Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο vodafone.gr που γράφτηκα, δίνει στοιχεία για τον επόμενο λογαριασμό και εκεί γράφει unlimited 30 mobile internet (L). Αυτό σημαίνει ότι έχω δωρεάν ίντερνετ 500 ΜΒ έτσι?
Link to comment
Share on other sites

Τι προτέινετε να τους πω; Θέλω μια συσκευή η οποία κάνει 260€. Έχει σημασία σε ποια εταιρεία θα γίνει η φορητότητα;

 

Ανρωτιεμαι το εξης:

 

δικαιουμαι να χρησημοπιησω την επιδοτηση μου και να παρω δυο κινητα

 

 

π.χ με μια επιδοτηση 190 ευρω να παρω ενα nokia 2600 και ενα nokia 2650 ?

 

Αν πας στο Πλαίσιο ίσως στο κάνουν. Δεν χάνεις τίποτα να προσπαθήσεις.

Edited by soublaki-3
Link to comment
Share on other sites

Στο vodafone.gr που γράφτηκα, δίνει στοιχεία για τον επόμενο λογαριασμό και εκεί γράφει unlimited 30 mobile internet (L). Αυτό σημαίνει ότι έχω δωρεάν ίντερνετ 500 ΜΒ έτσι?

 

Nαι πράγματι έτσι είναι.. 500mb έχεις που θα ανανεώνονται κάθε 1η του μηνός.

Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε mail απο vodafone που λεει οτι με ανανεωση συμβολαιου θα παρβ δωρο συσκευη. Τι εννοει ανανεωση συμβολαιου?

 

update: τελικα μου βγηκε αναβαθμιση συσκευης.

Edited by sarpijk
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα εκδόθηκε ο πρώτος λογαριασμός μου στο MyWay 35 και ενώ λόγω προσφοράς (2 πάγια δώρο) δεν έπρεπε να πληρώσω καθόλου πάγιο, μου χρεώθηκαν κανονικά τα 2 πάγια. :mad:

Πήρα τηλέφωνο στο cc και μου είπαν ότι όντως έγινε λάθος και να πάω από το κατάστημα που έκανα τη σύνδεση για να κινήσουν αυτοί τις διαδικασίες για να πιστωθεί σε επόμενο λογαριασμό το ποσό των 2 παγίων που δικαιούμουν.

Έχει συμβεί σε κάποιον άλλον; Και, αν ναι, έβγαλε άκρη;; :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Από το 13830 πάντως να ξέρεις ότι όποτε θες μπορείς να πάρεις και να ρωτήσεις πόσα mb σου απομένουν μέχρι το τέλος του μήνα..

Πρόσεξε ότι τα λεπτά ομιλίας του προγράμματός σου ανανεώνονται σύμφωνα με το 1284 ό,τι σου λέει, ενώ τα mb ανανεώνονται κάθε 1η του μήνα.

 

Να δουμε ποτε θα φιλοτιμηθουν με ενα απλο μυνημα οπως στην καρτοκινητη να μαθαινουμε το υπολοιπο των ΜΒ γιατι μου φαινετε το κανουν για καθαρα εισπρακτικους λογους και αρχιζει να με εξοργιζει...:X

Link to comment
Share on other sites

Να δουμε ποτε θα φιλοτιμηθουν με ενα απλο μυνημα οπως στην καρτοκινητη να μαθαινουμε το υπολοιπο των ΜΒ γιατι μου φαινετε το κανουν για καθαρα εισπρακτικους λογους και αρχιζει να με εξοργιζει...:X

 

Δεν μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο, από όσο ξέρω το θέμα είναι τεχνικής φύσεως. Στο καρτοκινητό προπληρώνεις, εδώ πρέπει κάτι να τιμολογηθεί, οπότε αυτό παίρνει χρόνο. Γι αυτό και δεν παρέχεται άμεση ενημέρωση από καμία εταιρία. (Εάν κάνω λάθος διορθώστε με--δεν το ξέρω, έτσι μου έχουν πει.)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα εκδόθηκε ο πρώτος λογαριασμός μου στο MyWay 35 και ενώ λόγω προσφοράς (2 πάγια δώρο) δεν έπρεπε να πληρώσω καθόλου πάγιο, μου χρεώθηκαν κανονικά τα 2 πάγια. :mad:

Πήρα τηλέφωνο στο cc και μου είπαν ότι όντως έγινε λάθος και να πάω από το κατάστημα που έκανα τη σύνδεση για να κινήσουν αυτοί τις διαδικασίες για να πιστωθεί σε επόμενο λογαριασμό το ποσό των 2 παγίων που δικαιούμουν.

