Jump to content

Μουσικές Προτάσεις και Αναζητήσεις! [V]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:wacko: Με εστηλες!

Απιστευτο κομματι, βεβαια ο συγκεκριμμενος εχει βγαλει και το Lost in the night, που και αυτο ηταν παρα πολυ καλο, και νομιζω πως ειχε κανει επιτυχια - και οχι μονο στην Ελλαδα...-

 

[οfftopic]Ναι, αυτός το είχε γράψει (πιστεύω "ελαφρώς" επηρεασμένος από το Big In Japan των Alphaville...:ninja::X:p). Καλά, όχι ότι είχε σκίσει εκτός Ελλάδας, αλλά μια άλφα επιτυχία την είχε... :rolleyes:[/offtopic]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ενα κομματι οχι τοσο δυνατο,το τραγουδαει γυναικα και λεει 'always did circles' you ...αυτα μονο συγκρατησα..

το γνωριζει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, θα ήθελα αν έχει κανείς το τραγούδι το πριμ της Λένας Αλκαίου που ακούγεται στην σειρά το καφέ της χαράς, γιατί είναι υπέροχο τραγούδι και δεν μπορώ να το βρω. Όποιος το χει και θέλει, ας στείλει ένα πμ
Link to comment
Share on other sites

Signomi psaxno edo kai kana mina ena tragoudi pou lei peripou hold on... stay... na na na... to vazei sta club kai stis kafeteries kai einai pros to rnb kai miazei me ena remix to drop it like its hot. As me boithisei kapoios. Please...

 

Μπας και λες το world hold on?

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Please help, psaxnw ena palio kommataki, pou leei sto refrain

 

..fly to the moon and back, if you be if you be my baby, leei se kanena kati?

 

Eyxaristw :)

Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

Please help, psaxnw ena palio kommataki, pou leei sto refrain

 

..fly to the moon and back, if you be if you be my baby, leei se kanena kati?

 

Eyxaristw :)

 

Savage Garden--To the moon and back

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Savage Garden--To the moon and back

 

:D :D :D

 

Thnx c00kiE :)

Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους! βασικα ψαχνω ενα ελληνικο τραγουδι 10ετιας ισωσ κ παραπανω, ειναι ντουετο ψιλο-μπαλαντα, αντρας με μια γυναικα και εχω συγκρατησει οτι λεει ''μια μουσικη τις νυχτεσ με κυνηγαει'', με ξυπναει, ενα απο τα δυο :wacko: και στο ρεφραιν επαναλαμβανεται η φραση ''σε θελω'' και μετα ειναι μονο η γυναικα που κανει κατι: να νι να νανινιναι :p . εχω ψαξει σε google και P2P με τιτλο ''σε θελω'' αλλα χωρις αποτελεσμα...:(
σιγα μωρε.. Στην Ελλάδα ζούμε . . . :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους! βασικα ψαχνω ενα ελληνικο τραγουδι 10ετιας ισωσ κ παραπανω, ειναι ντουετο ψιλο-μπαλαντα, αντρας με μια γυναικα και εχω συγκρατησει οτι λεει ''μια μουσικη τις νυχτεσ με κυνηγαει'', με ξυπναει, ενα απο τα δυο :wacko: και στο ρεφραιν επαναλαμβανεται η φραση ''σε θελω'' και μετα ειναι μονο η γυναικα που κανει κατι: να νι να νανινιναι :p . εχω ψαξει σε google και P2P με τιτλο ''σε θελω'' αλλα χωρις αποτελεσμα...:(

Ωραίο τραγούδι...

Νίκος Γρηγοριάδης με την Κατερίνα Κυρμιζή - Νυχτερινό

:)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή ξέρω πως θα βρώ αυτό που ψάχνω, ήθελα να σας ζητήσω να μου πείτε 2-3 τραγούδια στο ίδιο στύλ και ύφος με το Sometimes των Erasure.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

ενα κομματι οχι τοσο δυνατο,το τραγουδαει γυναικα και λεει 'always did circles' you ...αυτα μονο συγκρατησα..

το γνωριζει κανεις?

