Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 minutes ago, cmvr said:

Πάντως από θέμα ταχυτήτων δεν είναι αξιόλογο και δεν αξίζει με την καμία. Απλά είναι για κάτι έκτακτο πχ να δώσεις σε μια κάμερα απομακρυσμένη η κάτι τέτοιο. Πάντως αν δεν το είχα χαρίσει ήδη θα στο έκανα δώρο 😃

Αν σε ενδιαφέρει πάρε το mu5001 που είναι το πιο φθηνό 5g mifi της αγοράς που το πουλάει η Vodafone. 

Κι εγώ έτσι για κανα έκτακτο το θέλω και για το εξοχικό που μεταφέρω ένα tv box. Δεν είναι θέμα χρημάτων απλά αισθάνομαι λίγο χαζός όταν διαβάζω τι περιλαμβάνει το πρόγραμμα και μου λένε ξέρεις τι; Δε στο δίνουμε γιατί κάνεις αναβάθμιση και όχι ανανέωση..

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, kiriakos_tjet said:

Κι εγώ έτσι για κανα έκτακτο το θέλω και για το εξοχικό που μεταφέρω ένα tv box. Δεν είναι θέμα χρημάτων απλά αισθάνομαι λίγο χαζός όταν διαβάζω τι περιλαμβάνει το πρόγραμμα και μου λένε ξέρεις τι; Δε στο δίνουμε γιατί κάνεις αναβάθμιση και όχι ανανέωση..

Καλά για το tvbox μην το δοκιμάσεις. Είχα από το κινητό με 4g+ 50mbps και αυτό έδινε 4 με το ζόρι  με απλό 4g 🤣

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνει συνδυασμούς συχνοτήτων οπότε κατά πάσα πιθανότητα θα μπει στην b20 και τα πράγματα θα είναι απελπιστικά, γι αυτό τον λόγο το έχω αφήσει στην άκρη.

Link to comment
Share on other sites

υπέγραψα σήμερα το πρωί πήρα και τις 3 σιμ για τα 3 νούμερα. τώρα αναμονή για αλλαγή παροχου από νόβα... πρέπει να κουβαλάω μαζί μου την σιμ της βοντα εάν ξαφνικά δεν έχω σήμα να βάλω την νέα κάρτα;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ilka71 said:

υπέγραψα σήμερα το πρωί πήρα και τις 3 σιμ για τα 3 νούμερα. τώρα αναμονή για αλλαγή παροχου από νόβα... πρέπει να κουβαλάω μαζί μου την σιμ της βοντα εάν ξαφνικά δεν έχω σήμα να βάλω την νέα κάρτα;

έχουν έρθει τα sms σε κάθε αριθμό ξεχωριστά που να αναφέρει ότι έχει παραληφθεί η αίτηση φορητότητας;

edit: στα νέα συμβόλαια νομίζω πως αναφέρει την ημερομηνία ενεργοποίησης.

Edited by CaptainNickGR
Link to comment
Share on other sites

Για 4g+ Ρουτερ για την sim της vodafone σκέφτομαι αυτό εδώ; 

Γνώμες παρακαλώ. 

Screenshot_20230607_171455.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Antonio21 said:

Για 4g+ Ρουτερ για την sim της vodafone σκέφτομαι αυτό εδώ; 

Γνώμες παρακαλώ. 

Screenshot_20230607_171455.jpg

Κι εγώ αυτό θα έπαιρνα. Έχω το ίδιο αλλά τη V1 λίγο παλαιότερο αλλά είμαι υπερευχαριστημενος. 

Link to comment
Share on other sites

έχουν έρθει τα sms σε κάθε αριθμό ξεχωριστά που να αναφέρει ότι έχει παραληφθεί η αίτηση φορητότητας;
edit: στα νέα συμβόλαια νομίζω πως αναφέρει την ημερομηνία ενεργοποίησης.
όχι sms δεν έχει έρθει ακόμα
Link to comment
Share on other sites

Για 4g+ Ρουτερ για την sim της vodafone σκέφτομαι αυτό εδώ; 
Γνώμες παρακαλώ. 
Screenshot_20230607_171455.thumb.jpg.cf9055b4a1f41c464817e74af9056024.jpg

Έχω το v2 σκυλί! Πάρτο με κλειστά μάτια!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

https://www.public.gr/product/perifereiaka/networking/routers/tp-link-archer-mr600-asurmato-4g-mobile-router-wi-fi-5-me-4-thures-ethernet--mauro/1696797

Αυτό εδώ πως θα καταλάβουμε ποια Version είναι. 

