Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο λογαριασμος δεν μπορει να εκδόθηκε πριν τη 1/3 καθώς περιλαμβάνει περίοδο χρεώσεων μεχρι την 28/2. Το οποίο σημαίνει πως η έκδοσή του μπορεί να έχει γίνει από την αμέσως επόμενη ημέρα, δηλαδή την 1/3.

 

Ναι, δεν εννοούσα πριν την 01/03. Προφανώς εκδόθηκε 01/03, έτσι όπως φαίνεται η χρέωση του παγίου, απλώς εκδόθηκε πριν γίνει η μετατροπή σε καρτοκινητό, π.χ. εκδόθηκε τα ξημερώματα ο λογαριασμός και το μεσημέρι έγινε το καρτοκινητό.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ναι, δεν εννοούσα πριν την 01/03. Προφανώς εκδόθηκε 01/03, έτσι όπως φαίνεται η χρέωση του παγίου, απλώς εκδόθηκε πριν γίνει η μετατροπή σε καρτοκινητό, π.χ. εκδόθηκε τα ξημερώματα ο λογαριασμός και το μεσημέρι έγινε το καρτοκινητό.

 

Το μονο σιγουρο ειναι οτι μονο η εξυπηρετηση πελατων μπορει να ξεμπερδεψει το θεμα.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις απαντήσεις. Θα επικοινωνήσω μέσα στο ΣΚ μαζί τους, να δω τι θα μου πουν.
Ericsson R380s ,Sony Ericsson T68 , Sagem MyX6 , Sharp GX30, Sharp V802 ,Sony Ericsson K810i, Motorola Milestone , Motorola Razr, LG Nexus 5, Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Σε μεταφορά αριθμού, στον εκαθαριστικό πληρώνεις το πάγιο για τις μέρες που είσαι ακόμα στην vodafone σωστά;

Αν δηλαδή κάνεις μεταφορα στις 10 μαρτίου, διεκπεραιωθεί στις 13 και ο λογαριασμος που ερχεται το μαρτιο ξεκιναει την τιμολογηση απο 12 μαρτίου, θα πληρώσω 1-2 μέρες από το πάγιο, σωστά; δηλαδή το πολύ τα 2/30 του λογαριασμού.

Τι γίνεται αυτό τον καιρό; Ανανεώνουν τις προσφορές που έχεις ήδη (50-55%) ;

Link to comment
Share on other sites

Στα 1500' που δίνει το RED 1 συ,περιλαμβάνονται κανονικά και τα σταθερά ή είναι μόνο για τα κινητά τηλέφωνα;

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

Στα 1500' που δίνει το RED 1 συ,περιλαμβάνονται κανονικά και τα σταθερά ή είναι μόνο για τα κινητά τηλέφωνα;

 

Είναι και για σταθερα και κινητα ανεξάρτητα παροχο

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από αυτά που βλέπω στη Vodafone είναι ότι η εταιρία δεν κοιτάει τις ανάγκες των πελατών της αλλά τις δικές της. Εφτιαξε μερικά προγράμματα και καλά να μιλας σε όλους και τα τιμολογεί πιο ακριβά και καταργεί άλλα που ήταν βολικότερα για τους πελάτες της και φθηνότερα. Τι έγινε πέρσι και δίνανε 50% εκπτώσεις σε προγράμματα 1500 λεπτά προς κινητά vodafone και σταθερά και 500 MB Ιντερνετ; Τώρα για τέτοιο πρόγραμμα πρέπει να πληρώσεις τα Red ή να πληρώσεις τα unlimited;

 

Μήπως να αρχίσουμε να ψάχνουμε σοβαρά το Voip με κάρτες Internet ή συμβόλαια data μόνο; Αν δεν κάνω λάθος τα συμβόλαια data δεν έχουν και φόρο κινητής τηλεφωνίας.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από αυτά που βλέπω στη Vodafone είναι ότι η εταιρία δεν κοιτάει τις ανάγκες των πελατών της αλλά τις δικές της. Εφτιαξε μερικά προγράμματα και καλά να μιλας σε όλους και τα τιμολογεί πιο ακριβά και καταργεί άλλα που ήταν βολικότερα για τους πελάτες της και φθηνότερα. Τι έγινε πέρσι και δίνανε 50% εκπτώσεις σε προγράμματα 1500 λεπτά προς κινητά vodafone και σταθερά και 500 MB Ιντερνετ; Τώρα για τέτοιο πρόγραμμα πρέπει να πληρώσεις τα Red ή να πληρώσεις τα unlimited;

 

Μήπως να αρχίσουμε να ψάχνουμε σοβαρά το Voip με κάρτες Internet ή συμβόλαια data μόνο; Αν δεν κάνω λάθος τα συμβόλαια data δεν έχουν και φόρο κινητής τηλεφωνίας.

