Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για μέχρι 35 ευρώ πάγιο παίρνεις μόνο -5 στην HOL

Από 35 μέχρι 60 -5 στην VF και -5 στην HOL

Από 60 μέχρι 100 -10 στην VF και -5 στην HOL και

Από 100+ παίρνεις -15 στην VF και ξανά -5 στην HOL.

 

Αφου στο site ρε παιδιά λέει ότι από 35-59.99 παίρνεις -10€ στο πάγιο της vodafone.

Ξανα λέω κοιτάτε το hol telephony lite 20,50€ / μήνα ???

Γιατί ΔΕΝ έχω αυτό,έχω hol double-play 41,20€ / μήνα !

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=8361

Edited by xtrmsnpr

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Το πινακάκι της Vodafone είναι για τον π....ο, με το συμπάθειο :rolleyes:

 

Η μηνιαία έκπτωση της συνδυαστικής προσφοράς Vodafone-hellas online στο Vodafone κινητό εξαρτάται από το πάγιο του κινητού:

  1. Για πάγιο από 35 - 59,99€ = 5€ έκπτωση
  2. Για πάγιο από 60 - 99,99€ = 10€ έκπτωση
  3. Για πάγιο από 100€+ = 15€ έκπτωση

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=9062

Link to comment
Share on other sites

Το πινακάκι της Vodafone είναι για τον π....ο, με το συμπάθειο :rolleyes:

 

Η μηνιαία έκπτωση της συνδυαστικής προσφοράς Vodafone-hellas online στο Vodafone κινητό εξαρτάται από το πάγιο του κινητού:

  1. Για πάγιο από 35 - 59,99€ = 5€ έκπτωση
  2. Για πάγιο από 60 - 99,99€ = 10€ έκπτωση
  3. Για πάγιο από 100€+ = 15€ έκπτωση

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=9062

 

ΟοΟΟ...Αυτό δεν το είχα δει...

Μάλιστα θα επικοινωνήσω με vodα

 

Μόλις μίλησα με vodafone μόλις τώρα.Μου είπε η κοπέλα που μίλησα, για το vodafone unlimited 45 μαζί με τις εκπτώσεις παγίου και σε συνδυασμό με hol και μαζί με τους φόρους θα βγει τελική τιμή παγίου/μήνα στα 39€.Και μου ''κάνουνε'' :P προσφορά -50% για 4 πρώτους μήνες στο πάγιο μόνο για σήμερα ,και θα πάει 19.5€/μήνα(με φόρους μέσα).

Τους είπα θα το σκεφτώ και θα ξαναεπικοινωνήσω για να κάνουμε το συμβόλαιο αν είναι..

Τί με συμβουλεύετε να κάνω;(ναι κολλάω κάπως στα 6€ παραπάνω απότι είχαμε υπολογίσει)

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με vodafone μόλις τώρα.Μου είπε η κοπέλα που μίλησα, για το vodafone unlimited 45 μαζί με τις εκπτώσεις παγίου και σε συνδυασμό με hol και μαζί με τους φόρους θα βγει τελική τιμή παγίου/μήνα στα 39€.Και μου ''κάνουνε'' :P προσφορά -50% για 4 πρώτους μήνες στο πάγιο μόνο για σήμερα ,και θα πάει 19.5€/μήνα(με φόρους μέσα).

Τους είπα θα το σκεφτώ και θα ξαναεπικοινωνήσω για να κάνουμε το συμβόλαιο αν είναι..

