Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακριβως...Απο αρχικη καπου στα 60-65 ευρω.

 

Αν επιτρέπεται.... σε τι πρόγραμμα? Δηλαδή τι πάγιο? Και μέσος όρος λογαριασμών πόσο ήταν?

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Αν επιτρέπεται.... σε τι πρόγραμμα? Δηλαδή τι πάγιο? Και μέσος όρος λογαριασμών πόσο ήταν?

 

Φυσικα και επιτρεπεται...Λογαριασμοι 40 ευρω περιπου και παγιο 35 ευρω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Οπότε, όπως δείχνουν τα πράγματα, η κατάσταση είναι έτσι όπως ήταν.... δεν έχει αλλάξει κάτι.

 

Κανένας άλλος να μας πει την εμπειρία του?

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Παντως ειναι καλα να εχουμε συνδεσεις που εχουν ...επετειο Χριστουγεννα και Πασχα που γινεται χαμος με επιδοτησεις με τα τωρινα δεδομενα τουλαχιστον. Ο ανταγωνισμος στα High του.:D:D:D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κανείς που να ξέρει ακριβώς πόσο είναι το πάγιο στο απεριόριστα 50? Είχα κάνει νέα σύνδεση το Πάσχα με 2 πάγια δώρο και το πρώτο πάγιο μου ήρθε 70 χωρίς να ξεπεράσω τον δωρεάν χρόνο ομιλίας.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κανείς που να ξέρει ακριβώς πόσο είναι το πάγιο στο απεριόριστα 50? Είχα κάνει νέα σύνδεση το Πάσχα με 2 πάγια δώρο και το πρώτο πάγιο μου ήρθε 70 χωρίς να ξεπεράσω τον δωρεάν χρόνο ομιλίας.

 

Σου ήρθε να πληρώσεις στον 2ερο μήνα να φανταστώ ? Στον πρώτο λογαριασμο που σου ήρθε πλήρωσες και εκεί πάγιο?

Link to comment
Share on other sites

Σου ήρθε να πληρώσεις στον 2ερο μήνα να φανταστώ ? Στον πρώτο λογαριασμο που σου ήρθε πλήρωσες και εκεί πάγιο?

 

Ναι στον δεύτερο μήνα. Στον πρώτο λογαριασμό πλήρωσα 13 ευρώ.

Edited by elusive
Link to comment
Share on other sites

Ναι στον δεύτερο μήνα. Στον πρώτο λογαριασμό πλήρωσα 13 ευρώ.

 

Εντάξει είναι τότε.. Και σε μένα έτσι έγινε όταν έκανα σύνδεση τα Χριστούγεννα που έδιναν 2 πάγια δώρο. Απλά σκέψου ότι στον πρώτο μήνα σου έχεται παραπάνω από 1 πάγιο.. γιατί προπληρώνεις πάντα και 1 μήνα επιπλέον για να τρέχει μπροστά το πάγιο.. Πάντα δηλαδή στον πρώτο λογαριασμό είναι σαν να πληρώνεις 2 πάγια (ή 1,5 ανάλογα). Οπότε από τον δεύτερο μήνα και μετά θα σου έρχεται κανονικά το πάγιο..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Είμαι συνδρομητής vodafone unlimited.

Γνωρίζει κανείς πώς μπορώ να μάθω πόσα mg (για την υπηρεσία Internet)

απο τα 750mg έχω χρησιμοποιήσει?

Στέλνουμε μήνυμα σε κάποιο αριθμό ή πρέπει να παίρνω το τμήμα εξυπηρέτησης 13830 και να ρωτάω κάθε φορά?

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Είμαι συνδρομητής vodafone unlimited.

Γνωρίζει κανείς πώς μπορώ να μάθω πόσα mg (για την υπηρεσία Internet)

απο τα 750mg έχω χρησιμοποιήσει?

Στέλνουμε μήνυμα σε κάποιο αριθμό ή πρέπει να παίρνω το τμήμα εξυπηρέτησης 13830 και να ρωτάω κάθε φορά?

