Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαλησπερα παιδια σημερα πηγα και το ειδα στο πλαισιο το κινητο ειναι απεχτο, απο μπαταρια ποσο σας κραταει. ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ :)

Γιωργος

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 Pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδια σημερα πηγα και το ειδα στο πλαισιο το κινητο ειναι απεχτο, απο μπαταρια ποσο σας κραταει. ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ :)

 

Καλή χρονιά σε όλους!Μου πάει 3 μέρες σίγουρα φίλε μου:D .

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα απο ολα να ευχηθω καλη χρονια σε ολους.

Θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος εχει βαλει στο p3600 και εχει εφαρμοσει σωστα, screen protector απο s100 ή s200?

Thanx!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα θελω την βοηθεια σας ειμαι αναμεσα στο trinity και στο artemis κληνω προς το trinity αλλα κολαω οτι δεν εχει gps για το trinity μου ερχεται σκετο τηλ. 527ευρο και για το artemis+destinator στα 569ευρο. Ευχαρηστω:)

Γιωργος

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 Pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα θελω την βοηθεια σας ειμαι αναμεσα στο trinity και στο artemis κληνω προς το trinity αλλα κολαω οτι δεν εχει gps για το trinity μου ερχεται σκετο τηλ. 527ευρο και για το artemis+destinator στα 569ευρο. Ευχαρηστω:)

 

 

to idio problima exw k egw.....

me pleonekthma pou blepw sto trinity..to oti exei 400ri epeksergasti...

[sIGPIC][/sIGPIC]Shane <3 Love Them And Leave Them!
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι?Δεν ειμαι και πολυ σχετικος με τα pda,αλλα εχω ακουσει πως υπαρχει gps που κοστιζει 120 euro και μπορει να μπει προφανως και στο trinity.Εαν κανω καποιο λαθοσ παρακαλω διορθωστε με.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι?Δεν ειμαι και πολυ σχετικος με τα pda,αλλα εχω ακουσει πως υπαρχει gps που κοστιζει 120 euro και μπορει να μπει προφανως και στο trinity.Εαν κανω καποιο λαθοσ παρακαλω διορθωστε με.

 

Μπορεις να συνδεσεις μεσω bluetooth ,οποιαδηποτε gps συσκευη που κυκλοφορει

στην αγορα ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα θελω την βοηθεια σας ειμαι αναμεσα στο trinity και στο artemis κληνω προς το trinity αλλα κολαω οτι δεν εχει gps για το trinity μου ερχεται σκετο τηλ. 527ευρο και για το artemis+destinator στα 569ευρο. Ευχαρηστω:)

to idio problima exw k egw.....

me pleonekthma pou blepw sto trinity..to oti exei 400ri epeksergasti...

 

Γιατί δεν παίρνετε ένα σαν το δικό μου που έχει και GPS και 400σάρη επεξεργαστή ? :D

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα ενα p910 2,5 χρονια. ηταν το απολυτο τηλ με οτι εφαρμογες μπορει να φανταστεις,πριν 3-4 μηνες πηρα s100 καλο αλλα οταν επιασα το p 3600 καταλαβα την διαφορα.βλεπετε δεν ηθελα μονο ppc αλλα και ενα τηλ να δουλευη με ενα χερι και με συχρονο λειτουργικο και κυριως διαδομενο με σωστο σερβις και πληθωρα εφαρμογων και μην ξεχναμε οτι στην επαρχια δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα και ειμαι της γνωμης οτι εαν θελεις ενα κινιτο να τα εχει ολα να τα κανει και να ειναι φτηνο καποτε θα το πληρωσης.Υπαρχει μια παροιμια που λεει[ειμαι φτωχος γιαυτο αγοραζω ακριβα].
no fear[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μιας και πρόκειται σε λίγες ώρες να γίνω κάτοχος του γνωστού PPC θα ήθελα να μου πείτε τι προγραμματάκια έχετε βγάλει από τα ήδη εγκατεστημένα της συσκευής που βλέπετε ότι σας δημιουργούσαν προβλήματα (ή υπάρχουν καλύτερα) και τι προγράμματα έχετε βάλει :p
Link to comment
Share on other sites

Destinator 6 .SpbBackup.SpbPocketPlus.PocketMusic batery statys v3 HellenicCalendar.και μερικα απλα παιχνιδια και δουλευη το ppc αψογα.