Τί με συμβουλεύετε να κάνω;(ναι κολλάω κάπως στα 6€ παραπάνω απότι είχαμε υπολογίσει)

Το πινακακι λεει συνολικη εκπτωση :Ρ

Καλα ειναι για ενα προγραμμα των 50 ευρω. Βαλε και τα 5 στη HOL, καλα ειναι τα 15 :grin:

 

Sent from my HTC Desire

 

ξαναγυρνάω σε μια συζήτηση αρκετών μηνών πριν! αναφέρομαι στο vodafone full σήμα! παλιά μου είχαν πει ότι το δικαιούταν δωρεάν όποιος είχε πάγιο Μ.Ο άνω των 40 ευρώ το μήνα. εγώ τότε όμως ήμουν στο unlimited old 20 + mobile internet medium 10€ = γύρω στα 37 ευρώ τελικός λογαριασμός. Οπότε δεν μου το έστελναν δωρεάν.

 

Τώρα είμαι στο unlimited 45, κανονικά το πάγιο είναι 52€ περίπου τελική τιμή αλλά μου το έδωσαν με έκπτωση 45%, δηλαδή στα 27 περίπου! υπάρχει περίπτωση να μου το δώσουν δωρεάν ή θα χρειαστεί να πληρώσει και περισσότερα απ' όσα θα πλήρωνα με το παλιό πρόγραμμα; :worry:

Αν η εκπτωση ξεκινησε τωρα, παρε να ρωτησεις τωρα, γιατι αν περασει ο καιρος μπορει να υπολογιστει με τα νεα δεδομενα των λογαριασμων σου.

 

Sent from my HTC Desire

 

Εγώ είμαι στο απεριόριστα 45. Το τελικό ποσό μου δηλαδή βγαίνει στα 50,39 €. Έχω μια επιδότηση 270€ και σκέφτομαι να τους ζητήσω να μου την κάνουν έκπτωση. Έστω ότι δέχονται.. Πόσο θα βγαίνει το τελικό ποσό πληρωμής μου? Η έκπτωση δηλαδή σε ποια φάση περνιέται? Κάντε μου μια ανάλυση όποιος ξέρει...

Να σημειώσω ότι το συμβόλαιο μου είναι 18μηνο και αύριο πληρώνω τον πρώτο λογαριασμό. Αρα υποθέτω ότι η έκπτωση θα υπολογιστεί για 17 μήνες και όχι για 18 σωστά?

Να κάνω μία προσπάθεια να το υπολογίσω να μου πείτε αν βγαίνει σωστά...

Vodafone Unlimited 45 36,58€

Επιδότηση 270€ / 17 μήνες 15,88€

Άρα τελικό ποσό παγίου 20,70€

Φόρος Κινητής Τηλεφωνίας 12% 2,48€

ΠΟΣΟ ΠΟΥ ΥΠΟΚΕΙΤΑΙ ΣΕ ΦΠΑ: 23,18€

ΣΥΝΟΛΟ Φ.Π.Α. 23% : 5,33€

ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΠΟΣΟ ΠΛΗΡΩΜΗΣ: 28,51€

 

Αυτό είναι αυτό που υπολογίζω εγώ (και με συμφέρει κιόλας). Κατ'αρχήν θα δεχτούνε να το περάσουνε σαν έκπτωση το ποσό της επιδότησης?

Και κατά δεύτερον τα υπολογίζω σωστά?

 

Απο οτι καταλαβαινω εχεις καποια προσφορα για να λες οτι δεν πηρες ακομα την επιδοτηση και ξεκινησε τωρα η συνδεση, οποτε καλυτερα να μιλησεις με τον ανθρωπο που σου εκανε την προσφορα. Γενικα παντως η εκπτωση αντι επιδοτησης ειναι συγκεκριμενο ποσοστο για καθε παγιο και δε σχετιζεται με τον λογαριασμο ή την επιδοτηση.

 

 

Συγγνωμη για τα συνεχομενα, ειμαι απο το κινητο.

 

Sent from my HTC Desire

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι καταλαβαινω εχεις καποια προσφορα για να λες οτι δεν πηρες ακομα την επιδοτηση και ξεκινησε τωρα η συνδεση, οποτε καλυτερα να μιλησεις με τον ανθρωπο που σου εκανε την προσφορα. Γενικα παντως η εκπτωση αντι επιδοτησης ειναι συγκεκριμενο ποσοστο για καθε παγιο και δε σχετιζεται με τον λογαριασμο ή την επιδοτηση.

