Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά όλα καλά, επιτέλους το ppc έχει στρώσει, τώρα ηρθε η ώρα των εφαρμογών και της εμφάνισης. Πεστε ρε παιδιά κανα καλό site για να κατεβάσουμε κανένα καλό app και κανένα άλλο για themes !!!!
Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Aλήθεια παιδιά το 3600 πού είναι φτιαγμένο Γερμανία μήπως ?

 

Γερμανία μπορεί να μην είναι φτιαγμένο έξυπνε φίλε μου αλλά σε ποιότητα κατασκευής και υλικού δεν έχει καμία σχέση με ΕΤΕΝ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...:)

 

Εφτιαξα ενα cabaki με εικονιδια των wm6 (οχι ολα) αλλο αγγλικο πληκτρολογιο του (mum_rus) και το κυκλακι αυτο τις αναμονης των wm6.

Εφτιαξα κ το ελληνικο STK να δουλευει κανονικα στα ελληνικα :)

 

http://rapidshare.com/files/25758418/Ausdim_wM6_iCON_S.cab

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη είσαι πολύ μεγάλος. Αντε να πάω σπίτι να το κατεβάσω, γιατι από εδώ το rapidshare το έχουν λιώσει.

 

Να ρωτήσω και κάτι άλλο που ακριβώς είναι ο φάκελος των programs? Για να βάζω shortcuts

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη είσαι πολύ μεγάλος. Αντε να πάω σπίτι να το κατεβάσω, γιατι από εδώ το rapidshare το έχουν λιώσει.

 

Να ρωτήσω και κάτι άλλο που ακριβώς είναι ο φάκελος των programs? Για να βάζω shortcuts

 

Ευχαριστώ.. :rolleyes:

 

Ο φακελος που λες ειναι:

 

windows/start menu/programs ;)

Link to comment
Share on other sites

Γερμανία μπορεί να μην είναι φτιαγμένο έξυπνε φίλε μου αλλά σε ποιότητα κατασκευής και υλικού δεν έχει καμία σχέση με ΕΤΕΝ

Απλά ψάχνομαι τι συσκεύή να πάρω και κάποιοι λένε ότι ξεφλουδίζει εκεί που βάζεις την ακίδα. Τελικά που είναι φτιαγμένο ξέρεις ?

Link to comment
Share on other sites

Απλά ψάχνομαι τι συσκεύή να πάρω και κάποιοι λένε ότι ξεφλουδίζει εκεί που βάζεις την ακίδα. Τελικά που είναι φτιαγμένο ξέρεις ?

 

Made in Taiwan

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

Οχι ότι έχει καμμια σημασια φυσικά, το πρηγούμενο κινητό μου ήταν Made in Germany και απλά έχω ξεχάσει πόσες φορές είδε το service...
Link to comment
Share on other sites

Οχι ότι έχει καμμια σημασια φυσικά, το πρηγούμενο κινητό μου ήταν Made in Germany και απλά έχω ξεχάσει πόσες φορές είδε το service...

+fwnw apolyta..... :cry:

 

telika kserei kaneis an mporeis me ekeino to marafeti koumpi kato apo to off/on na hxografiseis synomilia me kapoion h an ginete me kapoio programma kati?

thx

[sIGPIC][/sIGPIC]Shane <3 Love Them And Leave Them!
Link to comment
Share on other sites

+fwnw apolyta..... :cry:

 

telika kserei kaneis an mporeis me ekeino to marafeti koumpi kato apo to off/on na hxografiseis synomilia me kapoion h an ginete me kapoio programma kati?

thx

 

vito audio recorder , η audio notes

ηχογραφεις ο,τι θελεις σε μορφη mp3 και το ρυθμίζεις να σώζονται στην καρτα απευθείας , ααα και αν θελεις οι κλησεις ηχογραφουνται αυτοματα :) :rolleyes: :happy:

