Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόνο με την λήξη του συμβολαίου μηδενίζεται. Αν φύγει κάποιος με έκπτωση αντί επιδότησης στους 23 από τους 24 μήνες του συμβολαίου, θα πληρώσει 23 επί την μηνιαία έκπτωση.

Μόνη διαφυγή, να αλλάξει κάτι απ'την μερια της η εταιρία και να αποκτήσεις το δικαίωμα ατελούς καταγγελίας της σύμβασης. Αλλά αυτό πρέπει να γίνει εντός 30 ημερών από την στιγμή που θα βγει ο λογαριασμός που θα το ανακοινώνει.

Link to comment
Share on other sites

περιμένεις να λήξει το συμβόλαιο, κάνεις αίτηση φορητότητας και στο τηλέφωνο αντιπροσφοράς που θα σε πάρει η βόντα, απλά ζητάς τιμή με πρόσθετη έκπτωση ό,τι παραπάνω θεωρείς ότι σου πήρε τον καιρό που ίσχυε το συμβόλαιο...Κατά πάσα πιθανότητα θα την πάρεις...αν όχι, πας σε διπλανό μαγαζί...και σε 1.5-2 χρόνια ξανά μανά τα ίδια...
Link to comment
Share on other sites

Και για πες μας και ποτε θα της βαρεσει της βοντα να μειωσει τις εκπτωσεις και θα αυξησει τις τιμες? Αν δεν το ξερεις αυτο τοτε μη τα γραφεις τοσο απλα και με τοσο σιγουρια γιατι η βοντα δεν σεβεται το τι εχεις συμφωνησει μαζι της.

Σε 1-2 χρόνια θα έχει λήξει το συμβόλαιο, οπότε θα έχει πάει 0.

Σε 1 χρονο δεν θα ειναι μηδεν! :bow:

Link to comment
Share on other sites

Είναι προφανές. Ανάλογα με το συμβόλαιο. Αν είναι ετήσιο θα είναι. Αν είναι παραπάνω όχι.

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως που δεν ηθελαν να μου κανουν περισυ συμβολαιο για 2 χρονια και μου εκαναν το RED1 για 12 μηνες στα 39 (τωρα πηγε 31 περιπου)..

Αλλα πλεον σαν ανεργος προτιμω να το γυρισω σε καρτα.. εχουν μειωθει και οι αναγκες μου και δεν τα χρειαζομαι πλεον οσα δινει το Ρεντ.

Η μονη ******* ειναι οτι κοβουν το 1γιγα δωρομε καθε ανανεωση 10ε στα καρτοκινητα..θα με βολευε παρα πολυ...!

Πληρωνω κατι για την διακοπη της συνδεσης;

Nobody is perfect.... And I'm... nobody!!!

 

Νέο videoclip των TresAmigos!!! ... “Ρίτα Ριτάκι“

Link to comment
Share on other sites

αν εχει περασει ο χρονος ληξης του συμβολαιου δε πληρωνεις κατι.

απλα το μετατρεπεις σε καρτοκινητο

 

Sent from my V967S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Έχω το πρόγραμμα σύνδεσης "Προς όλους 400" και θα ήθελα να μου πείτε : Ποιοί τρόποι υπάρχουν έτσι ώστε να παρακολουθώ το υπόλοιπο του προγράμματός μου; (Ομιλία, sms, Internet)

 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Προστατέψτε το περιβάλλον.

 

Μηδενική ανοχή στο παθητικό κάπνισμα!

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως που δεν ηθελαν να μου κανουν περισυ συμβολαιο για 2 χρονια και μου εκαναν το RED1 για 12 μηνες στα 39 (τωρα πηγε 31 περιπου)..

Αλλα πλεον σαν ανεργος προτιμω να το γυρισω σε καρτα.. εχουν μειωθει και οι αναγκες μου και δεν τα χρειαζομαι πλεον οσα δινει το Ρεντ.

Η μονη ******* ειναι οτι κοβουν το 1γιγα δωρομε καθε ανανεωση 10ε στα καρτοκινητα..θα με βολευε παρα πολυ...!

Πληρωνω κατι για την διακοπη της συνδεσης;

Νομίζω υπάρχει ένα τέλος διακοπής 10€... μπορείς να κάνεις φορητότητα σε κόσμοτε που έχουν το 1gb της ανανέωσης Και τα πακέτα 30 και όχι 28 ημέρες.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω υπάρχει ένα τέλος διακοπής 10€... μπορείς να κάνεις φορητότητα σε κόσμοτε που έχουν το 1gb της ανανέωσης Και τα πακέτα 30 και όχι 28 ημέρες.