 

 

Συγγνωμη για τα συνεχομενα, ειμαι απο το κινητο.

 

Sent from my HTC Desire

 

Εκανα φορητοτητα και μου εδωσαν 270€ επιδότηση την οποια ομως δεν πήρα κατευθείαν γιατι περίμενα να βγει το μίνι προ για να το παρω. Ομως σκέφτομαι οτι και σαν εκπτωση να μου το δωσουν δεν εχω προβλημα αυτη τη στιγμη γιατι εχω τηλέφωνο τωρα.

Θα ρωτήσω αν το δεχτούνε και θα δω τι θα κανω.

 

Sent from my X10i using Tapatalk

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

Η εκπτωση στο συνδυαστικο χολ-βοντα αναφερεται σε μια γραμμη ή σε ενα αφμ; Ρωταω γιατι εχω 4 γραμμες με την μια στο unlimited50 και ολες μαζι παγιο 125€.. Μου περασαν ομως -5 στην γραμμη με το unlimited50.. Μηπως επρεπε παραπανω με 4 γραμμες;
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει για έναν αριθμό και ένα ΑΦΜ. Στην περίπτωσή σου, την πέρασαν στον αριθμό με το μεγαλύτερο πάγιο, προκειμένου να έχεις μεγαλύτερο όφελος(ο φόρος κινητής τηλεφωνίας πέφτει έτσι στο 12% αντί για 15% ) ;)
Link to comment
Share on other sites

Το πινακακι λεει συνολικη εκπτωση :Ρ

Καλα ειναι για ενα προγραμμα των 50 ευρω. Βαλε και τα 5 στη HOL, καλα ειναι τα 15 :grin:

 

Sent from my HTC Desire

 

Τί να σου πω..Εμένα μου είπε -10€ άμα τα συνδέσω..και άλλα -5€ από την έκπτωση παγίου..

--

Το θέμα είναι ότι πήρα πίσω να μιλήσω με την τύπισσα,αλλά μου είπαν πως ήταν απασχολημένη και ότι θα με έπαιρνε πίσω στα στοιχεία που έδωσα,αλλά@@..Δεν πήρε κανείς.Να πάρω αύριο το απόγευμα πάλι να την αναγορέψω ή το πρωί; Πώς πάνε οι βάρδιες ,εναλαξ :p; (τί ρωτάω και γω)

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Ενημερώθηκα σήμερα για την επιδότηση μου από κατάστημα vodafone και ενώ είμαι σε πρόγραμμα με μεγάλο πάγιο η επιδότηση είναι γελοία. Ποιός είναι ο αριθμός για να τους καλέσω και να τους τρίξω λίγο τα δόντια μήπως και την ανεβάσουν; Κάλεσα το 13830 και μου είπαν ότι δεν μπορούν να μου πουν κάτι για την επιδότηση. Να τους ζητήσω φορητότητα ή να το κάνω καρτοκινητό; Τι προτείνετε; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Το προχώρησα λοιπόν το ζήτημα(VF unlimited 45).Και μου είπανε να περιμένω 3-4 εργάσιμες μέχρι να με τηλεφωνήσουν ,για να το επιβεβαιώσουμε και να μου στείλουν το συμβόλαιο.

Ίσχυε ακόμα αυτό το -50% για τους πρώτους 4μήνες. Μου είπε η τύπισσα ότι είναι προσφορά μετατροπής καρτοκινητού σε συμβόλαιο .Ααα και το άλλο που μου είπε,είναι ότι έχουμε την ίδια μέρα γενέθλια και ότι έχω δύσκολο όνομα και κάποιος μπορεί να μπερδέψει την γλώσσα του :P . Αυτταα!

