Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από εξωτερικό το αγόρασε ο φίλος δηλαδή το γνήσιο ? Καλύτερα να μας απαντήσει ο ίδιος. :rolleyes:

 

Εσυ τι εισαι δηλαδη το FBI?:rolleyes: η δουλευεις για την NGI?

 

Mπορει καποιος φιλος του να του το εκανε εγκατασταση!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το γνήσιο λέει η δεν διαβάζω καλά ? Ρωτάω γιατί η τελευταία (γνήσια) έκδοση 6.1.1.40010 στο δικό μου 3600 δεν παίζει και κολάει το μηχάνημα αν έχεις διαβάσει οτι έχω γράψει. :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο des 6 το έχω βάλει και δεν δημουργεί πρόβλημα. Ίσα, ίσα μου φαίνεται ότι ταιριάζει καλύτερα στη συσκευή από το mio 168 :cool:

 

Όσο για το .cab μπορεί να έχει τους φακέλους της εγκατάστασης στη κάρτα (όπως λέει και η αναβάθμιση από το PN) και να εκκινεί μόνο του την εγκατάσταση όταν βάζεις την κάρτα στη συσκευή.

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο des 6 το έχω βάλει και δεν δημουργεί πρόβλημα. Ίσα, ίσα μου φαίνεται ότι ταιριάζει καλύτερα στη συσκευή από το mio 168 :cool:

 

Όσο για το .cab μπορεί να έχει τους φακέλους της εγκατάστασης στη κάρτα (όπως λέει και η αναβάθμιση από το PN) και να εκκινεί μόνο του την εγκατάσταση όταν βάζεις την κάρτα στη συσκευή.

 

:up:

Φίλε μου ευχαριστώ γιά την αναταπόκριση. Εχεις τη ROM με το GPS και την 6.1.140010 (αν θέλεις δες τι λέει στο about) η μήπως είσαι με εξωτερικό GPS ? :)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ευχαριστώ γιά την αναταπόκριση. Εχεις τη ROM με το GPS και την 6.1.140010 (αν θέλεις δες τι λέει στο about) η μήπως είσαι με εξωτερικό GPS ? :)

 

Εξωτερικό GPS έχω (το fortuna) και τους ήχους κάποιου panosha ;) Δεν το έχω τώρα μαζί μου για να κοιτάξω την ακριβή έκδοση εκτός και εαν έχει βγάλει η εταιρία κάποια άλλη τον τελευταίο μήνα και δεν το είδα.

 

Κοίταξα στο Mio (την ίδια έχει και το άλλο) και είναι η 6.1.1.40010.

Link to comment
Share on other sites

Εξωτερικό GPS έχω (το fortuna) και τους ήχους κάποιου panosha ;) Δεν το έχω τώρα μαζί μου για να κοιτάξω την ακριβή έκδοση εκτός και εαν έχει βγάλει η εταιρία κάποια άλλη τον τελευταίο μήνα και δεν το είδα.

Eυχαριστώ φίλε. Δικοί μου είναι οι ήχοι. Το πρόβλημα που λέω το έχω με το εσωτερικό GPS. Καλή συνέχεια. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ φίλε. Δικοί μου είναι οι ήχοι. Το πρόβλημα που λέω το έχω με το εσωτερικό GPS. Καλή συνέχεια. :D :D :D

 

Επίτηδες στο είπα για τους ήχους για να δω αν θα τσιμπήσεις :wink:

 

keep working

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

 

Δωράκι για οσους εχουν VISTA !!!

 

Τι θα λεγατε να βλέπατε αυτό...

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=34506&d=1172350663

οταν κάνετε Sync...??:D :D :D

 

περισσοτερα εδω...

_http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=1148080#post1148080

Link to comment
Share on other sites

Πάω στο:

Έναρξη --> Ρυθμίσεις --> Προσωπικό --> Πλήκτρα

και εκτός από τα entries "Button 1", "Button 2" και "Button 1(Press & Hold)" έχει και άλλα τρία entries που όλα ονομάζονται "Πλήκτο".

 

1. Πώς εμφανίστικαν;

2. Γιατί δεν δουλεύουν όπως θα έπρεπε (αναθέτω μία λειτουργία και δεν εκτελείται από κανένα πλήκτρο της συσκευής)

3. Σε ποια πλήκτρα αναφέρεται το κάθε ένα;

4. Γιατί δεν μπορώ να τα σβήσω;

5. ...Γιατί μαμά...

 

Λυπάμαι που το λέω, αλλά έχω αντιμετωπίσει αρκετά bugs, τα οποία και δεν μπορώ να επιλύσω. Την έχω τη συσκευή κανένα μήνα τώρα και ακόμα δεν έχω καταφέρει να την κάνω να δουλεύει όπως θα ήθελα. Ίσως και να φταίω και εγώ με τη χρήση που της κάνω και τα προγράμματα που εγκαθιστώ.

Όποιος γνωρίζει και θέλει ας βοηθήσει με το συγκεκριμένο.

Link to comment
Share on other sites

Μια γρήγορη ερώτηση!

Το Ρ3600 θα μπορέσει να αναγνωρίσει κάρτα mini SD 4 GB ? η δεν θα την βλέπει ?

 

ΠΧ αυτή εδώ:

εδώ:

 

έχουν αναφερθεί προβλήματα με τις κάρτες των 4gb.Υπάρχουν περιπτώσεις όπου δεν τις διαβάζει ή δεν τις βλέπει καθόλου....

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όταν ανοίγω το φάκελο των Windows κάνει καμιά 45αριά δευτερόλεπτα;

 

Καλησπέρα

ισως θα ηταν καλο να δοκιμασεις να κανεις ενα hard reset για να δεις αν θα εχεις ακομα αυτα τα προβληματάκια.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όταν ανοίγω το φάκελο των Windows κάνει καμιά 45αριά δευτερόλεπτα;

 

να τον ανοιξεις με το resco explorer και θα κανει 2-3 μονο

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μας πείς πως έβαλες το γνήσιο Destinator ενώ δεν ξέρεις πως κάνουμε install ένα αρχείο με κατάληξη cab ? :rolleyes:

 

Επειδη τρεχει απο το pc και ειναι αρχείο .exe αν ηταν .cab δεν θα ηξερα και απλα θα επερνα τηλ. την mls να μου πει πως θα γινόταν

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια απο σημερα ειμαι και εγω κατοχος του trinity με τη rom gps ειναι the best.Μια ερωτηση πως γηνετε στης επαφες να μη βλεπω της sim

Γιωργος

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 Pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη τρεχει απο το pc και ειναι αρχείο .exe αν ηταν .cab δεν θα ηξερα και απλα θα επερνα τηλ. την mls να μου πει πως θα γινόταν

Mε ποιό exe έκανες το Destinator 6 εγκατάσταση από το PC, που το βρήκες ? :O

Link to comment
Share on other sites

δεν παίζει σωστά με το Sip(startup programs) του Trinity ( P3600) με αποτέλεσμα να φορτώνει τις περισσότερες φορές το Default keyboard....

 

Ασχετο... αλλά για όσους έχουν ακόμα αυτό το πρόβλημα...

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=271008

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...