 

Ευχαριστώ πολύ

 

Πρεπει να παρεις τηλ στο 13830.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν το αναφέρει το μήνυμα από το 1284; Όταν τα mb κοντεύουν να τελειώσουν, υπάρχει ειδοποίηση;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει είναι τότε.. Και σε μένα έτσι έγινε όταν έκανα σύνδεση τα Χριστούγεννα που έδιναν 2 πάγια δώρο. Απλά σκέψου ότι στον πρώτο μήνα σου έχεται παραπάνω από 1 πάγιο.. γιατί προπληρώνεις πάντα και 1 μήνα επιπλέον για να τρέχει μπροστά το πάγιο.. Πάντα δηλαδή στον πρώτο λογαριασμό είναι σαν να πληρώνεις 2 πάγια (ή 1,5 ανάλογα). Οπότε από τον δεύτερο μήνα και μετά θα σου έρχεται κανονικά το πάγιο..

 

Ok ευχαριστώ πολύ φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ειμαι κοτε με 3 εταιρικα και λογω ΚΑΜΠΑΝΑΣ σηματος φευγω τρεχοντας για οπου λαχει..

Μπορω να φυγω χωρις ποινη τελος Αυγουστου.Στην κοτε μου δινουνε επιδοτηση περιπου 350 ευρα.Με πηραν απο βοντα και τους ειπα οτι εχω 400 μηπως και.. αλλα μου ειπαν και αυτοι 400(μηνιοι λογαριασμοι 90-100ε)και με ιδια παγια με πριν

Οταν καποιος φιλος λεει οτι απο 65 πηγε 300,εγω απο 350 ποσα μπορω να διεκδικησω;

Επισης καπου στο Πασχα θυμαμαι περνωντας προσφορα απο καταστημα βοντα μου ειπανε για παγια -5ευρω δηλ απο 17,8 στα 12,8 και επιδοτηση 330ευρα.Μου φανηκε απιστευτη διοτι 5χ3γραμμες χ 12μηνες =180ε λιγοτερα και 50χ3γραμμεςχ12=1,800 λεπτα περισσοτερα μεταξυ μας απο κοτε αλλα θα πληρωνα ποινη 150ε και δεν εφυγα.Τωρα ομως μου δωσανε 17,8 παγια λεγοντας οτι μου κανουνε και προσφορα για τα επαγγελματικα 90+60.

Τελικα ποσο παζαρι παιρνει η βοντα για επιδοτησεις κ εκπτωσεις παγιων;Καλυτερη περιοδος τελος Ιουλιου η αρχες Σεπτεμβρη;

Edited by kavas2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ειμαι κοτε με 3 εταιρικα και λογω ΚΑΜΠΑΝΑΣ σηματος φευγω τρεχοντας για οπου λαχει..

Μπορω να φυγω χωρις ποινη τελος Αυγουστου.Στην κοτε μου δινουνε επιδοτηση περιπου 350 ευρα.Με πηραν απο βοντα και τους ειπα οτι εχω 400 μηπως και.. αλλα μου ειπαν και αυτοι 400(μηνιοι λογαριασμοι 90-100ε)και με ιδια παγια με πριν

Οταν καποιος φιλος λεει οτι απο 65 πηγε 300,εγω απο 350 ποσα μπορω να διεκδικησω;

Επισης καπου στο Πασχα θυμαμαι περνωντας προσφορα απο καταστημα βοντα μου ειπανε για παγια -5ευρω δηλ απο 17,8 στα 12,8 και επιδοτηση 330ευρα.Μου φανηκε απιστευτη διοτι 5χ3γραμμες χ 12μηνες =180ε λιγοτερα και 50χ3γραμμεςχ12=1,800 λεπτα περισσοτερα μεταξυ μας απο κοτε αλλα θα πληρωνα ποινη 150ε και δεν εφυγα.Τωρα ομως μου δωσανε 17,8 παγια λεγοντας οτι μου κανουνε και προσφορα για τα επαγγελματικα 90+60.

Τελικα ποσο παζαρι παιρνει η βοντα για επιδοτησεις κ εκπτωσεις παγιων;Καλυτερη περιοδος τελος Ιουλιου η αρχες Σεπτεμβρη;

 

Πέρασαν αυτές οι εποχές. Το καλύτερο να εκμεταλλευτείς "προσφορές" πίστωσης στο λογαριασμό σου.

Link to comment
Share on other sites

Πέρασαν αυτές οι εποχές. Το καλύτερο να εκμεταλλευτείς "προσφορές" πίστωσης στο λογαριασμό σου.

 

Τι εννοείς με το "πέρασαν αυτές οι εποχές"?

Περίεργο πράγμα τα όνειρα....

Για να τα δεις πρέπει να κοιμηθείς.

