Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είστε και οι δύο 


Sent from my iPhone 14 Pro using Tapatalk

Edited by Vasileios
Προσωπικοί χαρακτηρισμό αφαιρέθηκαν.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Οποιος διαφωνεί με κάτι που λεω ας το πει ... οποιος δεν καταλαβαινει  ας μην χαρακτηρίζει ,  στο κάτω κάτω παλέυω για όσους δεν καταλαβαίνουν  .

1) Οποιος αφήσει το συμβόλαιο εστω προσωρινά και πάει cu να αγοράσει το 11.5 απεριοριστα data   ΔΕΝ βάζει voip  , πάει liquid και βάζει εκει απεριοριστα και στην ομιλία τζαμπα (μένουν τα 2 ευρω απο τα 15 που θα χάλαγε για voip)

2) Οποιος φύγει από συμβολαιο και δεν θελει πολλά, παίρνει τα 2.5 gb shake κάθε μηνα και επισης παιρνεις απεριοριστα λεπτα απο liquid με 15 ευρω , συν λιγα ακόμα gb πx ογκοχρέωση 1-2 gb η 8 gb 6 ευρω καμια φορά ... δεν πάει voip επισης. (6-12 ευρω επιστροφή μέσο e-food)

3)Οποιος κανει πολυ μικρή χρήση γενικά πάει liquid και μένει με το 0.0065 kai 0.0012 και 13 ευρω κάθε 2 μηνες ή cashe back αν δεν βαριέται     ....  και αυτοί μακριά απο voip γιατι εχει κόστος και το ιντερνετ και δεν συμφέρει ουτε με crypto και ανευ φπα ... (χαλάει τα πιο πολλα από όσα έβαλε σε e-food αφου καταναλωσε σχετικα λίγα)

Ετσι ειναι με απλά μαθηματικά ...  φυσικά άλλες κουταμαρες όπως αγοράζω voip και κάρτα ιτνερνετ  και βασανίζομαι και χάνω και τον αριθμό μου , υπάρχουν πιο φτηνά από το liquid κλπ είναι το κλασικό τρολινγκ της Δημητρούλας και σια

ΥΓ

Οσοι είστε κάτω απο 30 ή έχετε γνωστό κάρτα νέων ΕΕ, αλλάζει το επίπεδο του τζαμπα 

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζετε ολοι να μην σέβεστε κανέναν και να συζητάτε για τα καρτοκινητα σας εδώ - το ποιος την εχει μεγαλύτερη - για να γλυτώσετε 5 σεντ .

Edited by Vasileios
προσωπικός υβριστικός χαρακτηρισμός αφαιρέθηκε
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ να παραμείνουμε στο θέμα σας. 

Κάθε αναφορά σε καρτοκινητό θα διαγράφεται.

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΠΑΙΔΙ πιο πάνω έχει ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ που θέλει να ανανεωσει  (δεν ειναι φανταστικό ατομο υπάρχει εδω)...    απαιτήσεις 2 ως 4 gb και 100-200 λεπτά  

Ρωτάει εσας ή και εγώ για αυτόν τι να κάνει στην πράξη γιατι δεν του ανανεώνουν το συμβόλαιο και περιμένω απάντηση και καθοδήγηση απο εσάς όντας μέσα στους νόμους του foroum.  Σεβαστείτε οτι έχει κουραστεί απο διαπραγματέυσεις και απλά πέστε του που να παει 

Εγω δεν ξέρω και δεν μπορώ πλέον (ξέρετε τι θα ελεγα) ... ο καθένας ειναι διαφορετικός ανθρωπος γιατι υπάρχει ενα κομάτι του εγκεφάλου που λέγετε empathy  και μερικούς ανθρώπους τους κάνει να μπαινουν στην θέση του διπλα που κάνει την ερωτηση, μπορείς να νιώσεις μέχρι και φυσικό πόνο ...  εσεις βλέπω εισαστε άνετοι και θα μπορέσετε να του απαντήσετε όπως και σε οσους εχουν το ιδιο θεμα βάση κανόνων και σωστα  χωρίς να υποφέρετε  ,  Απαντήστε για να καταλαβω στην πραξη  πως πρεπει να φερόμαστε όλοι εδω μεσα .. η απλα αδιαφορηστε αλλα σταματηστε τις επιθέσεις σε εμενα

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Εάν ζητήσει να του το κάνουν καρτοκινητο, ή ακόμη καλύτερα να κάνει φορητότητα σε άλλη εταιρία, δεν θα του κάνουν κάποια προταση για να μείνει;

Edited by VIPdriver
Μεθυσμένο Ότο κορρεκτ
Link to comment
Share on other sites

Ναι φυσικα  ... είπε του βγάζουν το λάδι στις διαπραγματέυσεις  (ξέρεις καλυτερα απο μένα , οπότε σεβάσου το κάπως αυτο.). 