Έχει συμβεί σε κάποιον άλλον; Και, αν ναι, έβγαλε άκρη;; :blink:

 

Θα σου επιστραφεί το πάγιο, μέσω πίστωσης, κάλεσε άμεσα το 1399 (χωρίς χρέωση) ή 13830 να το αναφέρεις, θα σε ενημερώσουν σύντομα με μήνυμα για το ποσό της πίστωσης. Να επιμείνεις να καταγραφεί σαν αμφισβήτηση, δεν χρειάζεται να πας στο κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Με μ.ο. λογαριασμών 45€ μου δίνουν μόλις 77€ επιδότηση. Αν κάνω αίτηση φορητότητας που πιστεύετε μπορεί να φτάσει η επιδότηση;

Επικοινώνησα το μεσημέρι με τη Vodafone, τους είπα ότι δεν με καλύπτουν τα 77€ και τα κάνανε 107€. Μετέπειτα, πήγα στη Wind για αίτηση φορητότητας. Πόσο λέτε θα τα κάνουν;

Edited by soublaki-3
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο, από όσο ξέρω το θέμα είναι τεχνικής φύσεως. Στο καρτοκινητό προπληρώνεις, εδώ πρέπει κάτι να τιμολογηθεί, οπότε αυτό παίρνει χρόνο. Γι αυτό και δεν παρέχεται άμεση ενημέρωση από καμία εταιρία. (Εάν κάνω λάθος διορθώστε με--δεν το ξέρω, έτσι μου έχουν πει.)

 

Η Cosmote στα προγράμματα i δίνει ενημέρωση σε πραγματικό χρόνο. Για την Wind δεν ξέρω. Καιρός να ανανεώσει επιτέλους η Vodafone τα πανάρχαια συστήματά της που ακόμη και την ενημέρωση ομιλίας/ sms τη δίνει με 1 μέρα καθυστέρηση.... :down:

Link to comment
Share on other sites

Η Cosmote στα προγράμματα i δίνει ενημέρωση σε πραγματικό χρόνο. Για την Wind δεν ξέρω. Καιρός να ανανεώσει επιτέλους η Vodafone τα πανάρχαια συστήματά της που ακόμη και την ενημέρωση ομιλίας/ sms τη δίνει με 1 μέρα καθυστέρηση.... :down:

 

μακαρι να το καταλαβουν και να το αλλαξουν!!!

για τα postpay εχουν 1 μερα σε κλησεις sms και 2-3 ημερες σε data.

το καλο ειναι οτι πλεον εχουν πακετα data με φθηνοτερες χρεωσεις

το μονο παραλογο και εξωφρενικο ειναι οταν δεν εχεις πακετο mobile internet σε τιμωρει με χρεωσεις 7,17€/mb internet και 12,18€/mb wap

Link to comment
Share on other sites

Να δουμε ποτε θα φιλοτιμηθουν με ενα απλο μυνημα οπως στην καρτοκινητη να μαθαινουμε το υπολοιπο των ΜΒ γιατι μου φαινετε το κανουν για καθαρα εισπρακτικους λογους και αρχιζει να με εξοργιζει...:X

 

Σε e-mail τους πάντως που του είχα στείλει , μου είπαν ότι θα το κάνουν σύντομα.. Επίσης μου πίστωσαν στο λογαριασμό μου όσες φορές είχα χρεωθεί στο 13830 για να μάθω πόσα mb μου έμειναν.. Δεν το ζήτησα πάντως εγώ αυτό. .Απλά τους είπα να κανουν μια τέτοια υπηρεσία, αλλά αφού επέμεναν να μου πιστώσουν και τη χρέωση στ 13830 δεν τους είπα και όχι :lol:

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτησεις παιδια,

1) Η επιδοτηση που σου δινει η vodafone, μεχρι ποτε ισχυει? Μπορω οποτε θελω να τη χρησιμοποιησω? πχ και σε 3 μηνες?