Σας ευχαριστω πολύ. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Antonio21 said:

https://www.public.gr/product/perifereiaka/networking/routers/tp-link-archer-mr600-asurmato-4g-mobile-router-wi-fi-5-me-4-thures-ethernet--mauro/1696797

Αυτό εδώ πως θα καταλάβουμε ποια Version είναι. 

Σας ευχαριστω πολύ. 

Στο bestprice το έχει στην v1. Φαντάζομαι είναι σωστό.

Άνοιξε το link και κατέβα να βρεις το public

https://www.bestprice.gr/item/2155831014/4g3g-router-tp-link-archer-mr600-v1.html?qid=aaFMhT4_ZXm_18dfc&seq=1&qo=tp-link+archer+mr600+ασύρματο+4g+&from=search

Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Antonio21 said:

https://www.public.gr/product/perifereiaka/networking/routers/tp-link-archer-mr600-asurmato-4g-mobile-router-wi-fi-5-me-4-thures-ethernet--mauro/1696797

Αυτό εδώ πως θα καταλάβουμε ποια Version είναι. 

Σας ευχαριστω πολύ. 

Η μόνη σίγουρη λύση είναι να πας στο κατάστημα να δεις εσύ ο ίδιος την ετικέτα του κουτιού αλλιώς μπορεί να ξεγελαστεις....

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, damierom said:

Η μόνη σίγουρη λύση είναι να πας στο κατάστημα να δεις εσύ ο ίδιος την ετικέτα του κουτιού αλλιώς μπορεί να ξεγελαστεις....

Ε, καλά.. δεν είναι και καμιά φοβερή η τιμή που το δίνει το public.. ας το πάρει από κάποιο πιο φτηνό 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα από Σκρουτζ εκεί γράφει αναλυτικά τις Version και η τιμή του μια χαρά. Σε 2 μέρες στο σπίτι.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, kalitexnis_g said:

Στο bestprice το έχει στην v1. Φαντάζομαι είναι σωστό.

Άνοιξε το link και κατέβα να βρεις το public

https://www.bestprice.gr/item/2155831014/4g3g-router-tp-link-archer-mr600-v1.html?qid=aaFMhT4_ZXm_18dfc&seq=1&qo=tp-link+archer+mr600+ασύρματο+4g+&from=search

Δίκιο έχεις σε ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, Antonio21 said:

Για 4g+ Ρουτερ για την sim της vodafone σκέφτομαι αυτό εδώ; 

Γνώμες παρακαλώ. 

Screenshot_20230607_171455.jpg

Πολύ καλή περίπτωση, το έχω για το εξοχικό. Εύκολο στην διαχείριση, plug and play και πολύ καλή απομακρυσμένη διαχείριση μέσω της εφαρμογής TP-LINK Tether.

Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, Antonio21 said:

Απλά έλεγα να το έβαζα 3 δόσεις με Klarna για αυτό. 

Αν εχεις κοντά σου κατάστημα Public πήγαινε να δεις ακριβώς ποια version ειναι και κανε την διαδικασία με την Klarna επιτόπου. Πλεον γινεται και σε κατάστημα..

Σαν 4G+ router αξιζει πάντως

Edited by babakos
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για να δουλέψει ο αποκωδικοποιητής του Vodafone TV χρειάζεται να έχεις ρούτερ της Vodafone? Κλειδώνει με την mac του ρούτερ;

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Cris4524 said:

Παιδιά για να δουλέψει ο αποκωδικοποιητής του Vodafone TV χρειάζεται να έχεις ρούτερ της Vodafone? Κλειδώνει με την mac του ρούτερ;

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Πριν από 3 χρόνια αυτό ίσχυε. Πλέον δεν ξέρω 

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ξέρουμε τι διαφορά έχει το Unlimited που ξέραμε με το Unlimited new;;

Screenshot_20230608_210913_Gallery.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Gv2008 said:

Πριν από 3 χρόνια αυτό ίσχυε. Πλέον δεν ξέρω 

Δεν κλειδώνει με Mac, θέλει VCI

Link to comment
Share on other sites

Δεν κλειδώνει με Mac, θέλει VCI
Δηλαδή; Τι είναι αυτό;

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...