Πέστου λοιπον ΤΙ ΝΑΚΑΝΕΙ τι να δεχτει ως αντιπρόταση και που να παει αν δεν δεχτουν αυτο που του προτίνεις ειναι ΒΑΣΙΚΟ πρόβλημα 10δων ατόμων εδώ μεσα που ανανεωνουν συμβόλαια με τοσο χαμηλές απαιτήσεις data/λεπτων , και θέλω να δω και πως πρεπει να τους φερόμαστε. 

Εγω δεν εμπαινα σε τοπικ συμβολαίων (μονο liquid και cu)  και δεν ειχα ιδέα τι συμβαίνει !!! αλλιώς θα ειχα φαει μπαν απο την 1η εβδομάδα για παραβίαση κανόνων (πονάω να του πω για συμβόλαια) , να σας δώ τι βοήθεια θα δώσετε στο παιδί εσεις που ξέρετε και απο συμβόλαια και ειναι τέτοιο τοπικ

Πολύ θα ήθελα και κάποιος μοντερατρ να συμβουλέψει το παιδί για παράδεγμα αν γίνεται μιας και ειναι stand by ... θα με βοηθήσει να καταλαβω πραγματικά και να αποφασίσω αν αξίζει ο κόπος μου η οχι

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Υπάρχει ξεχωριστό thread για το Liquid όπου και μεταφέρθηκαν τα σχετικά post... https://myphone.gr/forum/topic/196181/page/36/?tab=comments#comment-7226327

 

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν με ενδιαφέρει το τοπικ  liquid   ... θέλω να ενημερώσω ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ  ΡΩΤΑΝΕ ΓΙΑ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ εδω και όσους βλέπουν τις ερωτησεις τους ... Τελικα παίρνουν συμβόλαια 625 ευρω αντι 150 ευρω που πρεπει ...ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ  και δεν τους βοηθάνε οι πωλητές της vodafone αλλά ουτε  εδω

3 ώρες πριν, akilleas said:

Δεν μιλάω πολύ. Μπορεί να περάσουν και αρκετές ημέρες για να κάνω κλήση. Τώρα για δεδομένα λίγο που το παρακολουθώ δεν πρέπει να έχω ξεπεράσει σε κατανάλωση τα 4GB ποτέ.  Πάντως σε χρήση, εγώ έχω περισσότερα data και η γυναίκα πολύ περισσότερη ομιλία, αλλά πάγιο όμως και οι δύο το ίδιο.

Είχα κάνει ήδη αίτηση για να τα κάνω κάρτα CU, αλλά τελικά βρήκα συμφέρουσα την προσφορά και έτσι προχώρησα σε σύνδεση. Κάθε διετία μου βγάζουν το λάδι να ανανεώσω..... τελικά τα έκανα. 13,55 το ένα και 12,50 το δεύτερο λόγο ύπαρξης και σταθερή σύνδεσης.  

Λοιπόν, μου έδωσαν απεριόριστα λεπτά ομιλίας, 3000 ΣΜΣ και 10gb (5 το πακέτο +5 διπλασιασμός γιατί έχω και σταθερό). 

 

Οσοι έχετε ενδιαφέρον   πηγαίνται στο τοπικ που έβαλε πανω ο moderator ... δείτε το πρόβλημα που έγραψα και μετα  ΕΛΑΤΕ εδω να του πείτε τι μπορει να κανει με το συμβόλαιο του 

 
Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ξεχωριστό thread για το Liquid όπου και μεταφέρθηκαν τα σχετικά post... https://myphone.gr/forum/topic/196181/page/36/?tab=comments#comment-7226327
 
Το θέμα είναι ότι ο συγκεκριμένος δεν καταλαβαίνει και συνεχίζει. Εδώ πολλοί περιμένουν να ενημερώσουν ή να ενημερωθούν για προσφορές και δεν βγάζουν άκρη γιατί ο άλλος γεμίζει σελίδες που δεν μας ενδιαφέρουν.
Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ έχει σημασία τι ενδιαφέρει εσας σαν πωλητές η fan συμβολαίων  .... όσοι πληρώνουν 625 ευρω και ρωτάνε γιατι δεν ξέρουν οτι βγήκε κατι νεο ΠΡΕΠΕΙ να τους πούμε εμεις οτι μπορούν να πληρώνουν 150 και οχι απλα να κάνουμε την δουλειά μας τυπικά  ... να μην μένουν έτσι ζημιές 400-500  ευρω για να την πατάνε και περισσότεροι που βλέπουν

