Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Vodafone Οικονομικό 25 είναι συμβατό?

 

ναι κανονικά! είναι συμβατό με όλα τα οικονομικά και ευέλικτα προγράμματα

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει πρόγραμμα της Voda για data και blackberry υπηρεσίες στο εξωτερικό με το ελληνικό πάγιο?

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει πρόγραμμα της Voda για data και blackberry υπηρεσίες στο εξωτερικό με το ελληνικό πάγιο?

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=6441

Link to comment
Share on other sites

Nέα προσφορά! Για νέες συνδέσεις ή φορητότητες στα οικονομικά ή ευέλικτα προγράμματα Vodafone μπορείτε να κρατήσετε την ίδια συσκευή παίρνοντας έκπτωση στο πάγιο αλλά και δωρεάν για 1 χρόνο είτε το Vodafone Unlimited Number είτε το Unlimited Weekends! http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=6951
Link to comment
Share on other sites

Nέα προσφορά! Για νέες συνδέσεις ή φορητότητες στα οικονομικά ή ευέλικτα προγράμματα Vodafone μπορείτε να κρατήσετε την ίδια συσκευή παίρνοντας έκπτωση στο πάγιο αλλά και δωρεάν για 1 χρόνο είτε το Vodafone Unlimited Number είτε το Unlimited Weekends! http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=6951

 

Καλό... Σημαντικό είναι ότι ξύπνησαν λίγο εκεί στην Vodafone και κινούνται... Βέβαια τα συμβόλαια δεν είναι για όλους, αλλά τουλάχιστον δείχνουν να μην έχουν ξεχάσει τους συνδρομητές τους, όπως έκαναν παλιότερα...

Link to comment
Share on other sites

καμια καλη προσφορα στυλ 500 ευρω επιδοτηση για παγιο ανω 65 ευρω, θα παιξει??? ειχα κατι πληροφοριες για τελη του μηνα, να παιξει
Link to comment
Share on other sites

Nέα προσφορά! Για νέες συνδέσεις ή φορητότητες στα οικονομικά ή ευέλικτα προγράμματα Vodafone μπορείτε να κρατήσετε την ίδια συσκευή παίρνοντας έκπτωση στο πάγιο αλλά και δωρεάν για 1 χρόνο είτε το Vodafone Unlimited Number είτε το Unlimited Weekends! http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=6951

Απλά ισχύει μέσω internet μόνο.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταλάβει κανένας τι γίνεται με τη διαφήμιση της vodafone για δωρεάν συσκευές samsung??? Πρέπει να πάρεις το πιο ακριβό πάγιο που υπάρχει? Πήγα να ρωτήσω, αλλά η υπάλληλος μίλαγε επί μισή ώρα προσπαθώντας να μου πει οτιδήποτε άλλο, εκτός από αυτό που ρώτησα (υπό ποιες προϋποθέσεις και ποιες συσκευές αφορά η διαφήμιση)....οπότε την κοπάνησα
Link to comment
Share on other sites

Έχει καταλάβει κανένας τι γίνεται με τη διαφήμιση της vodafone για δωρεάν συσκευές samsung??? Πρέπει να πάρεις το πιο ακριβό πάγιο που υπάρχει? Πήγα να ρωτήσω, αλλά η υπάλληλος μίλαγε επί μισή ώρα προσπαθώντας να μου πει οτιδήποτε άλλο, εκτός από αυτό που ρώτησα (υπό ποιες προϋποθέσεις και ποιες συσκευές αφορά η διαφήμιση)....οπότε την κοπάνησα

 

Νομιζω πως ισχύει για 2-3 σχετικά καινουριες συσκευες οι οποίες ουτως η αλλως δεν ειναι πολυ ακριβές.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ξαναγύρισα στη vodafone με συμβόλαιο και ξέρω ότι ο χρόνος ομιλίας μεταφέρεται στον επόμενο μήνα. Υπάρχει κάποια νούμερο που καλείς και ενεργοποιείται ή πρέπει να καλέσεις το cc? Στο site γράφει τα εξής:

"Παρέχεται δωρεάν η δυνατότητα μεταφοράς των υπολειπόμενων λεπτών στον επόμενο μήνα κατόπιν αιτήματος του συνδρομητή. Πρώτα καταναλώνονται τα δωρεάν λεπτά του τρέχοντος μήνα και μετά τα λεπτά που μεταφέρθηκαν από τον προηγούμενο μήνα."