Για να τα ζήσεις, πρέπει να ξυπνήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Εγω αντιθετα νομιζω οτι περασαν αυτες οι εποχες και ερχονται αλλες «καλυτερες»!

Με τετοια κριση και μαυρο φθινοπωρο που ερχεται νομιζω οτι θα εξαντλησουν(μαλλον απο αρχες Σεπτεμβρη) τα περιθωρια που εχουν σε επιδοτησεις-εκπτωσεις-προσφορες κτλ

Οταν πχ σε εμενα με 3τηλ θα παρουν 900-1000 ευρω το χρονο μπορουν να φτασουν την επιδοτηση στο 50%α ν ε τ α ! ! ! μπορει και κανα παγιο δωρο

Παντως μετα τις διακοπες τελος Αυγουστου θα αρχισω touring και θα ειμαι πολυ σκληρος διαπραγματευτης

Link to comment
Share on other sites

Στο unlimited ειναι δωρεαν και τα mms προς vodafone?

 

Δεν λεει για mms αλλα για sms μονο το προγραμμα.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έγινε η φορητότητα μου απο κοσμοτε σε βονταφον.

Στο myaccount που πήγα να κάνω εγγραφή μου λέει οτι ειναι λάθος ο συνδυασμός ονοματος/επωνυμου/αριθμου κινητου/αφμ.

Μηπως δεν εχει ενημερωθεί ακόμα το σύστημά τους λόγω της φορητότητας?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έγινε η φορητότητα μου απο κοσμοτε σε βονταφον.

Στο myaccount που πήγα να κάνω εγγραφή μου λέει οτι ειναι λάθος ο συνδυασμός ονοματος/επωνυμου/αριθμου κινητου/αφμ.

Μηπως δεν εχει ενημερωθεί ακόμα το σύστημά τους λόγω της φορητότητας?

 

Πιθανότατα αυτό είναι, απο αύριο λογικά θα είναι οκ. Γράψε τα στοιχεία όπως ακριβώς τα γράφει το συμβόλαιο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έγινε η φορητότητα μου απο κοσμοτε σε βονταφον.

Στο myaccount που πήγα να κάνω εγγραφή μου λέει οτι ειναι λάθος ο συνδυασμός ονοματος/επωνυμου/αριθμου κινητου/αφμ.

Μηπως δεν εχει ενημερωθεί ακόμα το σύστημά τους λόγω της φορητότητας?

 

Μήπως είχες γραφτεί και παλιά αν το είχες καρτοκινητό? Ή δεν έχεις ξαναγραφτεί ποτέ ξανά στο my account με αυτόν τον αριθμό?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είχες γραφτεί και παλιά αν το είχες καρτοκινητό? Ή δεν έχεις ξαναγραφτεί ποτέ ξανά στο my account με αυτόν τον αριθμό?

ειχα γραφτεί παλια, αλλα πριν παω με φορητοτητα στη κοσμοτε. λες να χει κι αυτο κάποια σχέση?

Link to comment
Share on other sites

ειχα γραφτεί παλια, αλλα πριν παω με φορητοτητα στη κοσμοτε. λες να χει κι αυτο κάποια σχέση?

 

Ναι.. Κι εγώ όταν είχα κάρτα και άλλαξα σε συμβόλαιο με τον ίδιο αριθμό είχα το ίδιο πρόβλημα. Eμένα μου είχαν πει τότε να πάω στη φόρμα επικοινωνίας εδώ

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=1729

και να στείλω ένα μύνημα να με διαγράψουν από το "my account" για να ξαναγραφτώ σαν συμβόλαιο (δώσε και τα στοιχεία σου που είναι απαραίτητα όπως το κινητό σου, useranme και password) .. Μέσα σε 5 μέρες δοκίμασε ξανά.

Link to comment
Share on other sites

Και γω πηγα τη Δευτερα και εκανα αιτηση φορητοτητας απο VODAFONE σε COSMOTE (μετα απο παροτρυνση φιλου) και απο 2x85 που ειχα επιδοτηση για δυο συνδεσεις με πηραν τηλ και μου το εκαναν 2x145.

 

Σκοπευω ομως να κανω κι αλλο παζαρι οταν ερθει με το καλο το iPhone.

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την Τροποποίηση!
Link to comment
Share on other sites

Σκοπευω ομως να κανω κι αλλο παζαρι οταν ερθει με το καλο το iPhone.

 

Αν ανανεωσες τωρα αδυνατον σε 2 μηνες να ξαναπαρεις επιδοτηση.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...