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ έχει σημασία τι ενδιαφέρει εσένα και τους πωλητές συμβολαίων .... όσοι πληρώνουν 625 ευρω και ρωτάνε ΠΡΕΠΕΙ να τους πούμε οτι μπορούν να πληρώνουν 150 και 'οχι απλα να κάνουμε την δουλειά μας ... να μην μένουν έτσι ζημιές 400 ευρω για να την πατάνε και περισσότεροι που βλέπουν
Ούτε έχει σημασία τι πιστεύεις εσύ. Πωλητής είσαι και προσπαθείς να πείσεις κόσμο; Τα κουβαδάκια σου και στο νήμα του liquid. Το μπαν δεν σου έβαλε μυαλό φαίνεται.
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΣ ΚΑΛΑ ???? Εχεις μιλήσει με πωλητή για ανανεωση συμβολαίου και να σου πει ασε τα 625 ευρω οι ανάγκες σου ειναι στα 150 στο φτηνό συμβόλαιο - καρτοκινητό κλπ ?

Και αν ψιλιαστούν οτι ο πελάτης εχει ακούσει κάτι απεξω - απεξω για liquid θα του πουν ακριβώς ότι λέτε εσεις "στο είπε κακος υπάλληλος που θέλει το κακό σου , τα 625 είναι τέλειο για εσενα  , αστα αυτα ήρθες σε εμας στο σωστό μερος"

ΟΛΟΙ κανουν ακριβώς ότι και εσεις τώρα ... πωλητές 3 εταιριών αν ρωτήσεις θα σου πουν τα ίδια απλά ευγενικά και φυσικά εγω "δρόμο" και τα κουβαδάκια μου σας ενοχλώ 

Βοηθηστε το παιδι  να κατσει ? μπορει να φύγει ? τι παιζει με τα συμβόλαια που έκανε ?  δίνει 400-500 ευρω παραπανω όπως δεκάδες που περνάνε εδω και παιρνουν τις ίδιες απαντησεις με τον υπάλληλο που μίλησαν στο τηλεφωνο λίγο πριν
(εγω δεν ξερω τι μπορεί να γινει γιατι δεν ξερω τα συμβολαια και τις δεσμευσεις τους οπότε δεν εχω κάτι αλλο σε αυτο)

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, VIPdriver said:

Εάν ζητήσει να του το κάνουν καρτοκινητο, ή ακόμη καλύτερα να κάνει φορητότητα σε άλλη εταιρία, δεν θα του κάνουν κάποια προταση για να μείνει;

Εμένα δεν με κάλεσαν ποτέ για "αντιπρόταση" έφυγα και δεν ξαναγυρίζω πίσω! 

Nokia 3330, Nokia 6230, Nokia 6300, LG GT505, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Nexus, LG G2,LG G4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dsgeo said:

Εμένα δεν με κάλεσαν ποτέ για "αντιπρόταση" έφυγα και δεν ξαναγυρίζω πίσω! 

OYTE θα το κάνουν !!!  τα συμβόλαια φτιάχτηκαν για να είναι πολύ φτηνά και ευκολα ... με αντάλλαγμα να εξασφαλίζεται η εταιρία οτι δεν θα φύγεις , δεν θα σου μειώσουν τίποτα και δεν θα αλλάζεις τιποτα.

Και καταντήσαμε να είναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ και να ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΝΤΑΙ τον κόσμο  !!! παίρνουν ποσοστά από την κάθε πώληση και θα κανουν το παν για να μην ακούσεις κάτι άλλο, ακριβώς όπως βλέπουμε εδω στο forum. Μονος σου κυρίως και όπου βρείς ευκαιρία να μην πέφτιε μπαν ενημερώσου για τρομέρες τιμές, δεν θα τις ματσάρουν γιατι έχουν βρει το κόλπο με τις δεσμευσεις και την αγνοια εκμετάλευση.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, blizard said:

OYTE θα το κάνουν !!!  τα συμβόλαια φτιάχτηκαν για να είναι πολύ φτηνά και ευκολα ... με αντάλλαγμα να εξασφαλίζεται η εταιρία οτι δεν θα φύγεις , δεν θα σου μειώσουν τίποτα και δεν θα αλλάζεις τιποτα.