Εάν ξέρει κανείς ας το αναφέρει.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως ισχύει για 2-3 σχετικά καινουριες συσκευες οι οποίες ουτως η αλλως δεν ειναι πολυ ακριβές.

Είναι για τα νέα samsung σε αντίστοιχο πάγιο. Άλλα είναι δωρεάν με το 30 άλλα με το 45.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη αν εχει ξανααναφερθει , αλλα 284σελιδες ειναι δυσκολο να τις διαβασει κανεις.

Ειμαι στο προγραμμα VF20 και ηθελα να ρωτησω αν ο χρονος ομιλιας που δεν εχει καταναλωθει μεταφερεται αυτοματα στον επομενο μηνα.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη αν εχει ξανααναφερθει , αλλα 284σελιδες ειναι δυσκολο να τις διαβασει κανεις.

Ειμαι στο προγραμμα VF20 και ηθελα να ρωτησω αν ο χρονος ομιλιας που δεν εχει καταναλωθει μεταφερεται αυτοματα στον επομενο μηνα.

 

όχι δεν μεταφέρεται. απο τα 300 λεπτά ομιλίας και πάνω μεταφέρονται τα λεπτά

Link to comment
Share on other sites

Πήρα στο 13830 και την ενεργοποίησα την υπηρεσία για τη μεταφορά του χρόνου ομιλίας στον επόμενο μήνα. Έχω το vodafone 20. Για τον πάνω φίλο το γράφω που είναι κατηγορηματικός. Απλά θέλει τηλέφωνο στο cc, δεν γίνεται αυτόματα. Ευχαριστώ souvlaki-3 για την πληροφορία.
Link to comment
Share on other sites

Μία φορά θα το κάνεις και ισχύει από τον επόμενο .Δηλαδή αν το κάνεις τον Ιούνιο θα μπορέσουν να μεταφερθούν τα υπολοιπόμενα λεπτά ομιλίας του Ιουλίου στον Άυγουστο .

Και πλέον ισχύει σε όλα τα προγράμματα λεπτών ομιλίας, καί όχι μόνο πάνω από 300.Δεν ισχύει στα ευέλικτα.

Link to comment
Share on other sites

Μία φορά θα το κάνεις και ισχύει από τον επόμενο .Δηλαδή αν το κάνεις τον Ιούνιο θα μπορέσουν να μεταφερθούν τα υπολοιπόμενα λεπτά ομιλίας του Ιουλίου στον Άυγουστο .

Και πλέον ισχύει σε όλα τα προγράμματα λεπτών ομιλίας, καί όχι μόνο πάνω από 300.Δεν ισχύει στα ευέλικτα.

 

Δέν ισχύει και στα επαγγελματικά προγράμματα

Link to comment
Share on other sites

Και φαντάζομαι ότι για να βγάλει άκρη κανείς θα πρέπει να πάρει τηλέφωνο στηνεξυπηρέτηση πελατών, έτσι? Γιατί αν περιμένω από τα καταστήματα....νυχτώσαμε!!

 

Για να το καταλάβω καλά.....το υπόλοιπο του μήνα μεταφέρετε μόνο στον επόμενο. Εκεί η θα καταναλωθεί ή χάνεται, έτσι?

Και φαντάζομαι πως αυτό ισχύει για όλα τα προγράμματα παγίου

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια άντε να παρακολουθείς πόσα λεπτά μεταφέρονται στον επόμενο, πότε τελειώνουν και για ποιούς μήνες ισχύει η μεταφορά. Μεγάλο μπέρδεμα!
Link to comment
Share on other sites

απο ποια μαγαζια εκτος vodafone μπορω να εξαργυρωσω την επιδοτιση που εχω;
Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα σε πλαίσιο. Σίγουρα όχι σε fnac. Νομίζω και σε microland μπορείς.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

απο το πλαισιο μπορω απο ιντερνετ και αν ναι πως;;; γιατι στην ροδο δυστηχως δεν υπαρχει πλαισιο....

 

καποιο αλλο μαγαζι;;;;

Nokia 8210,Nokia 6600,Sony Ericsson w810,Nokia N70,Sony Ericsson w995,Nokia N8,Nokia lumia 800.Samsung Galaxy S3,Ηtc ONE m9
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δε μπορείς διαδικτυακά στο πλαίσιο. Μόνο στη vodafone.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...