Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εδω ειναι .... ;)

 

 

Radio-1.50.08.11

 

Thanks !!! Για να δουμε, απ οτι διαβασα και στο xda-developers οι πιο πολλοι λενε πολυ καλα λογια. Οποτε λεω να το δοκιμασω.

Free your Mind, Live 2 the MAX
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μιλώντας για ρομ, από χθες στα καλά καθόμενα η συσκευή δεν μου αναγνωρίζει την κάρτα σιμ. έκανα αρκετά soft reset και έβαλα και την 1.40.11ΑΝΖ την τελευταί πριν από αυτή που έδωσε ο Δημήτρης αλλά τίποτα μου λέει ότι δεν υπάρχει κάρτα σιμ μέσα στο τηλέφωνο....ξέρει κανείς τίποτα για αυτό ή πάω για σέρβις???
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.Κάποιος να με βοηθήσει να μου πει τι να κάνω που δεν μπορώ να συνδέσω το pc με το 3600.συνέβη κρίσημο σφάλμα λέει στην αρχή και μετά λέει ότι δεν αναγνωρίζει την συσκευή usb.Τι να κάνω?Έχω activesync 4.5
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Παιδιά καλημέρα.Κάποιος να με βοηθήσει να μου πει τι να κάνω που δεν μπορώ να συνδέσω το pc με το 3600.συνέβη κρίσημο σφάλμα λέει στην αρχή και μετά λέει ότι δεν αναγνωρίζει την συσκευή usb.Τι να κάνω?Έχω activesync 4.5
δοκιμασε να ξετσεκαρεις την χρηση προχωρημενης λειτουργιας στις συνδεσεις,και αν δεν γινει τιποτα σβησε την συνδεση σου απο το activesync και ξαναπερνα την
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους, εχω το εξης προβλημα, μεσω μπλουτουθ μου στελνουν καποιο αρχειο παταω αποδοχη, οταν τελειωνει παταω αποθηκευση μετα το ψαχνω και δεν το βρισκω, πως μπορω να το κανω να πηγαινει απευθειας στην καρτα μνημης? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλημερα σε ολους, εχω το εξης προβλημα, μεσω μπλουτουθ μου στελνουν καποιο αρχειο παταω αποδοχη, οταν τελειωνει παταω αποθηκευση μετα το ψαχνω και δεν το βρισκω, πως μπορω να το κανω να πηγαινει απευθειας στην καρτα μνημης? ευχαριστω

 

Yparxei ena kalo programma (DrYar) pou kanei afto akrivws pou theleis...

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=304246

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να ξετσεκαρεις την χρηση προχωρημενης λειτουργιας στις συνδεσεις,και αν δεν γινει τιποτα σβησε την συνδεση σου απο το activesync και ξαναπερνα την

 

Πως τα κάνω αυτά?Που πηγαίνω?

Link to comment
Share on other sites

start/settings/connections/usb to pc

 

Το έκανα.Μου λέει εγκαταστάθηκε νέο υλικό αλλά δεν λειτουργεί σωστά...!!!Τι να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις εβαλα μια έκδοση wm6 (AX3L_OS_v3.0.6) και έχει ενα προγραμματακι που λέγετε iContacts που ειναι πολύ σπαστικό, γνωρίζει κάποιος φίλος πως βγαίνει? Θελω να χρησημοποιήσω τον κλασσικό contact manager των windows...

 

Thanks

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

Μόλις εβαλα μια έκδοση wm6 (AX3L_OS_v3.0.6) και έχει ενα προγραμματακι που λέγετε iContacts που ειναι πολύ σπαστικό, γνωρίζει κάποιος φίλος πως βγαίνει? Θελω να χρησημοποιήσω τον κλασσικό contact manager των windows...

 

Thanks

 

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=47612&d=1187610459

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος φίλος να μου πει που μπορώ να βρω το πληκτρολόγιο της ΡΟΜ απο την 2.15.GR wm6?
http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος φίλος να μου πει που μπορώ να βρω το πληκτρολόγιο της ΡΟΜ απο την 2.15.GR wm6?

 

δοκιμασε αυτο, απλα δες αν εχεις καποιες παρενεργειες στο πως διαβαζεις τα μηνυματα. μπορει και να μην εχει, δε θυμαμαι

http://rapidshare.com/files/51613969/Greek_keyboard.cab.html

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Το έκανα.Μου λέει εγκαταστάθηκε νέο υλικό αλλά δεν λειτουργεί σωστά...!!!Τι να κάνω?
δοκιμασε να διαγραψεις την συσκευη σου απο το activesync και να την ξαναπερασεις
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά απολογούμαι που ρωτώ για θέματα που αναφέρθηκαν ξανά αλλά έκανα 3-4 φορές αναζήτηση και μου βγάζει μήνυμα ότι οι λέξεις που χρησιμοποίησα είναι πολύ κοινές.