2) Εκτος απο vodafone-shop και Πλαισιο, ποια αλλα καταστηματα συνεργαζονται με τη vodafone και μπορω να κανω χρηση της επιδοτησης?

 

 

Αποκει και περα, σχετικα με αυτα που λετε για αυξηση της επιδοτησης, θα σας πω τη δικη μου περιπτωση. Τελειωνε ο χρονος (ημουνα στο οικονομικο 30) και μου δωσανε 89 ευρω επιδοτηση.....αστειο ποσο, και γι'αυτο απλα εκανα αιτηση με το τελος του 12μηνου να μετατραπει σε καρτοκινητο το νουμερο. Την επομενη μερα ελαβα τηλεφωνημα απο vodafone, που με ρωταγαν γιατι θελω να διακοψω.... Χωρις να τους πιεσω καθολου, σε πρωτη φαση τα 89 ευρω γινανε 133. Εγω δεν ειπα τιποτα, οτι θελω πιο πολλα η οτιδηποτε, απλα δεν εδειξα πολυ ζεστος.....και απο μονος του ο υπαλληλος μου ειπε "περα απο αυτο....ισως μπορουμε να κανονισουμε και κατι ιδιαιτερο για εσας...αλλα θα πρεπει να το συζητησουμε" , του λεω "δηλαδη, χοντρικα για τι ποσο μιλαμε?" και μου λεει "αν μεινετε σε προγραμμα των 30 ευρω, μπορουμε να φτασουμε μεχρι τα 334 ευρω...." Νομιζα πως δεν ακουσα καλα.....αλλα οντως 334 ειπε.....

 

Προφανως δεχτηκα (οχι αμεσα βεβαια, αλλα πηρα αλλη μερα τηλεφωνο, μιλησα με αλλον αλαλ ηταν σημειωμενα το τι μου ειχε προσφερει ο προηγουμενος). Βεβαια πηρα 309 ευρω + 10% εκπτωση στο παγιο αντι για τα 334 αλλα ουσιαστικα ιδια λεφτα ειναι, δεν εχει να κανει...

 

Παντως πολλη κοροιδια, ακου τα 89 να γινουν 334....λυπαμαι οσους ανανεωνουν αμεσα με οτι τους προσφερουν στην αρχη...

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα σ'ένα κατάστημα Vodafone να ακυρώσω το συμβόλαιό μου και να το μετατρέψω σε καρτοκινητό και ο υπάλληλος μου είπε ότι αυτό δεν είναι εφτικό μιας και υπάρχει έξτρα χρέωση λόγω επιδότησης. Εγώ του ξεκαθάρισα από την αρχή ότι δεν έχω πρόβλημα με το πόσο και ότι θέλω να το πληρώσω για το κάνω καρτοκινητό. Όμως, αντί να προχωρήσει σε ακύρωση κάλεσε το cc της Vodafone, τους είπε μερικά και μου είπε ότι πρέπει να περιμένω μέχρι τη Δεύτερα για να με καλέσει το cc της Vodafone για να με ρωτήσει γιατί θέλω να διακόψω τη σύνδεση! :blink: Ερώτηση προς τους υπαλλήλους καταστήματων Vodafone: Το ποσό που πρέπει να πληρώσει κάποιος που θέλει να διακόψει το συμβόλαιό του φαίνεται στον υπολογιστή; Ο υπάλληλος στον οποίο είχα την τύχη (:p) να πέσω μου είπε ότι το ποσό είναι 8 ευρώ, αλλά δεν είναι και 100% σίγουρος! :lol: Έλεος!!
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς το κατάστημα το έκανε για να μην χρεωθεί την διακοπή και η εξυπηρέτηση για να σε πείσουν να μην την κάνεις από Δευτέρα. Ντροπή τους.