 

Εγω πληρωνω 47 ευρω για 2 αριθμους δηλαδη 23,50 ευρω για red 1 και 1500 για ολα τα δικτυα και εχω 2 αριθμους. Αλλοι χτυπησαν προσφορα και 17,5 ευρω. Μπορεις να μου πεις σε παρακαλω που κοιταει το συμφερον την η εταιρια οπως λες οταν για το 3μερο σου δινει απεριοριστη ομιλια Καθαρα Δευτερα, οταν χθες μου εκανε δωρακι 100 mb επιπλεον και ειναι κυριοι στις χρεωσεις τους. Πασχα και Χριστουγεννα παλι δωρακια. Αναρωτιεμαι οι αλλες εταιριας κανουν κανενα δωρο η μονο δεκαπενταυγουστο και αν? Και μην μπερδευεις το red που σου δινει ομιλια προς ολους με το unlimited που κατα τη γνωμη μου ειναι ασυμφορο επειδη σου δινει χρονο ομιλιας μονο για vodafone. Voip πως θα κανεις με ενα σταθερο παραδειγματος χαρη? Ποσο ιντερνετ θα ξοδεψεις για ενα λεπτο?

Δεν δουλευω στη voda ειμαι πρωην πελατης cosmote(που ειχε το καλυτεροτερο σημα) και τονιζω τα θετικα απο την καθε εταιρεια

Edited by tilaverboy
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δίνω 21,5 για το red1 και μαζί άλλο ένα αριθμό 750 mb internet shared, 2 χρόνια συμβόλαιο από τον οκτώβριο και μετά βλέπουμε :rolleyes:
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Εγω πληρωνω 47 ευρω για 2 αριθμους δηλαδη 23,50 ευρω για red 1 και 1500 για ολα τα δικτυα και εχω 2 αριθμους. Αλλοι χτυπησαν προσφορα και 17,5 ευρω. Μπορεις να μου πεις σε παρακαλω που κοιταει το συμφερον την η εταιρια οπως λες οταν για το 3μερο σου δινει απεριοριστη ομιλια Καθαρα Δευτερα, οταν χθες μου εκανε δωρακι 100 mb επιπλεον και ειναι κυριοι στις χρεωσεις τους. Πασχα και Χριστουγεννα παλι δωρακια. Αναρωτιεμαι οι αλλες εταιριας κανουν κανενα δωρο η μονο δεκαπενταυγουστο και αν? Και μην μπερδευεις το red που σου δινει ομιλια προς ολους με το unlimited που κατα τη γνωμη μου ειναι ασυμφορο επειδη σου δινει χρονο ομιλιας μονο για vodafone. Voip πως θα κανεις με ενα σταθερο παραδειγματος χαρη? Ποσο ιντερνετ θα ξοδεψεις για ενα λεπτο?

Δεν δουλευω στη voda ειμαι πρωην πελατης cosmote(που ειχε το καλυτεροτερο σημα) και τονιζω τα θετικα απο την καθε εταιρεια

 

Για να καταλάβω, στον εναν αριθμό έχεις το red1 και στον άλλο έχεις μονο τα λεπτά ομιλίας (1500) ;

 

Εγώ δίνω 21,5 για το red1 και μαζί άλλο ένα αριθμό 750 mb internet shared, 2 χρόνια συμβόλαιο από τον οκτώβριο και μετά βλέπουμε :rolleyes:

Σε εσένα ο ένας αριθμός έχει το red1 και ο άλλος τι έχει πέρα από τα shared 750mb;

 

Επίσης πότε κάνατε τα παραπάνω συμβόλαια; Είναι συνδυαστικά με hol ή όντως το red1 που βλέπω στο site πως το κοστολογούν στα 60€ το δίνουν με 20-25€ για ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

