Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλορίζικο! Καλά, πιο μικρό είναι σίγουρα! "Αντικειμενικά" είναι και πιο όμορφο αλλά σε μερικούς αρέσουν οι απόλυτα τετραγωνισμένες brutal συσκευές χωρίς ίχνος καμπύλης. :) Όταν φορτίσεις ανέβασε καμιά photo να πάθουμε όλοι πλάκα. Η οθόνη του πάντως, θα μπορούσε να έχει καλύτερη απόδοση χρωμάτων (βάλτο δίπλα σε ένα x500 ανοίγοντας πχ τον καταρράκτη ή το λουλούδι στο my pictures και σύγκρινε) ενώ από γωνίες θέασης σπάει κόκαλα!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλορίζικο! Καλά, πιο μικρό είναι σίγουρα! "Αντικειμενικά" είναι και πιο όμορφο αλλά σε μερικούς αρέσουν οι απόλυτα τετραγωνισμένες brutal συσκευές χωρίς ίχνος καμπύλης. :) Όταν φορτίσεις ανέβασε καμιά photo να πάθουμε όλοι πλάκα. Η οθόνη του πάντως, θα μπορούσε να έχει καλύτερη απόδοση χρωμάτων (βάλτο δίπλα σε ένα x500 ανοίγοντας πχ τον καταρράκτη ή το λουλούδι στο my pictures και σύγκρινε) ενώ από γωνίες θέασης σπάει κόκαλα!

 

 

Σ ευχαριστω παρα πολυ.Ναι το ειχα σκοπο μολις φορτισει και αρχισω να το χρησιμοποιω να ανεβασω μερικες φωτο. :)

Link to comment
Share on other sites

Αθήνα το είδα. Έχει έρθει 3 μέρες. Τι να σου πω τώρα για το gps; Αν το είχες θα το χρησιμοποιούσες που κ που. Ίσως στην Καβάλα να μην χρειάζεται τόσο βέβαια κ πιθανότατα κ γω να σκεφτόμουν όπως κ συ. Πέρα από το gps, η συσκευή μου φαίνεται άψογη, απλά θέλει προσοχή να μη γρατζουνιστεί. Το x500 πάρτο μόνο αν έχεις όρεξη να παιδευτείς λίγο. Α, να μην το ξεχάσω, το p3600 δε βλέπει όλες τις sim, μου το παν και στο κατάστημα :confused:

 

@savaoth

σου φαίνεται τόσο καλή η κάμερα του x500; Εγώ τη βλέπω πολύ μέτρια. Χειρότερη από αυτή του artemis και πολύ πολύ χειρότερη από αυτή του p3600!!!

 

 

Η κάμερα το χ-500 είναι η δεύτερη καλύτερη κάμερα σε Ppc για μένα.Πρώτη έρχεται του P3600.Στο χ-500 σε ξεγελάει το γεγονός ότι η κάμερα είναι αργή.Επίσης οι φωτο δεν φαίνονται καλά στην οθόνη του Ppc,όμως αν τις περάσεις σε pc και τις συγκρίνεις με αυτές πχ του artemis,m600+,tytn θα δεις ότι φαίνονται καλύτερα.Αντίθετα,στο Αrtemis ειχα τραβήξει μια παρκαρισμένη φερραρι στο δρόμο και ενω στην οθόνη έδειχνε καλα,οταν την περασα σε ένα λαπτοπ ενος φιλου έδειχνε μαπα..ΜΠορεί να φταίει και ο φωτισμός,δεν ξέρω,όλα παίζουν ρόλο..

Eli Eloim Lama Astagna Savaoth
Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν το πηρες να το δοκιμασεις; ετσι κι αλλιως δε θα το κρατουσες..σωστα; :O

 

λαθος,αυτη τη φορα χρειαζομαι κατι με gps για κατι που εχω στησει;) οποτε δεν μου κανει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

paides sto diktyo ths TIM paizoun oles oi kartes ektos apo thn 128K.

Opote opoioi den exoun 128 no problem. Opoioi pali exoun pali den trexei tipota giati pane se katasthma TIM kai apla allazoun th karta me allh epitopou.