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα σ'ένα κατάστημα Vodafone να ακυρώσω το συμβόλαιό μου και να το μετατρέψω σε καρτοκινητό και ο υπάλληλος μου είπε ότι αυτό δεν είναι εφτικό μιας και υπάρχει έξτρα χρέωση λόγω επιδότησης. Εγώ του ξεκαθάρισα από την αρχή ότι δεν έχω πρόβλημα με το πόσο και ότι θέλω να το πληρώσω για το κάνω καρτοκινητό. Όμως, αντί να προχωρήσει σε ακύρωση κάλεσε το cc της Vodafone, τους είπε μερικά και μου είπε ότι πρέπει να περιμένω μέχρι τη Δεύτερα για να με καλέσει το cc της Vodafone για να με ρωτήσει γιατί θέλω να διακόψω τη σύνδεση! :blink: Ερώτηση προς τους υπαλλήλους καταστήματων Vodafone: Το ποσό που πρέπει να πληρώσει κάποιος που θέλει να διακόψει το συμβόλαιό του φαίνεται στον υπολογιστή; Ο υπάλληλος στον οποίο είχα την τύχη (:p) να πέσω μου είπε ότι το ποσό είναι 8 ευρώ, αλλά δεν είναι και 100% σίγουρος! :lol: Έλεος!!

 

Πριν λίγες μέρες έκανα κανονικά διακοπή συμβολαίου χωρίς να μου πούνε πολλά λόγια, το μόνο που με ρώτησε η υπάλληλος ήταν αν θέλω να κρατήσω το νούμερο σαν καρτοκινητο, απάντησα θετικά και προχώρησε στην αίτηση διακοπής, μετά από 2 μέρες με κάλεσαν από το cc της Vodafone και με ρώτησαν γιατί θέλω να διακοψω τη σύνδεση και μάλιστα μου πρόσφεραν και μια επιδότηση για να παραμείνω, αφού τους εξήγησα γιατί θέλω να κάνω διακοπή (αν και πιστεύω ότι δεν υπάρχει λόγος να εξηγήσω σε κανεναν γιατί θέλω να διακοψω τη σύνδεση-γιατί έτσι γουστάρω ρε αδελφέ!) χωρίς να είναι καθόλου πιεστική προχώρησαν στην διαδικασία της διακοπής, οπότε από Δευτέρα δεν θα έχω ποια σύνδεση Vodafone:p

ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα σ'ένα κατάστημα Vodafone να ακυρώσω το συμβόλαιό μου και να το μετατρέψω σε καρτοκινητό και ο υπάλληλος μου είπε ότι αυτό δεν είναι εφτικό μιας και υπάρχει έξτρα χρέωση λόγω επιδότησης. Εγώ του ξεκαθάρισα από την αρχή ότι δεν έχω πρόβλημα με το πόσο και ότι θέλω να το πληρώσω για το κάνω καρτοκινητό. Όμως, αντί να προχωρήσει σε ακύρωση κάλεσε το cc της Vodafone, τους είπε μερικά και μου είπε ότι πρέπει να περιμένω μέχρι τη Δεύτερα για να με καλέσει το cc της Vodafone για να με ρωτήσει γιατί θέλω να διακόψω τη σύνδεση! :blink: Ερώτηση προς τους υπαλλήλους καταστήματων Vodafone: Το ποσό που πρέπει να πληρώσει κάποιος που θέλει να διακόψει το συμβόλαιό του φαίνεται στον υπολογιστή; Ο υπάλληλος στον οποίο είχα την τύχη (:p) να πέσω μου είπε ότι το ποσό είναι 8 ευρώ, αλλά δεν είναι και 100% σίγουρος! :lol: Έλεος!!

Για να σου προσφερουν καποια επιδοτηση, μηπως και σε κρατησουνε, γι αυτο δεν κανανε την αιτηση αποσυνδεσης εκεινη τη στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα σ'ένα κατάστημα Vodafone να ακυρώσω το συμβόλαιό μου και να το μετατρέψω σε καρτοκινητό και ο υπάλληλος μου είπε ότι αυτό δεν είναι εφτικό μιας και υπάρχει έξτρα χρέωση λόγω επιδότησης. Εγώ του ξεκαθάρισα από την αρχή ότι δεν έχω πρόβλημα με το πόσο και ότι θέλω να το πληρώσω για το κάνω καρτοκινητό. Όμως, αντί να προχωρήσει σε ακύρωση κάλεσε το cc της Vodafone, τους είπε μερικά και μου είπε ότι πρέπει να περιμένω μέχρι τη Δεύτερα για να με καλέσει το cc της Vodafone για να με ρωτήσει γιατί θέλω να διακόψω τη σύνδεση! :blink: Ερώτηση προς τους υπαλλήλους καταστήματων Vodafone: Το ποσό που πρέπει να πληρώσει κάποιος που θέλει να διακόψει το συμβόλαιό του φαίνεται στον υπολογιστή; Ο υπάλληλος στον οποίο είχα την τύχη (:p) να πέσω μου είπε ότι το ποσό είναι 8 ευρώ, αλλά δεν είναι και 100% σίγουρος! :lol: Έλεος!!