ψαξε που αλλου στο γνωστο μαγαζακι !!!!:D

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Αν γνωρίζει κάποιος την λύση στο παρακάτω πρόβλημα θα παρακαλούσα να με βοηθήσει.Χρησιμοποιώ cosmote 2 in 1 κάρτα sim η οποία λειτουργούσε κανονικά μέχρι την αναβάθμιση της καινούριας επίσημης rom.Aπο τότε κάθε φορά που προσπαθώ να μπώ στο menu της κάρτας αναφέρει ''υπηρεσία STK" και δεν προχωρά.Η προώθηση κλήσεων γίνεται αυτόματα αλλα η χειροκίνητη εναλλαγή των 2 αριθμών είναι αδύνατη.Καμμιά ιδέα?
Link to comment
Share on other sites

Για οσους αντιμετωπίζουν πρόβλημα με την καρτα cosmote 2 in 1 η λύση ειναι η αφαίρεση απο τον φάκελλο των windows του αρχείου STK_UIPPC.exe.0408.Η λειτουργία επανέρχεται όπως πρίν.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η λύση για την cosmote κάρτα 2 σε 1 είναι δυστυχώς να γυρίσει το κινητό στην αγγλική γλώσσα, οπότε θα μπορεί και να μπει στο menu της κάρτας..

 

Kostikas

Link to comment
Share on other sites

Εμένα φίλε μου το s100 με gps holux kai papago που είχα τότε πήγαινε σφαίρα,μέχρι και η ταχύτητα του αυτοκινήτου ήταν πάντα σωστή και γενικά ήταν άψογο.Το 3300 πάντως σίγουρα δεν αξίζει τον κόπο και ούτε τα χρήματα που ζητάνε,σε δική μου δοκιμή ένα pdf 65 σελίδων με πολύ λίγα γραφικά,το 3600 το άνοιξε αμέσως και άλλαζε τις σελίδες αρκετά καλά ενώ το ίδιο αρχείο στο 3300 ήταν συντριβή,επανεκίνηση κατευθείαν.Όσο για το

χ500 αν εννοείς το ΕΤΕΝ,αυτό μάλλον με κινέζικο φτηνιάρικο κατασκεύασμα μοιάζει...Όσο για τα αρνητικά του 3600 το μόνο που βλέπω εγώ σαν pre owner ακόμα είναι,αν ισχύει,οτι δεν θα παίρνει τα 6.0.Πάντως το να περάσεις τη νέα ρομ δεν είναι και τίποτα σπουδαίο...

 

TNX

 

Τελικά πρίν προλάβω να διαβάσω την απάντηση το είχα ήδη αγοράσει .:lol: :D

 

Ομορφο και γρήγορο.

 

Εκανα το Upgrade όλα καλά

 

Εχω 1-2 ερωτήσεις .

 

1) Στις ρυθμίσεις εμφανίστικε το Gps εικονίδιο . ( οι ρυθμίσεις θέλουν αλλαγή ή είναι auto ) π.χ. ???

Ρυθμίσεις Gps

Προγράμματα Θύρα . : gpd1

Υλικό θύρα Gps . : Com9 , ταχύτητα 115200

Πρόσβαση [ν] αυτόματος έλεγχος (προτείνετε)

 

2) στο comm manager γιατι δεν έχει πλήκτρο , (και απο που μπορώ να φτιαχω ή να κατεβασω νέο skin που να έχει) ???

 

3) μπορώ να το ενεργοποιώ και να το απενεργοποιώ κατ' επιλογή μου. ???

 

4)Πως κάνω τεστ στο σήμα (χωρίς να έχω εγκαταστήσει ΤΟΜ ή DEST) ???

 

5)Απο που μπορώ να κατεβάσω πρόγραμμα που μετράει το σήμα ???

 

6)Μπορείτε να προτέινεται καμιά καλή γρήγορη ΜινιSD 1 ή 2 GΒ ???