το θεμα ειναι ομως οτι οσοι θελουν το twin card thw TIM ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ

Link to comment
Share on other sites

Kalispera File.Exthes to phra ego.Apla to patas kai to serneis pros ta pano kai anoigei

 

Απ τα πιο χρησιμα post σε αυτο το τοπικ.. :D Κι εγω παιδευομουν μια ωρα να το ανοιξω..

Link to comment
Share on other sites

Nai ok na allaksoume thn karta

Alla den katalabainw to nohma tou na plhrwsoume 17 eurw sthn TIM h 15 eurw sthn cosmote gia na allaksoume karta kai na ginoume 3g-atoi? Ypoti8etai oti ofelos apo thn allagh ths kartas exei h etairia kai oxi emeis.

Den einai 8ema ta lefta alla to gegonos oti 8eloun na bgaloun apo thn muga ksigki.

An px mia etairia apofasisei na parei se olous tous upallhlous ths kainouria kinhta kai den uposthrizontai apo thn karta sim 8a prepei na kanei ena e3odo ths taksis apo liga ews arketa xiliades eurw MONO gia thn sim....eleos..

Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος γιατι στο htc P3600 το batterystatus μου δειχνει οτι τρεχει στα 300Μhz? Aφου εχει 400αρι επεξεργαστη :wacko: Δε με ενδιαφερει για overclocking παρα μονο να βλεπω την ταχυτητα του επεξεργαστη.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!Χθες το πήρα και εγώ επιτελους!!Σημερα το ανοιξα και εχω τρελαθει!!!Ρε παιδια εχω μια ερωτηση.Θέλω οταν πατώ με την γραφίδα να μην ακούγεται το χαρακτηριστικο 'tap' γιατι μου εχει σπασει τα νευρα!!Please οποιος ξερει ας μου πει!Είμαι αρχαριος ξερετε...

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!Χθες το πήρα και εγώ επιτελους!!Σημερα το ανοιξα και εχω τρελαθει!!!Ρε παιδια εχω μια ερωτηση.Θέλω οταν πατώ με την γραφίδα να μην ακούγεται το χαρακτηριστικο 'tap' γιατι μου εχει σπασει τα νευρα!!Please οποιος ξερει ας μου πει!Είμαι αρχαριος ξερετε...

 

Settings->Personal->sounds&notifications.

Uncheck το screen taps.

Link to comment
Share on other sites

Settings->Personal->sounds&notifications.

Uncheck το screen taps.

 

Ευχαριστω φιλε μου!Και κάτι άλλο.μέσα στα μενού πχ. στις επαφές επεξεργασια και τετοια γινεται να μην ακούγεται καθόλου??Ευχαριστω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε μου!Και κάτι άλλο.μέσα στα μενού πχ. στις επαφές επεξεργασια και τετοια γινεται να μην ακούγεται καθόλου??Ευχαριστω.

Αν κάνεις το παραπάνω δεν θα ακούς ποτέ ήχο στα taps.

Link to comment
Share on other sites

επειδή ρυθμίζει την ταχύτητα του ανάλογα με το φόρτο

 

Iσχυει οντως αυτο?Γιατι δεν ειδα καποια στιγμη να μου δειχνει ουτε λιγοτερο ουτε περισσοτερο.Σταθερα στα 300Μhz ηταν.

Επισης καποιες φορες αργει να μου κανει refresh στην today screen οταν βγαινω απο καποιο προγραμμα.Το εχει παρατηρησει κανεις αλλος αυτο?Τα μονα προγραμματακια που του εχω βαλει ειναι τα spb weather , spb time , spb pocketplus και το εορτολογιο papadi.Φοβαμαι μηπως εχει καποιο προβλημα και γι αυτο γινομαι λιγακι κουραστικος :worry:

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και ενα άλλο που με απασχολεί.Αν το βραδυ οταν κοιμάμαι κλείσω την συσκευή τελείως, οτι προγράμματα εχω εγκατεστημένα θα σβηστούν?και ήχο μπ3 στα μηνύματα πως βάζω?Ευχαριστώ για την κατανόηση

Ειμαι άσχετος και θα σας τα ψιλοπρίξω με της ερωτήσεις:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και ενα άλλο που με απασχολεί.Αν το βραδυ οταν κοιμάμαι κλείσω την συσκευή τελείως, οτι προγράμματα εχω εγκατεστημένα θα σβηστούν?και ήχο μπ3 στα μηνύματα πως βάζω?Ευχαριστώ για την κατανόηση

Ειμαι άσχετος και θα σας τα ψιλοπρίξω με της ερωτήσεις:happy:

Όχι, δε θα σβησθούν τα προγράμματά σου.