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σας. Υπαρχεί σοβαρό πρόβλημα με Vodafone και θέλω την βοήθεια σας. Η υπόθεση έχει ως εξής: Πρίν από 14 μήνες αγόρασα ενα HTC mini από επιδότηση. Το τηλέφωνο παρουσίαζε σε πολύ τακτά χρονικά διαστήματα κολλήματα λογισμικού και διάφορες δυσλειτουργίες με αποτέλεσμα να επισκέπτεται το service συχνότατα. Πρόσφατα (πρίν 2 μήνες περίπου) ξαναπαρουσίασε πρόβλημα και πήγε για 4η ή 5η φορά στο service απαιτώντας αντικατάσταση συσκευής (βάση σχετικής νομοθεσίας). Από τότε έχει ξεκινήσει ένας μαραθώνιος διαβουλεύσεων με την εταιρεία να με μου λέει ότι θα προβεί σε αντικατάσταση του τηλεφώνου και να με ενημερώνει ότι θα μου έρθει το καινούριο τηλέφωνο σύντομα. Η μία βδομάδα γινόταν 15 μέρες, οι 15 μερες 20 κ.ο.κ με αποτέλεσμα 2 ΄μήνες μετά το τηλέφωνο ΄να είναι ακόμη στο service. Στο μεταξύ είχαν μεσολαβήσει αλλεπάληλα τηλέφωνα στην εταιρεία και τα σχετικά σέρβις εκ μέρους μου χωρίς να δωθεί κάποια λύση. Έτσι έφτασα στα όρια μου και θα ακολουθήσουν οι σχετικές νομικές διαδικασίες για να βρω το δίκαιο μου. Θα ήθελα σας παρακαλώ να με ενημερώσετε που μπορώ να απευθυνθώ και που να κάνω τις σχετικές καταγγελίες
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σας. Υπαρχεί σοβαρό πρόβλημα με Vodafone και θέλω την βοήθεια σας. Η υπόθεση έχει ως εξής: Πρίν από 14 μήνες αγόρασα ενα HTC mini από επιδότηση. Το τηλέφωνο παρουσίαζε σε πολύ τακτά χρονικά διαστήματα κολλήματα λογισμικού και διάφορες δυσλειτουργίες με αποτέλεσμα να επισκέπτεται το service συχνότατα. Πρόσφατα (πρίν 2 μήνες περίπου) ξαναπαρουσίασε πρόβλημα και πήγε για 4η ή 5η φορά στο service απαιτώντας αντικατάσταση συσκευής (βάση σχετικής νομοθεσίας). Από τότε έχει ξεκινήσει ένας μαραθώνιος διαβουλεύσεων με την εταιρεία να με μου λέει ότι θα προβεί σε αντικατάσταση του τηλεφώνου και να με ενημερώνει ότι θα μου έρθει το καινούριο τηλέφωνο σύντομα. Η μία βδομάδα γινόταν 15 μέρες, οι 15 μερες 20 κ.ο.κ με αποτέλεσμα 2 ΄μήνες μετά το τηλέφωνο ΄να είναι ακόμη στο service. Στο μεταξύ είχαν μεσολαβήσει αλλεπάληλα τηλέφωνα στην εταιρεία και τα σχετικά σέρβις εκ μέρους μου χωρίς να δωθεί κάποια λύση. Έτσι έφτασα στα όρια μου και θα ακολουθήσουν οι σχετικές νομικές διαδικασίες για να βρω το δίκαιο μου. Θα ήθελα σας παρακαλώ να με ενημερώσετε που μπορώ να απευθυνθώ και που να κάνω τις σχετικές καταγγελίες

 

Δεν ξέρω,αλλά η ΕΕΤΤ κάνει δουλειά γιαυτόν τον λόγο;

Ορίστε πάντως

http://www.apps.eett.gr/complaints/Complaint.seam

http://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/

Edited by xtrmsnpr

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Η σχετική νομοθεσία αναφέρει σαφέστατα ότι την αντικατάστση κάνει ο έμπορος από τον οποίο το αγόρασες. Είναι άχρηστο να ενοχλείς το Servis.