Όχι χωρίς Hol Οκτώβριο 2013 θέλανε να με πάρουν με την βία απ την cosmote και το πλήρωσαν αυτοί ακριβά κι εγώ φτηνά :p

Βασικα αυτοί μου δώσανε μια κάρτα (άλλο νούμερο ) με 750mb shared internet ούτε που την εχω χρησιμοποιησει :confused:

Την βάζω αν θέλω σε ταμπλετ η αγοράζω στικακι για το λαπτοπ :what:

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Όχι χωρίς Hol Οκτώβριο 2013 θέλανε να με πάρουν με την βία απ την cosmote και το πλήρωσαν αυτοί ακριβά κι εγώ φτηνά :p

Βασικα αυτοί μου δώσανε μια κάρτα (άλλο νούμερο ) με 750mb shared internet ούτε που την εχω χρησιμοποιησει :confused:

Την βάζω αν θέλω σε ταμπλετ η αγοράζω στικακι για το λαπτοπ :what:

 

ποσο σου βγαίνει το Red 1 το μηνα κομπλέ? 12μηνο συμβόλαιο έκανες?

Τελειώνει το συμβόλαιο μου αυτόν τον μηνα και δε ξέρω τη να κάνω.. έχω 3 αριθμούς από τη μια δε θέλω να τα κάνω κάρτες αλλα όλο οδηγούν εκεί..

Τα συμβόλαια έγιναν πλέον ασύμφορα..:O

80-90 ευρώ το μηνα και χωρίς κάποια αξιόλογη επιδότηση συσκευής δε ξανάχει συμβόλαιο..

Link to comment
Share on other sites

ποσο σου βγαίνει το Red 1 το μηνα κομπλέ? 12μηνο συμβόλαιο έκανες?

Τελειώνει το συμβόλαιο μου αυτόν τον μηνα και δε ξέρω τη να κάνω.. έχω 3 αριθμούς από τη μια δε θέλω να τα κάνω κάρτες αλλα όλο οδηγούν εκεί..

Τα συμβόλαια έγιναν πλέον ασύμφορα..:O

80-90 ευρώ το μηνα και χωρίς κάποια αξιόλογη επιδότηση συσκευής δε ξανάχει συμβόλαιο..

Λοιπον ακου πως εχει(συγγνωμη που αργησα να απαντησω). Το συμβολαιο εχει 55 ευρω το red 1 για εναν αριθμο αν πετυχεις την προσφορα και πας και δευτερο αριθμο και 18 μηνο συμβολαιο και χωρις επιδοτηση συσκευης απο 110 ευρω που ειναι ενωνεις τις εκπτωσεις(οικογενειακο, και κατι αλλες εκπτωσεις μαζι με το 18μηνο συμβολαιο) και πληρωσαμε 23,5(καποιοι και 17) ευρω οποτε εχεις για τους δυο αριθμους απο 110 που θα πληρωνες 47 ευρω. Για 2 red 1 πληρωνω 47 ευρω μαζι με τους φορους. Η κοπελα μου ανεφερε οτι εχω εκπτωση 69% και για τους δυο αριθμους. Σε καθε αριθμο 053(το δικο μου) και στο 201(της μητερας μου) εχουμε απο 1500 λεπτα για ολα τα δικτυα 1,5 gb 1500 μηνυματα για ολα τα δικτυα ο καθενας μας ξεχωριστα ο καθενας τα δικα του.

Εαν εισαι vodafone δεν θα παρεις καλη εκπτωση. Μιλα με cosmote γιατι θα σας δωσουν καλυτερη προσφορα και υπεγραψε συμβολαιο με cosmote. Μετα απο 4 μερες θα σε καλεσει η vodafone λογικα δινοντας σου ακομα καλυτερη προσφορα(εχεις νομιζω 7 η 14 μερες υπαναχωρησης απο τη μερα που θα υπογραψεις με την cosmote)