 

μηπως τα κοψουν και αυτοι ομως;

Nobody is perfect.... And I'm... nobody!!!

 

Νέο videoclip των TresAmigos!!! ... “Ρίτα Ριτάκι“

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Έχω το πρόγραμμα σύνδεσης "Προς όλους 400" και θα ήθελα να μου πείτε : Ποιοί τρόποι υπάρχουν έτσι ώστε να παρακολουθώ το υπόλοιπο του προγράμματός μου; (Ομιλία, sms, Internet)

 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

Δοκιμασες να στειλεις κενο sms στο 1284;

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασες να στειλεις κενο sms στο 1284;

 

Μόλις το δοκίμασα.Και είναι ακριβώς αυτό που ήθελα.Ευχαριστώ πολύ.Δεν το γνώριζα.

Προστατέψτε το περιβάλλον.

 

Μηδενική ανοχή στο παθητικό κάπνισμα!

Link to comment
Share on other sites

μηπως τα κοψουν και αυτοι ομως;

 

Θα δείξει..... ακόμη όχι.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Θα δείξει..... ακόμη όχι.

 

για αυτο μιλαμε;

Ανανέωσε το χρόνο ομιλίας σου εύκολα και γρήγορα

και τώρα με το #pare_serfare πάρε ΔΩΡΟ 1GB! (Το δώρο των 1GB ισχύει για 15 ημέρες....)

μονο στο WHAT’S UP ή και στη Κοσμοκαρτα;

 

μαλλον με ψηνει να παω σε καρτοκινητη Vodafone και να βρω εκει πακετα να με καλυψουν

Nobody is perfect.... And I'm... nobody!!!

 

Νέο videoclip των TresAmigos!!! ... “Ρίτα Ριτάκι“

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω υπάρχει ένα τέλος διακοπής 10€... μπορείς να κάνεις φορητότητα σε κόσμοτε που έχουν το 1gb της ανανέωσης Και τα πακέτα 30 και όχι 28 ημέρες.

Το bonus 1GB της ανανεωσης σε cosmote ειναι για 15 μερες.... τα πακετα ειναι για 30 μερες

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Λήγει το συμβόλαιο μου στη Vodafone (24μήνες) και με πήραν τηλέφωνο για ανανέωση. Εντομεταξύ με έχουν πάρει δεκάδες φορές τους τελευταίους μήνες απο τους άλλους 2 για νέα συμβόλαια και τους είχα στο περίμενε για να δω τι θα μου δώσει η vodafone .

 

Μην τα πολυλογώ, αυτά που έχω στην vodafone είναι 4 κινητά RED1. τα 3 με 29,37€ και το ένα με 27,31€ , και δυο σταθερά νούμερα που βγαίνουν στα 17€ το ένα στα 20€ το άλλο με 24αρια aDSL.

 

Πιστεύετε ότι οι άλλοι μπορούν να χτυπήσουν αυτές τις τιμές;

Να πάρω την ανανεωμένη νεα προσφορα της Vodafone να τελιώνω για να μην μπλέξω με αντιπροσφορές κτλ.;

 

Γενικά τι τιμές παίζουν στα προγράμματα αυτών των μεγεθών;

Μέχρι τέλος της άλλης βδομάδας θέλω να καταλήξω .

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Λήγει το συμβόλαιο μου στη Vodafone (24μήνες) και με πήραν τηλέφωνο για ανανέωση. Εντομεταξύ με έχουν πάρει δεκάδες φορές τους τελευταίους μήνες απο τους άλλους 2 για νέα συμβόλαια και τους είχα στο περίμενε για να δω τι θα μου δώσει η vodafone .

 

Μην τα πολυλογώ, αυτά που έχω στην vodafone είναι 4 κινητά RED1. τα 3 με 29,37€ και το ένα με 27,31€ , και δυο σταθερά νούμερα που βγαίνουν στα 17€ το ένα στα 20€ το άλλο με 24αρια aDSL.

 

Πιστεύετε ότι οι άλλοι μπορούν να χτυπήσουν αυτές τις τιμές;

Να πάρω την ανανεωμένη νεα προσφορα της Vodafone να τελιώνω για να μην μπλέξω με αντιπροσφορές κτλ.;

 

Γενικά τι τιμές παίζουν στα προγράμματα αυτών των μεγεθών;

Μέχρι τέλος της άλλης βδομάδας θέλω να καταλήξω .