Λιγο βαρυ ειναι το slovoed gr-en και το spb imager .Tο rigo μου διμιουργισε σε εμενα καποιο προβλημα[σε αλλους οχι]Ολα αυτα ειναι εγκατεστημενα σε μια san disc 512,

no fear[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν παίρνετε ένα σαν το δικό μου που έχει και GPS και 400σάρη επεξεργαστή ? :D

 

Φηλε πανο αν και προην κατοχος eten(m600) και απολητα ευχαρηστημενος δεν μου αρεση το glofish για το σχεδιο του απο χαρακτηρηστηκα σχιζη ;)

Γιωργος

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 Pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Φηλε πανο αν και προην κατοχος eten(m600) και απολητα ευχαρηστημενος δεν μου αρεση το glofish για το σχεδιο του απο χαρακτηρηστηκα σχιζη ;)

 

Όπως και η ορθογραφία :D

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεται να ψάξω να βάλω το HIKEYBOARD στη συσκευή από τη στιγμή που έχει ελληνικά από την αντιπροσωπεία?

 

edit: Χρειάζεται... Για να γράφω ελληνικά μηνύματα 160 χαρακτήρων :-)

 

Ρωτάω και απαντάω μόνος μου :-)

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεται να ψάξω να βάλω το HIKEYBOARD στη συσκευή από τη στιγμή που έχει ελληνικά από την αντιπροσωπεία?

 

edit: Χρειάζεται... Για να γράφω ελληνικά μηνύματα 160 χαρακτήρων :-)

 

Ρωτάω και απαντάω μόνος μου :-)

 

Δεν χρειαζεται :rolleyes:

Αρκει να πας στις ρυθμισεις του Language switcher και να επιλεξεις αποστολη sms 160 χαρακτηρων

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αν έχω παραβλέψει κάτι παιδιά αλλα βλέπω όλοι να λέτε πως δεν έχει GPS όμως κάτι έχει ακουστεί νομίζω πως έχει το hardware αλλα δεν υποστηρίζεται ακόμα από το software. Έχει κανεις περισσότερα νέα? Διότι αν είναι έτσι κάποια στιγμή θα βγάλουντην αναβάθμιση.

Αν και εννοείται, ας βγάλουν την αναβάθμιση και μετά θεωρούμε πως μπορούμε να το πάρουμε και σαν κινητό με ενσωματωμένο GPS!!!

Ο NLS είχε γράψει πως δεν έχει κανονικό GPS αλλα ένα "sub-GPS" αλλα έχει εξακριβωθεί αυτό;

Τώρα μάλιστα! τα κινητά μοιάζουν πια με υπολογιστές...
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αν έχω παραβλέψει κάτι παιδιά αλλα βλέπω όλοι να λέτε πως δεν έχει GPS όμως κάτι έχει ακουστεί νομίζω πως έχει το hardware αλλα δεν υποστηρίζεται ακόμα από το software. Έχει κανεις περισσότερα νέα? Διότι αν είναι έτσι κάποια στιγμή θα βγάλουντην αναβάθμιση.

Αν και εννοείται, ας βγάλουν την αναβάθμιση και μετά θεωρούμε πως μπορούμε να το πάρουμε και σαν κινητό με ενσωματωμένο GPS!!!

Ο NLS είχε γράψει πως δεν έχει κανονικό GPS αλλα ένα "sub-GPS" αλλα έχει εξακριβωθεί αυτό;

 

Πιστεύω να σου λυθεί η απορία που έχεις...όπως μου λύθηκε και εμένα μετα απο πολύ ψάξιμο....δες τις φωτο οπου δείχνει τα πάντα πάνω στην πλακέτα...

http://forum2.mobile-review.com/showthread.php?t=50357&page=2

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την trinito-παρεα!Μήπως έχει βάλει κανείς screen protector??Μπορεί να πεί απο που το πήρε και πόσο??

 

 

FNAC 5 και κάτι ευρώ. Είχε κ ένα με €12, αλλά πήρα το φτηνό να δω αν θα με βολέψει.

Only the best is good enough...
Link to comment
Share on other sites

paidia tou trinity....eiste euxaristimeni me to ppc sas?? eimai ena bhma prin thn agora tou...lete nai h oxi???

thx

 

Εγω τουλαχιστον ειμαι απολυτα ευχαριστημενος.

Λεω ναι :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

paidia tou trinity....eiste euxaristimeni me to ppc sas?? eimai ena bhma prin thn agora tou...lete nai h oxi???

thx

 

Και εγω λεω ναι μπροστα σε κατι αλλα ειναι το καλυτερο

no fear[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

mhmm

ouki...ksenerwsa bebaia ligo gia to oti to gps einai locked..alla pou tha paei den tha to kseklidwsoun....

 

anywayz..to apofasisa...simera to pairnw...

thx guys :)

[sIGPIC][/sIGPIC]Shane <3 Love Them And Leave Them!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...