Και καταντήσαμε να είναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ και να ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΝΤΑΙ τον κόσμο  !!! παίρνουν ποσοστά από την κάθε πώληση και θα κανουν το παν για να μην ακούσεις κάτι άλλο, ακριβώς όπως βλέπουμε εδω στο forum. Μονος σου κυρίως και όπου βρείς ευκαιρία να μην πέφτιε μπαν ενημερώσου για τρομέρες τιμές, δεν θα τις ματσάρουν γιατι έχουν βρει το κόλπο με τις δεσμευσεις και την αγνοια εκμετάλευση.

Μην λες μεγάλες κουβέντες ..... Μια χαρά καλούν , τουλάχιστον στην πλειονότητα. Εμένα με κάλεσαν μετά απο φορητότητα σε Cosmote και μου έδωσαν πολύ καλή τιμή. Τωρά για το αν θα πρέπει να μπεις σε τέτοια διαδικασία για να σου δώσουν μια φυσιολογική τιμή είναι άλλο θέμα και συμφωνώ στο ότι δεν πρέπει.

Edited by jobous

VF Giga Unlimited Ultra

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, jobous said:

Μην λες μεγάλες κουβέντες ..... Μια χαρά καλούν , τουλάχιστον στην πλειονότητα. Εμένα με κάλεσαν μετά απο φορητότητα σε Cosmote και μου έδωσαν πολύ καλή τιμή. Τωρά για το αν θα πρέπει να μπεις σε τέτοια διαδικασία για να σου δώσουν μια φυσιολογική τιμή είναι άλλο θέμα και συμφωνώ στο ότι δεν πρέπει.

Δεν ενοούσα οτι δεν θα σε καλέσουν για κάποιο άλλο καλύτερο ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ... δεν θα σε καλεσουν ποτέ για κάτι που ΔΕΝ έχει ΔΕΣΜΕΥΣΗ ή είναι φτηνό, γιατί απο την δέσμευση και το κόστος βγάζουν τα λεφτά τους και τα ποσοτά οι πωλητές

Καλη ώρα εδω ... αν το liquid απλα είχε δέσμευση 24 μηνών , και είχε 4 πλάσια τιμή θα έκανε πάταγο στο τοπικ . Δεν τους είδες να σβήνουν ποστ για συγκρίσεις αλλων συμβολαίων και να τα στέλνουν στο τόπικ τους ... βασίζονται στο ότι ο κόσμος κουράστηκε να τρέχει στο περίπετρο και να πληρώνει παραπανω για την ελευθερία του, και τώρα τον μαδάνε. Δεν ξέρουν πολλοί ότι η μόνη διαφορά με τα πανάκριβα συμβόλαια είναι η χαμηλή τιμή και οτι διακόπτεις γιαυτο δεν θέλουν να υπάρχει σύγκριση

Αν το liquid είχε 24 μηνη δέσμευση θα ηταν ιδιος με τα παλιά κλασικά συμβόλαια χρέωσης πριν γίνουν πακεταρισμένα σαν τα καρτοκινητά ...  βέβαια και τότε δεν θα το πωλούσαν και θα έβρισκαν τρόπο να το βάλουν στην ακρη γιατι αν ειναι φτηνό δεν δίνει κερδος 

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dsgeo said:

Εμένα δεν με κάλεσαν ποτέ για "αντιπρόταση" έφυγα και δεν ξαναγυρίζω πίσω! 

Λογικό  φίλε, ο καθένας μας αυτό θα έκανε ειδικά αν πήρες μια καλή προσφορά απο εκεί που πήγες.
 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, blizard said:

Δεν ενοούσα οτι δεν θα σε καλέσουν για κάποιο άλλο καλύτερο ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ... δεν θα σε καλεσουν ποτέ για κάτι που ΔΕΝ έχει ΔΕΣΜΕΥΣΗ ή είναι φτηνό, γιατί απο την δέσμευση και το κόστος βγάζουν τα λεφτά τους και τα ποσοτά οι πωλητές