 

Αυτά προς το παρόν

Tnx

Καλός σας βρίκα (Σπύρος)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η λύση για την cosmote κάρτα 2 σε 1 είναι δυστυχώς να γυρίσει το κινητό στην αγγλική γλώσσα, οπότε θα μπορεί και να μπει στο menu της κάρτας..

 

Kostikas

 

Η Λυση βρισκεται εδω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1854358#post1854358

 

Απο το να σβησετε τελειως το αρχειο.

 

Γιατι πριν γραψετε κατι δεν διαβαζεται? κ μιλαμε για τρια ποστ πιο πανο σας!!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Η Λυση βρισκεται εδω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1854358#post1854358

 

Απο το να σβησετε τελειως το αρχειο.

 

Γιατι πριν γραψετε κατι δεν διαβαζεται? κ μιλαμε για τρια ποστ πιο πανο σας!!! :blink:

φιλε Δημητρη τα cabakia που εφτιαξες τα βαζουμε στην εσωτερικη μνημη;
Link to comment
Share on other sites

φιλε Δημητρη τα cabakia που εφτιαξες τα βαζουμε στην εσωτερικη μνημη;

 

Ναι μονο στην εσωτερικη διοτι αυτα πανε κ αντικαθηστουνε καποια αλλα αρχεια.

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω,και συνχαρητηρια για την ωραια δουλεια που εκανες!!!!!

 

Σε ευχαριστω κ εγω.... :lol:

 

Τελικα δεν μου ειπε κανεις παιζουν?? Ολα οκ?? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

το βραδυ θα κανω την αναβαθμιση και θα σε ενημερωσω:happy:

 

:blink::blink:

 

γιαννη δεν εκανες ακομα την αναβαθμιση ????

 

εγω....:rolleyes::rolleyes:

 

 

με το που το πηρα συνδεθηκε αμεσως στον υπολογιστη για αυτην :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
:blink::blink:

 

γιαννη δεν εκανες ακομα την αναβαθμιση ????

 

εγω....:rolleyes::rolleyes:

 

 

με το που το πηρα συνδεθηκε αμεσως στον υπολογιστη για αυτην :lol::lol:

ειμαι εκτος pc Δημητρη:O το βραδυ ομως με το που θα ανοιξω την πορτα το επομενο βημα θα ειναι να ανοιξω το pc και στον ....αγωνα:D :lol:
Link to comment
Share on other sites

ειμαι εκτος pc Δημητρη:O το βραδυ ομως με το που θα ανοιξω την πορτα το επομενο βημα θα ειναι να ανοιξω το pc και στον ....αγωνα:D :lol:

 

αντε καλη επιτυχια :lol:

 

 

οσο για τον τιτανα..περιμενω απαντηση απο htc.com...για να τους το στειλω εκει για service:(

μολις τους ανεφερα ποσο κανει η motherboard εδω στην ace......μαλλον πρεπει να τραβηξανε τα μαλια τους :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Σε ευχαριστω κ εγω.... :lol:

 

Τελικα δεν μου ειπε κανεις παιζουν?? Ολα οκ?? :rolleyes:

δυστυχως φιλε μου:( σε εμενα μου εξαφανισε τα εικονιδια πανω αριστερα την εναρξη και δεξια το οκ και το χ,τα εικονιδια στα προγραμματα ειναι οκ και πολυ ομορφα,επισης δουλευει το stk αλλα δεν αλλαξε η ημερομηνια,δυστυχως παραμενει σε 2 γραμμες
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως φιλε μου:( σε εμενα μου εξαφανισε τα εικονιδια πανω αριστερα την εναρξη και δεξια το οκ και το χ,τα εικονιδια στα προγραμματα ειναι οκ και πολυ ομορφα,επισης δουλευει το stk αλλα δεν αλλαξε η ημερομηνια,δυστυχως παραμενει σε 2 γραμμες

 

Πιθανων να μην τα εβαλες στην default htc rom...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...