Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έφερε η ΤΙΜ αλλά με λογότυπο επάνω.

 

Εγώ είμαι τυχερός. Πρόλαβα και το πήρα από την ΤΙΜ με αναβάθμιση πριν βάλουν λογότυπο!

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

και ηθελα να ρωτησω αν ξερεις κανεις αν γινεται και firmware downgrade;

Απαγορευται αυστηρα. Στανταρ θα σου μπλοκαρει.

http://i77.photobucket.com/albums/j72/Ferryman_rx7/PB3.jpg Έχω να φάω κουραμάνα ...
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εγώ που το περιμένω από Vodafone (σήμερα ή αύριο), δεν θα έχει λογότυπο ούτε live menu; (Μακάρι δηλαδή!)
Link to comment
Share on other sites

Prin ligo parigila apo to plaisio tin TRANSCEND 2GB mini-SD x80.Tin exei dokimasi kanenas ?

Σαν θα πεθάνω βάλτε μου,το κινητό στ'αυτάκι,για να μιλάω στα βαθιά με κανα πιπινάκι!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

paidia terastio problima i mpataria exei bgei kamia me megalyteri xwritikotita?poso krataei se esas i mpataria?

2meres,me metria xrhsh( til k minimata) oyte na pezw fidaki oyte na akouw radio i mp3

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια αν μπορει καποιος ας μου πει τι να κανω για να ενεργοποιηθει η φωνητικη κληση στις επαφες.

Εχω προσπαθησει να περασω με αρκετους τροπους τισ επαφες (outlook,pcsuite)

αλλα με κανενα δε μου βγαζει φωνητικη κληση..:wacko: :confused:

kaneis????:cry:

Link to comment
Share on other sites

kaneis????:cry:

giorgosf otan mpeneis stis epafes k epilegeis ena onoma einai kapws etsi:

onoma

mitsos

kinito

467585860945

 

dipla sto kinito exei tin fatsoula tis fwnitikis klisis?

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Η λύση δόθηκε σε προηγούμενα posts.....θα κάνεις format το κινητό και θα περάσεις τις επαφές με το χέρι!!! Ούτε σε μένα δουλεύει η φωνητική κλήση επειδη τις μετέφερα από το Outlook. Έκανα format και όντως δούλεψε οταν τις περνούσα χειροκίνητα. Φυσικά δεν τις πέρασα όλες. Τις μετέφερα πάλι από το outlook γιατί βαρέθηκα. Τώρα δεν εχω φωνητική κλήση αλλα δεν με πειράζει
Link to comment
Share on other sites

Όταν περνάτε επαφές από Outlook χάνεται η φωνητική τους κλήση!

 

Εγώ όταν επαναφέρω back up από το PC SUITE ή τις κάνω paste (αφού της έχω κάνει copy πριν το format) μια χαρά δουλεύει η φωνητική κλήση...:D

 

 

----------------

 

nai tha einai free xwris logotupa.eida sto site omws oti allakse hmeromhnia kai apo 15/5 phge 7/6.:confused:

Το μεταφέρει συνέχεια... Μήπως εννοεί την Vodafone έκδοση;

Link to comment
Share on other sites

Το μεταφέρει συνέχεια... Μήπως εννοεί την Vodafone έκδοση;

 

Μάλλον, γιατί κατόπιν επικοινωνίας αύριο το μεσημέρι, το παραλαμβάνω... Ηδη αγόρασα miniSD 2GB 80x

Link to comment
Share on other sites

Σας υποσχέθηκα κάτι!:)

 

Τα 2 πρώτα αρχεία του πακέτου που θα χρειαστείτε για να κάνετε αναβάθμιση τα ΒΒ5 Nokia κινητά σας:

http://rapidshare.de/files/21264883/paketo_update_part.zip.html

http://rapidshare.de/files/21352173/paketo_update_part.z01.html

 

Είναι άλλο ένα 100ΜΒ το οποίο θα το ανεβάσω αύριο για ευνόητους λόγους!

Προς το παρόν μπορείτε να κατεβάσετε αυτά για να μην έχετε να τα κατεβάζετε όλα μαζί!

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Η λύση δόθηκε σε προηγούμενα posts.....θα κάνεις format το κινητό και θα περάσεις τις επαφές με το χέρι!!! Ούτε σε μένα δουλεύει η φωνητική κλήση επειδη τις μετέφερα από το Outlook. Έκανα format και όντως δούλεψε οταν τις περνούσα χειροκίνητα. Φυσικά δεν τις πέρασα όλες. Τις μετέφερα πάλι από το outlook γιατί βαρέθηκα. Τώρα δεν εχω φωνητική κλήση αλλα δεν με πειράζει

Δε καταλαβαινω γιατι και τωρα οπως ειναι το κινητο αν προσθεσω μια νεα επαφη ουτε σε αυτην μου βγαζει φωνητικη κληση.

 

FORMAT πως κανω???

Αν κανω αντιγραφο ασφαλειας πρωτα απο το pcsuite και το ξαναβαλω μετα το φορματ δε θα εχω χασει τιποτα απολυτως ε??Ας μου το επιβεβαιωση καποιος για να ειμαι σιγουρος...