Πήγαινε στον Έμπορο που σου το πούλησε.

Αν θές να κάνεις νομικές διαδικασίες (όπως λές) , πας στον δικηγόρο σου

Link to comment
Share on other sites

Διαβασα στο site της voda οτι για φορητοτητα υπαρχουν 2 επιλογες. 50% εκπτωση στη συσκευη ή καποια προσφορα στο παγιο. Μηπως ξερετε αν καποιες συσκευες εξαιρουνται απο την προσφορα της εκπτωσης 50% στη συσκευη (ενδιαφερομαι για το galaxy s2 ) και αν ισχυει για φορητοτητα απο καρτοκινητο σε συμβολαιο Voda? Edited by sf-haris
Link to comment
Share on other sites

Διαβασα στο site της voda οτι για φορητοτητα υπαρχουν 2 επιλογες. 50% εκπτωση στη συσκευη ή καποια προσφορα στο παγιο. Μηπως ξερετε αν καποιες συσκευες εξαιρουνται απο την προσφορα της εκπτωσης 50% στη συσκευη (ενδιαφερομαι για το galaxy s2 ) και αν ισχυει για φορητοτητα απο καρτοκινητο σε συμβολαιο Voda?

 

λέγοντας φορητοτητα εννοούν να έρθεις από άλλη εταιρία στην vodarhone!!!

τώρα και από καρτοκινητο σε συμβόλαιο πάλι θα έχεις κάποια έκπτωση άλλα όχι τόσο μεγάλη!!!

Link to comment
Share on other sites

λέγοντας φορητοτητα εννοούν να έρθεις από άλλη εταιρία στην vodarhone!!!

τώρα και από καρτοκινητο σε συμβόλαιο πάλι θα έχεις κάποια έκπτωση άλλα όχι τόσο μεγάλη!!!

 

Διαβασα στο site της voda οτι για φορητοτητα υπαρχουν 2 επιλογες. 50% εκπτωση στη συσκευη ή καποια προσφορα στο παγιο. Μηπως ξερετε αν καποιες συσκευες εξαιρουνται απο την προσφορα της εκπτωσης 50% στη συσκευη (ενδιαφερομαι για το galaxy s2 ) και αν ισχυει για φορητοτητα απο καρτοκινητο σε συμβολαιο Voda?

 

Προχτές έκανα το αίτημα.

Εμένα μου έδωσαν πάντως -50% για τους πρώτους 4μήνες στο πάγιο μου,επειδή πήγα από cu(έστω καρτοκινητό) σε συμβόλαιο .

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Εκανα μια αίτηση πριν μία εβδομάδα από το site της Vodafone. Ερχεται χθες η courier και βλέπω ημερομηνία συμβολαίου 31/8. Τον έδιωξα χωρίς να υπογράψω το συμβόλαιο. Ε όχι και να πληρώσω 7 μέρες χωρίς να έχω τις υπηρεσίες.
Link to comment
Share on other sites

Η ημερομηνία έναρξης του συμβολαίου είναι η ημερομηνία της σύνδεσης, και όχι της υπογραφής του συμβολαίου.

 

11.1 Η ισχύς της Σύμβασης αρχίζει από την ημερομηνία ενεργοποιήσεως των Υπηρεσιών.
Link to comment
Share on other sites

Η ημερομηνία έναρξης του συμβολαίου είναι η ημερομηνία της σύνδεσης, και όχι της υπογραφής του συμβολαίου.

Κρίμα...Και ήταν καλό νούμερο...

Link to comment
Share on other sites

Εκανα μια αίτηση πριν μία εβδομάδα από το site της Vodafone. Ερχεται χθες η courier και βλέπω ημερομηνία συμβολαίου 31/8. Τον έδιωξα χωρίς να υπογράψω το συμβόλαιο. Ε όχι και να πληρώσω 7 μέρες χωρίς να έχω τις υπηρεσίες.