 

Λοιπόν, θέλω βοήθεια σε δύο θέματα:

1. Πως μπορώ να βάλω στο τηλέφωνο το deafult "σκιν" της HTC (γαλάζιο), αντί του πράσινου που εγκαθίσταται αυτόματα με την πρώτη εκκίνηση της ρομ της ACE Hellas; Μιλώ για το τηλέφωνο μόνο. Το theme που χρησιμοποιώ είναι γαλάζιο και δεν ταιριάζει με το πράσινο σκιν του τηλεφώνου.

2. Τι πρέπει να αλλάξω στη Registry για να μη φορτίζει η μπαταρία όταν το συνδέω με το PC;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
για πληκτρολογια δες εδω http://www.zombienexus.net/portal/default.asp για την συνδεση με active sync μπορεις να την κανεις μεσω bt με το pc σου οποτε δεν θα φορτιζει η συσκευη σου και θα κανεις την δουλεια σου
Link to comment
Share on other sites

Εχει ωαλει καποιος αλλος την AX3L_OS_v3.0.6???

 

μπορει να μου πει εντυπωσης?:!::!:

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

Πρώτα από όλα ζητώ συγνώμη γιατί οι σελίδες είναι πολλές και διάβασα πολλά απλά θα ήθελα να κάνω 4 ερωτησούλες

 

1) Η οθόνη που είναι touch με το δάχτηλο πιάνει ή μόνο με το πενάκι?

 

2) Το ράδιο που λέτε ότι ενεργοποιήτε στο wm6 είναι Hardware? (δλδ πιάνει χωρίς σύνδεση στο internet?)

 

3) Για την πλοήγηση μέσω GPS χρεώνεσαι στον παροχέα ή είναι δωρεάν?

 

4) Πόσο βολικό είναι χωρίς keyboard?

Yield to me Jedi. You will be rewarded with power greater then your wildest imaginings!!!!
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Πρώτα από όλα ζητώ συγνώμη γιατί οι σελίδες είναι πολλές και διάβασα πολλά απλά θα ήθελα να κάνω 4 ερωτησούλες

 

1) Η οθόνη που είναι touch με το δάχτηλο πιάνει ή μόνο με το πενάκι?

 

2) Το ράδιο που λέτε ότι ενεργοποιήτε στο wm6 είναι Hardware? (δλδ πιάνει χωρίς σύνδεση στο internet?)

 

3) Για την πλοήγηση μέσω GPS χρεώνεσαι στον παροχέα ή είναι δωρεάν?

 

4) Πόσο βολικό είναι χωρίς keyboard?

1.πιανει και με το δακτυλο αλλα καλυτερα με το πενακι,και φυσικα το screen protector απαραιτητο,2.δεν καταλαβα;προφανως μιλανε οχι για ραδιοφωνο,ειναι αυτο που ελενχει το σημα κεραιας-gprs-3g,3.δεν υπαρχει χρεωση,4.προσωπικα ειναι θεμα συνηθειας,εγω δεν μπορω τωρα πια να δουλεψω πληκτρολογιο
Link to comment
Share on other sites

AAAA νομιζα μιλάμε για ραδιώφωνο.....μάλιστα....screen protector εννοείς ζελατίνα ή πλαστικό (όπως έχει το HP)

 

THX για τις απαντήσεις.

Yield to me Jedi. You will be rewarded with power greater then your wildest imaginings!!!!
Link to comment
Share on other sites

AAAA νομιζα μιλάμε για ραδιώφωνο.....μάλιστα....screen protector εννοείς ζελατίνα ή πλαστικό (όπως έχει το HP)

 

THX για τις απαντήσεις.

 

Μιλαμε για ζελατινα. Αν ομως θες κατι ποιοτικο και να μη φαινεται σαν αυτοκολητο ψαξε για καποιο απο εταιρια brando, τα φθηνα οσα εχω δει ειναι χαλια, θυμιζουν κατι διαφανη αυτοκολητα που ντυναν καποτε τα σχολικα βιβλια.

Free your Mind, Live 2 the MAX
Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε να διαγραψεις την συσκευη σου απο το activesync και να την ξαναπερασεις

 

Την διέγραψα οκ.Πάω βάζω το usb καλώδιο Activesync λέει <<Σύνδεση>> περιμένω περιμένω και μετά βγάζει ένα μήνυμα που λέει<<Το Activesync δεν μπορεί να συνδεθεί στην συσκευή που χρησιμοποιείτε...>>Αν το βγάλω το καλώδιο πάλι και το βάλω βγάζει ένα μήνυμα κάτω δεξιά <<Άγνωστη συσκευή usb>>...Δεν ξέρω τι άλλο μπορώ να κάνω.Χρειάζομαι βοήθεια

Link to comment
Share on other sites

Και μια τελευταία ερώτηση....πόση μέγιστη μνήμη (MiniSD) μπορεί να δεχτεί? Βλέπω πολλούς που έχουν 2GB αλλά... 4GB τα δέχεται?

 

ΥΓ Σε κανένα κατάστημα που πήγα δεν ήξεραν να μου απαντήσουν στα παραπάνω.

Yield to me Jedi. You will be rewarded with power greater then your wildest imaginings!!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...