Edited by tilaverboy
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ακου πως εχει(συγγνωμη που αργησα να απαντησω). Το συμβολαιο εχει 55 ευρω το red 1 για εναν αριθμο αν πετυχεις την προσφορα και πας και δευτερο αριθμο και 18 μηνο συμβολαιο και χωρις επιδοτηση συσκευης απο 110 ευρω που ειναι ενωνεις τις εκπτωσεις(οικογενειακο, και κατι αλλες εκπτωσεις μαζι με το 18μηνο συμβολαιο) και πληρωσαμε 23,5(καποιοι και 17) ευρω οποτε εχεις για τους δυο αριθμους απο 110 που θα πληρωνες 47 ευρω. Για 2 red 1 πληρωνω 47 ευρω μαζι με τους φορους. Η κοπελα μου ανεφερε οτι εχω εκπτωση 69% και για τους δυο αριθμους. Σε καθε αριθμο 053(το δικο μου) και στο 201(της μητερας μου) εχουμε απο 1500 λεπτα για ολα τα δικτυα 1,5 gb 1500 μηνυματα για ολα τα δικτυα ο καθενας μας ξεχωριστα ο καθενας τα δικα του.

Εαν εισαι vodafone δεν θα παρεις καλη εκπτωση. Μιλα με cosmote γιατι θα σας δωσουν καλυτερη προσφορα και υπεγραψε συμβολαιο με cosmote. Μετα απο 4 μερες θα σε καλεσει η vodafone λογικα δινοντας σου ακομα καλυτερη προσφορα(εχεις νομιζω 7 η 14 μερες υπαναχωρησης απο τη μερα που θα υπογραψεις με την cosmote)

 

Ήσουν κατατοπιστικότατος!! :bow:Είχα μείνει στο αίτημα φορητότητας... Δε με ενδιαφέρει η σύσκεψη θέλω το Red 1 να ησυχάσει το κεφάλι μου.. τώρα δε ξέρω τι πληρώνω και δε μιλάει κανένας από τους 3 μας.. Αν καταφέρω κάτι τέτοιο δε με ενδιαφέρει ας είναι και 24 μήνες..θα ξέρω ότι πληρώνω τόσα κάθε μηνα και θα μιλάω όπου θέλω!!

 

Είχε φάει φλασιά η cosmote πριν λίγους μήνες και μου είχε προσφέρει το αντίστοιχο Red1 με 22-23 ευρώ δε θυμάμαι κομπλέ..έκανα χαζομάρα τότε να μη το κάνω..:zzz:

Link to comment
Share on other sites

Απο cosmote για να πάρετε καλές προσφορές πήγατε σε κάποιο κατάστημα; Γιατί απ το τηλέφωνο στο τμήμα φορητότητας δίνουν τις τιμές που έχει και στο σαιτ. Απο κει που είχα 50% έκπτωση τώρα μου λένε 10%...
Link to comment
Share on other sites

Εγω πληρωνω 47 ευρω για 2 αριθμους δηλαδη 23,50 ευρω για red 1 και 1500 για ολα τα δικτυα και εχω 2 αριθμους. Αλλοι χτυπησαν προσφορα και 17,5 ευρω. Μπορεις να μου πεις σε παρακαλω που κοιταει το συμφερον την η εταιρια οπως λες οταν για το 3μερο σου δινει απεριοριστη ομιλια Καθαρα Δευτερα, οταν χθες μου εκανε δωρακι 100 mb επιπλεον και ειναι κυριοι στις χρεωσεις τους. Πασχα και Χριστουγεννα παλι δωρακια. Αναρωτιεμαι οι αλλες εταιριας κανουν κανενα δωρο η μονο δεκαπενταυγουστο και αν? Και μην μπερδευεις το red που σου δινει ομιλια προς ολους με το unlimited που κατα τη γνωμη μου ειναι ασυμφορο επειδη σου δινει χρονο ομιλιας μονο για vodafone. Voip πως θα κανεις με ενα σταθερο παραδειγματος χαρη? Ποσο ιντερνετ θα ξοδεψεις για ενα λεπτο?

Δεν δουλευω στη voda ειμαι πρωην πελατης cosmote(που ειχε το καλυτεροτερο σημα) και τονιζω τα θετικα απο την καθε εταιρεια

τοσα πληρώνω κι εγω για δύο αριθμούς Vodafone στο unlimited 50 συν 16 ευρω ίντερνετ με hol αλλα η προσφορα ληγει τελη Απριλίου και ψάχνομαι. Αν μου κανουν παλι πρόταση με τα ιδια θα μείνω γιατί και ολοι οι συνεργάτες μου εχουν Vodafone και μιλαω οσο θελω χωρις να εχω επαγγελματικο πρόγραμμα.