 

Πρέπει γενικά να είσαι πολύ "περίεργος" άνθρωπος. Μακάρι να μην είσαι μόνο έτσι στον κλάδο κινητής.

 

PS: "Περίεργος" εννοώ με την καλή έννοια και όχι να βγάζεις κόμπλεξ αλλά κανείς δεν ξέρει...

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα...Και ήταν καλό νούμερο...

 

καλα και να υπεγραφες το συμβολαιο ολοκληρη ΕΕΤΤ υπαρχει απο πισω να σε διακαιωσει!! ελεος....:lol:

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει γενικά να είσαι πολύ "περίεργος" άνθρωπος. Μακάρι να μην είσαι μόνο έτσι στον κλάδο κινητής.

 

PS: "Περίεργος" εννοώ με την καλή έννοια και όχι να βγάζεις κόμπλεξ αλλά κανείς δεν ξέρει...

Ναι, είμαι, και εύχομαι να μην φτάσω τα 70-80 γιατί ποιος με ακούει μετά...

 

καλα και να υπεγραφες το συμβολαιο ολοκληρη ΕΕΤΤ υπαρχει απο πισω να σε διακαιωσει!! ελεος....

Εκείνη τη στιγμή δεν μου πέρασε από το μυαλό. Είμαι και λίγο αργόστροφος.

Link to comment
Share on other sites

Και να υπέγραφες, όλα λύνονται με μια κλήση στην εξυπηρέτηση πελατών. Τα υπόλοιπα είναι για να περνάει η ώρα.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Και να υπέγραφες, όλα λύνονται με μια κλήση στην εξυπηρέτηση πελατών. Τα υπόλοιπα είναι για να περνάει η ώρα.

Εχεις δίκιο, αλλά εκείνη τη στιγμή δεν δουλεύει το μυαλό...

 

Χθες το απόγευμα, λαμβάνω ένα SMS από τη Vodafone...

"ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΕΧΕΙ ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΘΕΙ. ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΑΣ. ΤΜΗΜΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΩΝ VODAFONE".

 

Η πλάκα είναι ότι η μόνη αλλαγή στοιχείων που έκανα, είναι πριν 3 μήνες, όταν και άλαξα ταυτότητα. Καλώ στην εξυπηρέτηση πελατών χθες το βράδυ και μου λένε ότι δεν έχουν πρόσβαση στο σύστημα και να τους καλέσω το πρωί. Τους καλώ λοιπόν το πρωί και μου λένε ότι μένω στη Γλυφάδα (!!!). Αν τους τείλω μια ωραιότατη επιστολή, θα φταίω; :angry:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις με πήρανε τηλέφωνο(η κοπέλα που είχα μιλήσει και την προηγούμενη βδομάδα) από την vodafone,και μου είπε πως το αίτημα μου απορρίφθηκε λόγω ότι υπήρχε ήδη αίτημα ( wtf? ) .Της είπα πως όχι,από πέρσι που είχα μιλήσει με κάποιον από την εταιρία δεν το είχαμε προχωρήσει..Και είπε ότι θα το δει.Και έτσι κόλλησε εκεί το ζήτημα.

Και μόλις με πήρε τηλ πάλι πίσω,τώρα που σας έγραφα,και μου είπε,όντως από πέρσι υπήρχε ένα αίτημα που δεν είχε διαγραφτεί,αν και θα έπρεπε.Και το προχώρησαν,και θα με πάρουν τηλ να κανονίσουμε τον κούριερ..

Πάλι καλά,πάντως πολύ εξυπηρετική η τύπισσα,να μου πεις λ7 παίζουν,αλλά οκ.Είναι και ευγενική πάνω από όλα,και μπορέσαμε και συνεννοηθήκαμε .

- - - -

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...