Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Koita na deis to kinito sou tha to steiloun sti Vservices... tha to koitaksoun an isxuei to kameno pixel...to poses meres to exeis.. akoma akoma k to poses ores milises... tha krinoun an einai ellatomatiko ... k an nai, tha se paroun apo to katastima na pas na pareis alli suskeuh (an eisai tuxeros k exoun kai stock Omnia sto katastima giati ap' oso ksero einai se ellipsi ton teleutaio kairo...) :X
Link to comment
Share on other sites

Koita na deis to kinito sou tha to steiloun sti Vservices... tha to koitaksoun an isxuei to kameno pixel...to poses meres to exeis.. akoma akoma k to poses ores milises... tha krinoun an einai ellatomatiko ... k an nai, tha se paroun apo to katastima na pas na pareis alli suskeuh (an eisai tuxeros k exoun kai stock Omnia sto katastima giati ap' oso ksero einai se ellipsi ton teleutaio kairo...) :X

 

δηλαδη φεξε μου και γλιστρησα... εγω νομιζα οτι στο αντικαθιστουν επιτοπου τορα θα περιμενω και καμια βδομαδα και στο τελος θα μου πουν οτι δεν το εγκρινουν

Link to comment
Share on other sites

Το έφτιαξαν το 1284.Κάλεσα το πρωί και η υπηρεσία λειτουργεί και πάλι κανονικά.Μπράβο στη Vodafone γιατί μου είχαν πει ότι μέσα στο Σ/Κ θα προσπαθήσουν να την φτιάξουν και όντως το έκαναν.:D:)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση.

Η προσφορά της Vodafone με τα 300Ε τελείωσε? Αν ναι, υπάρχει περίπτωση να ξανακάνει αντίστοιχη προσφορά? Έχω ενα αριθμό cosmote που με ενδιαφέρει να μεταφέρω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση.

Η προσφορά της Vodafone με τα 300Ε τελείωσε? Αν ναι, υπάρχει περίπτωση να ξανακάνει αντίστοιχη προσφορά? Έχω ενα αριθμό cosmote που με ενδιαφέρει να μεταφέρω

Η προσφορά με τα 300 ευρώ έχει τελειώσει από τις 31/1.:)

Link to comment
Share on other sites

Θα δούμε κι εμεις καμμια προσφορά με 5 ευρώ 500 λεπτά σαν του Κοτε ή και πάλι θα τα ξεχάσει τα συμβόλαια η Voda?
Link to comment
Share on other sites

Θα δούμε κι εμεις καμμια προσφορά με 5 ευρώ 500 λεπτά σαν του Κοτε ή και πάλι θα τα ξεχάσει τα συμβόλαια η Voda?

Η Wind λένε ότι θα απαντήσει στην Cosmote.Η Vodafone;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Καλά,μην ακούς το τι λέγεται από παπαγαλάκια :p

 

Αν κάνουν κάποια τέτοια προσφορά,θα τη δούμε!Μπορεί η Vodafone να δώσει κάτι ποιο διαφοροποιημένο,ποτέ δεν ξέρεις ;) Μπορεί και τίποτα,μπορεί και την ίδια!

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά με τα 300 ευρώ έχει τελειώσει από τις 31/1.:)

 

Thanks, μάλλον αργησα πολύ :)

Υπάρχει περίπτωση να ξανακάνει αντίστοιχη προσφορά?

Link to comment
Share on other sites

εγω ακουσα απο ατομο που εχει σχεση με την βοντα οτι θα γινει κατι αναλογο οπως εκανε η wind με δωρεαν κινητα. το ποτε δεν ειναι γνωστο ακομη αλλα μαλλον συντομα. περισσοτερες λεπτομερειες δεν γνωριζω.

μακαρι να γινει οντως και να ισχυει και για αλλαγη πακετου!

*σας λεω τι μου ειπανε! μπορει να ειναι και ψεματα... ξερω γω?(για να μην μου λετε οτι λεω οτι να 'ναι) παντως μου το ειπε ατομο που εχει σχεση με ενα καταστημα της βοντα στις Σερρες.

Link to comment
Share on other sites

εγω ακουσα απο ατομο που εχει σχεση με την βοντα οτι θα γινει κατι αναλογο οπως εκανε η wind με δωρεαν κινητα. το ποτε δεν ειναι γνωστο ακομη αλλα μαλλον συντομα. περισσοτερες λεπτομερειες δεν γνωριζω.

μακαρι να γινει οντως και να ισχυει και για αλλαγη πακετου!

