Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές v6.1/7.0 & 8.0a


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπον οταν βαζω ΤΙΜ GPRS μου χρεωνει μοναδες χωρις το 6681 να μου γραφει οτι ελαβε δεδομενα, τι να συμβαινει αραγε? Νομιζω οτι παλι κομπινα μου μυριζεται η οτι ακομα και να κανεις συνδεση σε χρεωνουν τσαπα..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπον οταν βαζω ΤΙΜ GPRS μου χρεωνει μοναδες χωρις το 6681 να μου γραφει οτι ελαβε δεδομενα, τι να συμβαινει αραγε? Νομιζω οτι παλι κομπινα μου μυριζεται η οτι ακομα και να κανεις συνδεση σε χρεωνουν τσαπα..

 

Παιδια για το 6681 τι ειναι καλυτερα να χρησιμοποιω για καλες ταχυτητες? την υπηρεσια ΤΙΜ Ιντερνετ ή την ΤΙΜ GPRS? Υπαρχει απο οτι ξερω μια μικρη διαφορα στη χρεωση...

 

Φιλε μου καλυτερα να ρωτησεις ΚΑΙ στην αναλογη ενοτητα της Τιμ :rolleyes:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα.

Δυο ερωτησουλες ρε παιδια γιατι θα τρελλαθω.

Εχω το Ν70.

Εχω αλλαξει το op.logo μεσω του FExplorer,με ενα κοκκινο εικονιδιο της Vodafone.

Για κανα εικοσαημερο ολα ο.κ. μεχρι που εξαφανιστηκε.

Οσες φορες και αν προσπαθησα να το επαναφερω δεν γινοταν τιποτα.

Μονο μετα την τελευταια αναβαθμηση το εκανα και επανηλθε.

Για λιγο ομως γιατι σημερα το πρωι χαθηκε ξανα.

Ξερω,δεν ειναι κατι σοβαρο,αλλα τι στο καλο συμβαινει?

Επισης καπου στα Χριστουγεννα,ειχα εγκαταστησει στο τηλ το P_Jack_DoraemonAnimation_v1.0_S60_SybianOS_Freeware,ενα μπαρμπαδελακι που εκανε βολτες στην οθονη του κιν μου.

Το βαρεθηκα ομως και καποια στιγμη αποφασησα να το σβησω.

Δεν το βρηκα ομως σαν εφαρμογη,οποτε και το εσβησα μεσω ενως file manager.

Eλα ομως που ενω δεν φαινεται στην οθονη,οταν πατας μενου η επαφες η οτιδηποτε τελος παντων που αλλαζει την οθονη απ΄την κατασταση αναμονης,μενει για λιγο και κολλαει ενα τετραγονακι στο μεγεθος του ¨μπαρμπαδελακιου¨που προανεφερα.

Και ψιλοκολαει μαζι του και το τηλ. γι'αυτο μου τη σπαει.

Καμια λυση?

Ευχαριστω εκ των προτερων.

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Gia to pos tha diavazo ellinika sto opera xerei kaneis?
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Επισης καπου στα Χριστουγεννα,ειχα εγκαταστησει στο τηλ το P_Jack_DoraemonAnimation_v1.0_S60_SybianOS_Freeware,ενα μπαρμπαδελακι που εκανε βολτες στην οθονη του κιν μου.

...

σβησε και τα c:\system\programs\slime.exe και c:\system\recogs\slime.mdl :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Με πιο προγπαμμα μπορει να διαβαση το κινητο αρχεια wmv?
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

ΚΑλησπερα παιδια,δεν μπορω να φορτωσω δικους μου υποτιτλους γιατι μου βγαζει το εξης σφαλμα:

"cannot open subtitles file:.......****.txt"

το βιντεακι ειναι *.avi τραβηγμενο απο την ψηφιακη μου μηχανη.Κατα τα αλλα το convert γινεται απροβληματιστα.

το εχει καταφερει κανενας?

Ας μου στειλει pm καποιος που ξερει,για να μην ειμαστε και off topic:)

Link to comment
Share on other sites

paidia mporei kapoios na mou pei enan poli kalo music player gia to n70 kai apo pou mporo na to katevaso kai na min einai trial oute demo eyharisto ek ton proteron

 

να ρωτησω και γω πανω σε αυτο....

γενικα παιδια για το 70 ποιον Music player χρησιμοποιείται...??

εγω εχω το mp3 player 3.50 αλλα σε μερικα Mp3 μου δημιουργεί προβλήματα....

επισης δοκιμασα και τον power mp3 πολυ καλος αλλα μου την σπαει που βλεπει τα Mp3 μονο αν τα εχεις στο φακελο με τους ηχους κλήσεις της νοκιας....

γενικα κατι αλλο υπαρχει....???

Link to comment
Share on other sites

βγήκε χάρτης για Μακεδονία - θράκη (!)