 

Δευτερα πρωι να πας στο καταστημα και να τους μιλησεις με ταπεινωτικο και εξευτελιστικο τροπο.

Ετσι τους αξιζει.

Φυσικα και βλεπει το ποσο στον υπολογιστη και φυσικα κανεις διακοπη οτι ωρα θελεις.

Σιγουρα θα γελαει νομιζοντας οτι σε κοροιδεψε αλλα δευτερα πρωι δωστου να καταλαβει.

Και δεν εχεις λογο να περιμενεις να σε καλεσει καποιος απο το cc.

Αυτα απο μενα για να μην γελανε μαζι μας.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κουεστιον!

 

Ειμαι αυτη την στιγμη στο wind flexy 35, το οποιο μου προσφερει γεναιωδωρα 60 ολοκληρα ευρω επιδοτηση [μεχρι τωρα πληρωνα 30€ παγιο αφου ειχα κανει την εκπτωση αντι επιδοτησης]. Μπαινοντας στο site της voda, ειδα οτι στο ευελικτο 35 μπορω να παρω το w715 104€, το οποιο ειναι καλη τιμουλα. Το θεμα ειναι πως δεν ξερω αν μπορω να δηλωσω οτι θελω να περασω με φορητοτητα στην voda μεσω του internetς. Αν παω σε καταστημα η τιμη του πακετου ανεβαινει στα 150€ περιπου που τοσα λεφτα δεν δινω για κινητο. Οποτε μπορει κανεις να με πληροφορησει σε αυτο?

Edited by AquaSonic
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως δεν γινετεαι απο το site. Πρεπει να πας σε καταστημα και θα χασεις τα 50 ευρω προσφορας.

Εγω απλα ηθελα να κανω συνδεση κρατωντας τον αριθμο καρτοκινητου vodafone που ειχα και δεν γινοταν απο το site. Tους πηρα τηλεφωνο και μου επιβεβαιωσαν οτι μονο σε καταστημα θα μπορεσω να κρατησω τον αριθμο μου.

Link to comment
Share on other sites

Για να σου προσφερουν καποια επιδοτηση, μηπως και σε κρατησουνε, γι αυτο δεν κανανε την αιτηση αποσυνδεσης εκεινη τη στιγμη.

Δεν πρόκειται να μου δώσουν επιδότηση μιας το ποσό που τους καταβάλλω κάθε μήνα δεν ξεπερνάει τα 5 ευρώ. Οπότε η δικαιολογία της επιδότησης απορρίπτεται.

Δευτερα πρωι να πας στο καταστημα και να τους μιλησεις με ταπεινωτικο και εξευτελιστικο τροπο.

Ετσι τους αξιζει.

Φυσικα και βλεπει το ποσο στον υπολογιστη και φυσικα κανεις διακοπη οτι ωρα θελεις.

Σιγουρα θα γελαει νομιζοντας οτι σε κοροιδεψε αλλα δευτερα πρωι δωστου να καταλαβει.

Και δεν εχεις λογο να περιμενεις να σε καλεσει καποιος απο το cc.

Αυτα απο μενα για να μην γελανε μαζι μας.

Δεν πιστεύω ότι ο εξευτελιστικός και ταπεινωτικός τρόπος θα βοηθήσει την κατάσταση. Θα περιμένω μέχρι τη Δευτέρα να δω αν θα με καλέσει κανείς και την Τρίτη το πρωί θα πάω σε άλλο κατάστημα να κάνω τη δουλειά μου.