*σας λεω τι μου ειπανε! μπορει να ειναι και ψεματα... ξερω γω?(για να μην μου λετε οτι λεω οτι να 'ναι) παντως μου το ειπε ατομο που εχει σχεση με ενα καταστημα της βοντα στις Σερρες.

 

Επειδή δεν γνωρίζω, τι ακριβώς έκανε η Wind με δωρεάν κινητά ?

Link to comment
Share on other sites

κανοντας νεα συνδεση με παγιο απο 30€ και πανω επαιρνες οποια συσκευη ηθελες, αρκει να ηταν ετοιμοπαραδοτη στο καταστημα wind.
Link to comment
Share on other sites

κανοντας νεα συνδεση με παγιο απο 30� και πανω επαιρνες οποια συσκευη ηθελες, αρκει να ηταν ετοιμοπαραδοτη στο καταστημα wind.

 

Φαντάζομαι σκηνές πανικού στα καταστήματα wind, δεδομένης και της ανοργανωσιάς της συγκεκριμένης εταιρίας :lol:

Link to comment
Share on other sites

εγω με 2-3 ατομα που μιλησα που πηραν κινητα, μου ειπαν οτι ηταν πολυ χαλαρα τα πραματα! ουτε πανικος, ουτε τιποτα! ειδικα στην Ξανθη σε ενα καταστημα ηταν αδειο! ο,τι συσκευη ηθελες υπηρχε!
Link to comment
Share on other sites

εγω με 2-3 ατομα που μιλησα που πηραν κινητα, μου ειπαν οτι ηταν πολυ χαλαρα τα πραματα! ουτε πανικος, ουτε τιποτα! ειδικα στην Ξανθη σε ενα καταστημα ηταν αδειο! ο,τι συσκευη ηθελες υπηρχε!

 

Στη Θεσ/νίκη πάλι,σε μερικά καταστήματα γινόταν χαμός!!!

Link to comment
Share on other sites

Στη Θεσ/νίκη πάλι,σε μερικά καταστήματα γινόταν χαμός!!!

 

Και στην Αθήνα το παιδομάζωμα. Εκείνες, ή μάλλον εκείνη τη μέρα η wind έχασε πιο πολλούς από όσους κέρδισε :cool:.

Link to comment
Share on other sites

καλεις το 1284 ή στελνεις κενο sms στο ιδιο νουμερο(1284)!

για ελεγχο λογαριασμου καλεις 1289 ή στελνεις κενο sms στο 1289.

Link to comment
Share on other sites

καλεις το 1284 ή στελνεις κενο sms στο ιδιο νουμερο(1284)!

για ελεγχο λογαριασμου καλεις 1289 ή στελνεις κενο sms στο 1289.

 

δοκιμασα κ στα 2 να στειλω sms αλλα η απαντηση ηταν οτι δν ειναι διαθεσιμη η υπηρεσια για τον αριθμο μου..

Link to comment
Share on other sites

παιδιά,το ιντερνετ ενεργοποιειται αμεσως μετα απο φορητοτητα; προσπαθω να μπω vf live,και δε μπορώ..η φορητότητα ολοκληρώθηκε σήμερα..επίσης στο myaccount απο πότε θα μπορώ να κάνω εγγραφή;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά,το ιντερνετ ενεργοποιειται αμεσως μετα απο φορητοτητα; προσπαθω να μπω vf live,και δε μπορώ..η φορητότητα ολοκληρώθηκε σήμερα..επίσης στο myaccount απο πότε θα μπορώ να κάνω εγγραφή;

Θα πρέπει να στείλεις τις ρυθμίσεις της Vodafone στο κινητό σου θα μπορείς να μπεις κανονικά στο internet.Επίσης στο MyAccount μπορείς να κάνεις εγγραφή απ'όταν ενεργοποιήσεις τον αριθμό σου για να σου έρθει ο κωδικός ενεργοποιήσης.:)

Link to comment
Share on other sites

Αναμένω να δω τί θα κάνει το κόκκινο δίκτυο με το νέο πρόγραμμα για το 2009της κοσμοτέ για 500 λεπτά και 500 γραπτά μηνύματα προς όλα τα κοσμοτέ με 5 ευρώ το μήνα. Είχε δώσει πριν τα Χριστούγεννα 500 λεπτά προς κοσμοτέ και σταθερά με 5 ευρώ και τότε οι κόκκινοι σφύριζαν αδιάφορα αναμένοντας τη λήξη της προσφοράς. Τώρα θα κάνουν το ίδιο ;;;

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια, ενημερωση υπολοιπου για τα προγραμματα του iphone υπαρχει?? κ αν ναι, πως?

 

Καλείς 13830

 

Φίλε Foz, πρέπει να περιμένεις μία ημέρα και μετά να το τσεκάρεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...