Καλη ώρα εδω ... αν το liquid απλα είχε δέσμευση 24 μηνών , και είχε 4 πλάσια τιμή θα έκανε πάταγο στο τοπικ . Δεν τους είδες να σβήνουν ποστ για συγκρίσεις αλλων συμβολαίων και να τα στέλνουν στο τόπικ τους ... βασίζονται στο ότι ο κόσμος κουράστηκε να τρέχει στο περίπετρο και να πληρώνει παραπανω για την ελευθερία του, και τώρα τον μαδάνε. Δεν ξέρουν πολλοί ότι η μόνη διαφορά με τα πανάκριβα συμβόλαια είναι η χαμηλή τιμή και οτι διακόπτεις γιαυτο δεν θέλουν να υπάρχει σύγκριση

Αν το liquid είχε 24 μηνη δέσμευση θα ηταν ιδιος με τα παλιά κλασικά συμβόλαια χρέωσης πριν γίνουν πακεταρισμένα σαν τα καρτοκινητά ...  βέβαια και τότε δεν θα το πωλούσαν και θα έβρισκαν τρόπο να το βάλουν στην ακρη γιατι αν ειναι φτηνό δεν δίνει κερδος 

Κοιταξε, ο καθένας επιλεγει αυτο που πιστεύει οτι τον βολεύει και τον συμφέρει. Δεν μπορείς να πεισεις τους πάντες οτι πρεπει να πανε σε αυτο που ΕΣΥ πιστεύεις οτι συμφέρει. Το να γράφεις ασταματητα σε λαθος τοπικ και να κακοχαρακτηρίζεις όποιον διαφωνεί δεν βοηθάει πουθενά. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, VIPdriver said:

Κοιταξε, ο καθένας επιλεγει αυτο που πιστεύει οτι τον βολεύει και τον συμφέρει. Δεν μπορείς να πεισεις τους πάντες οτι πρεπει να πανε σε αυτο που ΕΣΥ πιστεύεις οτι συμφέρει. Το να γράφεις ασταματητα σε λαθος τοπικ και να κακοχαρακτηρίζεις όποιον διαφωνεί δεν βοηθάει πουθενά. 

 για έναν επαγγελματία στον τομέα ψυχικής υγείας πρόκειται ξεκάθαρα για OCD obsessive compulsive disorder (ψυχαναγκαστικής διαταραχής) οπότε δεν υπάρχει λύση για το φόρουμ εκτός αν τον διαγράψουν τελείως

Edited by zerokill
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, VIPdriver said:

Κοιταξε, ο καθένας επιλεγει αυτο που πιστεύει οτι τον βολεύει και τον συμφέρει. Δεν μπορείς να πεισεις τους πάντες οτι πρεπει να πανε σε αυτο που ΕΣΥ πιστεύεις οτι συμφέρει. Το να γράφεις ασταματητα σε λαθος τοπικ και να κακοχαρακτηρίζεις όποιον διαφωνεί δεν βοηθάει πουθενά. 

Εγω δεν πιστέυω τίποτα και δεν χαρακτήρισα κανένα (ρίξε μια ματια λιγο πιο πανω να δεις αλητείες) ...  απλά αναφέρω απλά πράγματα που ΔΕΝ ΛΕΤΕ.

Πχ ξέρετε πως κάθε συμβολαιο που συζητάτε εδω μέσα  από πίσω του έχει ενα LIQUID ?

Δινουν το liquid στον zero και την δημητρούλα  , και τους λένε παίρνε τηλέφωνα και γύρνα τα φορουμ να τα πουλήσεις ...  ο ανθρωπος σε ρωτάει ποσα gb και λεπτα θές, τα υπολογίζει οπως κάνω εγω στο liquid και σου δίνει ένα έτοιμο πακέτο με συγκεκριμένα δεδομένα και λεπτά, συγκεκριμένη τιμή και 2 χρόνια συμβόλαιο. Μπορεί να σου ενσωματώσει αλλα πακετάκια που έχει κρυφά με την δικια τους τιμή , και στο τέλος βαζει και ενα τεραστιο ποσοστο της.

