Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν καποιος εχει απλα εκπτωση στο παγιο μπορει να φυγει. Αν εχει παρει συσκευη τοτε δεν μπορει να φυγει χωρις ποινη.
Link to comment
Share on other sites

Το Vf red σε αυτήν την τιμή το πήρα μετά από προσφορά για να φύγω από την κοσμοτε. Το προνομιακο το πήρα μετά από τηλεφωνική προσφορά της κοσμοτε, σε ένα νούμερο wind που διαθέτω και ήταν παλιά κοσμοτε.

 

Η προσφορά με τα 1500' είναι σε νέο νούμερο όμως φαντάζομαι (δεν έχω ακούσει κανέναν να το πήρε με φορητότητα). Το λέω για όσους τους ενδιαφέρει/το ψάχνουν.

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά με τα 1500' είναι σε νέο νούμερο όμως φαντάζομαι (δεν έχω ακούσει κανέναν να το πήρε με φορητότητα). Το λέω για όσους τους ενδιαφέρει/το ψάχνουν.

 

Ναι, σε νέο νούμερο.

Link to comment
Share on other sites

πηγα σε καταστημα της vodafone σημερα,να ρωτησω μιας και ληγει τον αλλο μηνα η συνδεση μου. εχει τελος αποσυνδεσης 20 ευρω για να το κανω καρτοκινητο. μ ενδιαφερει πιο πολυ το ιντερνετ και ρωτησα για το international πακετο με 8,5 ευρω δινει πλεον 6 γιγα,αντι των 10 που εδινε πριν ενα μηνα και στη κοσμοτε,δεν βρηκα κατι αξιολογο.. τι μου προτεινετε να κανω;
Link to comment
Share on other sites

Το Vf red σε αυτήν την τιμή το πήρα μετά από προσφορά για να φύγω από την κοσμοτε. Το προνομιακο το πήρα μετά από τηλεφωνική προσφορά της κοσμοτε, σε ένα νούμερο wind που διαθέτω και ήταν παλιά κοσμοτε.

 

 

 

Κατάλαβα ....

Άρα δεν πρόκειται να χτυπήσει για μένα κανένα τέτοιου είδους τηλέφωνο .....

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια θα ηθελα τη βοηθεια σας..πριν ενα μηνα πηγα για διακοπη συμβολαιου vodafone και μ ειπαν να ερθω σε ενα μηνα για να ενεργοποιησω τον φοιτητικο μ αριθμο...σμρ κοιταζω και βλεπω ενα λογαριασμο 63 ευρω...τι γινεται σ αυτην την περιπτωση?
Link to comment
Share on other sites

Απο τη στιγμη που αλλαξανε τη χρεωση κόστους κλησης ανα δευτερόλεπτο, για όλα τα συμβόλαια και τα καρτοπρογραμματα, πιανει τα παντα. Και αν σας πουν αλλιως, να ρωτησετε όνομα υπαλλήλου και αμεσα καταγγελία στην ΕΕΤΤ. Καμια ποινή δεν πληρώνετε, εκτος εαν έχετε παρει συσκευή. Εχετε εως 08/12 για την καταγγελία.

 

Από τις 15/11, το περιθώριο για καταγγελία έχει αυξηθεί στους τρεις μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Από τις 15/11, το περιθώριο για καταγγελία έχει αυξηθεί στους τρεις μήνες.
Οι αλλαγές ανακοίνωθηκαν στις 8/11 και η ΕΕΤΤ μορφοποιήσε το πλαίσιο στις 15/11 άρα ισχυει το προηγούμενο καθεστώς του ενός μήνα για την καταγγελία αζημιως.

 

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οι αλλαγές ανακοίνωθηκαν στις 8/11 και η ΕΕΤΤ μορφοποιήσε το πλαίσιο στις 15/11 άρα ισχυει το προηγούμενο καθεστώς του ενός μήνα για την καταγγελία αζημιως.

 

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

. Αυτο ακριβως
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το αν θελησω να το κάνω από σύνδεση καρτοκινητο, είναι λογική η χρέωση των 20 ευρώ σαν τέλη αποσύνδεσης; παρόλο που μένω στην ίδια εταιρεία..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εμεις που πήραμε συσκευή ειναι σίγουρο οτι δεν μπορουμε να φύγουμε χωρις ποινή ;

Θαλω να την κόψω την βονταφον και μου ζητανε 300 ευρώ ποινή!

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εμεις που πήραμε συσκευή ειναι σίγουρο οτι δεν μπορουμε να φύγουμε χωρις ποινή ;

Θαλω να την κόψω την βονταφον και μου ζητανε 300 ευρώ ποινή!