 

Δοκίμασε να "πετάξεις" ένα .mp3 στο /windows και δες αν μπορείς να το ορίσεις ως ήχο μηνυμάτων μετά.

Δεν το αναφέρω με σιγουριά μιας κι έχω να χρησιμοποιήσω κανά χρόνο .mp3 για sms.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα και παλι την πολυτιμη βοηθεια σας :rolleyes:

1)Το P3600 σημερα μου κολησε πρωτη φορα και επανηλθε μονο μετα απο soft reset.Koλλησε οταν απο την today screen ανοιξα το μενου για τον ηχο που βρισκεται στην πανω μπαρα.Απο προγραμματα δεν ειναι φορτωμενο.Εχει το spb pocket plus,spb backup,spb time kai spb weather.Πιστευεται οτι καποιο προγραμματακι απο αυτα ευθυνεται για το κολλημα?Η ειναι φυσιολογικο τα pocket pc's να κολανε μερικες φορες?

2)Καποιες στιγμες και κυριως οταν βγαινω απο προγραμμα αργει να μου κανει refresh την today screen.Eιναι λογικο?400αρι επεξεργαστη υποτιθεται πως εχει.

3)Στην κατω μπαρουλα πως μπορουμε να βαλουμε εικονιδια και συντομευσεις?Με καποιο προγραμμα?

 

Ευχαριστω εκ των πρωτερων... :D

Link to comment
Share on other sites

1. Microsoft

2. Ναι είναι λογικό, ειδικά στα WM5 μια και διαβάζει διάφορα από την (αργή) flashROM και όχι από την RAM όπως τα WM2003SE - GOTO 1

3. Δεν "μπορείς" (σε στυλ ας βάλω ένα shortcut). Αν κάποιο πρόγραμμα βάλει το δικό του icon, άλλο θέμα. Στο κάτω κάτω η κάτω μπάρα ανήκει σαφώς στο λειτουργικό (ειδικά με τα WM5 που γράφουν εκεί και τα soft buttons).

 

άλλαξε και το avatar σου - τώρα έχεις σοβαρό μηχάνημα όχι HP

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

1. Microsoft

2. Ναι είναι λογικό, ειδικά στα WM5 μια και διαβάζει διάφορα από την (αργή) flashROM και όχι από την RAM όπως τα WM2003SE - GOTO 1

3. Δεν "μπορείς" (σε στυλ ας βάλω ένα shortcut). Αν κάποιο πρόγραμμα βάλει το δικό του icon, άλλο θέμα. Στο κάτω κάτω η κάτω μπάρα ανήκει σαφώς στο λειτουργικό (ειδικά με τα WM5 που γράφουν εκεί και τα soft buttons).

 

άλλαξε και το avatar σου - τώρα έχεις σοβαρό μηχάνημα όχι HP

 

1.Για τα κολληματακια δηλαδη τετοιου τυπου ευθυνεται ή το λειτουργικο ή καποιο προγραμματακι ετσι?Γιατι φοβηθηκα μην ειναι κατι hardware.

2.O δυνατοτερος επεξεργαστης λοιπον που δειχνει την ισχυ του?

3.Καλυφθηκα σε αυτο :D

 

Αvatar του P3600 δε το βρηκα στη λιστα..

Link to comment
Share on other sites

Αvatar του P3600 δε το βρηκα στη λιστα..

http://www.myphone.gr/forum/profile.php?do=editavatar&categoryid=12

 

Και διαλέγεις όπως γνωρίζεις το HTC P3600. :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...