 

 

Πίστευα πως αυτά γίνονται μόνο όταν κάποις αφήνει μία εταιρεία για να πάει σε μία άλλη, αλλά αυτοί ούτε σε δικό τους καρτοκινητό δεν μ'αφήνουνε να πάω! Έλεος! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αν και έχω ρωτήσει ήδη την vodafone αλλά χθές ρωτούσα σε κάτι υπαλλήλους και μου έλεγαν άλλα για να ρωτήσω και εδώ αν ξέρει κανείς για σιγουριά!!!

Λοιπόν έχω ήδη σμβόλαιο και κιντό παλιό και θέλω να πάρω νέο κινηοτ και έχω και κάποια επιδότηση!!!

Στο τελικό ποσό που θα πληρώσς για την συσκευή θα είναι έχει μόνο έκπτωση απο την απιδότηση ή και απο το οτι παιρνω νέο πρόγραμμα άρα νεο δωδεκάμηνο σμβόλαιο αρα και΄έξτρα έκπτωση στο συνολικό ποσό...

Υπάλληλοσ σε μαγαζί vodafone μου έλεγε δεν ισχύει πιστεύω κάνει πολύ καλή δυσφήμηση νομίζω στην εταιρία (εκτός και αν εντέλει έχει αυτός δίκιο!!!!!!!!:X)

Link to comment
Share on other sites

Αν και έχω ρωτήσει ήδη την vodafone αλλά χθές ρωτούσα σε κάτι υπαλλήλους και μου έλεγαν άλλα για να ρωτήσω και εδώ αν ξέρει κανείς για σιγουριά!!!

Λοιπόν έχω ήδη σμβόλαιο και κιντό παλιό και θέλω να πάρω νέο κινηοτ και έχω και κάποια επιδότηση!!!

Στο τελικό ποσό που θα πληρώσς για την συσκευή θα είναι έχει μόνο έκπτωση απο την απιδότηση ή και απο το οτι παιρνω νέο πρόγραμμα άρα νεο δωδεκάμηνο σμβόλαιο αρα και΄έξτρα έκπτωση στο συνολικό ποσό...

Υπάλληλοσ σε μαγαζί vodafone μου έλεγε δεν ισχύει πιστεύω κάνει πολύ καλή δυσφήμηση νομίζω στην εταιρία (εκτός και αν εντέλει έχει αυτός δίκιο!!!!!!!!:X)

 

Μα την επιδότηση την παίρνεις προκαταβολικά για τους επόμενους μήνες.. Αν κάποιος κάνει μια νέα σύνδεση από του πουθενά παίρνει επιδότηση ακόμα και σαν καινούριος πελάτης (και αν κάνει διακοπή θα πρέπει να επιστρέψει καποιο μέρος).. Έτσι με το που λήξει ο πρώτος χρόνος παίρνεις ξανά επιδότηση για τον επόμενο με την υποχρέωση όμως να παραμέινεις στην εταιρία στα συμβόλαια... Δεν μπορείς να φύγεις και να πάρεις και την επιδότηση, άρα καλά στα λέει. Άρα η μόνη έκπτωση είναι η επιδότηση ..

 

ΥΓ.: Γιατί δεν έκανες το post σου στο θέμα με τα συμβόλαια και τις επιδοτήσεις που υπάρχει ήδη πάνω πάνω?

Link to comment
Share on other sites

Το είδα μετά το topic.......

Για παράδειγμα ρώτησα στο Media Markt και ένα κινητό που κάνει 599€ με συμβόλαιο μου ειπαν η καλύτερη τιμή που μου κάνουν είναι 400+ ότι επιδότηση έχω!!!!Φυσικά αλλάζοντας συμβόλαιο πηγαίνοντας απο το παλιό των 4€ σε συμβόλαιο με ιντερνετ 40€.και όλα αυτά μου τα είπαν αφότου ρώτησαν στην Vodafone φυσικά.ΤΟ συβμόλαιό μου έχει λήξει και έτσι και αλλιώς δίνουν επιδότηση σε κάθε συβμόλαιο όπως διαφημίζουν χωρίς να λένε αν ειναι για παλιούς ή μόνο νέουσ συνδρομητές.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...