 

Αφου την εκπτωση με επιδοτηση συσκευης την ηρες εφ απαξ δυστυχως ετσι ειναι .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

όταν λέμε καταγγελία , εννοούμε τα γυρνάμε σε καρτοκινητά ή παίζει να γίνει και φορητότητα? Γίνεται τηλεφωνικά? Έχω 3 γραμμές (2 red1, 1 400άρι) και αν είναι να την κάνω, θα με βόλευε να μείνει το ένα σαν καρτοκινητό στην βόντα και τα άλλα 2 να φύγουν...

(ανανέωση έκανα το Απρίλιο φέτος για 24 μήνες με επιδότηση παγίου)

Link to comment
Share on other sites

Αφου την εκπτωση με επιδοτηση συσκευης την ηρες εφ απαξ δυστυχως ετσι ειναι .

 

Εγω ειχα πάρει και στο παγιο εκπτωση .Ειχα κανει το red1 business μεσω military club

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

όταν λέμε καταγγελία , εννοούμε τα γυρνάμε σε καρτοκινητά ή παίζει να γίνει και φορητότητα? Γίνεται τηλεφωνικά? Έχω 3 γραμμές (2 red1, 1 400άρι) και αν είναι να την κάνω, θα με βόλευε να μείνει το ένα σαν καρτοκινητό στην βόντα και τα άλλα 2 να φύγουν...

(ανανέωση έκανα το Απρίλιο φέτος για 24 μήνες με επιδότηση παγίου)

 

Κανεις καταγγελια συμβασης και τα μεταφερνεις αλλου ή παραμενεις σε καρτοκινητο vodafone.

Για φορητοτητα 30€ σε καταστημα wind/cosmote.

Η Cyta εχει δωρεαν φορητοτητα(χρησιμοποιει το δικτυο 2G/3G της Vodafone).

Και η Q 10€ με Online αιτηση απο το site της.Τα 10€ τα δινεις για καρτα ανανεωσης οπως αυτες στα περιπτερα.Ενω στο F2G πληρωνεις 30€ αν κανεις την φορητοτητα μεσα απο το site τους αντι για καταστημα.

Για να πας απο συμβολαιο σε καρτοκινητο πληρωνεις 20€ τελος μετατροπης.

Αν θες για φορητοτητα σε καρτοκινητο προτεινω whats up/f2g ή Q.

Κανονικα γινεται μεσα σε μερικες ωρες,αλλα σε 1-2 μερες συνηθως γινεται.

Μολις ερθει ο λογαριασμος οπου γραφει τις αλλαγες τηλεφωνο στο 13830 και ζητας καταγγελια της συμβασης.Αν σου ζητησουν χρηματα για εκπτωση παγιου δεν δινεις ουτε 1€.Για επιδοτηση πρεπει αναγκαστικα να πληρωσεις.Αυτα συμφωνα με το κανονισμο της ΕΕΤΤ.Αν το αναφερεις στην συνομιλια σου με την εξυπερετηση πελατων και πεις η ΕΕΤΤ λεει αυτα και αυτοι απαντησουν οτι πρεπει να πληρωσεις τις εκπτωσεις παγιου ετοιμασου να κανεις καταγγελια.Αν φτασει εκει το θεμα,θα σε αφησουν να φυγεις χωρις να πληρωσεις.

Αν δεν σε ενοχλει να αλλαξεις νουμερο για να μην πληρωσεις τα 30€ φορητοτητα ψαξε για προνομιακο καρτοκινητο.

Αν κανεις και τα 3 νουμερα φορητοτητα μαζι:

Στην Cyta ειναι δωρεαν.

Στην Q αν γινει η αιτηση ηλεκτρονικα απο το site τους θα δωσεις 30€(3x10).

Για μετατροπη σε καρτοκινητο στην Vodafone απο συμβολαιο βγαινει 60€(3x20).

Για φορητοτητα σε καταστημα cosmote ή wind ειναι 90€(3x30).

Στα καρτοκινητα Q και Frog(της Cosmote) εχουν χρεωση πακετων ομιλιας ανα δευτερόλεπτο.Χρεωνεσαι οσο μιλας.

Π.χ. μιλας 1' και 12 δευτερολεπτα,τοσα λεπτα θα σου αφαιρεθουν απο το πακετο.

Το ιδιο και αν μιλας 3' και 40 δευτερολεπτα.

Στα Bonus ή στα πακετα που ερχονται προσφορα μονο για σενα με sms ειναι 3λεπτη η χρεωση οπως στα αλλα καρτοκινητα.