 

Για τα κινητα δινει παρα πολλα !!! Μου ανανεωσαν μεχρι τον Φεβρουραιο που θα μας ερθει (18μηνο) με 19,56 τελικη τιμη το καθενα .Ηταν η τιμη που ηδη ειχα ηδη πριν 3 συνεχομενα 12μηνα συμβολαια .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Εχω το red1 και μου εχουν δωσει δωρεαν και μια καρτα για internet sharing την οποια και εχω στο ταμπλετ. Καθως θα υπαρξει και αλλο ταμπλετ μπορω να ζητησω και δευτερη καρτα για internet sharing, που θα μοιραζεται φυσικα τα συνολικα δεδομενα ;

Εχει καποιο κοστος ;

 

 

Sent from my iPad Air using Tapatalk

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Εχω το red1 και μου εχουν δωσει δωρεαν και μια καρτα για internet sharing την οποια και εχω στο ταμπλετ. Καθως θα υπαρξει και αλλο ταμπλετ μπορω να ζητησω και δευτερη καρτα για internet sharing, που θα μοιραζεται φυσικα τα συνολικα δεδομενα ;

Εχει καποιο κοστος ;

 

Πάνω από τη δεύτερη κάρτα χρεώνουν 5€ κάθε μήνα. Δεν ξέρω εάν μπορείς να το αποφύγεις.

Link to comment
Share on other sites

Εχω το red1 και μου εχουν δωσει δωρεαν και μια καρτα για internet sharing την οποια και εχω στο ταμπλετ. Καθως θα υπαρξει και αλλο ταμπλετ μπορω να ζητησω και δευτερη καρτα για internet sharing, που θα μοιραζεται φυσικα τα συνολικα δεδομενα ;

Εχει καποιο κοστος ;

 

 

Sent from my iPad Air using Tapatalk

Δεν είναι δωρεάν, την πληρώνεις αν δεις το λογαριασμό :mad:

 

Στάλθηκε από το SM-A500FU μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι δωρεάν, την πληρώνεις αν δεις το λογαριασμό :mad:

 

Στάλθηκε από το SM-A500FU μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εαν εκανες το συμβολαιο που καναμε οι περισσοτεροι θα δεις στο λογαριασμο χρεωση 7.10 και εκπτωση -7.10 αρα συνολικο ποσο 0. Αναφορα πρεπει να γινει στα gb εαν κανεις χρηση της καρτας της συγκεκριμενης τρωει απο τα υπαρχοντα mb των 2.7 και οχι απο των 10 απο την προσφορα. Μια καρτα ομως μπορεις να εχεις internet sharing

Link to comment
Share on other sites

Εαν εκανες το συμβολαιο που καναμε οι περισσοτεροι θα δεις στο λογαριασμο χρεωση 7.10 και εκπτωση -7.10 αρα συνολικο ποσο 0. Αναφορα πρεπει να γινει στα gb εαν κανεις χρηση της καρτας της συγκεκριμενης τρωει απο τα υπαρχοντα mb των 2.7 και οχι απο των 10 απο την προσφορα. Μια καρτα ομως μπορεις να εχεις internet sharing

 

 

 

Υπαρχει χρεωση μηνιαια 5€.

Δεν αξιζει τον κοπο.

Hotspot απο το τηλεφωνο η το αλλο ipad και αγιος ο θεος !!!

 

 

Sent from my iPad Air using Tapatalk

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερετε να μου πειτε τι κοστος θα εχω για συμβολαιο που ανανεωσα με την vodafone πριν 3 μηνες για 24 μηνες δέσμευση δεχόμενος επιδότηση για αγορα κινητου 140 ευρω αν μετατρεψω το συμβολαιο μου σε καρτοκινητο vodafone cu

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

140 ευρώ πιθανόν συν Φ.Π.Α. , συν 10 ευρώ η αλλαγή σε καρτοκινητό
Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερετε να μου πειτε τι κοστος θα εχω για συμβολαιο που ανανεωσα με την vodafone πριν 3 μηνες για 24 μηνες δέσμευση δεχόμενος επιδότηση για αγορα κινητου 140 ευρω αν μετατρεψω το συμβολαιο μου σε καρτοκινητο vodafone cu

Ευχαριστω

Εμενα μου ζητησαν 250 ευρω για καθε γραμμη ληγει του χρονου το νοεμβριο. Αρα για δυο συμβολαια που βγαινουν σε οικογενειακο προγραμμα με συνολικη τιμη 500 ευρω. Και οι δυο γραμμες βγαινουν σε ενα ονομα με κοινο αφμ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...