Link to comment
Share on other sites

Σας υποσχέθηκα κάτι!:)

 

Τα 2 πρώτα αρχεία του πακέτου που θα χρειαστείτε για να κάνετε αναβάθμιση τα ΒΒ5 Nokia κινητά σας:

http://rapidshare.de/files/21264883/paketo_update_part.zip.html

http://rapidshare.de/files/21352173/paketo_update_part.z01.html

 

Είναι άλλο ένα 100ΜΒ το οποίο θα το ανεβάσω αύριο για ευνόητους λόγους!

Προς το παρόν μπορείτε να κατεβάσετε αυτά για να μην έχετε να τα κατεβάζετε όλα μαζί!

 

Με ποιο τρόπο θα κατεβάσω τα αρχεία?

 

Και πως θα κάνω αναβάθμιση στο η80 που έχω, με τα αρχεία που θα κατεβάσω?

Link to comment
Share on other sites

απο σημερα το απογευμα και μετα την τελευταια αναβαθμιση εχω 1 σοβαρο προβλημα στη διαρκεια καθε κλησης που κανω η οταν με περνουν ενεργοποιουνται αυτοματα οι υπηρεσιες και μου ζηταει να επιλεξω σημειο προσβασης στο ασχετο! κανενα παρομοιο περιστατικο? μετα την καταραμενη αναβαθμιση εχω βρει το μπελα μου..:mad:
Ν80power
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω πρόβλημα με την σύνδεση στο WLAN.

Ενώ βλέπω το δίκτυο μου από «διαθεσ.WLAN» και κάνω προεπιλ.σημ.προσβ.-ναι.

Όταν πάω στο «μενου-υπηρεσιες-σελιδοδεικτες-επιλογες-ρυθμισεις-σημειο προσβασης-ορισμος απ τον χρηστη» δεν μου βγάζει να βάλω τα στοιχεία μου και η επιλογή δεν αλλάζει δηλ. μένε πάντα «Ερώτηση πάντα».

Να προσθέσω ότι δεν έχω ROUTER WIFI αλλά έχω κάρτα στο PC την οποία έχω ρυθμίσει και μπαίνω από το PPC (DELL X50V).

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

κανένας δεν γνωρίζει τι να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

re pedia ego tis fotografies tis vrisko apsoges!nemen o kathenas ehi tin apopsi tu alla den katalamveno giati den sas aresun!!!!!tin kiriaki tha eho fortismeno sta heria mu to n80.tha to do kai tha sas po tin gnomi mu.pantos mia leksi teriazi...E-K-S-E-R-E-T-I-K-O!!!!!

Proud owner of sony erricson k800i

----------------------------------

Posa frapedia roufiksate simera??oeo

Link to comment
Share on other sites

απο σημερα το απογευμα και μετα την τελευταια αναβαθμιση εχω 1 σοβαρο προβλημα στη διαρκεια καθε κλησης που κανω η οταν με περνουν ενεργοποιουνται αυτοματα οι υπηρεσιες και μου ζηταει να επιλεξω σημειο προσβασης στο ασχετο! κανενα παρομοιο περιστατικο? μετα την καταραμενη αναβαθμιση εχω βρει το μπελα μου..:mad:

Κανε ενα format και μπορει να βρεις την υγεια σου;)

Johny
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνο κι εγω.Ειμαι αρκετα ικανοποιημενος απο τις φωτογραφιες.Αν βελτιωθουν εστω και ελαχιστα με τις επομενες αναβαθμισεις εμενα θα μου αρκει.

Ασχετο: Δοκιμαστε σε μια φωτογραφια που εχετε τραβηξει να πατε απο την εκθεση=>επεξεργασια και να αυξησετε την ευκρινεια μονο.

Σε μενα στο 70% των φωτογραφιων που δοκιμασα βελτιωθηκαν σε μεγαλο βαθμο! Οχι βεβαια οτι θα το κανουμε

σε καθε φωτογραφια που τραβαμε.. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Η λύση δόθηκε σε προηγούμενα posts.....θα κάνεις format το κινητό και θα περάσεις τις επαφές με το χέρι!!! Ούτε σε μένα δουλεύει η φωνητική κλήση επειδη τις μετέφερα από το Outlook. Έκανα format και όντως δούλεψε οταν τις περνούσα χειροκίνητα. Φυσικά δεν τις πέρασα όλες. Τις μετέφερα πάλι από το outlook γιατί βαρέθηκα. Τώρα δεν εχω φωνητική κλήση αλλα δεν με πειράζει

 

παιδια ειναι σιγουρο αυτο??

 

εμενα που τις περασα απο outlook μου δουλευε κανονικα η φωνητικη;)

 

 

αλλα δεν δουλευαν.....για αυτο και το εδωσα...:mad::mad:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

paidia mia erwtisi exw:pira tin triti ena mavro n80 kai stin pisw plevra ekei pou einai i kamera pou grafei 3mp einai asimenio olo to strogilo afto tis kameras xtes mia fili mou pire kai afti mavro alla pisw einai kai afto mavro.paizei kati?to exei kaneis allo afto i me piasane kotso?
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

paidia mia erwtisi exw:pira tin triti ena mavro n80 kai stin pisw plevra ekei pou einai i kamera pou grafei 3mp einai asimenio olo to strogilo afto tis kameras xtes mia fili mou pire kai afti mavro alla pisw einai kai afto mavro.paizei kati?to exei kaneis allo afto i me piasane kotso?

 

το μαυρο ειναι και πισω μαυρο το ασημι ειναι και πισω ασημι.και γω το

μαυρο εχω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...