Στα περισσοτερα καρτοκινητα ειναι 3λεπτη η χρεωση(CU,Whats Up,F2G).

Αν μιλησεις 1' και 12 δευτερολεπτα θα σου αφαιρεσει 3' απο το πακετο.

Αλλα αν μιλησεις 3' και 40 δευτερολεπτα θα σου αφαιρεσει 3' και 40 δευτερολεπτα.

Η Cyta εχει χρεωση ανα 60 δευτερολεπτα.

Μετα βλεπεις ποιος εχει καλυτερη καλυψη στα μερη που κινεισαι.

Αν εχεις δικαρτη συσκευη,εισαι τυχερος.

1) Παιρνεις προνομιακο νουμερο(αυτα με τα 1500' προς ολους) και κρατας το βασικο σου νουμερο για εισερχομενες.

2)Παιρνεις δευτερη καρτα και εχεις στην μια κλησεις και στην αλλη δεδομενα..

Χαρτες συγκρισης μεταξυ καρτοκινητων

http://mobilemaps.freesite.host/el/sygkrisi-programmaton/sygkrisi-paketon-kartokiniton.html

Εχει Whats Up,Frog,F2G,Q,Cyta,CU

Για τα προνομιακα εδω:

http://mobilemaps.freesite.host/el/sygkrisi-programmaton/sygkrisi-pronomiakon-eidikon-kartokiniton.html

Αλλιως μπες στο σαιτ της καθε εταιρειας.

Χαρτες καλυψης 3G/4G:

http://mobilemaps.freesite.host/el/xartes-kalypsis-3g-4g.html

Τα βρισκεις στο site των εταιρειων ολα εκτος απο τον πινακα για τα προνομιακα καρτοκινητα.

Οτι link εχω δωσει τα εχει φτιαξει μελος του φορουμ και ειναι οτι εχουν αναρτησει οι εταιρειες.Για την καλυψη δικτυου,η Wind ανανεωνει συχνα τους χαρτες της οποτε το σαιτ της ειναι πιο ενημερωμενο.Το ιδιο ισχυει και για τα πακετα καρτοκινητης.

Σεντονι παλι εγραψα αλλα τα μαζεψα ολα οσα θα χρειαστουν.Απο εκει και περα η επιλογη δικη σου.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Όλα αυτά ισχύουν μόνο αν γίνουν αλλαγές στην τιμή του συμβολαίου, για να μπορείς να φύγεις...
Link to comment
Share on other sites

δε μου λέτε πως τη βλέπετε την εξής λύση με 2 κάρτες;

 

αυτή τη στιγμή έχω κόστος 300 ευρώ το χρόνο με 1 συμβόλαιο.

 

1) μετατρέπω το συμβόλαιό μου σε καρτοκινητό Voda για να κρατήσω το νούμερο. Πληρώνω το κόστος αλλαγής + ανανέωση κάθε 3 μήνες νομίζω πρέπει να γίνεται για να μην καταργηθεί το νούμερο; Πόσο να στοιχίζει αυτό το χρόνο; 40 ευρώ ή και λιγότερο;

2) αγοράζω μια sim από αγγελίες που υπάρχουν κατά κόρον με φοιτητικό πακέτο F2G 1500 και 1,5Gb ή αντίστοιχο από cosmote κτλ. και καλώ από εκεί. Με 10 ευρώ ανανέωση είναι 120 ευρώ το χρόνο. Και 15 να πληρώνω πάλι πιο λίγο βγαίνει ανά έτος.

 

τι λέτε;

Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

1.15€ τον χρόνο,λίγο πριν μπει η φραγή του τετραμήνου,αλλιώς 20€ μια να μη σου φάει υπόλοιπο

2.αν βάζεις κάθε μήνα 10€ ... τόσο

σύνολο 140€ και για τα δύο

έεεε ...δεν είναι και καμία δύσκολη εξίσωση

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

δε μου λέτε πως τη βλέπετε την εξής λύση με 2 κάρτες;

 

αυτή τη στιγμή έχω κόστος 300 ευρώ το χρόνο με 1 συμβόλαιο.

 

1) μετατρέπω το συμβόλαιό μου σε καρτοκινητό Voda για να κρατήσω το νούμερο. Πληρώνω το κόστος αλλαγής + ανανέωση κάθε 3 μήνες νομίζω πρέπει να γίνεται για να μην καταργηθεί το νούμερο; Πόσο να στοιχίζει αυτό το χρόνο; 40 ευρώ ή και λιγότερο;

2) αγοράζω μια sim από αγγελίες που υπάρχουν κατά κόρον με φοιτητικό πακέτο F2G 1500 και 1,5Gb ή αντίστοιχο από cosmote κτλ. και καλώ από εκεί. Με 10 ευρώ ανανέωση είναι 120 ευρώ το χρόνο. Και 15 να πληρώνω πάλι πιο λίγο βγαίνει ανά έτος.

