα σβήσεις πρεπει να βρεις το ίδιο παιχνίδι, απτο ιντερνετ, και να το κανεις εγκατάσταση. θα σε ρωτήσει αμα θες να το αντικαταστήσεις και επισης θα σου πει οτι είναι άλλη εκδοση του παιχνιδιού πάτα παλι ναι κρατήσεις το νέο, και πλέον θα μπορείς να το σβήσεις

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και παλι :( μετα απο μια συντομη ερευνα ανακαληψα οτι το W850i δεν παραγετε πλεον...και σε οσα καταστηματα εψαξα δεν υπηρχε στο stock..Τωρα ψαχνω για καποιο μοντελο (Sony-Ericsson μονο) με παρομοιες δυνατοτητες.Εσεις ποιο θα προτεινατε ως εναλλακτικο του W850i?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και παλι :( μετα απο μια συντομη ερευνα ανακαληψα οτι το W850i δεν παραγετε πλεον...και σε οσα καταστηματα εψαξα δεν υπηρχε στο stock..Τωρα ψαχνω για καποιο μοντελο (Sony-Ericsson μονο) με παρομοιες δυνατοτητες.Εσεις ποιο θα προτεινατε ως εναλλακτικο του W850i?

 

w580 alla den exei vgei akomi

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

Feanor, για να τα σβήσεις πρεπει να βρεις το ίδιο παιχνίδι, απτο ιντερνετ, και να το κανεις εγκατάσταση. θα σε ρωτήσει αμα θες να το αντικαταστήσεις και επισης θα σου πει οτι είναι άλλη εκδοση του παιχνιδιού πάτα παλι ναι κρατήσεις το νέο, και πλέον θα μπορείς να το σβήσεις

 

ta exw vrei alla den ta antikatestise,

prepei na vrw tis demo ekdoseis?

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

Feanor, για να τα σβήσεις πρεπει να βρεις το ίδιο παιχνίδι, απτο ιντερνετ, και να το κανεις εγκατάσταση. θα σε ρωτήσει αμα θες να το αντικαταστήσεις και επισης θα σου πει οτι είναι άλλη εκδοση του παιχνιδιού πάτα παλι ναι κρατήσεις το νέο, και πλέον θα μπορείς να το σβήσεις

 

ta exw vrei alla den ta antikatestise,

prepei na vrw tis demo ekdoseis?

 

Α εννοείς τα βοντα παιχνίδια. κλαψτα χαραλαμπε τοτε. δεν το κρατώ στα χερια μου αρα δεν μπορώ να ελιχτώ της υποθεσης. Μπορείς όμως να κάνεις debrand και να φύγουν.

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο πολυ προσπαθεια και αφου γυρησα την μιση σαλονικη βρηκα το W850i μου :)

Τωρα μπορει καποιος να μ πει τι προγραμματακια ειναι must να βαλω οπως και καποιο δοκιμασμενο site για να κατεβασω θεματα κτλ!Ευχαριστω προκαταβολικα (και παλι!)

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο πολυ προσπαθεια και αφου γυρησα την μιση σαλονικη βρηκα το W850i μου :)

Τωρα μπορει καποιος να μ πει τι προγραμματακια ειναι must να βαλω οπως και καποιο δοκιμασμενο site για να κατεβασω θεματα κτλ!Ευχαριστω προκαταβολικα (και παλι!)

θεματα στο http://www.lasyk.net & παιχνιδια και εφαρμογες θα βρεις ---> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=154762

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για τα παιδια που το εχουν παρει οι ερωτησεις...επειδη σκεφτομαι να το αγορασω σε λιγες μερες:

1) η καμερα λεει τπτ?Δεν εχει φλας και auto-focus, σωστα? (μεγαλο λαθος αυτο)

2)ο μηχανισμος του slide ειναι sturdy?τι αισθηση δινει?H' εχει τζογο και παιζει να διαλυσει σε λιγα "ανοιξε-κλεισε"?

3)Καμια αλλαγη ως προς το walkman menu?

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Για τα παιδια που το εχουν παρει οι ερωτησεις...επειδη σκεφτομαι να το αγορασω σε λιγες μερες:

1) η καμερα λεει τπτ?Δεν εχει φλας και auto-focus, σωστα? (μεγαλο λαθος αυτο)

2)ο μηχανισμος του slide ειναι sturdy?τι αισθηση δινει?H' εχει τζογο και παιζει να διαλυσει σε λιγα "ανοιξε-κλεισε"?

3)Καμια αλλαγη ως προς το walkman menu?

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και παλι :( μετα απο μια συντομη ερευνα ανακαληψα οτι το W850i δεν παραγετε πλεον...και σε οσα καταστηματα εψαξα δεν υπηρχε στο stock..Τωρα ψαχνω για καποιο μοντελο (Sony-Ericsson μονο) με παρομοιες δυνατοτητες.Εσεις ποιο θα προτεινατε ως εναλλακτικο του W850i?

 

Το w580. Σε λίγες μέρες θα μπορείς να το βρεις στα καταστήματα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εντυπώσεις από τα πλήκτρα της συσκευής? Μήπως παρουσιάζουν παρόμοιο πρόβλημα με το S500?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...