 

Voip στο σταθερό εχω. Εχω αγορασει ειδικη ασυρματη συσκευή που παίζει και κανονικό τηλ και voip. Έχω συνδρομη στην omnivoice.gr και πληρωνω πολύ φθηνές αστικές, υπεραστικές κλησεις. Στη hol εχω το φθηνο προγραμμα με χρεωση αστικων υπεραστικων χωρίς καθολου δωρεάν χρόνο γιατί δεν χρησιμοποιώ σταθερό παρα μόνο πολύ λιγο. Οπότε δεν με συμφέρει πρόγραμμα με "δωρεάν" αστικά υπεραστικά τηλεφωνήματα.

 

Αυτο λοιπόν το voip μπορείς καλιστα να το χρησιμοποιησεις και στο κινητό με χρήση πακετου ίντερνετ. Δεν ξερω ποσα bytes ξοδευεις το λεπτο με voip αλλα δεν ειναι πολλα. Φωνη μεταφερεις μονο. οχι εικονες και βιντεο. Μπορείς να εχεις και δικο σου νουμερο αλλα μπορεις και να μεταφερεις και το υπάρχων νούμερο σε voip. Ναι, όλα ειναι εφικτά. Απλά θελω να κανω τεστ drive πρώτα να δω πόσο αποτελεσματικο ειναι το voip σε κινητό.

 

Απλά δεν μου αρέσει να μασαω την τροφή που μου δίνουν ετοιμη οι εταιρίες. Αυτές θέλουν να ακολουθουμε τυφλά τα προγράμματά τους για να μην καθησουμε να ασχοληθουμε και με αλλες εναλλακτικές λυσεις που ειναι πολυ πιο φθηνές. Το πόσο αποτελεματικες είναι αυτες οι εναλλακτικες αυτο ειναι μια άλλη συζήτηση.

Edited by leas
Link to comment
Share on other sites

Απο cosmote για να πάρετε καλές προσφορές πήγατε σε κάποιο κατάστημα; Γιατί απ το τηλέφωνο στο τμήμα φορητότητας δίνουν τις τιμές που έχει και στο σαιτ. Απο κει που είχα 50% έκπτωση τώρα μου λένε 10%...

 

Εμένα είχε τελειώσει το συμβόλαιο με κοσμοτε και μου δίνανε κι εμένα 10% μόνο έτσι πήρα την βοντα που αρχικά μου έκανε το ρεντ στα 39 ευρα κάνω αίτηση φορητοτητας και με ξαναπαιρνει η κοσμοτε και μου λέει σας προσφερουμε 29 να μείνετε και ξαναλέω ναι! Μετά με ξαναπαιρνει η βοντα αφού έφαγε άκυρο και δεν της έδωσε η κοσμοτε την φορητοτητα και μου λέει 21,5 τελειωμένο :what: ο κακός χαμός δλδ! Οπότε λέω το οκ πάλι στη βοντα ζητάει πάλι τον αριθμό μου και λέω οκ!

Και γίνεται και το αποκορυφωμα με ξαναπαιρνει η κοσμοτε και μου λέει 19 ευρώ απλά πρέπει να στείλετε φαξ στη βοντα για ακύρωση αιτήματος (μάλλον απ τα πολλά πηγαιν ελα έγινε χαμός) τελικά είχα δουλειά εκείνη την μέρα και δεν έστειλα; το φαξ και την επόμενη ενεργοποιήθηκε η βοντα με τα 21,5 :D

Δεν το μετανιώνω γιατί της βοντα είναι 24μηνο συμβόλαιο συμβόλαιο(εγώ το ζήτησα) ενώ της κοσμοτε θα ήταν 18μηνο

Ελπίζω να μην ζαλιστηκατε :p

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Απο cosmote για να πάρετε καλές προσφορές πήγατε σε κάποιο κατάστημα; Γιατί απ το τηλέφωνο στο τμήμα φορητότητας δίνουν τις τιμές που έχει και στο σαιτ. Απο κει που είχα 50% έκπτωση τώρα μου λένε 10%...