Αν μάλιστα σου δώσει λιγότερα, αυτά που περισέυουν στο liquid αντι να τα φας σε σουβλάκια σου βαζει ενα δωράκι όπως κινητό και άλλα που αναφέρονται στο τοπικ και εχει και απο εκει ποσοστα
(τελευταία οι πωλητές δεν φτιάχνουν τόσο μεγάλη ποικηλκία συμβολαίων απο το liquid ,πουλάνε 10-20 ετοιμα και πληρώνονται για την προσπαθεια)

ΟΛΟΙ αυτοί οι πωλητές φυσικά δεν θα είχαν κέρδος να υπάρχει το φτηνό χωρις δικά τους ποσοστά και φυσικα δέσμευση  , και τελευταία μάλιστα το έχουν παραχέσει εντελώς με τις τιμές και την συμπεριφορά τους ... δεν υπάρχει συμβόλαιο ουτε φτηνό ουτε καν με 1 χρονο και δεν μπορείς να πεις για κατι πιο φτηνό και πιο απλό στα φορουμ ... μπορεί να μην σου πουλάνε ευθέως τα πακεταρισμένα ακριβά liquid με δέσμευση, αλλά το κανουν πλαγίος και πληρώνονται 

Θα επρεπε να επιτρέπεται η σύγκριση του "φτηνου liquid συμβολαίου" με τα ακριβά liquid των πωλητών με ίσους όρους  χωρίς μεσάζοντες  ....  ετσι ισως ξυπνάγατε

ΥΓ Με διαγράψανε, μου έσβησαν όαλ τα ποστ δεκαετιών ... ισως καποιος διαφώνησε και ψιλο επεστρεψα,  δεν κάνω πολλαπλούς και δεν ενοχλώ κανενα που δεν είναι πληρωμένος η προσπαθεί εστω να καταλαβει τι του λεω , οσο υπάρχω καλο ειναι

 

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, zerokill said:

 για έναν επαγγελματία στον τομέα ψυχικής υγείας πρόκειται ξεκάθαρα για OCD obsessive compulsive disorder (ψυχαναγκαστικής διαταραχής) οπότε δεν υπάρχει λύση για το φόρουμ εκτός αν τον διαγράψουν τελείως

Θεωρώ ότι ο καθένας έχει δικαίωμα να λέει ότι θέλει, ακόμα και να βρίζει. Ελευθερία έχουμε. Το ότι γράφει σε λάθος τοπικ διορθώνεται με μία μεταφορά στο σωστό.

Η δημοκρατία έχει καθήκον να υποστηρίζει όλες τις απόψεις. Άλλωστε τα πάντα έχουν ξεκινήσει από έναν και μετά έγιναν θεσμός. Νομίζω ότι όλοι καταλαβαίνουμε τι είναι ο καθένας και κάνουμε αυτό που μας βολεύει.

Όσοι δεν καταλαβαίνουν πληρώνουν το κόστος.

Link to comment
Share on other sites

Εγω προτείνω στον @blizardνα δημιουργήσει ένα τοπικ του στυλ "Συμβολαιο VS καρτοκινητό" και εκει να γίνονται οι συγκρισεις και να μη γεμιζουμε τα άλλα τοπικς με οφτοπικ ποστς.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, VIPdriver said:

Εγω προτείνω στον @blizardνα δημιουργήσει ένα τοπικ του στυλ "Συμβολαιο VS καρτοκινητό" και εκει να γίνονται οι συγκρισεις και να μη γεμιζουμε τα άλλα τοπικς με οφτοπικ ποστς.

Οσοι πάνε σε ένα τέτοιο topik έχουν παρει μυρωδιά ... εδω είναι η μάζα των ατόμων που δεν εχει ιδέα, κοιτάει κάθε 2 χρόνια 5 λεπτα τι θα του πει η δημητρούλα και την πατάει

Φτανει απλα να μπορούμε να συγκρίνουμε το συμβολαιο (που κρύβει πίσω του ενα liquid πιο ακριβο και δεσμευτικο για ποσοστα) με το πιο απλό πιο φτηνό  με ίσους όρους για να μπορεις να δεις το καλύτερο . Να απαγορέυσεις κατι απλά επειδή έχει μικρό χρόνο δεσμευσης και μικρή τιμή δεν ειναι σωστό

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, blizard said:

Οσοι πάνε σε ένα τέτοιο topik έχουν παρει μυρωδιά ... εδω είναι η μάζα των ατόμων που δεν εχει ιδέα, κοιτάει κάθε 2 χρόνια 5 λεπτα τι θα του πει η δημητρούλα και την πατάει

Δεν πιστεύω ότι γίνεται έτσι, αλλά και σε αυτήν την περίπτωση μπορείς εσυ να στέλνεις ενα λινκ του τοπικ και να πηγαινουν και να τους ενημερωνεις.

Εκτός αυτού, κάποιος που θέλει συμβολαιο θα μεινει στο συμβολαιο. Δεν ειμαστε ολοι οι άνθρωποι ιδιοι και δεν πρόκειται να έχουμε τις ιδιες προτιμήσεις. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...