 

Edie Bryckel & the new Bohemians - Circle

 

επίσης από τους ίδιους, υπέροχο είναι και το "What I am"

Link to comment
Share on other sites

Άκουσα στο Σφαίρα σήμερα ένα κομμάτι που έλεγε κάτι μέσα για τύπο μελαχγολικό, έχεις κάνει υπόψην πιο είναι?
Link to comment
Share on other sites

Άκουσα στο Σφαίρα σήμερα ένα κομμάτι που έλεγε κάτι μέσα για τύπο μελαχγολικό, έχεις κάνει υπόψην πιο είναι?

 

Σταυρος Λογαριδης - Τυπο μελαγχολικο

honda astrea supra 109 (piston narita 53 cm,kentroforos f200 1o stadio fuego,karmpilater 22ari shark,racing,lastixa veerubber.eksatmisi sebring.xrwma prasino laxani.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Θυμάται κανείς ένα πολύ "δυνατό" r'n'b τραγούδι που έπαιζε γύρω στο 2002-2003, με γυναικεία φωνή, που έλεγε "you're all that" (μπορεί και να είναι αυτός ο τίτλος) "...you bring me joy, happiness..." και σε κάποια στιγμή "ράπαρε" και ένας.

 

 

Όσο έχω ψάξει δεν έχω βρει τίποτα, ούτε σε google, ούτε σε p2p... :) :worry:

 

Hill St. Soul - All That :)

Lilly: Marshall, dinner's ready!

Marshal: Is there any for me?

Lilly: No, but it's your favourite!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς πως λέγεται το παρακάτω τραγούδι??

http://rapidshare.com/files/35638756/1.GOR_BEST_SONG.mp3.html

 

Rene Aubry - Apres la pluie II

 

2 παρατηρήσεις:

 

1. Μην ανεβάζεις ολόκληρα κομμάτια (και μάλιστα στα 192 kbps), αντίκειται στους κανόνες... καλύτερα ένα sample μικρό και με μικρό bitrate...

 

2. Καλύτερα να χρησιμοποιείς το sendspace γι' αυτή τη δουλειά, μιας και δεν έχει χρονοκαθυστερήσεις...

Link to comment
Share on other sites

ΞΟΟΞ±ΟΞΉΟΟΟ ΟΞΏΞ»Ο! ΞΡν ΟΞΏ ΟΟ ΟΟΡκάΟΡι Ξ±ΞΊΟΞΌΞ±, αλλά Ξ³ΞΉΞ± Ξ½Ξ± ΟΞΏ λΡΟ, Ξ±ΟΟΟ ΞΈΞ± Ρίναι! :)

δεν φαίνεται τι λες...

Wind GPRS?

:p

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Άκουσα χθες βράδυ ένα πολύ καλό rap/hip hop κομμάτι ελληνικό σε αργό ρυθμό με πολύ καλή μουσικούλα. Ένας άνδρας τραγουδούσε τους στίχους (δε μπορούσα να καταλάβω ποιος ήταν) και μια πολύ περίεργη γυναικεία φωνή το ρεφραίν από το οποίο έσωσα τα: «Θέλω πάλι πίσω να σε φέρω φως μου... μια ελπίδα....»

 

Ξέρω δεν είναι πολλά... αλλά γνωρίζει μήπως κάποιος;

 

Thanx :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Άκουσα χθες βράδυ ένα πολύ καλό rap/hip hop κομμάτι ελληνικό σε αργό ρυθμό με πολύ καλή μουσικούλα. Ένας άνδρας τραγουδούσε τους στίχους (δε μπορούσα να καταλάβω ποιος ήταν) και μια πολύ περίεργη γυναικεία φωνή το ρεφραίν από το οποίο έσωσα τα: «Θέλω πάλι πίσω να σε φέρω φως μου... μια ελπίδα....»

 

Ξέρω δεν είναι πολλά... αλλά γνωρίζει μήπως κάποιος;

 

Thanx :)

 

mhdenisths-afierwmeno

Link to comment
Share on other sites

kalhmeraaa!akousa ena tragoudi x8es sto radio, ellhniko rap htan kai to mono pou sugkrathsa htan pou se mia stigmh elege "den exei proswpo ma proswpo allazei" kai kala to tragoudi periegrafe kati alla den sou elege ti einai....to gnwrizei kaneis?
http://www.lottery24.com/img/horoscope/capricorn.gif Αιγόκερως Είσαι???
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...