 

τι λέτε;

 

1) Η διατηρηση του αριθμου γινεται και με 5€ το χρονο.Αν το θελεις για εισερχομενες ειναι 15€ το χρονο(5€ ανα 4 μηνες).

Η λυση ειναι βαζε 5€ ανα 4 μηνες και παιρνε 1+1 προσφορες απο το cu around.Και καμια φορα nata giga day/giga sk ή εκμεταλλευσου τις προσφορες του cu.Απλα ξοδεψε τα εσυ μεσα σε 90 ημερες.

20€ τελος μετατροπης θα πληρωσεις απο συμβολαιο σε καρτοκινητο.

2) Με το προνομιακο f2g επειδη ειναι 25 μερες το πακετο θα βγαινει 140€ το χρονο για 360 μερες.

Της Whats Up ειναι 120€ το χρονο γιατι ειναι 30 μερες το πακετο.

135 με 155€ το χρονο θα δινεις για τα 2 νουμερα οπου το 1 θα το κρατας ενεργο.

50% κερδος θα εχεις σε σχεση με το συμβολαιο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

1.15€ τον χρόνο,λίγο πριν μπει η φραγή του τετραμήνου,αλλιώς 20€ μια να μη σου φάει υπόλοιπο

2.αν βάζεις κάθε μήνα 10€ ... τόσο

σύνολο 140€ και για τα δύο

έεεε ...δεν είναι και καμία δύσκολη εξίσωση

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και παλι συμφερει σε σχεση με το συμβολαιο.Με τα απλα καρτοκινητα θα ηθελε 15€ το μηνα καρτα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά, nikolas14 παίζει ρόλο αν θα είναι cu ή απλό καρτοκινητό voda, τα ίδια δεν είναι; Το μετατρέπω και πρέπει να πάρω κι ένα πρόγραμμα την πρώτη φορά, στο site βλέπω από 6 και 8 ευρώ. Το 5 που το γράφει; Μήπως στην ανανέωση αργότερα;
Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

όχι δεν είναι όλα τα ίδια,έχει international, Tazza, ΕΛΤΑ,κτλ

εγώ μιλάω μόνο για cu,κι αυτό το κανονικό, όχι φοιτητικό

μόνο ανανέωση χρονου ομιλίας μπορείς να κάνεις των 5€

τα βασικά πακέτα ξεκινούν από 6€,άρα θέλεις κάρτα των 10€ για να αγοράσεις πακέτο

αν δεν το χρησιμοποιείς δεν είναι ανάγκη να βάλεις οπωσδήποτε πακέτο....

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Κανεις καταγγελια συμβασης και τα μεταφερνεις αλλου ή παραμενεις σε καρτοκινητο vodafone.

Για φορητοτητα 30€ σε καταστημα wind/cosmote.

Η Cyta εχει δωρεαν φορητοτητα(χρησιμοποιει το δικτυο 2G/3G της Vodafone).

Και η Q 10€ με Online αιτηση απο το site της.Τα 10€ τα δινεις για καρτα ανανεωσης οπως αυτες στα περιπτερα.Ενω στο F2G πληρωνεις 30€ αν κανεις την φορητοτητα μεσα απο το site τους αντι για καταστημα.

Για να πας απο συμβολαιο σε καρτοκινητο πληρωνεις 20€ τελος μετατροπης.

Αν θες για φορητοτητα σε καρτοκινητο προτεινω whats up/f2g ή Q.

Κανονικα γινεται μεσα σε μερικες ωρες,αλλα σε 1-2 μερες συνηθως γινεται.

Μολις ερθει ο λογαριασμος οπου γραφει τις αλλαγες τηλεφωνο στο 13830 και ζητας καταγγελια της συμβασης.Αν σου ζητησουν χρηματα για εκπτωση παγιου δεν δινεις ουτε 1€.Για επιδοτηση πρεπει αναγκαστικα να πληρωσεις.Αυτα συμφωνα με το κανονισμο της ΕΕΤΤ.Αν το αναφερεις στην συνομιλια σου με την εξυπερετηση πελατων και πεις η ΕΕΤΤ λεει αυτα και αυτοι απαντησουν οτι πρεπει να πληρωσεις τις εκπτωσεις παγιου ετοιμασου να κανεις καταγγελια.Αν φτασει εκει το θεμα,θα σε αφησουν να φυγεις χωρις να πληρωσεις.