για το πρόγραμμα Vito.SmartMap

θα το βρείτε στο iphone

http://www.iphone-forum.org/showthread.php?t=102477&page=7

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart
βγήκε χάρτης για Μακεδονία - θράκη (!)

για το πρόγραμμα Vito.SmartMap

θα το βρείτε στο iphone

http://www.iphone-forum.org/showthread.php?t=102477&page=7

 

Μια απλη ερωτηση.Χωρις bluetooth gps δουλευει η αν δεν εχουμε μας ειναι εντελως αχρηστο?

Γιατι εμενα δε μου δουλευει!!!(παντως bluetooth gps δεν εχω...)

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω και γω πανω σε αυτο....

γενικα παιδια για το 70 ποιον Music player χρησιμοποιείται...??

εγω εχω το mp3 player 3.50 αλλα σε μερικα Mp3 μου δημιουργεί προβλήματα....

επισης δοκιμασα και τον power mp3 πολυ καλος αλλα μου την σπαει που βλεπει τα Mp3 μονο αν τα εχεις στο φακελο με τους ηχους κλήσεις της νοκιας....

γενικα κατι αλλο υπαρχει....???

Δοκιμασε τον Allon Mp3 Player κυκλοφορει στα γνωστα μερη...!:)
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει κανενα προγραμμα που να σου λεει πριν απαντησεις σε μια κληση φωνητικα ποιος σε καλει;

Αυτό το έκανε το παλιό Τ39 μου και είναι απίστευτο το πόσο χρήσιμο ήταν...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ σε ολους και ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!

 

Θελω να με βοηθησει καποιος διοτι εχω ενα προβληματακι.

 

Eκανα αναβαθμιση στο 6630 μου (V 5.03.08) και ενω μου δουλευε ΚΑΝΟΝΙΚΑ το call recorder (της symbianware) τωρα δε μου τρεχει.

 

Μπορει καποιος να μου στειλει τη τελευταια εκδοση της εφαρμογης αυτης στο cocomatpireas@ath.forthnet.gr ωστε να δοκιμασω μηπως φταιει η παλια εκδοση που εχω.

 

Σας ευχαριστω πολυ για το χρονο σας.

 

φιλικα

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιο προγραμμα που να κανει αναγνωριση το μυν , με τις χαμενες κλισεις ???

Μήπως θα μπορούσες να γίνεις λίγο πιο σαφής :confused: ;

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κανένα πρόγραμμα (για κινητά nokia symbian 60) που όταν είναι ενεργοποιημένη η υπηρεσία των χαμένων κλήσεων, αντί να φαίνονται οι αριθμοί να φαίνονται τα ονόματα (που είναι καταχωρημένα στισ επαφές)???
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κανένα πρόγραμμα (για κινητά nokia symbian 60) που όταν είναι ενεργοποιημένη η υπηρεσία των χαμένων κλήσεων, αντί να φαίνονται οι αριθμοί να φαίνονται τα ονόματα (που είναι καταχωρημένα στισ επαφές)???

Οχι δεν υπάρχει. Μπορείς να κάνεις όμως το εξής:

 

Ανοίγεις το μήνυμα, επιλέγεις "ευρεση->αριθμός τηλεφώνου" μαρκάρεις τον αριθμό που θες και τον καλείς. Πριν προλάβει το τηλ να καλέσει πραγματικά θα δεις ποιός είναι ο αριθμός αν υπάρχει στο κατάλογο.

Link to comment
Share on other sites

Google Earth Companion v1.0 For S60 :p

 

Google Earth Companion allows recording data from your GPS receiver in KML format for further use with Google Earth. All recorded data can be sent to PC or used with Google Earth.

This program requires a separate GPS receiver. It's not supplied with your device!

 

Download: 9down.com

Link to comment
Share on other sites

Παιδια που υπαρχει δωρεαν απο κανενα χρηστη το Fexplorer γιατι αυτο πυο ειχα μου εληξε στη νεωτερη εκδοση του...

Υπάρχει ελεύθερη μία παλαιότερη έκδοση της εφαρμογής ,η οποία πρέπει να είναι εξίσου λειτουργική.

http://www.iphone-forum.org/showthread.php?t=82869&highlight=FExplorer

Link to comment
Share on other sites

psaxter gia to lookup.sis, einai freeware, tou bazeis opoio meros tou arithmou thymasai koitaei ton thlefoniko katalogo kai bgazei apotelesmata..

Το δοκίμασα κι εγώ,

Καλό προγραμματάκι !

Κι εγώ, έτσι το έψαχνα ...

Ανοίγεις το μήνυμα, επιλέγεις "ευρεση->αριθμός τηλεφώνου" μαρκάρεις τον αριθμό που θες και τον καλείς. Πριν προλάβει το τηλ να καλέσει πραγματικά θα δεις ποιός είναι ο αριθμός αν υπάρχει στο κατάλογο.

Θα ήταν ακόμη καλύτερο όμως, εάν επέτρεπε και paste ....

Thanks any way.:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...