 

Τηλεφωνικα θα το παιξεις το παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

Τα πραγματα εχουν αλλαξει πια. Τον οκτωβριο του 13 ειχαν την πολυ καλη προσφορα και η cosmote αλλα και η vodafone που εδινε η μια το απεριοριστα 65 με 18 κατι και το red1 με 22. Απο τοτε σταματησαν και οι δυο. Εχω cosmote και μου εχει ληξει το συμβολαιο απο τον Ιανουαριο και οπως εγραψα και εδω καποιες σελιδες πριν δεν μου το δινουν κατω απο 47 το red1. Τωρα απλα περιμενω μια καλη προσφορα για να κανω αιτητση φορητοτητας.

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

Γεία σας, είμαι νέος στο forum όποτε αν η διαδικάσια υποβολής ερωτήματος είναι λάθος, να με συγχωρέσετε.

Είμαι voda απο το 1998, πάντοτε έκανα χρήση της επιδότησης για αγορα συσκευής, τον Ιανουάριο έληξε το συμβόλαιο μου (red 1)

Πρόσφατα πήγα στο κατάστημα και μου είπαν πως έχω μια επιδότηση που θα έφτανε στα 160ευρω με 24 μήνες συμβόλαιο.

την θεώρησα πολύ χαμηλη δεδομένου πως πάντοτε σχεδον πλήρωνα παραπάνω ακόμη και 100-110 ευρω το μήνα.

Εκάνα αίτηση φορητότητας cosmo, αφου έχει και κάλυτερο σήμα στη περιοχή που ζω.

την έπομενη με κάλεσαν και μου πρόσφεραν ότι και στο κατάστημα (μάλιστα 10 ευρώ λιγότερα).

Τους ευχαρίστησα και είπα δεν ενδιαφέρομαι γιατι πραγματικα δε με πειράζει να φύγω.

Χθες με κάλεσαν ξανά, τους είπα πως θα φύγω όντως.

Μου προσέφεραν λοιπον τα έξης, και εδω θέλω την πολύτιμη βοήθεια σας.

Για 24 μήνες red 2 στα 46,82 ευρω συν ακόμη μία γραμμη για την κοπέλα μου (η οποία ειναι σε καρτοκινμητο cosmo τώρα) με 200' προς όλους 500 προς voda χωρίς sms στα 21,5, ήτοι 68,5 ευρώ κομπλέ, δηλαδη τελη κλπ μέσα και 410ευρω επιδότηση συσκευής.

 

ενδιδώ??? σας ευχαριστω πολύ

Link to comment
Share on other sites

Τα πραγματα εχουν αλλαξει πια. Τον οκτωβριο του 13 ειχαν την πολυ καλη προσφορα και η cosmote αλλα και η vodafone που εδινε η μια το απεριοριστα 65 με 18 κατι και το red1 με 22. Απο τοτε σταματησαν και οι δυο. Εχω cosmote και μου εχει ληξει το συμβολαιο απο τον Ιανουαριο και οπως εγραψα και εδω καποιες σελιδες πριν δεν μου το δινουν κατω απο 47 το red1. Τωρα απλα περιμενω μια καλη προσφορα για να κανω αιτητση φορητοτητας.

 

Πραγματι .. οσοι δεν καναμε εκεινη την προσφορα (την ειχε και η cosmote) βλακεια μεγαλη.Παντως μια φιλη που εχω σε καταστημα voda μου ειπε οτι τον Απριλιο θα βγει κατι καλο (φημη και καλα)

Ο θεος βοηθος..

Link to comment
Share on other sites

Σε συμβόλαιο Unlimited 45, με προνομιακή έκπτωση 35%, ανανέωση "συμβολαίου" 01/2014, για μετατροπή σε cu καρτοκινητό, θα μου ζητήσουν να πληρώσω κάποιο "πέναλτι";
Link to comment
Share on other sites

Θα ζητήσουν όλη την έκπτωση που έλαβες και θα λάβεις μέχρι 13/4/2014 που θα γίνεις CU
Link to comment
Share on other sites

Τελικά ύστερα από αίτηση φορητότητας μου δώσαν 40% έκπτωση σε όποιο πρόγραμμα θέλω.

 

Έτσι φοβερα θέλουν όλοι! ;)

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...