Αν δεν σε ενοχλει να αλλαξεις νουμερο για να μην πληρωσεις τα 30€ φορητοτητα ψαξε για προνομιακο καρτοκινητο.

Αν κανεις και τα 3 νουμερα φορητοτητα μαζι:

Στην Cyta ειναι δωρεαν.

Στην Q αν γινει η αιτηση ηλεκτρονικα απο το site τους θα δωσεις 30€(3x10).

Για μετατροπη σε καρτοκινητο στην Vodafone απο συμβολαιο βγαινει 60€(3x20).

Για φορητοτητα σε καταστημα cosmote ή wind ειναι 90€(3x30).

Στα καρτοκινητα Q και Frog(της Cosmote) εχουν χρεωση πακετων ομιλιας ανα δευτερόλεπτο.Χρεωνεσαι οσο μιλας.

Π.χ. μιλας 1' και 12 δευτερολεπτα,τοσα λεπτα θα σου αφαιρεθουν απο το πακετο.

Το ιδιο και αν μιλας 3' και 40 δευτερολεπτα.

Στα Bonus ή στα πακετα που ερχονται προσφορα μονο για σενα με sms ειναι 3λεπτη η χρεωση οπως στα αλλα καρτοκινητα.

Στα περισσοτερα καρτοκινητα ειναι 3λεπτη η χρεωση(CU,Whats Up,F2G).

Αν μιλησεις 1' και 12 δευτερολεπτα θα σου αφαιρεσει 3' απο το πακετο.

Αλλα αν μιλησεις 3' και 40 δευτερολεπτα θα σου αφαιρεσει 3' και 40 δευτερολεπτα.

Η Cyta εχει χρεωση ανα 60 δευτερολεπτα.

Μετα βλεπεις ποιος εχει καλυτερη καλυψη στα μερη που κινεισαι.

Αν εχεις δικαρτη συσκευη,εισαι τυχερος.

1) Παιρνεις προνομιακο νουμερο(αυτα με τα 1500' προς ολους) και κρατας το βασικο σου νουμερο για εισερχομενες.

2)Παιρνεις δευτερη καρτα και εχεις στην μια κλησεις και στην αλλη δεδομενα..

Χαρτες συγκρισης μεταξυ καρτοκινητων

http://mobilemaps.freesite.host/el/sygkrisi-programmaton/sygkrisi-paketon-kartokiniton.html

Εχει Whats Up,Frog,F2G,Q,Cyta,CU

Για τα προνομιακα εδω:

http://mobilemaps.freesite.host/el/sygkrisi-programmaton/sygkrisi-pronomiakon-eidikon-kartokiniton.html

Αλλιως μπες στο σαιτ της καθε εταιρειας.

Χαρτες καλυψης 3G/4G:

http://mobilemaps.freesite.host/el/xartes-kalypsis-3g-4g.html

Τα βρισκεις στο site των εταιρειων ολα εκτος απο τον πινακα για τα προνομιακα καρτοκινητα.

Οτι link εχω δωσει τα εχει φτιαξει μελος του φορουμ και ειναι οτι εχουν αναρτησει οι εταιρειες.Για την καλυψη δικτυου,η Wind ανανεωνει συχνα τους χαρτες της οποτε το σαιτ της ειναι πιο ενημερωμενο.Το ιδιο ισχυει και για τα πακετα καρτοκινητης.

Σεντονι παλι εγραψα αλλα τα μαζεψα ολα οσα θα χρειαστουν.Απο εκει και περα η επιλογη δικη σου.

 

Μόλις τώρα πήγα σε κατάστημα Wind για να κάνω φορητότητα σε καρτοκινητό Q από συμβόλαιο Vodafone και μου ζήτησαν 35€!

Τους χαιρέτησα και έφυγα.

 

Πολύ ωραίο και χρήσιμο το post σου! :up:

Edited by Aurumnus
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα πήγα σε κατάστημα Wind για να κάνω φορητότητα σε καρτοκινητό Q από συμβόλαιο Vodaofne και μου ζήτησαν 35€!

Τους χαιρέτησα και έφυγα.

 

Πολύ ωραίο και χρήσιμο το post σου! :up:

 

Και Online φαινεται οτι δεν ισχυουν τα 10€.

Κανε καρτοκινητο cu το συμβολαιο και 5€ ανα 4 μηνες για τις εισερχομενες.Παρε προνομιακο νουμερο σαν 2ο και τελος.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...